Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamaolka - eee tam, ks. Twardowskiego nigdy za duzo. Zaczytalam sie :-) Wkleje zdanie jakie dzisiaj przeczytalam : Mama jest jak Anioł Stróż tylko bez skrzydeł, ponieważ przeszkadzają jej w codziennej pracy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WrednaKasko to hormony sa odpowiedzialne za Twoje samopoczucie.Jeszcze nie raz zaplaczesz ale ze szczescia jak bedziesz patrzec na swoje kochane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialas juz isc spac.Dzordz pojechal gdzies na wyceny i chyba mu zeszlo bo juz mial byc.Zeszlam jeszcze do kuchni po cos na zab.Wzielam sobie serek homogeniowany z czekolada i zagryzam go sernikiem a jeszcze mam kawalek ciasta z galaretka.Jak sie dzis nie pochoruje od tego wszystkiego to bede miala szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bayłko- wiesz, że masz (w moim miemaniu- bo uwielbiam ciasta mogłabym mieć cukiernie :D) ogromne szczęście wcinać takie miksy o takiej godzinie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:):) Jestem:) Zmeczona i wykonczona psychicznie.... Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki:) piekny dzien:) Szczesliwa jestem,ze moge go obchodzic:):) Mimo,ze jestem czasami zmeczona,zniechecona,zdołowana itd....ale uwielbiam swoich chłopaków,moje skarbenki kochane...Dzordz kupił mi kwiatuszki od moich synków:) Dzieki,ze myslałyscie o mnie...Niby dostałam alimentów 700...ale nie o to mi przeciez chodziło...tatus sie nie pojawił...Sad generalnie miał w dupie,ze tatus ma gdzies dziecko i nim sie nie interesuje....tylko,ze biedny,bo nie pracuje:( w chuj z takim sadem:( Teraz musze i tak do komornika isc,bo tatus mi placi od stycznia po 300 zl...Wkurwia mnie to,ze poczułam sie tam prawie jak wyzyskiwaczka...takie pierdolone przyzwolenie na olanie przez ojca jego obowiazkow wzgledem syna:( Zrobił dziecko a i tak reszta na głowie matki,poryczałam sie ze zlosci na sali,a sedzina to stare kurwisko!!!! Cóz....i to jest ostateczne,nie moge sie juz odwolac nigdzie... Nadal jest tak,ze mam dziecko 24 godz na dobe,nie moge wyjechac do sanatorium,bo kto sie w tym czasie zajmie Bartkiem? Nie moge miec paru dni wolnego,bo tez przeciez nie mam go gdzie dac:(....Dla mnie to jest tak samo,jakby ten chuj nadal był za granica lub nie zyl....tak to wyglada,bo nawet palcem w kierunku dziecka nie ruszy....I co robic? Gdzie sie zwrócic? Nowe sprawe do sadu?O opieke? I co z tego ,ze np Sad zasadzi mu opieke,jak nie ma jak wyegzekwowac od niego tego,ze ma go wziac na jakis czas np na wakacje:(:( Biedny dzieciak i chore to wszystko!!! Mam nadzieje,ze ten bydlak,jeszcze kiedys za to beknie!!! Pia:) współczuje Ci dzisiajszego wystepku Pascala,tule,pewnie bym osiwiała w sekundzie:( Kup sznurek i trzymaj go na sznurku:) Nie zartuje:) Ja Przemka zawsze ma na reku lub sztywno za łapke trzymam na parkingu,mimo,ze wyje....mam juz tak po Bartku,który byl nieprzewidywalny.. Meaaa:) kochana,przerabane masz z tym zebem,moze jeszcze antybiotyk nie zaczal działac na zab,a juz narozrabiał w czelusciach:( Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej.... Baryłko:) ale masz artystke:P olej bluzke,masz tyle szat,ze ta mozesz sobie odpuscic:P zostaw sobie ja na