Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Amokru- to spryskiwacz do kwiatow :D ulubiona zabawka ost dni :) naciska, leci mgielka na jego twarz i wzdycha przy tym strasznie- takiego zaskoczonego udaje. tak mu sie spodobalo, ze nie rozstaje sie z nim, nawet sie z nim kapie. sorry, ze pytam 3 raz, ale nie wiem czy zauwazylas pytanie, wazylas u pediatry Kubusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jutro idziemy ogladac te mieszkanie nad ta woda, gdzie to niby takie " fajne" drogi sa na spacery z dziecmi wlasnie nad ta woda. napalilam sie na tamte okolice jeszcze bardziej jak koleznka ta co ma ta 7 miesieczna coreczke, ze we wrzesniu oni tez chca szukac cos nowego, bo konczy im sie umowa tam gdzie mieszkaja teraz i wlasnie tam chcieliby gdzie jutro idziemy ogladac. ale fajnie by bylo, Kubus milaby towarzystwo, ja przyjaciolke blisko a z nia to przyjaznie sie od przedszkola, w szkole podstawoej razem w lawce, w liceum razem w lawce, na studiach nasze drogi sie rozeszly no a teraz daleko mieszka i ciezko nam sie zgrac zeby widywac sie na spacerkach:( a tak super by bylo jakbysmy kolo siebie mieszkaly :) ahhh odzylabym troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorkui ee wypiłam redsa, nie będę mieszać ;) ale dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu- zabij mnie, mialam Ci pisac i skleroza wybacz.. no nie wazyla lekarka Kubusia 😠 a sama bylam ciekawa i mialam w zalozeniu upomniec sie jakby nie zamierzala warzyc,ale na miejscu tak bylam zestresowana jak mi opowiedziala o tych lodowkach, ze wylecialo mi to lepetynki. Mamolka- zdrowko:) a wode no serio mamy za darmo, tylko za jej grzanie sie placi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie fajnie pisalo to mi musialo zjesc posta.A teraz musialam na chwile odejsc i juz sie wybilam z rytmu. Goniu ale sie usmialam z tej telefonicznej rozmowy:) AMorku dzieki za cynk z New Lookiem ale ja narazie musze miec przerwe w zakupach:) Dzordz mi nakupil teraz tak duzo rzeczy ze nie wiem kiedy je wychodze.A na New Looka mam wielkiego focha bo juz ostatnim razem wiele rzeczy nie pasowalo a wlasciwie jedna byla dobra mimo ze wszystkie w jednakowe rozmiarowo.Tym razem tylko tunike sobie wybralam z przeceny i nawet ja kiedys wkleilam a Dzordz mi dokupil swietna bluzke i dupa za mala:( z bolem serca oddalam je mojej bratanicy.Ja lubilam tam kupowac ale tak na odleglosc cos mam pecha:) Jak pojade w czerwcu sama sobie tam pobuszuje:) A z innych sklepow prawie wszystko dobre bylo. Fajnie ze macie wode za darmo.W Londynie sie placi.Oplata jest stala z gory na rok przychodzi ale mozna zadzwonic do nich zeby rozbili na 2 lub 4 raty.Z tego co pamietam to za 2 bed flat duzo ponad 200 f jest na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiece co? niezadowolona jestem z tego ze ufarbowalam wlosy.Wydaje mi sie ze mi sie teraz zle ukladaja i ze takie sianowate sa.MIalam tak dluga przerwe z farbowaniem i nawet polubilam swoj wlasny kolorek to sie musialam skusic wrrr ALe jak bylam u fryzjerki to najpierw mi ufarbowala (bez nakladania potem odzywaki) i potem napikala czym do ukladania wlosiw i nakrecila na walki.A potem siedzialam ponad 40 nim pod suszara z tymi walkami.I tak mysle sobie teraz ze nie za dobrze dla wlosow zeby tak ufarbowac a potem pod suszare? NO i wkrecilam sobie ze teraz mam jakies beznadziejne palki a nie