Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiecie co wlasnie przestal mnie bolec ten jajnik wkoncu, nadal jest spuchniety ale juz mniej. teraz tylko co jakis czas zakluje raz z lewej raz z prawej. ciekawa jestem co sie tam w srodku dzieje. no coz dzis jeszcze M pomecze jakby co bo moze jednak nie wszystko stracone. buziole dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko ja tez wiem ze @ bedzie ale mimo to zakładam się dla rozrywki :):):):) Czekająca dzięki- trzeba teraz czekać ja już nic zrobic nie mogę za to Ty wiele i wierze że się uda- dobrze że udało Ci się znaleźć taniej leki. ale powiem Ci że nie jest tak źle cenowo- bo np duphaston kosztuje ok90 zł na 2 miesiące !!! ja już tez tyle kasiory wydałam na leczenie że teraz to już bym sobie jakąś bryczkę kupiła. ale jeszcze troszkę powalczę o dzidzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys no to niezłe przeboje z tymi naszymi jajnikami mamy- co cykl to coś nowego ale poradzimy sobie z tym jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys no to niezłe przeboje z tymi naszymi jajnikami mamy- co cykl to coś nowego ale poradzimy sobie z tym jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys mialo byc :) Wiolkcia troche zaluje ze odpuscilam sobie ten cykl i @ bedzie no ale trudno juz nic nie poradze niestety, moze nastepnym razem chociaz tez watpie zeby sie udalo. Ale w Was wierze ze @ nie przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS no napewno nie wszystko stracone :) Działaj :-) WIOLKCIA no pewnie ze trzeba walczyc do wtedy kiedy jest nadzieja. To na jeden cykl duphaston 45 złotych tak? To jest 100 % ? To Yasmin co kupowąłam 100 %. Kamilko a co u CIEBIE?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko a u Ciebie wszystkie wyniki oki tak?? Słonko a może że odpuściłaś to dobrze:):):) a jak tam przygotowania do ślubu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety 100% się płaci;/;/;/ tak sprzedawane sa po 20 tabletem czyli starczy na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania powoli ku koncowi sie na szczescie zblizaja jeszcze sukienka do przymiarki koncowej i garnitur bo tez musielismy szyc na miare, zaproszenia rozdane, obraczki zamowione, a najgorsze jest to ze przymiarke mam w przyszlyn tyg. jak @ bedzie:/ A czuje sie chyba na okres, cycochy bola nieziemsko az pod pachami czuje, podbrzusze pobolewa, dzis rano tempka 36,9( 13 dzien wyzszych temp. sama nie wiem po co mierze skoro @ ma byc, chyba z przyzwyczajenia:) ), wiecznie chce mi sie jesc, a do tego warcze na wszystkich ( jak to M mowi wqrwica przedmiesiaczkowa;) ). Czyli podsumowywujac wszystkie objawy zapowiadajace @. Czekajaca niestety tabletki anty sa drogie, ale jezeli moga pomoc w spelnieniu marzenia i przyblizyc choc troszke do celu to warto wydac kaske;) Wierze ze wszystko pojdzie po Twojej mysli kochanie i za 3 miesiace wrzucisz fotke z tescikiem na ktorym beda II kreseczki:) Szarlotko a Ty gdzie sie podziewasz? Znow M meczysz;) Buzialki dla reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka no to przygotowania juz ku końcowi sie maja :-) Super! Jak bedziesz miala foteczki sukienki to pochwal sie :-) No tak, maja mi pomóc te talbetki i zaraz po odstawieniu mamy sie starac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia wynikow cytologii jeszcze nie odebralam bede w srode wiedziala co wyszlo, a tak to ok. Moja gin powiedziala ze jak do wrzesnia sie nie uda to zrobimy monitoring i reszte badanek hormony itd. Ufam jej i w to co robi bo naprawde jest dobra. Teraz mam 5 cykl bet tabletek anty, w poniedzialek zacznie sie 6. Dzis 23dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko te objawy można interpretowac dwojako:) jeszcze tylko 2 dzionki i się dowiemy ktora z nas miała racje :):):):):) fajnie że już wszystko gotowe masz na ślubik :):):):) to teraz przymiareczka i odbebnic tą całą scene" tak nie opuszczę Cię az do śmierci" :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczescie ku koncowi:) a zdjecia na pewno przesle:) Czekajaca teraz podstawa jest pozytywne nastawienie jezeli ono bedzie to wszystko pojdzie gladko nawet dietka;) Chetnie zabrala bym te pare kilo od Ciebie skarbie bo wiecznie slysze ze chudzielec jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooo Cezkająca to za trzy miecgy