Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

ciekaawe wlasnie... bo my od paru miesiecy staramy sie o dzidziusia... w sumie nie biore zadnych antybiotykow to moze nie powinna sie opozniac zastanawiam sie nad kupnem testu ale jak zwykle boje sie 1 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym rano mam uczucie jak by byla albo jak by sie miala zaczac. lece do łazienki a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:):):):) no u nas tez pogoda do kitu- leje niemiłosiernie :(:(:(:( ja już w pracy i zostanę tu do 20-tej ;/;/;/ no i chyba jakies przeziębienie mnie dopadło na maksa- nochal jakby nie mój, gardziołko jużnie boli ale taka chrypka chodzby no i głowa pobolewa i pieką oczka jakby tempka była. jajnik chyba już nie boli- ale brzucho bardzo wydete więc @ bedzie. usciski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie sadzę- predzej Ty :):):):) już jutro moja wygrana :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys moze faktycznie to jeszcze nic straconego :):):) byle do @ :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też. a jak Słonko się dziś czujesz??? idziesz na tą Komunie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak wczoraj slonce tyle ze bardziej chce mi sie spac:) temp 36,8 i do @ coraz blizej. Na komunie ide a tak mi sie nie chce, powoli sie szykuje bo niby jest na 14:30 ale jeszcze musze mamie pomoc bo po jest obiad dla rodziny u niej w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) ale zimnica :( masakra !!! co tam u Was? niedługo zaczyna sie testowanie ????? no ciekawa jestem ktora spadnie w dół :P Bajka gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie się że Ci się nie chce- w taką pogode no maleństwo by jeszcze pospało a ty mu nie dajesz :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nerwusku :):):) buziolki dla maleństwa :):):):) niech zdrowo rośnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia slonce Ty jestes po prostu niemozliwa:) Hej nerwusku śliczne fotki na nk zwlaszcza ta z brzusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko jesli się nawet mylę (czego bym bardzo nie chciała ) to trzeba troszku pożartować a nie dołowac się i myslec o negatywach :):):):) najwyżej nie będziemy stawiać browarków :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia nawet testu nie kupilam:P Nerwusku tabelka jest chyba z dwie lub trzy stronki wstecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce ale ja sie absolutnie negatywnie nie nastawiam, nawet na ten cykl nie liczylam:) A browarki razem z Wernusia bedziecie stawiac:) i soczki dla brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam testu - jak jakims cudem @ nie bedzie do 25-tego to wtedy kupie :):):):). więcej testów zrobiła w swoim życiu jak nie starałam się o dziecko i bałam się wpadki a niżeli przez ten rok starań bo bodajrze zrobiłam tylko 4 :):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie no no kamila trzymam kciukasy za jutrzejszy dzien mam nadzieje ze @ nie przylezie u mnie dzis 22 dc i temp. 37,2 jeszcze tydzień mam nadzieje ze @ nie bedzie dzis pogoda tez straszna i chyba dzis zostaje caly dzien w domku pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko uparciuch z Ciebie- jatez się nie nastawiam bo u mnie była dośc dziwna jak dla mnie sytuacja- bo pecherzyk miałam ładny 22 mm dostałam zastrzyk i po 2 dniach znów monitoring i on nie widział już tych 22 mm tylko 16mm i mi ten pecherzyk nie wygladał na pekniety bo nie miał zadnych tam strżepów peknięciowych tylko był mniejszy. więc wiesz dla mnie to już znak ze może się wchłaniał a nie peknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja poszalalam z testowaniem przez pierwsze dwa miesiace ale teraz jakos mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×