wlosy:) ciagle je ogladam i jestem niezadowolona.Dla mnie najgorsze to sa zniszczine,suche nieukladajace sie wlosy juz przeboleje kolor i fryzure ale jak mam niezdrowo wygladajace to fatalnie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczciete byki bo ledwo sie mozna doczytac. Babeczko a uzbrojona macie dzialke? Bo to uzbrajanie sporo kosztuje i doprowadzenie mediow pod budowe.Jak sprzedaja projekty to w kosztorysie wielu rzeczy brakuje bo tam sa zawarte tylko koszty samego budynku a dopiero w trakcie budowy wszystko powoli wychodzi.Te mapki,adaptacje,wizyty kierownika na roznych etapach,uzbrajanie dzialki i przygotowanie przed rozoczeciem budowy niestety strasznie duzo pieniedzy pochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu super te sandalki.Ale Wam zazdroszcze wypadu nad morze i tego grila na plazy jejku!KOniecznie powstawiaj fotki potem. Meaa moze dostaniesz pramie za ta dodatkowa prace? MOja Natalka ma 2 siniaki na czole.Az wstyd z nia wyjsc.Jednego nabila o parapet a kolejnego o moje zeby jak ja mialam na rekach:) GUmiAGo biedny noseczek Twojej gwiazdy. Mamolka no to bedziesz miala teraz troche zajec.I jak tu wszystko teraz pogodzic? Amorku polej drina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadamo ja jako dziecko tez mialam duze problemu z waga.W szkole podstawowej mialam ponad 30% niedowagi ciala.Cale zycie bylam bardzo,bardzo szczupla.Dopiero w szkole sredniej jak wyjechalam i zmienilam klimat to jakos sie ogarnelam z ta moja waga.Wiec obie za mlodu bylysmy szkieletorki:) I pomyslec ze do porodu jak szlam mialam ponad 80kg. W tej chwili okolo 54 kg przy wzroscie 170cm.Musze sie jeszcze dokladnie sprawdzic. Holly odlaczyli Dzordza od holtera?Mam nadzieje ze dobre wyniki.I za TWoja Jaszczurke trzymam kcuki zeby jej nic groznego w cycuchac nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amorku- ja juz skończyłam pić nie wiem jak ty :) baryłko- :), nie znam się na fryzjerstwie, ale chyba teraz najlepiej kłasc maseczki na włosy, unikac suszenia suszrką, jesli używasz prostownicy -to zaniechać i chyba z czasem powinna się kondycja włosa poprawić. albo u fryzjera taką specjaly zabieg regenerujący wykupić-nie wiem jaki jest koszt i efekt.ale skoro źle się czujesz to warto podrążyć temat. a ja się musze przeorgazniozwać i bardziej spiąć, i jakoś się poukłada-byle nie robić sobie ciśnienia :) idę ku łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pewnie sie na drina spoznilam :p Ale berdziej to bym sie smirnoffice napila :p Wiesz co Amorku sandalki dla mnie sa elastyczne :/ Ja mam problem z kupnem butow na Kubinia bo nie umiem dobrac odpowiednich, a do clarksa nie ide bo ostatnio mnie baby wrobily i daly malemu buty na styk!!! i dalam za nie 32 funty i dupa zbita. Ja mam problem z nim bo on ma wysokie podbicie i strasznie szeroka stope. Chcialam mu kupic takie trampeczki ale nie wsune mu nogi:/ Tylko szerokie adidasy i szerokie sandalki wchodza. bo pierwsze jakie mierzylismy to nie dalo rady mu zapiac :/ kurde co ja to mialam pisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wiem co mialam. Kuba dopiero zasnol. Musial koniecznie ogladnac do konca Teletubisie bo nie chcial sie z kanapy ruszyc, to ja w tym czasie sie wykapalam. Polozylam go do lozka a ten przykrywal sie koldra i mowil "nieeeeee" co znaczy nie ma Kubusia a potem odkrywal i chichral (czy