Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........9..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
Dzieki dziewczyny za tyle odpowiedzi;) Troszke mnie pocieszylyscie , ze nie tylko ja mam problemy z cera i wlosami hehe Emiliabhx widzialam wlasnie sudocrem nawet w poundlandzie , ale troszke boje sie uzywac skoro wysusza cere , bo ja mam problem z cera taki ze mam mnostwo wypryskow i na dodatek baaardzo przesuszona skore. Mozliwe , ze to od pracy tez w hotelu....no nic jakos sobie poradze:) A co do zebow to pwoiem wam , ze odkad rzucilam palenie to nawrt zauwazylam , ze moje zeby sa duzo bielsze co bardzo mnie cieszy:) Aaaa i miesa tez nie jem a raczej rzaaadko . Ale najgorsz ejest to , ze czasem mam ochote na jakies fast foody i chipsy , ale staram sie ograniczac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina81 kochana czas tak szybko zleci że nawet sie nie obejrzysz a bedziesz jechac na skan :D ja tez niedawno pamiętam jak mówiłam do męża : "o kurczeeeee jeszcze 5 tygodni do skanu :( chciałabym to przespać i obudzić sie w ten dzień " :D życzę dużo cierpliwości ewelina Marcia89 to prawda sudocrem wysusza , nie bede tu opisywac go bo wystarczy wpisac w google , ja go uzywam na noc a rano nawilżam twarz zwykłym nivea z pl , ale tak jak piszesz bardzo możliwe że to od pracy w hotelu , masz kontakt ze środkami czyszczącymi? i gratuluje rzucenia palenia :D ( brawo ) i kochana ja tez mam ochotę na fast foody i super że sie ograniczasz , ale ja sie przyznam że właśnie wrócilam z chip shopu :D tylko cicho sza mojemu małżowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsec dziewczyny :) u mnie 10 tydzien i ciagke nieprzytomna jestem....ciadle energii brak jak wracam po 8h pracy do domu to tylko sie kwalifikuje zeby pasc na lozko hehehe. ja tez mialam ogromny problem z cera i skora na ciele i poszlam do gp i przepisala mi krem Oilatum wiec z recepta i karta ciazowa nic nie placilam bo tak to 10f. a jesli chodzi o denetyste to lepiej leczyc zeby nie wyrywac!!! bedziesz zalowala kochana ze masz luke.a teraz mozeszwykorzystac ze jest za darmo i sobie wyleczyc.znieczulenie tez ci dadza nie martw sie ;) a moje pierwsze usg 31marca grrrr juz sie nie moge doczekac. jak tak slucham o waszych mdlosciach to jak tez bym tak chcial....bo ja w przeciwienstwie do was mam wilczy apetyt i zaczelam jesc biale pieczywo :/ czego nie robilam wczesniej bo ''dbalam o linie'' bo niestety mamtendencje do szybkiego tycia i juzmi wskoczylo 2kg od poczatku ciazy....i juz sie czuje ociezala hehhea co bedzie w 9mcu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krisana cześć ciesz sie kochana że nie masz mdłości - szczesciaro :) a to że brak ci energii i ciagle czujesz zmeczenie to normalne bo zmiany zachodzące w twoim organizmie, wytworzenie łożyska i rozwój płodu pochłaniają wiele energii, stąd czujesz się podwójnie zmęczona , około 4 miesiąca poczujesz przypływ energii :) to tylko trzy tygodnie do usg :D zleci szybko zobaczysz, cierpliwości ja nigdy tu w anglii nie jadłam tzw. polskiego chleba , a teraz w ciąży nie mogę sie obejść bez niego :D a propo dziewczyny wiem że to nie te forum ale może któraś z was ma sprawdzony przepis na pieczenie chlebka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Pewnie wszystkie śpicie. Właśnie wróciłam ze szpitala. Strasznie mnie kłuło w prawej piersi i na dole z lewej strony brzucha. Pobrali krew, zrobili EKG i wszystko ok na szczęście. Kazali zgłosić się do położnej rano i posłuchać bicia serca dziecka i prawdopodobnie będę miała dodatkowy skan (jakby niemogli tego zrobić od razu). Bardzo się boję no ale co ma być to będzie. Zrobiłam pierwszy krok w kierunku dentysty! Zapisałam się na wizytę 1 kwietnia. Niewiem czy się cieszyć czy co i ...nagle przestał mnie ząb boleć. Płukałam whisky bo nie miałam