Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czekająca to chudniemy razem ja już miesiąc chleba nie jem :( kochana też mam Pco i waga mi skacze przez hormonki CMOK dla ciebie na smutasa ślę! A wyniki to i u mie słabę i u M , więc odpuściliśmy! zreszta wkurwiłam sie na lekarza do którego chodziłam i zapisałam sie do kliniki w piątek następny mam wizyte moze w końcu konkretna a nie bla... bla... bla... jak dotąd! papatki idę prać a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca dasz rade dzielna babka z ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzielna babka dzielna, wiem ze przy PCOS trzeba trzymac diete i chudnac, no i schudłam ......... Wiecie jak to jest schudnac 21 kilo ?????? No a ja schudłam 21 a 13 przytyłam :( No ale nic, dam rade! Walcze dzielnie bo mam dla kogo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys kochana ty przynajmniej wiesz że miałaś owulacje a u mnie albo było już dawno a ja ją przegapiłam alebo bedzie bo testy od 4 dni negarywne:( ok bede jutro bo mężus przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś 20 dc i jeszcze 8 duphastonów i zobaczymy czy coś jest na rzeczy wiecie dziewczyny strasznie mi sie cera zmienila po tabletkach wysypana jestem na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca rozumiem Cie i znam problem bo u nas tez ciezko z kasa ale jakos dajemy rade i Wy tez dacie slonko ;) a jak uda Ci sie znalezc pracusie to dodatkowym plusem prócz kaski jest to ze jak zajdziesz w ciaze to beda Ci sie nalezec wszystkie swiadczenia z ZUS-u.;) Pieniadze to rzecz nabyta a i czasy takie ze wszystko drogie, nic sie nie kupi i stowy nie ma. Usmiechnij sie kochanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie te pieniadze dzis nic nie warte nic prawie w koszyku nie ma a kasy a kasy trzeba wydac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje WAM za ciepłe słowa. Ide , do jutra.... Musze to przetrawic... I moze uda mi sie kupic gdzies taniej to YASMIN... DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie karten albo trzeba wygrac w totka albo odziedziczyc spadek po kims z bogatej rodziny. Bo nawet jak czlowiek ciezko pracuje i zarobi to wydatki bierzace je zzeraja bo wszystko coraz drozsze niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kamilko moje samopoczucie takie sobie głowa mnie pobolewa i czasem mi sie ciemno robi przed oczami dzis rano tempka 37,1 i ogolnie jestem zmeczona dzis nawet zaszalalam i spalam az do 12 z tym ze wczesniej byla mala pobudka ale tak mi sie nie chcialo nic robic wiec postanowilam dzis sobie na dluzszy sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mozemy sobie piatke przybic ja tez dzisiaj rano mialam pobudke bo M do pracusi musialam wyszykowac a ze nic mi sie nie chcialo robic to pospalam sobie do 14;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spalabym jeszcze dluzej ale tel mnie obudzil:) Chyba przez ta pogode jestem taka ospala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam juz powoli bo z M będziemy oglądać jakis filmik :) pozdrawiam i życzę miłych snów dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie sie z czego wysmiweac nieznam sie dobze na kompie ale smieszne hehe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarka nie przejmuj sie pomaranczowymi po ortografii czlowieka sie nie ocenia:) Wazne ze mozesz sie gdzies wypisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca pewnie że dasz rade!! u mnie dzis bardzo dużo sluzu płodnego ale rózowego z krwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):):) Czekajaca napewno dasz rade :):):):) to owocnego szukania :) u mnie dalej jajnik boli i nic poza tym. u mnie tez jeszcze 7 duphastonów i czekam na efekty. aczkolwiek te wszystkie tablety- rozwalaja watrobe mi i włosy garściami wypadają że witaminy nawet nic nie pomagaja- abo pomagają bo pewnie jak bym ich nie brała to bym była rysa już :p :) miłego dzionka zycze wszystkim.bede popołudniu jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia czasami podczas owulacji może wystepowac plamienie więc to nic złego- trzeba to wszystko wykorzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test owulacyjny ja tylko zobaczyłam ten sluz ale nie z pierwszego moczu i kreseczka jest ciemniejsza niż ostatnio i o ton jasniejsza niż ta kontrolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×