pamiatke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im olek starszy tym ja bardzije szaleje na jego punkcie, kocham go całą sobą...taka refleksja w dniu matki holly- podobno z sądem jest tak, że nie jest sprawiedliwy ale statystyczny....brak słów...jedno niecenzurlane słowo cisnie mi się na usta..... ch.....z tego twojego byłego. zero cywilnej odwagi, odpowiedzilaności....wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym rezonansem to sie nie tak bardzo podniecam....przeciez miałam robiony rezonans niecały rok temu ....i tak wyszły rózne kwiatki:(...tylko,ze ja tamten robiłam na "własne zlecenie"prywatnie tzn,pokazałam gdzie mnie boli i mi zrobili rezonans...zobaczymy czy teraz ,jak doktor po fachowemu wskazal,czy cos innego wyjdzie...Bardzo sie boje,ze tam jakies chujostwo sie wyhodowało:(:( Kto sie zajmie Bartusiem,kto moje dzieci wychowa jak mnie cos pozre:(:( no kuzwa tez mam doła:( I nadal nie mam okresu....robiłam testa i w ciazy nie jestem,albo przekwitam,albo to po tych lekach takie cyrki mi sie robia w organizmie:( ???? Jeczydupa ze mnie ostatnio....sorki:( Kimizi:) i jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka:) brakuje mi słów na okreslenie sadu... i całego tego chorego panstwa:( Ja musze przyznac,ze z perspektywy czasu,to najcudowniejszy rok w moim zyciu,jako matki był poprzedni(chociaz nadal jest ok),siedzialm w domu z Przemusiem,mialam wiecej czasu dla Bartka i ....no...tak dobrze mi było...Przemus nie był tak bardzo absorbujacy,nie wiem jak to ujac....mam drugie dziecko,ale czuje sie tak jakbym po raz pierwszy byla mama,mimo,ze miałam z Bartusiem tyyyyle róznych problemów jakbym juz z 5 dzieci wychowała... I wiecie co?? to do tych,co tak juz "nie chca" dzieci wiecej.....załuje bardzo,ze nie zdecydowałam sie wczesniej na dziecko....:P teraz jestem juz stara i koslawa:(,ale zeby nie te jebane plecy...to pewnie bym chciała jeszcze jedno przynajmniej....:) A teraz to juz pózno na wszystko....Szkoda,ze chociaz z 5 lat temu o tym nie pomyslalam i sie nie zebralam na odwage:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie mam siły na pisanie i z reszta nawet nie mam jak bo jedna reka cos mi sie kurna zrobilo z lewa dloia boli jak skurczybyk nie moge kubka utrzymac i nic wogole a tablet nie moge buuuu mam tak juz 4 dni :( Dziekuje Wam kochane wszystkim za gratulacje i pekne zyczenia mam nadzieje ze ta ciaza minie mi tak jak ostatnia :P i schudne :D skonczy sie moje siedzenie po nocach oj skonczy :( wczoraj o 20ej mi sie taaak spac chcialo a dzis popoludniu dzrezmalam razem z Marta az sie maz smial :D teraz tez padam na pysk ale mam troche pracy a malzon na nocce jest wiec moge porobic poki nie zasne :P Rodzicom jeszcze nie powiedzielismy i chyba nie predko powiemyprzynajmniej w planie jest czekac do 12 tygodnia tak na wszelki wypadek Anetce tez do tego czasu nie powiemy choc ona od miesiaca imie wymysla :D dobra spadam liczyc papierki bo zasne zaraz i dupa zbita bedzie 🖐️ jutro popisze obiecuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - czekalam az cos napiszesz. Okresu nie masz z powodu stresu jaki Cie zjada od srodka i podejrzewam, ze Twoje bole kregoslupa jesli nie w calosci to w jakiejs tam czesci sa na tle nerwowym. Wie lekarz prowadzacy jakie masz trudne chwile