Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No tak inaczej... Mój tez mówił ze nie ma co sie przejmowac, ze bedzie dobrze, ze wizyta nawet nie tak dalego bo jak to specjalista itd. Ala sa przy nas i to wazne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przy nas właśnie.......ja to jestem czasem dość zamknięta w wyrażaniu uczuć a nieraz to bym mu sie na szyję rzuciła że tak mu strasznie dziękuję za to co dla mnie robi....ale chyba by pomyślał że mi całkiem odbiło....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko ja uciekam, musze dokonczyc gotowac ziemniaki, podgrzac miesko :-) I mam w planach wyregulowanie brwii i takie tam duperelki :-) A po obiedzie wskakuje na rowerek stacjonarny :-) Narazie :-) Odezwe sie wieczorem lub po południu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Czekajaca ja za to wstawiam zaraz mięsko:):):)brwi już wyregulowałam he he he:)też dzisiaj.....a potem to juz tylko czekam na M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany.... godzinę czytałam, aż się mi udało wszystko doczytać :) rozpisałyście się... Już nie wiem co chciałam której odpisać..... Ninko kurde...... szkoda że się nie udało..... No ale przecież nic straconego :) Ja właśnie ugotowałam obiad, odkurzyłam dom, i trzeba by mi było się brać za sprzątanie łazienki, mycie podłóg i garów.... Tak się mi nie chce... Pogoda aż zaprasza, żeby wyjść na dwór, a tu w chałpie trzeba siedzieć i jechać na miotle.... Was oczywiście nie ma, jak ja jestem, normalka... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):) ninus przykro mi że @ przyszła ale bardzo podoba mi sie Twoje nastawienie- świat sie nie kończy i walczymy dalej :):)) Kamilko już założylas konto na nk?? czekam na znak i zaproszonko :):):) fajnie że nie opuszczasz nas. 22-go masz termin@ czy jak?? a ja se siedze w pracy do 21-ej- tak dziś markety czynne;/;/;/ ae za to jutro wolne i poniedziałek i wtorek i bardzo sie ciesze bo jade sadzić kwiatki w ogródku :):):):) dzis juz 22dc, suteczki ola, sluz mleczny średnio gestawy i ból tak jak by z jajnikam. i to narazie tyle :):):) usciski dla wszystkich kobietek :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ja Was nie opuscilam, caly czas was czytam a pisac bede zadko bo nie ma sensu. zaraz przesle Ci zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki za zaproszonko- w domciu wszystko na spokojnie obejrze bo tutaj mijają wieki zanim mi sie ta strona otworzy;/;/;/ a powiedz mi jakieś przeczucia objawy co do 22-go?? to już lada dzień niemalże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy sa i przeczucia dziwne ale wiesz slonce nie nastawiam sie. A Ty jak sie kochanie czujesz? Hej nerwusku jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie tez 22 dc, jakies objawy tez sa- sutki caly czas mi stercza i bola, czasem cos zakłuja, zaboli. W czwartek mam dostac @... Nie dosc, ze zalezy mi na dziecku to i jeszcze jak sie uda to bede chyba na kolanach prosic gina zeby mi dal L4, wszystko ze wzgledu na prace, niby jest ok ale szefowa moja ma jakies problemy ze soba i wyzywa sie na nas psychicznie, dzisiaj np. specjalnie rano do mnie dzwonila zeby dac mi opr za to, ze nasza wspolpracowniczka nie przyjechala... nie moja wina a ta cisnie do mnie ile wlezie i mnie denerwuje, non stop dodaje mi obowiazkow i sie czepia, wszyscy mamy jej dosyc, staram sie nią nie przejmowac bo stres zle na mnie dziala, macie jakies rady na takich szefow? Kamilla a jakie masz objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO U MNIE kAMILKO TAK JAK WCZESNIEJ PISAŁAM- ŻADNYCH POZYTYWNYCH OBJAWÓ- A NASTAWIENIE NA NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta nalepszy sposób to zaciążyć i isc na l4- a drugi to nie odbierac telefonów od niej jeśli masz wolne, albo zmienic prace- tyle że jeśli planujemy miec dzidzi to trzeba jakoś to przeboleć do l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, dlatego mam kolejny powod by zajsc w ciaze- miec w koncu spokoj... Wiolkcia a Ty masz fajnego szefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja mam ekstra szefowa-nie traktuje nas odgórnie, raczej jest atmosfera rodzinna, kupujemy sobie prezenciki na urodzinki, święta,była na moim slubie- równa babka z niej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta b.bola mnie piersi sutki sa b.wrazliwe,wieksze i podobno ciemniejsze sa tez brodawki[ M stwierdzil] a na nich tj male krosteczki. Czasem mnie zakluja i czuje tj goraco w nich. Nawet rak nie moge podniesc bo bola. Podbrzusze zakuwa raz z jdnej raz z drugiej ale bardziej czuje lewa strone niz prawa i pobolewa jak w @ zwlaszcza jak za szybko wstane. Mam jadlowstret jestem glodna ale tylko pomysle to mnie mdli. Chodze wkurzona i o byle co sie czepiam doslownie bez noza nie podchodzic. Mam tez duzo wodnistego i bialawego sluzu.A do tego moglabym caly czas spac dzisiaj zaspalam do pracy i przyjechalam nie na 9 tylko dopiero na 12 i nie slyszalam wogole budzika, biore ten objaw na zmeczenie i przepracowanie. A u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapomnialam o najwazniejszym. Bola mnie plecy zaje.iscie w okolicy ledzwiowej i to niezaleznie czy stoje czy siedze czy leze bola. W kazdej pozycji tyle ze z innym nasileniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co napisalas to jakbym czytala o sobie! Bola mnie brodawki i mam krostki, czasem jakas żyłka sie pojawi, tez mnie ciagle cos kłuje w jajniku, plecy tez bolaly, dwa dni z rzedu bolala mnie glowa- tak 5 minut i przestawala, wracalam z pracy i od razu spac... Śluz tez taki jak Twoj. Kiedy bedziesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu fiu to kolezanki sa na celowniku- piekne objawy :):):):) kibicuje Wam :):):) a potem obiecajcie że będziecie rozsiewac wirusa :):):) bo ninka chyba nie chciała stawiam nam wszystkim kolejki i wolałą @ dostac :):):)(żarcik)- ale dziewczyna na szczęście się nie załamuje i idzie do lekarza w tym miesiącu prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teoretycznie 22.04 powinnam zatestowac bo taki mam termin @ a jak wyjdzie w praktyce;) A jak z piersiami bola Cie caly dzien czy raz mocniej raz slabiej? No i oczywiscie odrzuca mnie od fajek jak pomysle to od razu mnie mdli jak wypale 3 w ciagu dnia to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola mnie caly czas ale tylko brodawki i ciagle mi stoja! zawsze przed @ bolaly mnie piersi ale cale a nie tylko brodawki... Mi lekarz powiedzial, ze mam testowac 12 dni po owulacji, wiec poniedzialek rano. Ja w tym cyklu bralam CLO wiec nie wiem czy to nie zasluga tego leku. Wszystkim nam sie uda i tego sie trzymam, najwazniejsze to chodzic do lekarza i tzymac reke na pulsie :-) jakby co to bede zarazac albo Wy mnie :-) Co do fajek to super objaw, ja pale chyba z nudow ale nie ciagnie mnie tak jak kiedys, poza tym od poniedzialku rzucamy z kolega i kolezanka w pracy, zamiast fajek marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola a Ty jak reagowalas na CLO? mialas jakies dolegliwosci? dobrze pamietam, ze tez na tym jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×