Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

madziulek30....................13.07.10.........22....... . .. staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 20........ ..birmingham maliniakowa........22..........15.08.10.........17. ......... londyn< br /> oliwia87.............22...........08.09.2010.....13..... .....Trowbridge krisana..............25..........11.10.10...........10... ........londyn/nw milkaa88..........22 lata.......08.10.10...........10..........Bradford maadaa...........27 lat..........07.10.10..........9............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........15.. .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......9.... ........Torquay ewelina81........28.............17.10.2010.........7..... .....Birmingham andziaaa82....27...........01.10.2010..........12.......B urnham On Sea patinka26 .....27..........05-08.09.2010.......14.........Cheltenham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki:) Napewno wszystko będzie dobrze. Ja usg mam 30 marca i już poprostu doczekać się nie moge.Dowiem się co się ze mnie wykluje(oczywiście jeśli maluszek da się podglądnąć). A często macie wizyty z położną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie i wiosennie :) oj tabelka coraz dłuższa :D suuuuuper Aurela86 i Maliniakowa ja kupiłam krem-balsam E-45 , od wczoraj zaczęłam uzywać zamiast oliwki na suchą skórę , smaruje rano i wieczorem i mam nadzieję że coś pomoże , może też spróbuj andziaaa82 plesniowy ser dostepny w sklepie moze zaszkodzic, fete mozna jesc tylko pod warunkiem ze zostala wyprodukowana z mleka pasteryzowanego,należy unikać niepasteryzowanego mleka i serów z niego wyprodukowanych miękkich i półmiękkich serów pleśniowych (camambert, gorgonzola, brie), smacznego :) zalogowałam sie na Bounty ale zapomniałam zupełnie hasła :/ Patinka26 jaki zabieg masz kochana? bo "zabieg" to brzmi strasznie ;) jestem w 20 tygodniu ciąży i tak na poważnie miałam ( aż czy tylko ) 3 spotkania z położną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady dziewczyny:) Coś wymyśle z tą skóra ale najpierw muszę uporać się z zębem bo już mnie nosi po ścianach. Biore tabletki przeciwbólowe. Wiem że nie można ale już nie wytrzymuje. Szkoda by było wyrwać zęba no ale jak się wkurzę to chyba tak zrobię. Pół szczęki stracę przez tą ciążę. Jutro chyba się przejdę do GP. Położna mówiła że wysłała papiery w sprawie tej karty. Muszę wysłać tą aplikację na te darmowe mleko i warzywa czy co to tam było. Spotkania z położna niby co miesiąc ale teraz mam przyść za ok 1, 5 miesiąca czyli po drugim skanie. W ogóle ona mówiła że mam jakies zapalenie tam w środku i nic nie dała....żadnego lekarstwa dopochwowego. Przecież to się może coś rozwinąć...tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 współczuje ci tych zębów :( pamietaj ze no spe możesz spokojnie brać w ciąży , a jeśli chodzi o zapalenie ( być może )pij dużo niegazowanej wody mineralnej - częste oddawanie moczu przyspieszy wydalanie bakterii z organizmu dodatkowo możesz zażywać środki bez recepty, np. Urosept, polecam zwykłe mydło glicerynowe, które niszczy błonę komórkową drożdżaków i nie polecam używania wkładek higienicznych bo utrudniają dostep powietrza , pozatym położna powinna sprawdzić twoje ph pochwy( właściwe to 4,0 ) za pomocą papierka lakmusowego a gdy odbiega od normy powinna wykonać posiew z kanału szyjki macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tak informacyjnie , cytuje : najczęstsze choroby intymne w ciąży : * Bakteryjne zapalenie pochwy wywołują bakterie beztlenowe zasiedlające pochwę. Jego objawy to mleczne lub żółte upławy o niemiłym, rybim zapachu, uporczywy