Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość świat schodzi na psy
niestety dla niektorych najważniejze jest aby dostać od rodziców mieszkanie i żeby wesele wyprawili :-o co za chołota i prostactwo!!! Ja też mieszkałam z 3 rodzeństwa i rodzicami w 2 pokojach i jakoś z tego powodu nie muszę się leczyć psychiatrycznie!!! Od rodziców żeby dostać mieszkanie - nawet do głowy mi nie przyszło!!! Chciałam się usamodzielnić i wyjść za mąż to sami sobie uskładaliśmy na przyjęcie, mama chciała się dorzucić to powiedziałam że absolutne żadnego grosza od niej nie biorę bo sama nie śpi na pieniadzach. Teraz wynajmujemy mieszkanie i odkładamy sobie na swoje własne!!! I jestem najszczęśliwszą osobą że mam takich rdziców!!! Boże, wymagać od rodziców mieszkania - chamstwo i prostacwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd się biorę te puste prymitywy? dzieci neo mają ferie, to chyba z jakiś patologicznych rodzin, rodzice się nimi nie zajmują i gniją przed kompem wyzywając wszystkich dookoła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat schodzi na psy
pewnie kawalerki oczekuje a jak mama powiedziała ze nie da to nerwa dziecko złapało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedy nikt nie chce
a później tylko myślą jak tu dzieci ożenić albo wydać za mąż bogato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyrybyry
Czy te pomarancze tak jazgoczace i napadajace na matki wielodzietne rowniez sa matkami? Jezeli tak to przerazona jestem jakie pokolenie nam rosnie :O Czego wy nauczycie swoje dzieci? Zalozcie sobie wlasny topik i plujcie jadem na wszystko i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie dziwneee
normalnego życia w kapitalizmie, gdzie każdy dba o siebie, komuna się skończyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblak
Od kilku lat mieszkam w Irlandii i tu rodziny z 3, 4 czy nawet 5tka dzieci to normalka :) Byscie sie zdziwily jakie te dzieci z ,,patologicznych,, rodzin ubrania nosza i gdzie na wakacje jezdza. Mysle, ze Was, nawet z jednym dzieckiem ,by na takie nie bylo stac :P Jak mozna oceniac kogos przez pryzmat ilosci posiadanych dzieci? Na pewno ludzie inteligentni, o szerokich horyzontach by tak nie robili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly czas mnie zastanawia skad w Was tyle zlosliwosci i nienawisci sie bierze,jakim to trzeba byc czlowiekiem by czerpac satysfakcje z tego ze kogos sie obraza? Z jakich rodzin Wy pochodzicie? co ci Wasi biedni rodzice Wam do tych ograniczonych mozgownic nawciskali?Wierzcie lub nie, ale zal mi Was tak poprostu po ludzku mi Was zal.I tak jak tu ktos juz napisal wezcie zalozcie osobny topik tak tylko dla siebie i tam swoj jad wylewajcie, dlaczego nam smiecicie? nas naprawde nie interesuje Wasza opinia na temat ile kto ma dzieci,przeczytajcie dokladnie tytul topiku on Was nie dotyczczy.Wiecej na temat zlosliwych pomaranczowek wypowiadac sie nie bede,bo jestescie dla mnie zerem a ja z czyms czego nie ma nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny olewajcie jak odpowiadacie to jeszcze podsycacie atmosfere ,nie ma ich po prostu znudzi sie im zobaczycie :) podziwiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za glupie pomarancze Wam sie tu dopisuja !!! Swietny macie topik dziewczyny, nie sluchac i nie czytac tych pomaranczowych! Pozdrawiam i przesylam moc serdecznosci!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do lady pretensja ------ ja na parwde nie milam nic zlego na myśli , chodziło mi bardziej o higiene psychiczną , żeby dzieci miały wlasne "kąciki" . Nie przemawai przeze mnie żadna zazdrosć , nie mieszkam w Polsce , mieszkam w USA i jakos chyba nie moge sobie wyobrazci mieszkania z taka gromada na małym metrażu i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bleblak
tu jest polska a nie irlandia, już wałęsa a później tusk mieli stworzyć na jak nie japonię to irladnię, także nie porównuj naszej biedy do innych krajów. Narodzić to nie sztuka, tutaj widać na tym forum, że co niektóre ko biety na widok męskich spodni zachodzą, sztuką jest je wychować, dać porządną szkolę i start w dorosłe życie w porządnej lokacie finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sie poddalyscie
