Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekajaca slonko a jak Ty sie czujesz? Pytalam o Ciebie moja ginke powiedziala ze ciezko jej zdjagnozowac bez ogladniecia Ciebie ale w momecie kiedy tak jak u Ciebie sa strasznie dlugie cykle i jest podejzenie PCO to na poczatku trzeba zrobic dokladny monitoring i badanka. Powiedziala ze jezeli jest dobra lekarka to w 2 miesiace max powinna Ci te cykle unormowac wliczajac w to czas na badania i wyniki. I jezeli juz wczesniej mialas i udalo sie unormowac to przy dobrym lekarzu teraz tez powinno byc ok i jak najbardziej masz szanse na rybcie. Mówie Ci kochana ze bedzie dobrze i spelni sie ma przepowiednia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILLA dziekuje bardzo za informacje. Wiesz ja juz mam zdiagnozowane PCOS i miałam szereg badan... Byłam nawe 3 dni w szpitalu na badaniach w 10.2008 i mam wszystkie wypisy... A wiesz ja czuje sie lekko zdołowana, ale wiem ze musze walczyc... i znowu od jutra walcze tez z waga ....... Bardzo sie ciesze dobrymi wiadomosciami od CIEBIE :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla strasznie sie ciesze i trzymam za Ciebei kciuki :):):) tak chciałabym zeby juz wszystkim sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna slonce no przeciez nie na Was bym zarabiala. Bede wrozyla ze szklanej kuli na starowce w wawie i zbijala kasiorke;) Witam nowa kolezanke:) Kurde bola mnie plecy w okolicy kosci ogonowej , moze M przez sen mnie pobil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonca a mnie piersi bola, nigdy mnie tak wczesnie nie bolaly dzis dopiero 16 dc..... pewnie to bedzie znow jakis szalony cykl tak jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,a teraz pięknie proszę naszą ninkę, żeby coś skrobnęła :) HALO! NINKA! I see you!! :P No już moja droga, nie bocz się więcej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde no, NowaTu, jeśli to Ty na tych zdjęciach, to powiem szczerze że metamorfoy wypasione :) aż trudno uwierzyć, że to jedna i ta sama osoba Nawet nie wiem, w którym "wcieleniu" najlepiej.... wszystkie fryzurki są świetne :D Wybacz, że dopiero teraz komentuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, widzę że frekwencja spadła, no to i ja się powoli odmeldowuję. Spokojnej nocki babeczki, bedę jutro rano 👄 Ciao!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz nerwusku ja tez bym chciala zeby tak bylo i musi byc bo nie ma innej opcji;) ja nie skacze jeszcze do gory do poki tescik nie pokaze dwoch kreseczek, co prawda ginka sprawila ze jest tam mala iskierka i jezeli ma sie rozpalic to sie rozpali jezeli nie to trzeba bedzie starac sie rozpalic w kolejnym cyklu. Grunt to nie wmawiac sobie ze to napewno ciaza bo psycha bedzie dawala objawy jezeli ciazy nie ma i @ przylazi. Mam pare dolegliwosci ale rownie dobrze moga byc objawem nadchodzacej @[ nie wliczam w to sluzu]jak i tego ze bedzie rybcia. zobaczymy Czekajaca od 2008 roku wbrew pozorom medycyna poszla do przodu i jezeli juz Ci sie udalo to kwestia dobrze dobranych lekow i na pewno bedziesz miala swoja rybcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ja zaraz po szpitalu i zdiagnozowaniu PCOS byłam na leczeniu, brąłam prawie rok DIANE-35 i jajniki były super po niej! Zadnych objawów, potem przerwa, była owulacja ale tlyko raz... I znowu mi sie jajniki przyblokowały, jeszcze przytyłam a to bardzo zle... Wiec od jutra znowu wdrazam diete.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Werna milych snow i przyjemnych przytulakow z M ;) NNINKA wracaj tutaj i przestan sie zloscic wczorajszy dzien nie byl udany i sie skonczyl slonko. Wybacz kobiecie ktora nie wiedziala co czyni;) Czekamy tu wszystkie na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca moze diane jest za slabe nie wiem.... Nie ma co gdybac bedzie dobrze i tyle milych snow slonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam poważne pytanie. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 3 i pół roku. Ale zastanawiam się jakie szanse mam na zajście w ciążę jeżeli będę je brać przez następne mniej więcej 3 lata (bo narazie nie mogę sobie pozwolić na dziecko). Jeden lekarz mi powiedział, ze nie bede miała żadnych problemów z ciążą ale coraz częściej słyszę że kobiety które brały tabletki tyle lat co ja niestety miały potem problemy z okresem o ciąży nawet nie wspominając. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno powinno sie robic kilka miesiecy przrerwy...moze rozejrzyj sie za jakas zastepcza antykoncepcja? ja bym nie ryzykowala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilla gratuluję :) mówiłam że ci się uda :) ale cieszę się razem z Tobą :) witam nowe koleżanki :) u mnie bez zmian 29 dc :( i wszytsko wskazuje nadal że @ przylezie :( dziwne kucie jajników takie rozpierające :( i cyckli też bolą:( pewnie sie nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) tzn. witam narazie siebie i berbelka, bo widzę że nikogo nie ma oprócz nas. Wstawać śpiochy!!!! Berbelku, póki @ nie ma to jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w pracy siedzę, widzisz taka jestem zarobiona :P No ale jakby mnie ktoś przyłapał, to mogłoby być niewesoło :) Zastój ostatnio w firmie, więc pracy mniej, no i ma się czas na co innego, nieoficjalnie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też siedzę w pracy i mam mase roboty ale trochę przerwy zawsze się przyda :) a co tam u ciebie Werna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Berbelku sloneczko @ jeszcze nie ma i moze nie przylecie, za gratulacje nie dziekuje zeby nie zapeszyc a czy sie udalo dowiemy sie 22. Wszystko wskazuje ze do zaplodnienia doszlo teraz kwestia czy rybcia sie zgniezdzi w macicy . Mam pozytywne nastawienie i co ma byc to bedzie. Ginka powiedziala ze jak teraz nie wyjdzie to od nastepnego cyklu mamy przytulanki konczyc w pozycji "na konika" ze wzgledu na to ze mam tylozgiecie i tak latwiej zajsc. Iskierka nadzieji zaczela sie ciut mocniej zarzyc a czy sie rozpali.... Mamy probowac do wrzesnia jak do tego czasu niezaciaze to zaczniemy monitoring. Na razie mam nie myslec i cieszyc sie przytulankami;) Werna a ty jak sie slonko czujesz? No i buziaki dla reszty dziewczynek i przesylam pozytywne fluidki na dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×