Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

tak ja też na clo- żadnych skutków ubocznych nie zauwazyłam. jedyne co się zmieniło to to iż po owulce bola mnie sutki ale to także moze być zasługa duphastony który biore po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewuszki! Mój Misiu ma juz wyniki badan - są ok. Teraz pewnie przy najbliższej wizycie gin mi zleci badanka. Jakie Wy mialyście jako pierwsze robione badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u mnie tez bolace brodawki moga byc skutkiem CLO, chociaz ta byla jakis czas temu. Nie dostalam jeszcze wynikow meza i denerwuje mnie to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zaczynają bolec tak ok 4-5 dnia po owulce i bola az do @. a badania jakie miałam robione to : prolaktyna, testoseteron, progesteron i adrostendion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to by sie zgadzalo z brodawkami. Ja mialam prolaktyne, LH, FSH, toksoplazmoze i grupe krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zabolalo mnie podbrzusze jak w @ i poczulam ze cos polecialo myslalam ze to ona a w kibelku okazalo sie ze nie @ tylko sluz:P i badz tu madry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lece bo pustki z mojego powodu w temacie wiolkcia i kolokokta dzieki za towarzystwo buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolkokta i Kamilla macie piekne objawy :-) Tylko trzymac teraz kciuki!!!!!!!! A ja po obiadku, małym spacerku z mezem i po 30 minutkach jazdy na rowerku stacjonarnym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tro masz szczęście Kamilko ze masz takie objawy nielekowe :):):):) bedzie dobrze zobaczysz. a dziewczyn nie ma bo weekend i pewnie zajmuja się swoimi M i rodzinkami- od poniedziałku pewnie znów będzie tu gwarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piekne ale to po lekach :-) Wiola tez takie miala po CLO. Czekajaca a nie mozesz isc do innego lekarza, ktory Cie szybciej przyjmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem:) dzisiaj spedzilam caly dzien z moja 3 miesieczna kuzynka. poprostu jest cudna:) kamilla, kolokokta widze ze nam sie tabelka na dole powiekszy:) trzymam kciuki wiolkcia za ciebie rowniez oby byla rybcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny jakby sie okazalo ze udalo wam sie po clo to jest dla mnie nadzieja bo ja od nastepnego cyklu zaczynam z clo:) mam brac od 5 dc przez 5 dni po jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, po CLO na pewno bedziesz miec mocniejsze pecherzyki i jajeczka wiec dadza rade przejsc te wyboje w Twoim jajowodzie i zagniezdza sie w macicy. Ty przynajmnie wiesz, ze do zaplodnienia dochodzi a jak tak na prawde to taka owulacje jak ostatnio to czulam pierwszy raz w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usa się zobaczycie. czytałam ze bardzo wielu kobietom to pomogło :):):) wiec nadzieja jest wielka- ja to taki wyjatek jestem hehehehe- ale to zawsze tak miałam :):):) ja jak justys mam brac po 1 tabletce od 5 do 9 dc. no i jak narazie to nie wiem ile jeszcze cykli będę go brała- oby jak najmniej ):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety :) ktora z dziewczyn zaprosila mnie na NK? co tam u was slychac? jak minal dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLOKOKTA nie moge sie umówic do innego lekarza bo to jest podobno najlepsza specjalistka w moim miescie! Daltego trzeba do niej tak długo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............?????.. ......Tychy berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................13. 05......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05......Radomsko nadi8...................23...........12...............??? ???.......Jelenia Góra Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wkleiłas zła, ja wklejam poprawna ja, tez dałam sie na komniec bo nie wiem kiedy @ dostane. NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................13. 05......Radomsko werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5...................30.04???.....Żywiec malva1983.............27............5................01.05........Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05.......Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................????...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................????.......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010..........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????..............???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×