Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej:( wiecie co, nadzieja sie juz wypalila:( wieczorem milam silne bole prawego jajnika, i byl tak spuchniety ze moglam go wymacac przez skore..... czyli owulka znow z chorego jajnika czyli nic z tego nie bedzie:( wiec mam powtorke z poprzednich cykli..... kurde czemu ten lewy zdrowy jajnik nie dziala nawet po clo? a w dodatku boje sie czy mi sie torbiel nie powiekszyla bo miala 4 cm a teraz czuje taka kule w srodku jakby ona urosla...... wszystko idzie nie tak. pol nocy przeplakalam bo uswiadomilam sobie ze teraz to juz tylko musze czekac na @ i znow wizyta u lekarza i pewnie znow zle wiadomosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a wcześniej pisałaś że ta wczesniejsza owulka była z tego zdrowego jajnika. moze przy tamtej owulce się udało :):):):) Słonko nie załamuj się proszę. Walcz dalej. ja zmykam na zakupki. bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca głowa do góry będzie dobrze sama piszesz że jak zrzucisz kilogramy to jajniki mogą się same odblokować więc ja w to wierzę i trzymam bardzo mocno kciuki żeby ci się udało dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Justys, nie sugeruj sie tymi bolami, to wszystko jest po CLO,pewnie mialas owulacje wtedy co powinnac miec a ten lek tylko zamieszanie Ci zrobil! Ja juz jestem blisko @ a nadal mnie boli podbrzusze i ciagle "cos" tam czuje :/ glowa do gory! Ktos kiedys tutaj pisal, ze jak boli jeden jajnk to wcale nie znaczy, ze z niego poszlo jajeczko a jak juz nawet to CLO na tyle Ci je wzmocni, ze da rade dojsc do macicy. Czekajaca mam fajna diete, nie ma wymyslnych dań ani glodzenia. Mojego M kolezanka tak schudla po tym, ze nawet w lokalnej gazecie ja opisali :-) jak bedziesz chciala to napisz, podam linka A to czekanie przez 3 miesiace to zleci, ja tez czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonca Justys ja i tak wierze ze moze ci sie udac slonko:) Wlacz tylko pozytywne myslenie;) kolokokta A ty we wtorek testujesz;) trzymam kciuki zeby @ nie przyszla;) Monia a mialas juz cos takiego wczesniej? Chodzi mi o te krwawienia okol owulacyjne? Czekajaca milego pobytu u rodzicow slonce:) Buzialki dla reszty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, tak jak obiecałam, jestem :) Oj czekająca :( przykro mi że tyle się bedziesz musiala poświęcać. Ale jeśli chodzi o dzidzie to też byłabym zdolna do wszystkiego. Jedno mnie tylko zastanawia. Mam tak straaaaaasznie grubą sąsiadkę,młoda dziewczyna, Ty koło niej to kruszynka, a ma 2 dzieci i to jedno za drugim. Więc nie wiem czy to aby na pewno zależy od wagi.... Jednak skoro lekarka tak stwierdziła to trzeba niestety zacisnąć zęby i walczyć. Uda Ci się kochana, na pewno :) przytulam mocno 🌻 Kolokokta, jeśli możesz, to wklej link do tej dietki, chętnie sobie looknę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wernus jak samopoczucie?:) 🌼 Wiolkcia a Ty jak sie kochana czujesz? Wiesz ze stawiasz skrzynke piwka lub soku w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilko, a u mnie ok :) bez zmian. No, wiolkcia to biedaczka połowę pensji wyda na stawianie tego browca :D nawet nie wie, ile ją ten niewinny zakład będzie kosztował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila u mnie na razie bez szans na dziecko, zadnych objawow nie mam bo wszystko co czuje to po tym CLO, nawet wymioty! Co do Wioli to nie wiedzialam, ze stawia piwko :-) Tutaj link http://protal.wordpress.com/ Po prawej stronie sa zasady diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalozyla sie z Werna ze ktorej w tym cyklu sie uda to stawia skrzynke piwa lub soczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta to tak jak u mnie, jestem pewna ze @ przylezie w poniedzialek. Jedyne co to mam 13 dzien podwyzszonej tempki ale to norma przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostalam