Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no jak byly rybki to piersi bolaly okropnie ale nie tak wczesnie, dopiero tak na kilka dni przed terminem @ i nie przestawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniki caly czas pracowaly bo owulke zawsze mialam tylko ze przez wodniaka zarodek nie mogl dostac sie do macicy i obumieral w jajowodzie. nie wiem, moze rzeczywiscie to dobry znak ze wszystko sie reguluje tam w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca to trzymam kciuki za owocne przytulaski. justys zobaczysz bedziesz nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze. moj za poltorej godziny wraca z pracy ale przytulanek nie bedzie. a ty bidulko sama na noc zostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez plus. justys sorki ale ide spac. jutro ostatni dzien do pracy a jeszcze z dzieciakami musze na msze jechac. chyba ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czekająca obiecałam dać znac jak wróce od endokrynologa więc piszę! Udało mi sie wskoczyć dziś bo ktoś zrezygnował, wyszłam totalnie skołowana bo lekarz ok ale co innego on mówi a co innego gin która prowadziłła, oszaleje- komu wierzyć???? No nic on powiedział że fsh nie jest złe lepiej jak niskie, testosteron duży ale nim nie bedziemy się zajmować bo dążymy do ciąży, jutro mam iść na wymaz z szyjki macicy a wogóle dostałam skierowanie do szpitala na sprawdzenie drożności jajowodów, zaciekawiły go badania męża kazał je powtórzyc dla sprawdzenia i z wynikami wymazu i plemniorów męża mam się z nim skontaktować a 1 dc mam zadzwonić do szpitala i się umówić!!! Oszaleję niewiem co myśleć mam totalny mętlik w głowie!!!!!! Przez moment to nawet mi się śmiać chciało z tego wszystkiego :) a teraz nadrabiam zaległości bo się znów rozpisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC :-) Ja juz tez po :P Ale porawdziwe staranko bedzie jak bede brała leki. Juz nie moge sie doczekac az sie jutro zapisze do tej gienkolog i jestem ciekawa na kiedy bedzie termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm S28 dziekuje ze piszesz... No tak jest niekiedy ze lekrza mówia co innego. Moze ma racje ze ten testosteron podwyzszony nie zaszkodzi nam... A czemu mówił ze fsh lepiej jak jest nizsze? Wytłumaczył to ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca wysokie fsh świadczy o małej rezerwie jajników, bardzo wysokie mają np kobiety przed menopauzą poprostu może to świadczyć o niskiej płodności , wpływ też ma podwzgórze i nadnercza tżeba to wszysto sprawdziś i dostosować odpowiednie leczenie, oj ....powiem ci że ja to nioedługo będę mogła magisterkę z ginekologi pisać tyle się ostatnio oczytałąm:) ale ci lekarze !!!! chodziłam do prywatnego gabinetu płaciłam w huk kasy i skim nie rozmawiam każdy lekaż swoje powiem ci że chyba zaufam temu endo i tyle, trochę obawiam się tego bad. drożności podobno bolesne a le cóż poród też boli a niemżemy się go doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S28 no jasne, przeciesz chcemy miec dzidzie. To moze tez lepiej jak miałąm niższe to fsh? No ale Lh miałam podwyzszone. Ja tez byłam na badnaich hormonalnych w 10.2008 w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki spadam się myć i spaciu bo jutro lecę na rano jutro wieczorkim czekająca popiszemy o tych naszyć hormonkach diabelnych OK !!!! pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pewnie juz spicie, ale musialam do Was napisac. odczuwam dziwny ból w podbrzuszu, tak jjakby mi sie cos ciągnęło w środku.... ten ból pojawia sie podczas wizyty w wc..... co to moze byc??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku pewnie juz spisz mam nadzieje ze bol ustapil i nie bylo to nic powaznegojak cos to na pogotowie dzwon jak cos to jeszcze chwile jestem wiec pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×