Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22.04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................30. 04???.....Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................30. 04???.....Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03....częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ! Ja wpadam dzisiaj tylko na chwilke zyczeyc WAM miłego dzionka :-) Ja juz po wizycie w kosciółku, po obiadku a zaraz bedziemy patrzec z mezem na uroczystosci pogrzebowe. Zrzuciłam tez zdjecia do wywołania bo jest akurat promocja a ja mam hohoho do wywołania :-) A ze promocja to trzeba korzystac :P:P:P I az 210 mam do wywołania :) Pozdrowionka, zajrze jeszcze wieczorem lub jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................02.05......Żywiec malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sadze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? dzisiaj mialam owulke na 100% bo klucia jajnika i sluz jak kurze bialko:) staranka byly, zobaczymy czy cos z tego wyjdzie:) zmienilam w tabelce date @ bo sie mi przesunie z racji tego ze owulka byla spozniona. i wychodzi na to ze ten cykl potrwa 33 dni. masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odpoczywam po parapetowce. wrocilismy o 3 nad ranem, zadaje sie ze dlugo spalam, ale jakas zjebana jestem :P WIec lezymy sobie... Oczywiscie wy nabargralysciez nie wiadomo ile i ja teraz musze nadrabiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dorwalam chwilowo kompa. Dzisiaj caly dzien niezbyt sie czuje brzusio pobolewa wiec, leze i spie. Mimo ze niedawno wstalam to i tak jestem spiaca :/. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillko moze to dobry objaw. juz niedlugo testujesz wiec mocno trzymam kcuki za ciebie:) oby to byla rybcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie jak w okres bez okresu, bedzie sie teraz dluzyc oj bedzie... Dzieki Justys za mile slowa no i nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze:) ja dopiero dzis owulke mialam bo sie przesunela o 10 dni:( wiec terz sporo czekania przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz a mialo nie byc jej u Ciebie. Cycochy bola strasznie najbardziej po boku. Lece bo "kapo" nad glowa i chce do kompa ;) Buziczki slonce pozniej wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) widzę, że nikt tu za mną nie tęsknił...... oj nieładnie.... Mówiąc szczerze, to tak się dzisiaj nudziłam w domu, że szok.' Niby pogoda ładna, ale taki wiatr, że nawet wiele z domu nie wychodziłam No i oglądałam uroczystości pogrzebowe, bo nic innego nie pozostało... Jak sie macie? Berbelek, co tam? Jest ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... :( mnie też ostatnio męczy katar... a najgorsze jest to, że jutro znowu do pracy.... widzę,że ostro działasz ;) trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki !!! co tam ciekawego u was???? mi niedziela strasznie szybko zleciała piękna pogoda, najgorsze że jutro pon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A zapowiada mi się wariacki pon przed 8 muszę lecieć do przychodni, a właśnie może wy wiecie czy posiew z kanału szyjki, który mam do zrobienia to to samo co wymaz z pochwy!!!! ja już się gubię a w recepcji baba nie wiedziała więc pomóżcie jak wiecie...................................?????? Wiecie czasem ma ochotę odpuścić sobie te badania te latanie po lekarzach te stresy i wrócić do normalności..................ale już tyle przeszłam że musze jeszczę się pomęczyć by ujrzeć efekt w postaci dzidzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też szybk zleciało:( u mnie nadal brak okresu ;D ale moja intuicja mówi, że on jest już blisko pytałam już kiedyś, ale nikt nie odpowiedział ;d macie jakiś fajny i oryginalny pomysł na poinformowanie M, że zostnie tatusiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej taki ładny dzień a mnie dorwały straszliwe problemy żołądkowe i cały dzień spędzony w domu :( mam pytanko do dziewczyn ktorym się udało: czy miałyście takie odczucie że @ zaraz nadejdzie i czasami bolał Was brzuch jak na @ ale @ nie przyszła a potem okazało się żę jest dzidzia ??? dzięki za odp ' a co tam u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. :) berbelek musze Ci powiedziec, ze u mnie tak było. ciagle latałam do wc bo miałam uczucie ze poleciało, bo brzusio bolał jak na @....a nie przyszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wlasnie wstalam i zaczynam sie do pracy szykowac. Przespalam chyba cala dobe a i tak nadal chce mi sie spac i nic mi sie nie chce. Od rana mam zgage i boli mnie podbrzusze jak w @. Nie wiem co z tego bedzie.... Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×