Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wszystko po kolei nie wiesz ze nieszczescia lubia chodzic parami. nerwusku do ktorej wczoraj byliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a drabiny nie widzeliscie? bo nam w ktos sluchajcie ukradl 2 m drabine :) caly dzien jej szukalismy i nie ma. mozliwe jeszcze ze na tirze wyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak sobie. dopiero dzis albo jutro maja liczyc. ale chyba dwa lata temu bylo lepiej, wydaje mi sie ze bylo wiecej ludzi z miasta a t6eraz to prawie sami miejscowi i zero organizacji. ale to dlugo by opowiadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to to ze 9 dni roboczych i mam urlop a dziewczyny odpoczywaja albo sie staraja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki lece bo i tak nikt sie nie odzywa. moze wkoncu sie wyspie. trzymajcie sie cieplutko i nie martwcie sie niczym. limit nieszczesci zostal wyczerpany teraz tylko bedzie nas spotykalo to co dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki...widze,ze zle sie dzieje w panstwie dunskim.. ptrzebujecie troche pozytywnych wibracji.... pierwsza sprawa,kama przestan pisac,ze napewno cykl stracoy,bo na piechote pojde do wawy i ci tylek skopie:P ilosc prania nie swiadczy o ich jakosci,poki @nie ma to nie mow,ze nic z tego nie bedzie,bo nie wiem czy sie uzalasz nad soba,czy chcesz by ci w kolko pisac,ze masz szanse...testuj mala,bo masz duze szanse :) monika sadze,ze masz racje...daj se na wstrzymanie,przestan sie starac,zyj pelna piersia,powinnas teraz naladowac baterie,skupic sie na mezu i sobie...odnajdzcie siebie na nowo,a nawet nie wiesz jak szybko zostaniesz mama...bardzo czesto kobiety,ktore odpuszczaly staranka zachodzily w ciaze...mam kolezanke,przez 7lat starala sie o dzidzie(nie miala jajeczkowania)...pewnego dnia okazalo sie,ze jest 4,5 miesiaca w ciazy :P dlaczego,bo dala na luz...wiem,ze latwo mowic,ale sadze,ze ty wlasnie tego potrzebujesz,zawiesic bron i wstrzymac walke na kilka miesiacy...sluchaj glosu serca :) czekajaca,wybacz przegapilam twoja@..gratuluje :D juz niedlugo :D karten,nadi8...widze,ze my z jednego miasta jestesmy :) trzymam za was kciuki :) nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. mam nadzieje,ze juz nikt nie bedzie starych tabelek wklejac,bo juz kilka razy zmieniam tc,a za kazdym razem stare tabelki wklejacie :P szarlotka,slyszalam,ze nasienie bardzo szybko sie regeneruje,czasami wystarcza witaminki i wsio wraca do normy,wiec nie stresuj sie kochana tylko naszpikuj go zdrowosciami i wsio bedzie dobrze :) a takie pytanko,on nie pali papierosow?bo papierosy moga zle wplywac na zolnierzy :P justys czyli bedziesz matka chrzestna :) jak kochana zdrowko?i jak staranka? mam nadzieje,ze poanowalas swoja goraca krew i nie robisz pranka zbyt czesto :) badz grzeczna,a znowu ci wysle szczesliwy tescik :) poza tym nie martw sie badaniem meza,bo pamietaj,ze jego zolnierze sa niezawodne :) wy nie macie takich problemow...badz grzeczna,a juz niedlugo bedziesz mama :D nowatu podobno sa swietne poduszki dla ciezarnych,ktore eliminuja bole kregoslupa...popatrz w sklepach z dzieciecymi bajerami...kolezanka ma taka i jej bardzo pomogla,a poniej taka poduch jest bardzo pomocna podczas karmienia :) kolokokta...mnie zawsze przed@piersi bolaly,a w dniu@podbrzusze rwalo...jak zaszlam w ciaze,to bylo odwrotnie.nie czulam sie w ciazy,ale czulam,ze cos sie dzieje z moim cialem...kto wie,moze twoje tez sie juz zmienia :) trzymam kciuki :) dziewczynki,sercem jestm z wami...mam nadzieje,ze juz niedlugo zaczniecie zaciazac,bo jakis zastoj sie pojawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale mam bolesci:( jak przy okresie