Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzyna12345

potrzebuje pomocy mieszkam zagranica

Polecane posty

Gość Katarzyna12345
wiem ale z powodu desperacji juz bym wszystko zrobila zeby tylko byc z M./ dlatego wolalabym jechac sama albo leciec ale brak funduszy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
ja tez nie znam, to pewnie slowo uzywane przez ludzi jej pokroju. Woli zebrac od obcych o kase niz poprosic kogos z rodziny, aby sie z nim skontaktowal, zenada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
piszcie na maila jak chcecie,podalam juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
masz 213 osob w znajomych na naszej-klasie i nikt ci pomoc nie moze?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
tak? a ja nie znam slowa zenada.co to w ogole znaczy i skad sie wzielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
nie wiem jak tobie, Mayor of London > piękna postawa, jesteście wspaniali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie mam konta na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
sluchaj, z tego co tutaj widzialam to ktos ci pokazywal rozne polaczenia na ktore cie stac ale nie chcesz z nich skorzystac bo nie wypada do polski przyjechac bez pieniedzy - otoz masz w polsce rodzine ktorej moze nie stac na oplacenie ci przelotu ale ktore przeciez z pewnoscia zapewni ci dach nad glowa i jedzenie a wiec podstawowe rzeczy. nie bede cie pograzac pytaniami jak moglas doprowadzic do sytuacji gdzie jest 2.02 i zostajesz bez oplaconego mieszkania (az dziwne ze pozwolono ci zostac po styczniu) i bez srodkow (jedyne 60 funtow). przeciez gdyby nie ciaza zostalabys w uk i musiala jakos tam przetrwac. mialam cie nie zadreczac tego typu pytaniami dlatego powiem tylko, zebys rozwazyla wszystko - polecam tez inne strony niz kafe bo czesto sie zdarza ze ktos faktycznie jedzie do polski i ma wolne miejsce w smochodzie; oblicz mozliwy koszt podrozy samochodem przy skaldce na benzyne; przemysl propozycje innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
takaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sluchaj ty chyba nie czytasz bilet kosztuje 74 funty z miasta gdzie mieszkasz do gliwice . nie denerwuj mnie. po co chcesz jechac do londynu zskoro masz autobus besposrednio! autorko, czytalas te wypowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
dodam jeszcze, ze widac ze sa dobrzy ludzie ktorzy chca ci pomoc - czego przykladem sa osoby ktore szukaja ci transportu jak i gotowe sa wspomoc finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
i za to im dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
jestem z powrotem, sluchaj zaraz emaila do Ciebeie napisze.Poznasz mnie bo jestem twoja imienniczka i pisze z yahoo.de. Zebys nie myslala ze ktos sobie jaja robi.Tylko prosze nie wyswietlac moich danych tu lub na jakim kolwiek innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjgfgejbjdb cmngfhje
I co? ktos Ci pomogl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
czy osoby ktore kontaktowaly sie z autorka moga napisac czy byl to tylko jakis test dla uzytkownikow? czy ludzie sa gotowi pomoc itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie bede wyswietlala zadnych danych obiecuje. jakby co to pisz na email.to porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
zamiast pomagac naprawde potrzebujacym, to pomaga sie takiej osobie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a10070085
iknowit, spokojnie. jesli ta historia jest prawdziwa to ona jest potrzebujaca. a ze zachowuje sie jakby miala lat troche mniej to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
Kasiu przepraszam ale co to za przerwa w twoim adresie. sliwin ska. Tak ma byc? Czy ma byc razem znacty sliwinska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ona chyba jest potrzebujaca, prawda? Nie wiesz w jakiej sytuacji sie znalazla. Gdybys Ty potrzebowal/a pomocy to na pewno bys wiedziala, ze takie sytuacje zdarzaja sie w zyciu czesciej niz myslisz. Paroma funtami swiata nie zbawie, ale jesli moge pomoc komus rozwiazac problem i uszczesliwie ta osobe, to z checia to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
w adresie nie a byc przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
juz pisalam na ktoryms wpisie ze miedzy n i s nie ma przerwy.nie wiem czemu tak sie robilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
nie zachowuje sie jakbym miala mniej lat.po prostu jestes zdenerwowana ta sytuacja.lada chwila powinnam opuscic mieszkanie bo nie stac mnie zeby teraz czynsz zaplacic za luty.a dodatku zle sie czuje, jestem w ciazy.i stresuje sie tym ze M o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iknowit
Wiesz, zazwyczaj jest tak, ze naprawde potrzebujacy ludzie wstydza sie prosic o pomoc i robia to w ostatecznosci. Ona moglaby poprosic kogos znajomego, rodzine, ale nie robi tego, bo bylaby "poruta", cokolwiek to znaczy. To mi juz wszystko o niej mowi. Ale ok, twoja kasa, twoja sprawa, ale pomysl sobie czy nie lepiej pomoc za te pieniadze pieskom czy tez dzieciom z domu dziecka niz nieodpowiedzialnej kobiecie, dla ktorej priorytetem zyciowym jest nierobienie "poruty"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
iknowit > ktoś cie zmusza żebys pomógł? chyba nie? wiec daruj sobie te złosliwosci i sie nie wtracaj do cudzych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak tobie
ok, Ja uwazam ze ona jest potrzbujaca i ja zaczelam tutaj z nia dialog bo nikt sie nie interesowal. Pomoge bo wiem jak to jest.Mi nikt nigdy nie pomagal a rodzina moglaby a nie chciala. Ja tez kiedys wyjechalam do stanow za facetem i musialam wracac to nikt nie pomogl.A wracalam do niemiec a nie do polski.A wiec nawet sie o pomoc nie pytalam.Tylko ze mialam odlozona kase bo sprzatalam w stanach to bylo tyle na znalezienie mieszkania i koniec.3 miesiace spalam w pustym mieszkaniu na podlodze.Wiec przestancie sie czepiac.Nie chcecie pomoc to nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
juz pisalam ze gdybym miala inna mozliwosc to bym inaczej zrobila ale jestem tak zdesperowana ze juz napisalam na forum bo mialam nadzieje ze ktos pojedzie do polski i mnie zabierze a ja musze natychmiast wracac do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna12345
mayor of lodnon nie dostalam twojego emaila.na pewno wyslales na poprawny adres? bo moj adres to katarzyna_sliwinska@yahoo.com i nie ma zadnej przerwy miedzy literkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
A wiesz gdzie moze byc twoj chlopka teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruta
inkowit ty chodziłeś do szkoły? a jeśli tak to co robiłeś na j. polskim jak była praca ze słownikami?? "poruta" oznacza wstyd kompromitacje, obiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×