jeszcze paczki z piwem :-) albo z dwoma jak sie obie postaraja :-) ja nie mierze temperatury, wczoraj mi sie wydawalo, ze mam goraczke a na termometrze 32,8 wiec wywale termometr, moze jak kupie nowy to zaczne mierzyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta, no jak narazie skrzynki jeszcze nie wysłane, bo do testowania troszkę czasu jeszcze mamy :) za to Ty masz 4 dni. Jakbyś się z nami założyła, to musialabyś już powoli kuriera zamawiać na środę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dostane piwko to i ja postawie :-) na razie lecze męża, ciagle go boli glowa od tych tabletek :/ no ale czego sie robi... w sumie lepsza taka diagnoza niz zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) widzde ze bedziemy cos piły ??? :P kokotka tak jak @ jest to temp spada...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca Słońce nie denerwuj sie, dasz rade schudnąć, co to dla Ciebie ... czego nie robi sie dla dzidzi...... :) jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tempka dziwna jest. u mnie maleje dopiero w 3 dniu okresu wiec ciezko mi poznac czy sie @ zbliza czy nie bo tempke mam podwyzszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujemy sie raczej dobrze :) we wtorek wizyta, zobaczymy jak niunia urosła :) Dzisiaj mam roczek Chrześnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam kochane :) niestety, sprzątanie czeka..... :( ale garska już umyte, ufff. Najgorsze za mną. No to do rychłego :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca będzimy chudnąć razem:) u mnie coraz wiecej sluzu i wieksza ochota na pranko:) no i najważniejsze przełożyłam wszystkie klientki ze srodka tyg na poniedziałek i poniedziałek wieczorem jade z M w trase:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ja tu czytam? ze zgrzewki zrobiła się skrzynka ?? :):):):)a zakładałam się ze wszystkimi ale tylko werna podjęła wyzwanie- reszta boi się że za dużo na browce wyda czy co ?? :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna bo to nie zalezy od tuszy tylko od tego czy sie ma to paskudne PCOS :-( To przez to, jak ta TWOJA siadka nie ma Pcos to bez problemu mogła pewnie zajsc w ciaze z wysoka waga. A ja musze walczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA dziekuje, no musze dac rade, jak nie ja to kto prawda? No to czekam z niecierliwoscia co bedzie jak skacza CI sie duphastony. Trzymam kciuki! :P A ja zrobiłam to rozeznanie w aptekach, w jednej Yasmin było za 42 złote, w drugiej za 47 złotych a w innej 37 :-) I za tyle ekupiłam! Około 112 za 3 opakowania, no ale mam nadzieje ze pomoze mi to jajniki odciazyc itd. XMONIKAX czyli mozesz byc w okresie okołoowulacyjnym tak? JUSTYS miej nadzieje! Przedtem CIE ten lewey bolał prawda? BEDZIE DOBRZE! BERBELEK DZIEKUJE! :p:p:p:p No udąło mi sie dwa razy zejsc do ładnej wagi to teraz tez musi! Byle by mi tarczyca tylko nie przeszkodziła :( KAMILLA witaj :-) Dziekuje :-) WRNA no włansie dla zdrówka i dla dzidzi wszystko! Postaram sie !!!!!!!!!!!!!! NERWSUEK no własnie, dam rade, a czemu by nie prawda? Juz raz schudłam i 21, i 13 kilo... Teraz tez juz mam ponad 1 kilo za soba bo juz 1,5 tygodnia sie ograniczam wiec nie jest tak zle. KOLOKOKTA tylko nie portal! Dieta DUNKANA moim zdjaniem jest szkodliwa! NIszczy nerki, trzeba na niej mega duzo pic bo sie wszystko odkłada w nerkach, to nie jest za zdrowa dieta :-( I te skutki uboczne wychodza dopiero po czasie... :( JA LECE SIE PAKOWAC :-) A obaidek mam juz nastawiony :-) Pieczone ziemiaczki z piekarnika, suróweckza, pulpeciki i bakłazany zapiekanie :-) Acha, jestescie KOCHANE dziekuje WAM za wsparciie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca cala przyjemnosc po naszej stronie;) Dasz radę kochana:) Wiolkcia ja sie nie zalozylam bo jestem pewna ze @ przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×