dzidzia:):):):) Kochana nie jest źle!!!!!!!!!! Powiem Ci że rokowania masz przecież bardzo dobre....tzry miesiące z tabletsami, w tym czasie schodniesz....potem owulka lub CLO i gotowe!!!!!!!!!Kochana tak jak Ci kiedyś pisałam kol,eżanka z tym samym schorzeniem ma dwójkę zdrową....a u niej nawet jakaś wada macicy była i kazali jej macice operować a on aich olała:)I ma dwójkeczkę:):) U mnie 9dc...staranka oficjalnie rozpoczynamy jutro :)a nie oficjalnie już daawno się rozpoczęły:):):):):):) Dziewczynki u nas dzisiaj śłiczna pogoda...czekam na M , już zamknął firmę i wraca do domciu także za godzinkę powinien być....jemy obiadek i mam nadzieję ze mnie gdzieś wyrwie:):)L)L:):) Aaaaaaa i jeszzce jedno byłam z nim u lekarza ma cholesterol cholernie wysoki...i dostał leki plus dieta....:)jak ja mam kurwa gotować jak ja lubię porządne żarcie:(:(:(:(:(:(:(a tu się okazuje że tylko ryby i białe mięso, owoce i warzywa a zupy nie na mięsie tylko na kostce fuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj:(:(:(:( Dziewczynki zaraz was poczytam do końcva bo nie wiem co się u kogo dzieje....tylko wyszukałam co u Czekającej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla a ja mysle ze jednak @ nie przyjdzie do ciebie:) wiolkcia trzymam kciuki caly czas:) czekajaca te ceny sa powalajace, ja bralam duphaston na podtrzymanie po dwie tabletki codziennie i za 4 tyg to zuzylam 4 opakowania wiec kasy poszlo full i to na marne. masakra z tymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak bedziesz miała wyniki to daj znać. tylko powiem Ci że do wrzesnia to bardzo długo z czekaniem na monitoring. nie może już teraz zacząć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia moj M to tak sie stresuje ze po prostu az widac po nim:) Przez ta pogode to bym caly czas spala teraz jestem w pracy dzieciaczki maja drzemke poobiednia i najchetniej poszla bym spac obok nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też bym chętnie sie zdrzemneła ale nie ma takiej opcji teraz. trzeba zjeść obiada, umyś sie i do pracy;/;/;/ bardzo mi się nie chce. ja na slubie bardzo się stresowałam- tzn tylko podczas przysięgi myslałam by się tylko nie pomylić- a jak juz wyklepałam to normalnie odrazu ulga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg niej i usg ktore mi robila wszystko wskazuje na to ze owuloacje sa bo jest widoczne cialko zolte na tym jajniku z ktorego byla owulka i powiedziala ze wszystko ladnie wyglada. Jak mialam usg na poczatku cyklu to byly tez widoczne pecherzyki. Ja jej ufam bo dzieki niej moj najmlodszy brat zyje:) Justys dziekuje za mile slowa ale naprawde bardziej wierze ze do ciebie @ nie przyjdzie i zmienisz tabelke niz ja. Objawy mam typowo na @ wiec sie nie ludze ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie justys czsami wydajemy kupe kasy na te leki a one i tak nic nie dają. no ale cóż zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko ja nie mówię że ona jest niedobrym lekarzem. ale skoro wiesz że owulacja jest to ekstra. tylko wiesz ja z własnego doświadczenia mówię ze dłużej niż pół roku nieudanych starań wystarczy by zacząć sie badać. bo widzisz np u mnie leczenie trwa już drugie pół roku (:(:(:( i to wszystko się rozciąga w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładna :):):):) pewnie ze może być. ja miałam do urzedu jasną beżową , któtką i fakt urząd to pikuś w porównaniu z tym w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu załapałam jakiegos doła:( wkurza mnie to że nie wiem co z ta owulacją temp rano o 8godz 36.9 już nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruj tej na zdjeciu jest taki jak mojej:) Wiem wiolkci ze nie chodzi Ci o to ze jest zlym lekarzem, a czekam do wrzesnia bo bralam tabletki anty dosc dlugo (5 lat) i powiedziala ze ok 3 miesiace beda sie normowaly wiec wychodzi pol roku po odjeciu tamtych trzech:) i zaczne badanka i monitoring jak sie nie uda do wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to mozliwe ze owu juz byla powiem Ci ze ja tez sie zbytnio na tym nie znam;) Justysia moze Ci skarbie wytlumaczy ocb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tej temperaturce to już wogóle się nie znam więc nic nie moge doradzić. no naprawde bardzo ładna sukieneczka- bardo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×