hihral:p - dysduren ze mnie) a potem mowi mi papa. Wstal dal buzki polozyl sie ale musialam siedziec kolo lozeczka bo inaczej wstawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole u mnie w mieszkaniu jest tak strasznie zimno brrr ze wlaczylam ogrzewanie wariactwo :/ Na dworze w dzien jest o wiele wiele cieplej niz tutaj w srodku. Dzisiaj tak zmarzlam ze jak rano wychodzilismy to myslelismy ze zimno na dworze i poubieralismy sie gruba a na dworze cieplusio. Pia hehe ale zes zrobila fose z lozka :) Barylkooo super z Ciebie laseczka :) Ślicznie wygladalas na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi śliczna nowa fryzurka :) Mamuniu jaka Zosia przeszczesliwa na chustawcew :) Tak niewiele dzieciom trzeba do szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz:) i tez juz skonczylam Mamoolka:) ale Barylko jak chcesz jeszcze poleje:P ogladalam w necie film "czas honoru" odwazna mielismy mlodziez naprawde. Izu- Kubus moj tez ma wysoki przegub i szeroka stope i tez wlasnie musze zawsze takie butki kt sa szerokie. wskocze jutro dotknac sobie tych sandalkow bo fajowe:) Barylko- a moze by pomogla taka maska u fryzjera pod taka lampa. kurcze nie wiem jak to fachowo sie nazywa. ale naklasa frzyjeerka taka maske i siedzi sie pod taka lampa nawilzajaca i ponoc wlosy po tym sa fajne nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Amorku witam w klubie. ja to mam zawsze problem z butkami na niego :/ nie umiem mu nigdy dobrac, zawsze sie zastanawiam czy mu wygodnie :/ No i Kubal jak chodzi to przekrzywia jedna stopke do srodka i co chwila gleba... Moj maz to samo tzn. nie gleba :p tylko noge do srodka stawia troche. I ja nie wiem czy wina butow czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko pisze 3 raz!!! Baryłko media mamy pod nosem sa na naszej działce, wode mamy tylko po 2 str ulicy ale to pare metrow, ale przylacza sa bardzo drogie!! jejku ile u was kosztuja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo a już sie chciałam chwalić, że u nas zawsze po szczepionkach nic sie nie dzieje :P a tu dooopa ;) od wpół do pierwszej do po trzeciej nie spalismy Nadulka miała problem z zaśnięciem :( biedna moja się męczyła i nie wiedzielismy jak jej pomóc... płakała to ją poprzytulałam, położyłam, pośpiewałam jej i wyszłam. patrze na monitorek a ona się wierci i tak 40 minut! oczki otwarte i lezy, próbuje zasnąć a nie może :( po 40 minutach wstała i nas wołała bida mała, poszedł Dżordż, poprzytulał, pośpiewał, leży, cisza. patrzymy, przekłada sie z boku na bok, tuli słonia, wierci... i znów po 40 minutach znudzona nieudanym zasypianiem nas zawołała. pomyslelismy, że może damy jej mleczko to jej się cieplutko w brzuszku zrobi i łatwiej jej się zasnie bo ona chciała spać tylko nie mogła... bo jak mówilismy idziemy spać? to ona mówiła "tak" i wyciągała rączki do taty, żeby ją zaniósł do łóżeczka... tylko tam jakoś oczki nie chciały spać... zrobilismy 120 ml mleczka, wypiła w naszym łóżku między nami i potem tak sobie leżelismy, ona sie do nas tuliła, ja odpływałam i tak z pół godzinki ;) aż Dżordż mówi, że mała zaczyna odpływać i ją odniósł do łóżeczka, powierciła się, pare razy usiadła ale położyła sie i w końcu po trzeciej nad ranem zasneła. teraz jeszcze śpi. ciekawe o której wstanie ;) biedna malutka. niczym innym tego nie umiem wytłumaczyć jak szczepionką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) ale