Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

ja mam dwoje dzieci(2 chłopców:P) 6 lat a drugi 9 miesięcy i czasami szczerze ale wysiadam i dostaję doła:( skąd Wy bierzecie siły? zaraźcie mnie swoim optymizmem:) czasami wydaje mi się że życie ucieka mi gdzieś bokiem a ja z dzieciakami w chacie zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja - Jeżeli potrafiłabyś pokochać sierotkę z domu dziecka albo adopcja ze wskazaniem to też masz szanse latać po takich sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha o w zyciu tak jest ze sa lepsze dni i gorsze,kadza tak ma,ale gdy mnie dopada taki dolek to staram sie cos robic wychodze na spacer albo umawiam sie z kolezanka i gdzies razem wychodzimy,czasami zwykla rozmowa taka pogaducha pomaga i jak sie wraca do domu i spojrzy w ten malutki pyszczek swojego dziecka to serce topnieje i czlowiek wie ze trzeba doceniac i kochac to co sie ma i cieszyc sie z kazdej chwili,czas tak szybko ucieka ze zanim sie obejrzymy to starosc nas dopadnie,nie ma co sie dolowac trzeba myslec pozytywnie z takim mysleniem lzej w zyciu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak staralam sie o Davidka i nic nam z tego nie wychodzilo(w miedzy czasie dwa razy poronilam) to zaczelismy myslec o adopcji,no ale pojawil sie Davidek,ale nie mowie nie kto wie czy za rok lub dwa znowu nie bedziemy o tym rozmawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) I tak trzymaj ;) Wolałabyś chłopca czy dziewczynkę? Ja tak szczerze Ci powiem że miałam nadzieję na córeczkę ale będzie synek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja świete słowa:) ja właśnie zaraz zmykam na zakupy trochę wyrwę się z domu :P a tak w ogóle z utęsknieniem wyczekujemy z dzieciakami wiosny i lata skończą się ciągłe przeziębienia i choroby będziemy siedzieć na podwórku,na plac zabaw pójdziemy trochę ludziom się poprzyglądamy z bliska bo teraz często tylko z okna pozostaje nam oglądać świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas latem to jest najwięcej zajęć, w zeszłym roku miałam 2 miesiące urlopu heh nie ma to jak być przyszłą żonę szefa :P:P:P Ale to było ze względu na dzieci żeby lepiej się poznać. Wielki basen w ogrodzie, koce na trawniku i cały dzień od rana do wieczora na dworze, przeróżne zabawy, psikanie się wodą nawet pokusiłam się na bitwę kisielem :P Potem 2 tygodnie nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniie do 26 latki
jak nie chcesz to nie odpowiadaj - jak zareagowała Twoja najbliższa rodzina, rodxice na wieść że wiążesz się z facetem z dwójką dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietrucha no my tez na wiosne z utesknieniem czekamy,ja uwielbiam jak jest ciepelko wtedy to w ogole w domu nie siedzimy zawsze gdzies wybywamy,a zakupki na poprawienie nastroju to super sprawa jest :) kup sobie cos superanckiego 26 latka nie zastanawialam sie nad tym jeszcze :)Bo nie wiadomo w ogole czy to sie zisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja33 dziekuje bardzo za zyczenia;) Maluchy spai a starsze ida zaraz do babci na noc.Zawsze w weekendy chodza do mojej mamy bo tam maja luz-ogladanie telewizji do polnocy,babcia zawsze jakies chipsy kupi,cole itp.Ja coli nie kupuje-tylko od swieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja to ja to samo,zadnej coli na coedzien nie kupuje,ale jak sa swieta czy jakas okazja specjalna to wtedy do wyboru do koloru.fajnie amsz z ta babcia u nas babcia daleko wiec nie ma mozliwosci by ktores z dzieci u niej spalo :( ale juz niedlugo dziadki do nas przyjezdzaja wiec pewnie wnuki rozpieszcza jak to dziadki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
anastazja33 iel ty masz lat?bo chyba nie 33:-) Czy Twoje wszystkie ciaze to wpadka jak te w tak mlodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