świąd, pieczenie sromu, może pojawić się nawet ból pochwy i warg sromowych. * Drożdżyca (grzybica) wywołują ją drożdżaki, najczęściej Candida albicans; infekcja objawia się swędzeniem i bólem pochwy oraz warg sromowych, gęstymi kremowymi upławami, które pachną drożdżami i wyglądają jak twaróg. * Rzęsistkowe zapalenie pochwy wywołuje pierwotniak rzęsistek, daleki kuzyn ameby. Objawy to szarawa lub żółtozielonkawa pienista wydzielina o mocnym, nieprzyjemnym zapachu, pieczenie, świąd i podrażnienie błony śluzowej pochwy oraz skóry warg sromowych, może pojawić się także plamienie, a zawsze uczucie dyskomfortu lub bólu podczas stosunku płciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilia z tych objawów co napisałaś to ja nic niemam takiego właśnie. Mam normalną wydzielinę, prawie nic mnie nie swędzi. Biorę Gynalgin bo to jeszcze mam z Polski. A urosept to chyba też z Polski co? Ziołowy lek o ile się nie mylę na pęcherz. Dużo wody piję. Sikam co chwila prawie. A co radzicie z tym zębem dziewczyny? Bo napier.... mnie ten prawy dolny yyyyy..."żujek". Niewiem jak się on dokładnie nazywa :) Wyrwać gnoja czy zrobić? Dentysta w Polsce wsadził mi tam truciznę ale ona wyleciała niedawno. On mówił żeby go robić bo szkoda zęba ale ja chyba wolę wyrwać niż latać sto razy do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 zgadza sie , urosept to tabletki ziołowe , z tym zębem to myślę że najlepiej bedzie wiedział dentysta , ale to zależy od ciebie , póki co możesz spróbować namoczyć wacik spirytusem i przyłożyć do zęba idę na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego. ja idę po flaszkę ;););) a jaki spirytusem to....unieszkodliwić? mąż też coś mówił o spirytusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela kiedyś chyba Maliniakowa miała problem z zębem poradziłam jej to : moja mama bedąc w ciąży , przykładała wacik nasączony alkoholem lub amolem do zęba, takie stare domowe sposoby ,słyszałam że jesli masz dziure w zębie mozesz włożyc główkę goździka w ząb to ból zelżeje bo gozdziki mają własciwosci znieczulające, ale pewnie bez dentysty sie nie obejdzie:/ kiedyś też na dziurę w zębie nakładało się rozdrobnioną tabletkę antybólową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to maliniakowa miała problem z zębem.wódki niemam.heh ale mam za to goździki suszone...może to coś da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Dzis mam troche wiecej czasu to moze uda mi sie z Wami pogadac Aurela86 no wspolczuje, cos czesto ostatnio slysze o blach zebow w ciazy a z ta sucha skóra to ja tak samo mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się drapie jak głupia i kaszka na plecach...nigdy tak nie miałam.a mąż mój kochany powiedział ostatnio że ładnie wyglądam.tak jak na początku jak się poznaliśmy :D buehehhe dobry jest. chciał być miły i zasugerować mi że to synek będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 to super masz męża, takie komplementy a powiedzcie mi jak wy liczycie tygodnie ciąży od ostatniego okresu czy od chwili zaplodnienia i jak to liczy polozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie liczy od okresu.ja też tak licze bo chyba wszyscy lekarze też tak liczą.tylko ja to mówie jak mam teraz 15 tygodni i 2 dni to jestem w 16.no bo właściwie 15 się skończył a 16 zaczął więc jestem w 16. no właśnie niewiem czemu oni to tak liczą że od miesiączki.pewnie dlatego że nigdy nie wiadomo jaki był dokładny dzień zapłodnienia a co do miesiączki to wiadomo kiedy ona była.tak to rozumuję, tak ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musze teraz dokladnie policzyc ale mi cos polozna w tej zielonej ksiazce dziwnie napisała 