Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oki dziewczeta ja już się pożegnam. zycze miłej nocki :):):) i do jutra :):):) cmokaski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo!!!!!!!!!!!!!
sarka ty dziewczyno do słownika ortograficznego a nie dzieci płodzić, robisz takie błędy, że aż oczy bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo!!!!!!!!!!!!!
hehe widzę że nie tylko mnie to w oczy kole, ktoś wcześniej już skomentował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dla mnie to jest już nudne że ktoś tylko czeka aż ktos szczeli jakąś gafe! ja jak sie spiesze to też czasmi walne a potem jak czytam to sama się smieje, ale takie wyśmiewanie się jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkooooo!!!!!!!!!!!!!
no tak, ale nie w każdym poście i po tyle strasznych błędów...żeby pisać "jusz" zamiast już to dla mnie wtórny analfabetyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dzisiaj to masakra ;) tyle tego że przepraszam ale nie przeczytałąm wszystkiego wybaczcie mi :) serdecznie wszystkich pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a Ty kiedy masz termin@? Czekajaca kochanie napisz co u lekarki, jestem z Toba slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Justynko :( A no widzisz...... Babka super rzeczowa, gabinet mega skromny i minimalistyczny. Siedziałam u niej ponad 25 minut. Mega wywiad, badanie, usg, robienie planu działania, zdjecie jajników i macicy które dostałam. Wizyta 150 złotych. To z faktów rzeczowych a teraz najwazniejsze...... Wiec tak, jajniki mam dalej poblokowane... I niestety.... Mozna robic stymulacje cyklu ale nie jest to dla mnie bezpieczne teraz ani dla dzidzi... Z duzo waze... :( Bo przytyłam przez wachania hormonów tarczycy..... I jezeli teraz bym zaszła w ciaze to istnieje ryzyko poronienia, cukrzycy ciezarnych itp. Wiec pierwsze co mam zrobic schudnac do tej wagi do której schudłam w tamtym roku. Bo wiecie im mniej tluszczu przy moich schorzeniu tym lepiej i jajniki lepiej zaczynaja pracowac, a przez wachania tsh mi waga mega podskoczyła no ale teraz biore Letrox tak jak dawniej wiec mam nadzieje ze to tsh sie zmiejsza! Wiec czeka mnie dieta, pani dr pochwaliła ze cwicze i jezdze na rowerku. I zapisała mi YASMIN które mam brac 3 miesiace i w tym czasie mam chudnac, i po odstawieniu tabletek mamy próbowac i mam obserwowac czy bedzie owulacja itd, a jak nie bedzie to mam przyjsc i bedziemy stymulowac, ale oczywisice musze dojsc do tej wagi która ustaliłysmy w planie. No i jak sie niebedzie wtedy udawac to wtedy bedziemy stymulowac. Ale p dr. pow ze u takich pacjentek jak ja czesto wystarczy zrzucenie wagi własnie i powraca owulacja i mozna zajsc w ciaze. BLOKOWANIE JAJNIKÓW przy PCOS to jest obrona orgaznimu dla kobiety zeby nie było cos nie tak z dzidzia itd.... Pani dr mi to tłumaczyła a ja jej wierze bo jest specjalistka w leczeniu niepłodnosci. Tylko sie przeraziłam jak zobaczyłam ze YASMIN kosztuje ponad 40 złotych! A ja 3 opakowania musze wykupic :( No i to YASMIN ma mi pomóc tez schudnac bo odwadnia troszeczke orgaznim chyba,jak dobrze zrozumiałam.... Pani dr. liczyła mi Bmi i wszystko dokładnie tłumaczyła, bo sa jakies normy z jakim bmi mozna stymulowac cykl zeby bło bezpieczne itd. A prawda jest ze po tych zawirowaniach z TSH i tarczyca waze o wiele za duzo............ I to jest tylko i moja wina..... Wiec tak sie przedstawia teraz moja sytuacja........ :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O: :(:(:(:(:O:O:O:O:O:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca co się stało. weszłam specjalnie na kompa z nadzieją na Twoją notke odnoścnie wiytyty a ty milczysz i się smutasz. Słonko co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie było !!!!! zawodowo duzo się działo i brak czasu a zresztą ten miesiac na luzie bo wyniki nie dają szansy na dzisdzię! POZDRAWIAM was staraczki moje stare i nowe:) Czekająca co tam ????????????????????????????????? cmoki mam nadzieję że teraz będę miała więcej czasu by do was zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca :*przytulam Cię:* u mnie 13 dc a termin @ mam koło 28 maja ale to wszystko zalezy kiedy bedzie owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca czyli tylko waga jest przeszkoda, wiec z nia sobie napewno poradzisz. potem jajniki zaczna pracowac i bedzie dzidzik:) nie rob takich smutnych minek bo diagnoza nie jest zla. uwierz ja jak sie dowiedzilam ze mam wodniaka ktorego nie da sie leczyc to bylam zalamana, ale odczekalam swoje i wznowilam dzialania:) i z toba bedzie tak samo. pare kilogramow w dol i tabletki i niedlugo zaczniesz sie starac za zdwojona sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Czekająca- nie Twoja wina tylko hormonów. ale wiesz już co jest nie tak i za trzy miesiące bedziecie sie starankować i napewno uda Ci się zrzucić tą nadwagę zobaczysz. nie smutaj się proszę. teraz trzeba działac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca bardzo mi przykro :) monia myślę że to owulacja na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli o kase chodzi to u nas tez krucho bo lekarze i leki pochlaniaja mnostwo kasy a tylko M pracuje. no i ja od lipca tez ide do pracy zeby dorobic sobie. narazie szukam i mam nadzieje ze znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca kochanie absolutnie sie nie obwiniaj bo nie masz wplywu na wachania hormonow!!! Popatrz na to ze bedziesz mogla miec dzidzie a te trzy miesiace szybko zleca skarbie ;) Zapytaj sie w aptece czy yasminel nie jest sprzedawana w trojpaku, ja jak bralam mercilon to jedno op. kosztowalo ok 32zl a za trojpak placilam 78 zl. I nie zalamuj sie ani nie obwiniaj bo to nie pomoze a wrecz moze zaszkodzic, Jestem z Toba tak jak z reszta reszta dziewczynek i masz w Nas oparcie skarbie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam cakająca miało być :(:(:(:(:(:( przepraszam raz jeszcze coś sie zagapiłam bo oglądam też telefelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia to idziemy leb w leb bo u mnie dzis byla owulka:) w sumie to bylo juz drugie jajeczkowanie, ale podobno czasem sie to zdarza po clo:) teraz ciekawe czy zaskoczylo czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem , wiem... Dam rade... W tamtym roku schudłam 13 kilo a w sumie 21, alw teraz zawaliłam bo w sumie i TSH mi nie dało schudnac i waga sie pneła w góre no i ja tez sie do tego przyczyniłam... :( Podjadajac ciagle... ECH....... Dam rade, a YASMIN musze wziasc te 3 miesiace bo : 1.Bede miała krwawienia 2.Unormuje to androgeny 3.Ma pomóc z waga Wiec okay, bo pani dr bardzo mądrze mówiła tylko szkoda ze one tyle kosztuja no ale damy rade... A M mówi, wiecie tak po kątnie o pracy ze moze bym poszła bo mamy z kasa krucho czasem, a aj a tylko teraz o dzidzi, teraz dieta... :( Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×