Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

musze sie do moni usmiechnac:) bo ja kabel gdzies podzialam:P Justys to przenosisz sie do dolnej tabelki w tym miesiacu i nie ma to tamto;) tak samo jak monia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliszea.ila
Możecie mi powiedziec czy osobie ktora założyła ten temat udalo zajść sie w ciążę? Poniewaz troche tych stron jest... No wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu spokojnie jak znajdziesz to wrzucisz:* Ja musialam z tel wykasowac zeby M sukienki nie zobaczyl;) Jestem ciekawa co u Wiolkci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliszea.ila
Poprostu śledziłam jej starania ale dluzszy czas nie moglam z własnych problemów... I teraz nic nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliszea.ila
O korde... Pewnie byly to dla niej ciężkie chwile. Współczuję jej... I wierzę ze jej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE MOWILAM KOCHANIE!!!!!!!!!! JEJKU ALE SIE CIESZE STAWIASZ SLONKO BROWAREK!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE CHCIALAS MNIE SLUCHAC MOWILAM ZE CI SIE UDA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D NAWET NIE WIESZ JAK SIE KOCHANIE CIESZE ZE CI SIE UDALO:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stawiam, stawiam hehehehehhe!!!Nawet nie wiesz, jaka jestem szczęśliwa!! :D:D:D wiadomo, narazie kreseczka jest słaba, ale końcem tygodnia robię jeszcze jeden. Tylko jedno mnie martwi, nie mam żadnego śluzu.Może dopiero się pojawi, bo w sumie @ ma być niby jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wernus slonko gratuluje i ciesze sie razem z Toba:) Jeszcze tylko Wolkcia Justysia nadi Monia Karten Misia i troche luzu w tym miesiacu sie zrobi w gornej tabelce:D Wernus a jak M szczesliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wernus jaka slaba piekna druga kreseczka:D Sorki ze przeklne ale o jebane jak sie ciesze ze Ci sie niedowiarku moj kochany udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M szaleje ze szczęścia :) tzn. na początku pełna powaga, brak entuzjazmu. Ale za 5 min przychodzi i mówi, że jest przeszczęśliwy! Musiało to do niego poprostu dotrzeć! :D Bardzo Ci dziękuję za gratulacje 🌻 Oby teraz wszystko było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M szaleje ze szczęścia :) tzn. na początku pełna powaga, brak entuzjazmu. Ale za 5 min przychodzi i mówi, że jest przeszczęśliwy! Musiało to do niego poprostu dotrzeć! :D Bardzo Ci dziękuję za gratulacje 🌻 Oby teraz wszystko było dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś, dziękuję :) dziękuję Wam wszystkim 🌻 Teraz czekamy na Ciebie Kamilka,a co z Toba????? Przecież test też pokazał II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no werna ja pierwszy tescik robie 26 maja a potem 1 czerwca jak @ nie przyjdzie bo nawet nie wiem kiedy ma przyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się Wam szczerze, że pierwszy test zrobiłam już w piatek, czyli 3 dni przed spodziewaną @, i pokazała się od razu druga kreseczka. Oczywiście, ja jako wielki niedowiarek, kupialam drugi test i zrobiłam dzisiaj rano,jak widać, nie ma wątpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś, to już niedaleko do 26-go :) miałabyś piękny prezent na dzień przyszłej matki !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bez testu wiedzialam ze Ci sie udalo:) I tak jak kiedys juz mowilam zostane wrozka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, nadajesz się na szamankę w 100% :) co tam jeszcze widzisz w swojej szklanej kuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×