spirytusu. I narazie żyję bez tabletek przeciwbólowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwile przywitac sie i zyczyc Wam milego dnia:) Aurela kochana mam nadzeje ze wszystko bendzie dobrze i te bole to nic powaznego i wiecej nie wroca trzymaj sie cieplutko :)sciskam mocna Dziewczyny jesli chodzi o moja cere to niestety tez musze sie do Was dolaczyc bo tez ciagle mam jakies wypryski na buzi a o plecach to juz nie wspomne:(czasem czuje sie straszne brzydka choc moj facet ostro twierdzi ze nadal jestem sliczna i niczego mi nie brakuje .... buziaki ja ide szykowac sie do pracy dobrze ze dzis juz piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Aurela daj znac po wizycie z polozna co i jak. Zapewne wszytko OK. Dobrze, ze w razie co robia dodatkowe skany i nie trzymaja sie tylko tych dwoch. Ja ciagle przed pierwszym skanem i bede tez miala ten na syndrom Downa. Robilyscie to dziewczyny? Mowili cos o skanie plus badanie krwi. Jak to wyglada i czy warto robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurela to dobrze ze pojechalas do spitala i bedziesz miala spokojna glowe i zobaczysz maluszka jeden raz wiecej niz my :) ja wlasnie jem sniadanie....barzdo nietypowe bo dzisiaj az pojechalam rano do tesco po skladniki ..a wiec ciemna chrupiaca buleczka,houmus,rocket salad,vine tomato i falafel mniam mniam!!!!probowalyscie kiedys? ja ostatnio eksperymentuje z jedzonkiem i jak mi sie cos uroi to musze to zjesc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyki:) Maadaa ja miałam taki scan.Powiem Ci że nie trwa zbyt długo,przynajmniej u mnie.ak ok 15min.Potem dają Ci skierowanie na krew.Pobieraja i mówią że gdyby było coś nie tak to zadzwonią. I po jakimś czasie,cHyba coś koło 2tyg przysłali mi list ze wskaznikiem ryzyka.Naszczęście wszystko ok:)Nie wiem czy oni wogóle pytają czy chcesz.Mnie nikt nie pytał tylko zrobili:) Krisana widze że tak jak ja eksperymenty w kuchni robisz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maliniakowa :) Pewnie i tak u mnie bedzie. Polozna mowila ze jak sobie nie zycze tego badania to musze wczesniej do szpitala zadzwonic i uprzedzic ich. Ale w sumie czemu nie? Zrobie :) Krisana fajne eksperymenty :) Ja tez tak bym chciala ale mam problemy z tym na co mam ochote - bo nie mam na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Maadaa to Twój pierwszy scan więc oni chyba nie powinni pytać czy chcesz czy nie.Możesz chyba sie na krew nie zgodzić.W moim przypadku to był drugi scan ale i tak nie pytali.Jak zobaczysz kruszynke na monitorze to Cię już pózniej nie bedzie obchodziło czy Ci krew pobiorą czy nie:)Przynajmniej ja już nie zwracałam na to uwagi.Dopóki nie poczułam igły zle wbitej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jak mi pobierali krew nawet nie spojrzalam na igle. I tak slabo mi bylo jak widzialam ile tych pojemniczkow ze mnie spuscili. Duuuzo. Kolejny pobor krwi przy scanie a potem w 28 tc. Emiliabnx - pieczenie chleba? Wow :) Zjesc to bym zjadla ale nie mam pojecia jak sie piecze. Ja tez tylko na polskim chlebie jade odkad jestem w ciazy. Ostatnio nawet polskie maslo kupilam bo stwierdzilam ze anglielskie cuda do smarowania pieczywa mi nie smakuja. Ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan27
