Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nerwusku pewnie spiulkasz juz. Zakladalam profil na NK bo jakos nigdy sie zebrac nie moglam a wiolkcia chciala mnie ogladnac ;) A jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim. ja tylko na chwile, pewnie na dluzej wejde wieczorem bo u nas zapowiada sie ladny dzionek wiec zaplanowalam sobie prace w ogrodzie. jeszli chodzi o mnie to niestety @ przylazla wiec dziewczyny zaczynam z wami staranka od nowa :P szkoda bo powiem wam dziewczyny ze naprawde uwierzylam ze sie udalo. no trudno nie teraz to zamiesiac zobaczycie wszystkie bedziemy z brzuchami lataly :P pozdrawiam, milego dnia i do przeczytania pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ninka no przykro mi, ale teraz znow wznowisz dzialania i bedzie ok:) kamilla ja mialam test clear blue digitale z irlandii i pokazywal napis ciaza i ktory to tydzien od owulki:) fajny bajer tylko ze wynik znika po 2 dniach bo bateria pada:( i pamiatka nie zostaje. co tam u was spiochy????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka tak mi przykro. Ale za to w maju się uda:) Startujemy razem. Ja mam dziś dostać @, ale niestey jakoś cisza...Dziewczyny wrzucę się na koniec tabelki, gdyż na prawdę nie mam pojęcia, kiedy małpiszon przyjdzie a jak tylko dotrze, to podam datę kolejnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............?????.. ......Tychy berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nadi8...................23...........12...............??????.......Jelenia Góra Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej spiochy :) ja własnie wstałam. dzisiaj sloneczko ładnie śiweci :) Nina przykro mi bo ja naprawda myslałam ze Ci sie udało... Trudno, zaczynasz zaraz po @ i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki właśnie wstałam u mnie też piękna pogoda więc pewnie wybiorę się gdzieś z moim M :) Nina przykro mi że @ przyszła :( u mnie po staremu kolejny dzień oczekiwania na @ :( a czuję że dziś albo jutro zawita @ niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu nie moge zasnac do pózna w nocy a potem rano spie i spie... NINIA bardzo mi przykro ze tym razem sie nieudało, ale bedzie lepiej! Glowa do góry i nastepnym czy kolejnym razem sie uda :P:P:P Justys no tak ze mnie spioch :P Nadi8 ja tez nie wiem kiedy mam date @ i na przodzie jestem :P:P:P Nerwusek jak samopoczucie? U mnie tez słoneczko swieci, dobrze ze ten pył wulkaniczny nieopadna :( Berbelek mnie tez zapros :) Jestem u dziewczyn w znajomych :-) Sylwia Tychy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekająca mamy taką samą sytuację, gdyż ja też mam PCOS i zaczynam leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaDI dopiero zaczynasz leczenie? Ja juz brałam na PCOS rok DIANE-35, a teraz znowu mi to wróciło :( A długo juz wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo, tylko nigdy nie leczyłam się antykami. Teraz mam CLO na wywołanie owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak NADI8 przepisuje sie na dół bo nie wiem kiedy moge sie spodziewac @. NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nadi8...................23...........12...............??? ???.......Jelenia Góra Czekajaca25.........25.............2...............?????..........Tychy.... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010.................????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi no tak, ja tez pewnie bede miała CLO bo u mnie owulacji nie ma i nie ma... Jedynie po DIANIE miałam w grudniu ale wtedy nie moglismy sie starac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski):):):)Zaakceptowalam wlasnie zaproszenia:):)Miło mi :):):)tylko będę musiala poukladac kto jest kto bo mi się miesza...... Ja już w domciu albo dopiero...pobudka byla o 6 .00 rano:)Pobudka z praniem.....:):):):) O 9.00 już córa byla na koniach....ja szybkie zakupy na obiad...potem szybko na drugie mieszkanie z koleżanką od firan...:):):)znowu po małą.....i teraz dopiero jestem w domciu.....:)obiad przygotowany ,tylko do piekarnika włożyć ....no i posprzątać muszę bo bajzel wszędzie...... A bilogicznie 8 dc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO to dzien masz zalatany :-) A u mnie maz w pracy do 14.00, a ja wstałam, nastawiałm ziemniaczki na obiadek, schab nadziewany jajkiem zrobiłam wczoraj i bedzie obiadek :-) No i do tego suróweczka oczywiscie :P A na sniadanko to zjadłam chlebek chrupki z szyneczka i rzodkiewkami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M też w pracy do 13.00 ale zanim dojedzie bedzie 14 no i jeszcze na drugie mieszkanie najpierw jedzie bo architekt będzie coś tam podpisywał.....także najszybciej dotrze na 15.00.... A ja mam dzisiaj żeberka zapiekane w przyprawach i sałatkę z pekińskiej z sosem jogurtowym...no i jeszcze z wczoraj zupa pomidorowa została.... A na śniadanie jadlam 3 jajka:):):) 2 buleczki i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko mój tez bedzie dopiero po 14.30 bo zanim tez dojedzie. Słoneczki swieci, az sie nie chce wierzyc ze nad nami pył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo pogoda piękna.....ciekawa jestem co mój M wymysli dzisiaj żeby mnie rozerwać troszkę:):):) A jutro ma być jeszcze ładniej......oby ...:)bo nas czeka droga na Jasną Górę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca nieeee właśnie nie bo o 12.00 jest msza żałobna w intencji ofiar....i to msza właśnie ma zgromadzić jak najwięcej motocyklistów z całej Polski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko no to fajnie :-) My tez musimy sie z mezem wybrac na Jasna Góre :-) Bo on jeszcze nie by, ja raz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie....cóż innego nam zostało czasami......:)wczoraj mojego M wzięło na pouczające rozmowy....że mam mu nie ześwirować itd....że wszystko będzie dobrze.....ehhhh mężczyzni to jednak inaczej zdecydowanie przechodzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×