Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc dziewczynki, po pierwsze to justyś bardzo ci współczuje - będzie dobrze zobaczysz, zajdziesz w ciążę szybciej niż myślisz!!! Widzę że reszta dziewczynek w trakcie staranek:) ja niestety jeszcze przed starankami bo jeszcze @ ale jak się skończy to zaraz zabieram się do działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne aniulka8105 Bierzemy sie do staranek :-) Ja juz w trakcie bo dzisiaj 15 dc :) Ale niewiem czy była juz owulacja bo te brudzenia mnie dezorientuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka8105 No miałam plamienie kiedys podobne podczas 4 opakowaniea DIANE-35 jak orgaznizm jakos słabo je przyjmował i nietrzymał hormonów. Wiec teraz tez moze mam mało hormonów????? Dzisiaj nie mam narazie (odpukac ) zadnej kolorowej wydizeliny tylko przejrzysty sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka to własciciwie nie sa plamienia, zamiast @ to sie zaczeło. Tylko jack chodze do wc i jak sie wycieram to jest sluz wymieszany z krwia, albo czerowny, albo brazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca moim zdaniem to faktycznie musi byc cos z hormonami te brudzenia, ja dzisiaj mam 4 dzień @ i myśle że jutro już mi sie skończy i będziemy mogli zacząć działać, nastawiam się na przytulanki co dwa dni zobaczymy jaki bedzie efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:) Pobudka....co to za leżenie w łóżku...:)Pracowacrzeba wieczorkiem , w nocy...a rano się wstaje :):)he he.....mój popracował a dzisiaj jest chory....katarek i pije właśnie gripex...nie wspomnę że narezka przy tym jak dziecko!!!!!!!!!żeby godzinę pić lek??????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
hej, hej...... dzieńdoberek :) Szarlotka współczuję jak facet chory to dramat bo przecież oni przy katarku już dopatrują się strasznych chorób mój jest taki sam( podaj, posmaruj, ojojoj.... itp. :) ) Ja wczoraj się na maksa zrelaksowałam przy winku oj jakie te weekendy są cudowne, dlatego dzis rano wstałam,żeby mi dzień za szybko się nie skończył :) Wstawać pozostałe leniuchy z Szarlotka 80 ogłaszamy zbiorową pobudkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28....wiesz on w sumie nie narzeka:):):)Tylko leków nie chce brać...jak małe dziecko....:):):)....i biedny katarek ma:(.... Właśnie dziewczynki pobuuuuuuudkkaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! szarlotka tak to jest z facetami :P jak tam staranka...? dzisiaj 12 dc ....a u mnie raczej zadnych objawów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też żadnych....ale nie wiem czy dlatego że już po ,czy dlatego że jeszcze przed tym jednym:):):)Kurczę zastanawiam się czy ten drugi w ogóle pęknie......eee tam nie teraz to za miesiąc...:) Dziewczynki która jest ze śląska?????? Może byśmy się kiedyś na kawkę spotkały???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nerwusek czemu tak daleko:(.......a tak by się kawkę fajnie piło....Nerwusek a Ty masz testy owulacyjne??? Tzn stosujesz??? I mierzenie temperaturki?>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę u mnie obliczenia szlag jasny trafił:):):)Bo jeszcze na pewniaka mówiłam lekarzowi że wiem kiedy mam:):):)A ten do mnie taki smile jak się okazało że się mylę....no rany ...kto ma przy równiutkich cyklach takie cyrki żeby od 7 dnia mieć owulacje???????????????????......nie wspomnę o podwójnej......jak ktos ma mieć pecha to zawsze ja mam :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zycze WAM miłej i spokojnej niedzieli! My z mezem wstalismy po 10 tej :P No u mnie narazie troszke czerownego w sluzie ale tyko rano i po baraszkowaniu wiec mam nadzieje ze sie juz to definitywnie skonczy. Aniulka ja tez tak mysle ze to włansie za mało jakos hormonów mam w tym cyklu i cos tam w srodku nie trzyma :( Szarlotka ja jestezm ze sląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka no jak maz chory to wiesz... :-) Mój idzie w srode na prostowanie przegrody nosa wiec tez bede sie musiala nim zajmowac :) U mnie 16 dzien cyklu i temperatura spadła i jest 36,3 :( Mierze teraz regularnie o 7 rano. Mam nastawiony budzik. s28 no jak sie ma wolny dzien to sie to docenia, ja mam ciagle wolne bo niepracuje.... Ale chciałabym sie zajac jakas mała istotką... A tak trudno ją uszczelić :-( nerwusek26 no u mnie tez staranka w toku ;-) U mnie juz 16dc. A co do tych obliczen to ja tez sama nie wiem:( Z obliczen nic mie niewychodzi bo miałąm zawsze nieregularne cykle, zorbiłam 5 testów owulacyjnych i nic :( Musiałabym chyba kupic mega pake i codziennie robic taki test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. u mnie dziś powinna być owulka ale chyba jej nie ma. bo jajniki coś milczą dziś. trzeba czekać na jutro i kolejny monitoring. oby coś z tymi pęcherzykami było dobrze i by pękły. pozdrowioneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!:) dziewczyny..moze ktoras mi odpowie na to..jakis czas temu pisalam, ze okres mi sie prawie 3 tyg spoznial.teraz (od niedawna) pojawily mi sie takie biale plamki na brodawkach(nie wiem jak to okreslic inaczej..krostki?)