dziś słoneczko mmmm:) jak Maciu się zdrezmnie to od razu idziemy na polko. mieszkanie posprzątane, pranie założone jeszcze obiad muszę nastawić...dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę zmywarek:) meaaa Biedna Nadulka...faktycznie może od szczepionki tak nie mogła spać. a u nas szczepienie przed nami. tylko małemu katar zniknie. Babiszcze z przychodni nie da mi o tej szczepionce zapomnieć:) Baryłka 54 przy 170cm??? ja tyle ważyłam przed pierwszą ciążą. a teraz 61 buuu. ale już nie narzekam, bo oglądałam program na Discovery o chłopaku,który waży 520 kg i jego marzeniem jest warzyć 250... kurde wiecie co dziewczyny....korci mnie żeby jechać w sobotę na disko... moje psiapsióły jadą - zostawiają dzieci mężom, a reszta to singielki. dżordż mi mówi żebym się przejechała. a ja sama nie wiem. w niedziele będę zdychać a mam zajęcia, no i czy to tak wypada....dzieciata mężata na disko gdzie średnia wieku wynośi 18 lat.....tylko dżordż tak mówi jedź, a pewno w głębi ducha myśli "nie jeź" - ale mam problemy nie??? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajku dziewczyny jakie Wy wysokie :) Ja to z metra scieta przy Was :) Barylkooo Ty to lasencja normalnie ze hoho. Meaaa moj Kubal tez dzisiaj kiepsko i w nocy sie obudzil i raczki do mnie, i trzasl sie tak normalnie nie wiedzialam co mu i wzielam go do siebie i spal do 7 az Dzordz sie polozyl po nocce. O kurde poszedl go obudzic;/ Ide ratowac sytuacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea, mozemy sobie podać ręce - wczoraj też szczepiliśmy Krzysia i też miał ogromne problemy z zaśnięciem. Wprawdzie nie trwało to aż do 3 w nocy, ale męczył się strasznie biedulka i był trochę rozpalony. Dałam mu panadol, a potem tak jak ty porcję mleczka - wypił całe 180 i potem wreszcie zasnął. Ale płakał tak rozpaczliwie że mi się serce krajało :( Dziś na szczęście obudził się z uśmiechem na twarzy, mam nadzieję że tak już zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mea,Asik współczuję nocki:((biedne nasze dzieciaczki:((jak nie zęby to szczepienie i tak w kółko:(( U nas nocka wmiare spokojna,malenka budziła sie 2 razy na icie,rz jej dała kisiel taki do picia,eby ja troszke nasycic,bo sama herbatka to szybko przeleci i zaraz znou pusty brzuszek.Przed snem zrobiła kupkę-luzną,rano tez taka samą,ale w nocy nie robiła-uff. Piękna pogoda za oknem,a my mamy areszt domowy:-P O 11 przyjdzie teść ,a ja wyskocze po zakupy i do apteki,bo wapno sie skonczyło,a Zosia wstała rano z czerwonymi plamami na policzkach-pewnie od leków.... I wieczorem jedziemy po spacerówkę-kolezanka ma prawie nowa na zbyciu,150zl jak dla nas,mało jej używała,wiec sie cieszę,bo z tej co mamy to małej nogi wystają,a jak opuszcze podnóżek to nie sięga jeszcze do podpórki,a nóżki dziecka nie powinny zwisac w wózku,muszą miec podparcie.Wózek wystawiłam juz w naszej lokalnej gazecie na sprzedaz z całym wyposażeniem,bo i fotelik za mały(niby do 13kg),ale nie wzięli pod uwage wzrostu Zosi:))Zostawiam+ tylko spiwór,bo jest porządny,i jeszcze na zime do sanek bedzie jak znalazł. A i nauczyłam Zosie podawac rączkę na"cześć'-bardzo to lubi:))Wołam do niej"Zosiu,daj mamusi cześć',a ona wyciaga rączke i moja tak smiesznie potrząsa:))i banan od ucha do ucha:))na koniec sama sobie bije brawo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×