tylko 10 razy większe!! no i morze krew:/sorki ze jestem bezposrednia, ale to niby jest czyszczenie, w wakacje pojedziemy z mezem nad morze ale bez rezerwacji po namiot tak jak kiedys!! poprostu jest pogoda to jedziemy:)naprawde jest to nam potrzebne bo cały czas dazylismy do dzidzi a zapomnielismy o sobie a przeciez jest nam ze soba tak dobrze:) no i musze schudnąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem.....M w pracy.....coś mogę napisać..... A więc co do żołnierzy jest ich ZA MAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!! do tego tych najszybszych jest tylko 1%.....wolnych dużo bo 48%....ale to te szybkie mają działać....:(Lekarz kazał brać witamine A+E , ja jeszzce myślę że dodam mu androvit albo salfazin....jedyna nadzieja w tym też że M był trochę chory i nie było 3 dni bez pranka tylko 2.....W każdym razie cały dzień przeryczałam,chyba nawaliłam w kwestii wsparcia dla M ,bo poprostu przy nim też się poryczałam....to tak jakby on przy mnie się załamał podczas gdyby to u mnie był problem....musiał się strasznie czuć.......:(:(:(:(Dziewczyny co ja mam mu powiedzieć???? Bo wieczorem to on mnie pocieszał a nie ja jego a widziałam że znosi to fatalnie...całą noc nie spał, co chwilę się budził...... Teraz zostaje nam 6 tygodni leczenia i czekania na kolejne wyniki.....jeśli wyjdą dalej kiepskie zostaje nam zapisanie się do kliniki leczenia niepłodności i chyba in vitro........ Czuję się jak po wyroku.....jakby ktoś mi cały świat zawalił.... U mnie już po owulacji ...dzisiaj 15 dc wczoraj już było widać że pęcherzyk pękł...no ale co z tego....????? Dziewczynki przed nami pewnie lata prób,leczenia i Bog jeden wie czego jeszcze.....Nie mam już nawet łez żeby płakać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotko ja slyszalam ze zolnierzyki sie szybko regeneruja zwlaszcza po witaminach i salfazinie. glowa do gory bo uda wam sie slonce miec dzidzie i to naturalnym sposobem:) ja bardzo mocno w to wierze i trzymam kciuki. monika no niestety pamietam ze mnie tez bolalo jak cholera.... raz nawet zemdlalam z bolu.... ale juz po skonczeniu krwawienia bylo ok i nastepna @ przyszla juz normalna i bezbolesna. a co do wyjazdu to super pomysl:) my z M tez dalismy sobie na luz teraz i jest genialanie:) sat dzieki za wsparcie:) no staranka sa ale rzadko bo tylko wtedy gdy faktycznie mamy ochote oboje a nie z przymusu:) mysle ze tak srednio to co 3 albo i 4 dni. ale jak sie ma udac to sie uda. pozdrowienia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko, ja tez tak zareagowalam na wyniki mojego meza... u mojego M troche lepiej z predkoscia ale za to 90% plemnikow o patologicznej budowie. czytalam tez, ze te badania nalezy powtorzyc 3 razy w dosc krotkim odstepie czasu i wtedy sie moga potwierdzic badania ale i nie. Nam lekarz kazal czekac 3 miesiace bo tyle trwa powstawanie nowych plemnikow. I zabron swojemu dlugich goracych kapieli bo u nas przez to tyle problemow, poza tym Kama mowila, ze jej ojczym tez mial slabe wyniki a jednak ma Ona brata ;-) My juz niedlugo jedziemy znowu na badania. Kama robilas test? U mnie nadal brak @ ale na tescie jedna krecha. Ninka co sie tam dzieje u Ciebie? Mam jutro wizyte u psychiatry i troche sie boje :/ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta dziękuję:) za podtrzymanie na duchu....mam cichą nadzieję że będzie lepiej....szkoda mi tylko mojego M....słuchajcie on taki zdrowy tryb życia prowadzi....pływa,biega,w zimie deska,w lecie wszystko inne....nie pali,pije okazyjnie...nie je żarcia z McDonalda,woli domowe...uwielbia owoce,pije soki a nie piwo w lecie..w ogóle piwa nie lubi....