Mam 4 corki w tym jedne blizniaczki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś_Na_Pomarańczowo
Kobitki nie przejmujcie się tymi komentarzami i nie karmcie troli. tylko zwkły, niewykształcony prostak ocenia ludzi na podstawie ilości posiadanych dzieci. Znam wiele rodzin, w których jest 4 czy 5 dzieci i z ręką na sercu musze przyznać, że nie jest to żadną patologią, nie wiem skąd wziął się taki stereotyp, ale tylko ludzie zacofani nadal w niego wierzą. Także olejcie te wszystkie jadowite wypowiedzi osob, ktore najzwyczajniej w swiecie nie maja nic ciekawszego do roboty i piszcie, bo milo sie Was czyta :) Zyczę dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile slowa:) U mnie juz po imprezce-Zuzia tak sie wytańczyla ze padła juz o 20-tej i spi:)Za to Agatka spala prawie calydzien-ciekawe o ktorej zasnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usunięto nam jedną stronę ;P Zniknęło to co miało zniknąć I chyba faktycznie, powinnyśmy być ponad to - nie wdawać się w pyskówki i tylko zgłaszać do usunięcia ;) U mnie już wszystko co się rusza leży w łóżkach, w końcu spokój :D Miłego wieczorka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piszę dopiero teraz bo po wczorajszej upojnej nocy spałam do 11 :P Potem po Oliwke pojechał koło 14 to robiłam obiad w tym czasie, po obiedzie na zakupy i dobrze nam zrobiły spędziłam czas tylko z Oliwią, była pełna energi, byłyśmy w tylu skpepach że szok, w między czasie [rzerwa na wielki deser lodowy a koło 19 poszłysmy na pizze, a teraz chwali się tacie ubraniami jakie kupiłyśmy :) W następną sobotę biorę samą Majkę żeby było porówno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka widac ze kochasz te dziewczynki jak swoje corki,brawo;)Tez lubie chodzic z moja starsza po galeriach handlowych.Ma dopiero 11 lat a potrafi juz doradzic w kupnie ubrań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze nikt nie spi,maly spal w dzien ponad 3 godziny wstal o 17 i teraz rozrabia,mlodsza cora oczywiscie spac teraz nie pojdzie argumentujac to tym, ze jutro niedziela i nie musi rano do szkoly wstawac no a na najstarsze cory wplywu juz nie mam niestety ;) Lady Pretensja fajnie ze imprezka sie udala i dzieci zadowolone sa Dobrze wiedziec,ze sa jednak w Polsce jeszcze ludzie nie tylko ludziska :) i ja w imieniu wszystkich wielodzietnych mam dziekuje za cieple slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja moja cora w sierpniu konczy 11 lat i tez paniusia z niej ze ho ho,sama jej nigdy nic nie kupuje wszystko musi byc z nia skonsultowane 26 latka poczekaj az panny podrosna to zobaczysz na jakie zakupy chodzic bedziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzisiaj w sklepie dobre 4 godziny poszły :P To fakt kocham je i nie wyobrażam sobie życia bez nich :) Fajnie że imprezka dla Zuzki się udała najwazniejsze że mała szczęśliwa ;) Moja też uwielbia doradzać, zawsze jak idziemy do sklepu to Ona sugeruje mi w czym mi dobrze ale wiecie jakby mnie ubrałą to bym mogła straszyc więc narazie to ja mam ostatnie zdanie. Ale się dzisiaj obiadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w poniedziałek do południa chcemy z narzeczonym jechać po wózek, łóżeczko, pościel i pare ciuszków, po różne akcesoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka ciesz sie ciaza i przygotowaniami do przyjscia na swiat maluszka,to sa bardzo wyjatkowe chwile ktorych pozniej brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład nieprzespane noce przez maluszka :P Teraz tylko kopie i nie daje spać, ale zauważyłam ze jak Majka się przytula do brzucha i mówi to mały bardzo kopie a jak tatuś położy ręke i mówi to mały sie wogóle przestaje ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka to normalne zachowanie wcale nie jestes idiotka :)A maluszek wcale nie musi po nocach plakac,moze akurat bedzie taki grzeczniutki jak moj i bedzie Ci noce przesypial ladnie.Wiesz jak matka w ciazy jest spokojna i sie nie denerwuje to i dziecko potem jest grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×