Hej Dziewczyny :) Właśnie znalazłam Wasze forum :). Też jestem w UK, a dokładnie w Londynie i też jestem w ciąży- 14 tydzień :)))). Czytałam wyrywkowo forum, ale nie wszystko bo duuuuzo tego, a że trochę dziś leniuchowałam, to teraz mam sporo do nadrobienia (sprzątanie, obiadek itd ;)). W każdym razie chciałam się na początek przywitać i dołączyć do Was :). Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeść chleb to tak,ale piec by mi siię nie chciało:p Hej Magdan:) Witamy w klubie.Z jakiej części Londynu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana niedługo będziemy biły rekordy:)Przynajmniej mam taką nadzieje że nie zginiemy w tłumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dopiero wróciliśmy z połówkowego i wyszła dziewczynka :) idę na gorącą herbate :) pozdrawiam ciepło ps. strasznie mi dużo pryszczy zaczyna wychodzic :O szczególnie na szyji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdan27 witamy nową brzuchatkę i gratulujemy :) skopiuj ostatnią tabelkę i wpisz sie we właściwe miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia no to gratulacje:) Będziesz miała córuche:)Ja coś czuje że u mnie też będzie dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli stary przesad sie sprawdza - jak pryszcze to na dziewczynke :) Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan27
Maliniakowa South east London ;) Okolice Stratford. A Ty?? emiliabhx gratulacje :))), też bym chciała już wiedzieć... ale chyba jeszcze za wcześnie... A co do cery, to przysłowie mówi, że dziewczynka odbiera urodę Mamusi :) No właśnie, kiedy najwcześniej można poznać płeć dziecka?? Ja spotkałam się z różnymi opiniami, nawet w 13 tygodniu gdzieś na forum pisała dziewczyna, że lekarz jej powiedział.. Hm... Bo skłonna bym była iść gdzieś prywatnie do gina na USG, bo hmm... już mnie korci strasznie :) A czy któraś z Was zdecydowała się na poród w Polsce?? Bo ja raczej tak... Tu oprócz narzeczonego nie mamy nikogo, a ponoć ta pomoć Mamy w pierwszych tygodniach jest bezcenna. No i chyba lepiej będę sie czuła wśród bliskich :). A jak to u Was wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan27
madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........9..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham magdan27........................12.09.10.........14..............Londyn DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA SERDECZNE PRZYJĘCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś sie orientuje ile w polsce kosztuje zwykłe usg w 2D w II trymestrze ? bo wydawało mi sie że ta babka co robiła usg to tak "na odwal sie" i mówiła że dziewczynka , ale zapytałam czy jest pewna , to powiedziala ze nic miedzy nogami nie widzi , za dwa tygodnie jedziemy do pl i sie zastanawiam czy jest sens zrobic usg pod kątem płci dziecka czy zdać sie na nhs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan27
Maliniakowa też się cieszę :))) Mieszkam dokładnie na Ilford :) Dziś dziewczyny macie wolne czy nie pracujecie?? Jak u Was to wygląda? Ja pracuję stety, niestety, ale tylko 4 dni w tygodniu odkąd jestem w ciąży. Na początu strasznie się użalałam nad sobą z tego powodu, bo prace mam fizyczną (w hotelu sprzątam) i obawiałam się o Maleństwo, żeby przypadkiem coś się nie stało... Teraz już lepiej na to patrzę(w końcu w drugi trymestr wkroczyłam hehe :)) to i nastawienie do świata mam lepsze, bo początki były okrutnie depresyjne). ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja jechała do pl to napewno bym się zdecydowała.Zależy czy prywatnie czy państwowo.Ja w pl chodziłam do lekarza prywatnie i za wizyte z usg płaciłam 100zł więc nie dużo jak na polske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5 miesiącu - około 17 tygodnia, narządy płciowe są już wykształcone na tyle że podczas badania USG lekarz może więc rozpoznać płeć twojego dziecka, i jakos nie wierze że juz w 14- 15 tyg ktoś poznał płeć , no chyba że dziecko nadzwyczaj ekspresowo sie rozwija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdan27
emiliabhx zwykle USG w Pl to gdzieś koszt w granicach 50-80 zł, w zależności od miejscowości lekarza i jego widzi mi się hehe ;) I chyba nie ma to znaczenia który trymestr ciąży. Ja robiłam w styczniu USG dopochwowe na potwierdzenie ciąży i łącznie z badaniem ogólnym i wizytą zapłaciłam 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×