życie jest niesprawiedliwe...bo taki żul jeden z drugim spod sklepu mają w ch.... dzieci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Kamilla23.............23...........7....................11.07......Wawa Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................18 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka a ja mam takie niedyskretne pytanie. Pierwsza cora to twojego meza. Bo jesli tak, to mysle ze dobra regeneracja zolniezykow da pozytywny efekt :) Sat no wlasnie zaczelam rozgladac sie za taka poducha... A jak ty sie czujesz?? Kiedy poznasz plec :) Ja dzis mam wizyte na 13 zobaczymy co u malej slychac. Dziewczyny trzymajcie sie... POwtorze po raz enty nie poddajemy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu ...niestety córę miałam z pierwszym mężem....mój obecny M był bezdzietnym kawalerem....34 lata...dlatego rokowania nie są najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale nic... Grunt zeby dobrze wziac sie za armie twojego mezuska :) Dobry general doprowadzi do zwycienstwa... JA w to wierze!!!! :) I lepiej , ze sobie poplaczecie w ramie niz duscic to w sobie... to by bylo najgorsze wyjscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu...obawiam się że mąż jednak dusi to w sobie....:(:(Całą noc nie spał....a wieczorem niby żartował,zmieniał temat,pocieszał.....to jednak to że w nocy spać nie mógł mówi za siebie....Ale muszę go jakoś rozerwać ,pocieszyć.....sama mam z tym problem ale co mogę zrobić????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie dzisiaj już lepiej z nastrojem:) Wiolkcia to był mój 12 dc i endo 5mm. W poprzednim w 15 dc miałam 7,9mm a owulka była w 25 dc więc jeszcze jakaś tam nadzieja się tli, ale staram się nie nakręcać, bo znów się rozczaruję:( Kamillciu i kolokokta bardzo mi przykro, że małpiszon przyszedł, ale nie martwcie się i działajcie dalej. 3 mam za was i za resztę kciuki. Pozdrówki dla wszystkich kobitek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotko zobaczysz że po regeneracji żołnierzyków sytuacja się poprawi i wyniki też a co za tym idzie to i szanse na dzidzię - wierzę w to ważne jest żeby podjąć leczenie monia wyjazd to świetna rzecz wiem co mówię bo my też tak kiedys zrobiliśmy jak trochę zapomnieliśmy o sobie i to działa człowiek innaczej spojrzy na świat NowaTu może faktycznie zobacz te poduszki zawsze warto spróbować Kamilla przykro mi że @ przyszła :( a u mnie nadal bez zmian - plamienia są a na dodatek chybą będę chora bo mam katar i zaczyna mnie boleć gardło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi a ty bierzesz clo??? kama przykro mi ze przyszla @. berbelku w ciazy bardzo czasto zdarzaja sie przeziebienia wiec nie martw sie jesli to nic powaznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś tak biorę i to w tym cyklu podwójna dawka od 2dc do 6dc. W zeszłym cyklu zareagowały moje jajniki dość późno, gdyż owulka była w 25dc. Miałam nadzieję, że teraz coś szybciej pójdzie, ale się na to nie zanosi. W sumie to jak dla mnie może być nawet później, ale żeby tylko była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś tak biorę i to w tym cyklu podwójna dawka od 2dc do 6dc. W zeszłym cyklu zareagowały moje jajniki dość późno, gdyż owulka była w 25dc. Miałam nadzieję, że teraz coś szybciej pójdzie, ale się na to nie zanosi. W sumie to jak dla mnie może być nawet później, ale żeby tylko była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś tak biorę CLO i to w tym cyklu podwójną dawkę od 2dc do 6dc. W poprzednim cyklu moje jajniki bardzo późno zareagowały na ten lek i owulkę miałam w 25dc. Miałam nadzieję, że teraz będzie to trochę szybciej, ale nie zanosi się na to. Oby tylko ta owulka była:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×