7+2 czy to oznacza 7 tydzien i 2 dni czy cos inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zanim pójde spać, powiem że ja nigdy nie liczyłam i nie sprawdzałam czy dobrze lekarze policzyli wiek ciąży , ale podsyłam coś co być może pomoże : Miesiące i tygodnie ciąży Przyjmuje się, że: - 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia, - 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia, - 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia, - 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia, - 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia, - 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia, - 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia, - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia. Ciąża dzielona jest również na trzy trymestry: - 1 trymestr trwa w przybliżeniu od 1 do 14 tygodnia, - 2 trymestr trwa w przybliżeniu od 15 do 27 tygodnia, - 3 trymestr trwa w przybliżeniu od 28 tygodnia ciąży do porodu. ciąg dalszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obliczyć, który to tydzień i jaki jest wiek ciąży? Jeśli masz regularne 28-dniowe cykle policz, ile tygodni i dni minęło od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Jeśli masz krótsze cykle np. 27-dniowe to policz, ile tygodni i dni minęło od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i od otrzymanego wyniku odejmij 1 dzień (bo 28-27=1). Jeśli masz dłuższe cykle np. 30 dniowe to policz, ile tygodni i dni minęło od pierwszego dnia ostatniej miesiączki i do otrzymanego wyniku dodaj 2 dni (bo 30-28=2). Jeśli znasz datę poczęcia to policz, ile tygodni i dni minęło od tego momentu i dodaj jeszcze 2 tygodnie. Na podstawie obliczeń określisz wiek swojej ciąży np. jeśli wyjdzie Ci 6 tygodni i 2 dni to znaczy, że jesteś już w siódmym tygodniu ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że napisałaś o tych miesiącach bo nikt nie potrafił jak dotąd mi powiedzieć. Co do zębów w moim dalej siedzie trutka i chyba nie bardzo pomaga bo po każdym wypiciu czegoś i przy dotknięciu lekko tego zęba ból nie z tej ziemi.Podobno jak zęby bolą w ciąży to znaczy że dzidziusiowi brakuje wapnia i ściąga z zębów.Znam przykłady że po porodzie dziewczyną zęby powypadały:( Oby nas to nie spotkało. Uciekam spać bo jutro się wytocze na jakieś zakupki:)Dobranoc kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
kurcze troszke mnie wystarszylyscie z tymi zebami! Ja co prawda nigdy nie mialam problemow z nimi , ale mam jedna dziurke , ktora caly czas lekcewaze:/ Ale mam nadzieje , ze mi zeby nie wypadna , bo jestem mloda i moze to pomoze?;/ Tak poza tym to dobrze , ze nie mam klopotow z zebami , wystarcza mi straszne problemy z cera i wlosami. Mialam straszny tradzik , kupilam jakis zel z drzewem herbacianym i tonik na bazie alkoholu i strasznie mi cere podraznil , teraz wszystko mnie piecze jak po spieczeniu na sloncu:/ bede smarowac twarz kremem nivea , ale co moge innego delikatnego zastosowac zeby pozbys sie tych pryszczy? W Polsce jest duzy wybor soraya ziaja itp. a tu nic nie ma , wszystko drogie i nieksuteczne. Chyba , ze sie myle , moze macie jakies pomysly? Tak poza tym czuje sie fanatstycznie naprawde:) Ostatnio polozna mi powiedziala , ze moja waga i cisnienie sa swietne:) A ja juz myslalam , ze jestem strasznie gruba hehe ale bmi mam w normie. Mam nadzieje duzo nie przytyc ale przy takim trybie jedzenia to hoooohohoh.... A jak to jest z wami dziewczynki? Stosujecie jakas diete zdrowa typu warzywa i owoce czy moze jecie to na co macie ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniakowa spróbuj używać pasty Sensodyne na nadwrażliwe zęby, i to prawda że