Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

agnieszkaaa no nie dziw sie, ale to raczej niemozliwe zeby wyszły 2 kreski. poczekaj spokojnie na termin @ i wtedy zatestuj, teraz jest jeszcze za wczesnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys super ze juz jestes z nami. staranka zaczniesz za 2 miesiace ale za to z jaka sila :P a czy kogos bolal tak brzuch i mimo wszystko sie udalo? wsumie to jak pomysle to dzis mnie juz nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina mnie tak bolał i boli do tej pory, dlatego byłam taka zaskoczona..... wiec spokojnie Kochana, a do 19go jeszcze troche czasu jest..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina nie trac wiary. ja juz dawno powinnam stracic nadzieje juz prawie pol roku staran i nic..... w tym dwa poronienia. a jednak sie nie poddaje kiedys wkoncu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys myslisz ze to mozliwe? chcialam w kolejnym cyklu isc na szczegolowe badania ale moj M powiedzial ze absolutnie. i on nie pojdzie. bo sie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M tez nie byl zadnych badaniach, ale ja poszlam i okazalo sie ze we mnie jest problem i M nie musial juz isc sie badac. uwierz mi kochana nie raz mialam dola i mowilam ze mam dosc ale potem myslalam sobie ze tak bardzo pragne dziecka ze zrobie wszystko zeby sie udalo. i tobie tez sie uda tylko nie przestawaj w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zeby sie nie poddawac to trzeba miec jeszcze wsparcie w rodzinie. i motywacje a u nas prawie kazdy podcina nam skrzydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mnie wspiera tylko maz i przyjaciolki...... jakos nikt z rodziny sie za bardzo nie przejal tym ze stracilismy rybcie i ciagle mowia ze mamy czas i po co juz sie staramy jak nam to niepotrzebne, ale ja to olewam i robie to co ja uwazam za sluszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wsparcie tylko wasze. boje sie tych wszystkich badan ale mam nadzieje ze to nic powaznego i damy rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamilla nareszcie ktos zawital na forum. jak tam samopoczucie? u mnie kiepsko bo brzuch nawala masakrycznie i jeszcze cos mnie w buku kluje. jak nie z lewej to z prawej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus nie gadaj glupot. A samopoczucie moje opisalam wczesniej i nadal sie utrzymuje... I zaraz mi chyba cycki wybuchna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martwi m nie i dziwi ten moj brzuch. owszem pobolewal mnie ale tak 2 dni przed @ ale nigdy nie tak wczesnie dzis 18 dc powinnam dostac @ w poniedzialek za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina mnie podbrzusze od owulacji bolalo...jak sie okazalo to z powodu dzidzi :) macica sie rozciaga i dlatego boli... justys super,ze wrocilas :D widze,ze po eneralnym przegladzie humorek ci dopisuje,tak trzymaj...teraz to juz bez problemowo bedzie...dowiesz sie,w czym byl problem i go wyeliminujesz,a dzieki temu dzidzia bedzie sie bezpiecznie rozwijac pod serduszkiem :D szarlotka przykro mi,ze jednak nie udalo sie w tym cyklu nerwusek a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady. przynajmniej jesli o mnie chodzi to nie zmienie tableki. mnie boli tak normalnie jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat:) a ty jak sie czujesz? no z tego co juz wiem to hormonki sa ok u mnie tylko cos nie tak z jajowodem i on chyba stwarza problemy. juz jutro bedzie diagnoza wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!1 justyś super że już jestes!!!!!!!!! witaj maleńka:) a jak tam reszta!!!! Ja w tym cykliu piorę tylko z przyjemności bo jak stwierdziła ginek do póki hormonów sie nie urególuje to dzidzi racaej nie będzie:( mi smutno , najgorsze ze niewiadomo ile teraz potrwa diagnozowanie i leczenie może uda mi sie juz w tym tyg dostać do endokrynolog to coć się dowiem najgorsza ta niewiedza!! cóż życie............. a jak tam u was robaczki?? szarlotka dobrze ze idziesz do lekarza bo te twoje plamienia też jakieś podejrzane , moze wystarczy jakiś lek i łatwiej bedzie ci o dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :), juz wróciłam, bylismy z M cos przekąsic, on dzisiaj znowu idzie na nocke... jak ja nie cierpie jak ma nocki wrrrrrr :( Nina spokojnie, moze ten dziwny ból to dobry znak.... Kamilla Słońce nie odpowiedziałas na moje ostatnie pytanie :P witam s28 i sat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :), juz wróciłam, bylismy z M cos przekąsic, on dzisiaj znowu idzie na nocke... jak ja nie cierpie jak ma nocki wrrrrrr :( Nina spokojnie, moze ten dziwny ból to dobry znak.... Kamilla Słońce nie odpowiedziałas na moje ostatnie pytanie :P witam s28 i sat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku , który to tydzień u ciebie już ? i iak sie czujecie z maleństwem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własciwie to sama nie wiem , wg gina to jakies 6 tc (koniec 6 tc), wyliczał mi według wielkosci płodu... kolejna wizyte mam 20 go, to powiedział, ze bedzie jakies 8 tc wiec obliczymy date porodu..... czuje sie w miare, piesri bardzo bola i sa nabrzmiałe, brzusio czasem zaboli bardziej, ale zaraz przechodzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×