..piersi mam nabrzmiale, czasami wrecz jakby troszke bolaly.z tych niby "krostek" nic nie wyplywa , nie powiekszaja sie. i sama juz nie wiem, co jest ze mna..lekarzowi mowilam, ze okres tyle mi sie spoznial, a jak juz przyszedl to byly plamienia raczej. nadal jestem wyczulona na jedzenie (przewrazliwiona na niektore zapachy),mam zawroty glowy i mdlosci. myslalam, czy to nie problem hormonow, ale prolaktyna zdaje sie, iz wplywa na piersi a nie moj podwyzszony progesteron, czy kortyzol...tym bardziej, ze wczesniej tak nie mialam, jesli chodzi o moj stan a z tymi piersiami to juz jakis cyrk!:(:( mam dziwne podejrzenia, ze moze to ciaza..ale jak na razie testu nie robilam (jedynie co wczesniej-2 negatywne). nic mi sie nie poprawia..:( myslicie, ze moze to byc problem hormonalny mimo tego, ze nigdy tak nie mialam?sennosc i zmeczenie rowniez nie przechodzi:( wkurza mnie to juz-delikatnie piszac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca dzieki:):):) najważniejsze zeby wiedziec co mi jest i w czym tkwi problem- jak będzie diagnoza to i leczenie i jakoś to bedzie :):):) saga- faktycznie objawy świadczą na ciąże ale test tu by wszystko wyjasnił a już napewno beta. najlepiej sprawdzić a nie żyć w nieświadomości i niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Saga19 ja wczesniej podalam link co do tych piersi http://www.blog.przedporodem.pl/zmiany-w-piersiach-w-czasie-ciazy/ Ja mam od nie dawna takie jak na fotografii. Jesli rzeczywiscie nie miałaś tego wcześniej to może to kolejny objaw:) Sutki ciemnieją są większe i te krostki. Możesz zauważyć raz więcej raz mniej to normalne. Mnie co raz bardziej dopada senność. Zawsze po kawie oczy jak 5 zł :D A dziś wypiłam kawe poszłam do przyjaciółki i .. usnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saga a tym testem się nie przejmuj. Ja też zrobiłam przed "@" i był negatywny. A po plamieniu już2 kreski także możliwe, że za szybko. Bądź dobrej myśli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja dzisiaj dostalam @, wiedzialam, ze tak bedzie bo jak bylam ostatnio u gina to robil mi usg i powiedzial,ze ani pecherzyka nie widac ani cialka zoltego. Teraz mam isc na badanie krwi-grupa i rh, na obecnosc przeciwcial toksoplazmozy i kilka hormonow. Robilyscie te badania? bo ja dopiero teraz i lekarz mi pojechal, ze to powinnam zrobic juz dawno temu... A pozniej w polowie cyklu ide na usg i mam zabrac meza na wizyte, gin chce z nim przeprowadzic wywiad na temat przebytych chorob itp. Wy tez bylyscie ze swoimi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż robił juz badania nasionka, ja też juz po badaniu hormonów. zawsze zapomnę o toksoplazmozie- mam nadzieję ze jutro nie zapomne powiedziec by dał mi skierowanie ginek. przykro mi że @ do Ciebie kolokokta- teraz zaczniesz badanka i szybko zaradzi sie temu by pęcherzyki powstawały :)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Frejza zauwazylam, ze raz te dziwne "krostki" sa wieksze/mniejsze ale w ogole nie znikaja.bola mnie cale piersi niezaleznie, czy jestem w staniku, czy bez:/ co do testu to robilam pare dni po okresie a pozniej znowu chyba po tyg(wczesniej pisalam juz nie pamietam-stare czasy:p ) a moje plamienia wygladaly tak..1 dnia intensywnie brazowe uplawy i troszke krwi..pozniej te uplawy zmienily kolor na jasniejszy i przechodzily. wszystko trwalo gora 4 dni, gdzie ja okres zawsze mialam obfity 1,2,3 dzien a pozniej intensywne plamienia i tak przechodzil...trwalo to z tydzien czasu:/ teraz w ogole sie nie poznaje. gdzies czytalam, ze testy moga nie wykryc ciazy nawet do 4 miesiaca. a z piersiami to mam tak od tyg moze poltora (gora)gdzie wczesniej mnie tylko bolaly.to jest tez takie uczucie ciezkosci, bola mnie sutki:/wrecz czuje jakby ktos je ciagnal-moze glupie porownanie ale tak jest!:( rozumiem gdybym sobie to wmawiala, ale te "krostki" same z siebie by sie nie wziely. a ty tez masz wzdecia? co do sennosci..mnie to kilka razy dziennie bierze;) co myslisz o tym wszystkim, co Ci napisalam?tez tak masz?u mnie to nawet jak nie mysle o tym to i tak cos mi jest..jak nie piersi..to znowu zapachy,sennosc itd..eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×