Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Nina no niby ma obeznanie z tym, to nie powinna mnie wysyłac juz na badania jak mam zdiagnozowane schorzenie prawda? Jak myslisz? Ja mam rzadko zgage i moge jesc w kazdej ilosci jedzenie co widac po mojej wadze, dlatego musze sie ograniczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam cala miske lodow czekoladowych z bita smietana:) taka mala bomba kaloryczna przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez a teraz mnie cos podkusilo na te platki cholerne wiesz co czekajaca ja sie az tak na tym nie znam ale tak na logike skoro juz wszystko masz porobione to mysle ze od razu zastosuje jakas kuracje. no bo po co powtarzac jak wiekszosc wynikow masz aktualnych i w miare nowych tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina no mam nadzieje, sama moja obecna ginekolog mówiła ze mam pobrac wszystkie wyniki, zdjecie ciałka żółtego itd. Justy mmm lody! Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sobie wlasnie tez ;p a bo taki pyszny temat :p to justys taki poddala :p to wszystko jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina a ja tak w sumie nie lubie za bardzo słodycyz, no chyba ze lody i jakies ciasto :P A tak to wole zjesc cos konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie jestem nie wiadomo jakim fanem ale za ptasie mleczko roboty mojego taty hmmmm zrobie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca dzieki. tobie tez kolorowych snow. sciaskam mocno do przeczytania jutro. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam male info. Znalazlam test ciazowy przy ktorym nietrzeba sie zastanawiac czy ta druga kreseczka jest czy nie ma , a wynik jest jednoznaczny. W wawie do kupienia w SuperPharm , teraz maja promocje i koszt 15,99 [cena bez promocji 38,99] www.clearblue.info. Milego testowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych krajach np. Anglia czy Irlandia mozna kupic test tej firmy ktory po zrobieniu pokazuje napis ciąża lub brak ciazy i taki ktory pokazyje ilosc hcg.U nas na razie do kupienia clearblue digital, jest jasna sytuacja albo + albo - , mozna go zrobic do 4 dni przed terminem @ z pierwszego moczu. Procent probek pobranych od kobiet w ciąży ktore daly pozytywny wynik a liczba dni przed @: -1 wynosi 95% -2 wynosi 90% -3 wynosi 82% -4 wynosi 51% Jest dosc drogi ale nie ma watpliwosci co do wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×