w ciązy możemy znacznie stracic na naszym uzębieniu , wszystko zależy od nas , uzupełniajmy diete w wapno a może nie bedzie tak źle ja tez zmykam do wyra , dobranoc dziewczyny , wyśpijcie sie i wypocznijcie :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia ja na każdego pryszcza jaki mi sie pojawiał zawsze stosowałam Sudocrem ( do kupienia w każdym sklepie w uk) który je wysuszal , ale to wszystko zależy od naszej cery , dobrym sposobem jest maść z witaminą A można stosować rano a na noc zwykły kremik nawilżający,dobrze by było użwać kremów z kwasami owocowymi (i przy zabiegach złuszczających unikamy słoneczka), można znaleźć dobrą kosmetyczkę ktora wykona zabieg mikrodermabrazji, jest to bezpieczny zabieg polegający na złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka , co do diet , jem kiedy mam ochote i na co mam ochote , nie dajmy sie zwariować , czy nasze babcie i mamy stosowały diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam w wynikach podobno za mało wapnia i białka. Może to od tego rzeczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marcia89 moja dieta to serki, jogurty i owoce. Ale nie dlatego ze tak chce tylko dlatego, ze tylko na to mam ochote :p Troche sie martwie, bo prawie wcale miesa nie jem. Mam nadzieje, ze minie to z czwartym miesiacem i zaczne normalnie jesc. Ja dzis po poludniu mam pierwsze badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny.Witam o poranku:) Z tymi zębami to jest naprawde przekichane.Kupie tą paste co pisze Emilia może mi pomoże:) Marcia ja na początku też miałam problemy z cerą i włosami.Wypadały mi garściami a o twarzy lepiej nie mówić tyle wyprysków że dramat. A od jakiś 3tyg no może dłużej już nie pamiętam mam super włosy.ZRobiły się grube błyszczące.Takie jakich nigdy nie miałam:) Doczekasz się i TY:) Maadaa u mnie też serki:) Dopiero pierwszy raz masz krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Pierwszy raz badanie krwi i mam miec w ogole tylko 2 razy chyba z tego co polozna mowila. Ja mam szczescie (odpukac) na razie na twarzy mam mniej pryszczy niz przed ciaza :D Maz sie cieszy, ze to moze chlopaka oznaczac. Dwa na szyji mi wyskoczyly a nigdy na szyji nie mialam no i plecy moje nieszczesne. Ale plecy to u nas rodzinne- tata, siostra no i ja - ciagle cos na plecach mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam jak narazie 2 razy.Na te wszystkie choróbska typu hiv i jakies egzotyczne no i na syndrom downa.A mam mieć jeszcze min ze 3 tak mówiła mi położna.No ale może każda kieruje inaczej.W każdym razie jak będziesz miała jakieś wątpliwości to poproś położną o skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babinki kochane :) czas leci niesamowicie szybko , jutro jedziemy na połówkowe usg :D sie doczekać nie moge :D czy to ogonek bedzie czy wentinka :D ja problemow z zebami póki co nie mam ( odpukać ) , mąż na początku ciąży zakupił elektryczną szczoteczkę do zębów i powiem wam że jestem bardzo zadowolona :) widzę efekty czyszczenia przestrzeni miedzyzębnych czy jak tam sie nazywają :) no i czasem krwawią mi dziąsła :( maadaa nie martw sie że nie jesz mięsa , wszystko przyjdzie z czasem , ja na początku tylko kiełbase jadłam i tosty z masłem , ale za to teraz mięso jest rzadkością , nie martw sie , bo twój organizm powie ci czego potrzebuje :) czyż to niesamowite ? :D na obiad miałam buraczkową zupe ale niestety sie nie przyjęła :( 20sty tydzień i jeszcze sie zdarza przytuić do kibelka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u mnie tez szybciutko czas leci, dosta łam list na pierwsze usg ale dopiero 19 kwietnia a ja juz bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×