:-) ja nei wiem,ale ja tam wole miec przyjemnsoc z seksu a nie płodzic dzieci :-) mam jedno i nie w padjke,a Wy na pewno po prosryu wpadacie,bo nie chec mis ei wierzyc,ze matki majace 4,5,6 dzieci decyduja sie na nie celowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was :) Ja mam jedną córkę i w najbliższym czasie więcej nie planuje. Czy szóstka dzieci to świadomy wybór? Bardzo ciasno jest w 50 m tyle osób? Skąd na to wszytsko bierzecie siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
Mischelle --rzadko ktore dziecis a planowane w takich wielodzienych rodzinach.Wex np,.taka anastazje 33,albo to kobieta juz 40 letnia,ktora w wieku 20 lat ur.dziecko,albo młodsza i zaczeła wpadac w ciaże wpadac szybciutko:-) Wątpe aby wszystkei tutaj mamusie miały naparwde super sytuacje materialna aby planowały sobie takie gromadki dzieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma wybor,kazdy ma swoje zdanie,tylko szkoda ze te co maja jedno czy dwoje dzieci krzywo patrza na te ktore maja ich wiecej i szkoda ze nie potrafia zrozumiec tego ze ktos naprawde moze chciec miec duza rodzine,przykre to troche :( ale trudno ja sie tym nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
anastazja33 ( aile lat miałas jak zaszłąs w pierwsza nieplanowana ciaze?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja ja napisałam że podziwiam i to szczerze :) I chciałabym abyś ospowiedziała mi z innymi mamami na te pytania co zadałam :) Ja osbobiście chce 2 może 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy to ważne czy planowane? Ważne że obdarzone miłością i że mają wszytsko co potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie nazwalabym swoich dzieci wpadka,a to czy mam 40 lat czy 50 i to kiedy zaczelam decydowac sie na dzieci to tez niczyja sprawa tylko moja czyz nie? skad w nietorych osobach taka zawisc jakas glupia?czasami mam wrazenie ze wchodza tu dzieci z podstawowki ktore pod nieobecnosc rodzicow nudza sie i bzdrury wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
Mischelle miłosc do dziecka to cos normalnego i dziwne by było jakby matka nie kochała swoich dzieci. tak,wazne jest to czy dziecko jest planowane czy nie,a szczególnie taka gromada dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
anastazja33 tak sobie tylko tlumacz :-) ale neistety nie potrafiłas uprawiac seksu aby nie zajsc w ciaze :-) i dzieci masz niezaplanowane. Wątpie czy zdecydowałabys sie na tak wczesne macirzysntwo gdybys nie wpadła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
anastazja33 zawisc to zazdrosc,a ja Tobie nie mam czego zazdroscic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jvchs c chvwdcfh vw
Mam wiele kolezanke,znajomych i znajomyuch znajomych ktore maja dobre warunki materialne i wiecej dzieci i jakos żadna nie mowi,ze to sa dzieci zaplanowane :-) kazda mowi,ze zaliczyły wpadki. A tutaj nagle wszystkei rodza zaplanowane dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wlasnie masz skoro tak bardzo na mnie najezdzasz...:PI tak dla swietego Twojego spokoju to wcale nie bylam taka mloda jak zaszlam w pierwsza ciaze a corka zostala poczeta po pol roku malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbfhcvfgh
anastazja33 mogąłs miec max 20 lat :-)i na pewno wszystkie dzieci to wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że kolorowo tu mamy :) Oli właśnie pojechała, a Majunia ogląda bajke ;) A mały nieźle mi daje popalić cały czas kopie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbfhcvfgh
na sto procent :-) przeceiz to cudowne kobiety z tych matek,seks uprawiaj do konca ciazy,za kazdym razem,facet nie musi uwazac przez 9 m-cy a i tak nie musi i nei musi na srodki antykoncepcyjne wydawac pieniedzy:-) Ci faceci maja super obrotne kobiety i w seksie i w domu i jako matki :-) nie to cxo np.ja ,matka jednego dziecjka kttora naciaga meza na dopbre srodki antykoncepcyjne i jak była w ciazy to od 5 m-ca meza do cipki nie dopuszczała:-) Qrcze,idzie sie zdiołowac czytajac takie obrotne we wszystkie mamy wielodzietne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×