w zyciu ? Jesli piszesz, ze jest to ostateczna decyzja to mam nadzieje, ze ex sie nie bedzie juz odwolywal ! Zdanie o nim juz dawno wyrobilas ale moja Ty kochana, pomysl z reka na sercu czy Ty po tym wszystkim bys mu Bartka oddala ? Nooo, nie wierze, ze bys pojechala do sanarorium i go dala exowi ! Drut mu w du-pe ! :-( I wlasnie strasznie mnie ta akcja zdolowala dzisiaj, bo ja Pascala z oka nie spuszczam ! Dzisiaj na parkingu facet tak mi zastawil boczna strone mojego auta, ze musialam zobaczyc czy dam rade otworzyc drzwi, musialam go na ten jeden moment postawic na ziemie. Leb mi do tej pry peka, bo zabraklo doslownie centymetrow i byloby nieszczescie. Kessi - im pozniej powiesz Anetce tym krocej bedzie musiala czekac :-) Julka dowiedziala sie stosunkowo szybko bo tak zle wygladalam i co chwile wymiotowalam, ze pewnego dnia zapytala czy ja moze umieram. Zrobilo sie nam jej tak bardzo zal, ze postanowilismy powiedziec ale jej sie ta ciaza dluzyla jeszcze wiecej jak mi samej ....:-) meaaa - na Ciebie juz sie nie doczekam, bo bateria mi siada ale jutro prosze sie zameldowac.... przespanej nocy Wam zycze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować Kessi i Kasi. Kessi - trójeczka, a pamiętam jak tydzień temu mówiłam mężowi, że znam taką jedną, która bedzie chciala mieć trzecie dziecko hehehe a tu już pewnik. Pewnie tak chcesz mieć teraz chłopczyka jak ja dziewczynkę... Może myślę stereotypowo ale wydaje mi się, że dziewczynki z natury są spokojniejsze (co potwierdzają ksiązki psychologiczne, które ostatnio czytałam).... a tego sobie bardzo życzę. A poza tym nie ukrywam, że zaazdroszczę tych wszystkich sukieneczek, kokardeczek, księzniczek i kucyczków. Ale mi wali na dekiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziękuję za troskę 🌼 Pia bylam wczoraj u tego zębologa i delikatnie naciął mi dziąsło żeby się to odbarczyło efekt? Od wczoraj nie wziełam ani jednej tabletki przeciwbólowej :) :D a wczoraj jak wpadłam w kanape na YCD to nie chciało mi się ruszyć, potem zaczął się środowy wieczór z horrorem na TVN i tak mnie zainteresował firm, że siedziałam jak zaczarowana i poszłam spać o 1,30 Ale był film!!! Ja cieee!! :D naprawde dobry!! Były momenty, gdy zamykałam oczy :P zakończenie nie takie jak bym chciała ale i tak zrobił na mnie wrażenie :) Efektem jest totalne niewyspanie bo Dżordż wstawał dzisiaj do pracy o 5.20 a on nie potrafi się cicho w domu zachowywać :o Holly ja pierdziele te sądy!! W tym naszym mega prorodzinnym kraju :o jak oni to sobie wyobrażają? Ex ma dawać 700 więc teoretycznie ty też powinnaś wykładać na utrzymanie Bartusia 700 zł, a jak zapewnić choremu dziecku opiekę, lekarstwa, leczenie, rehabilitację nie mówiąc już o podstawowych sprawach jak wikt i opierunek za 1400 zł??? Pia aż mnie zmroziło jak przeczytałam co się mogło wydarzyć na tym parkingu :( ja wiem, że ty pilnujesz Pascala jak oka w głowie ale te nasze dzieci są nieprzewidywalne! Własnie pomyślałam ile to razy zostawiłam Nadię koło auta i pakowałam zakupy!!! Musze też bardziej uważać bo to głupiutkie jeszcze W.Kaśka też myslę, że to kwestia hormonów ciążowych i że ci przejdzie :) i zazdroszczę ci, że jesteś w ciąży bo mnie się trudno zdecydować. Tak sobie myślę, że jakbym wpadła to bym była bardzo szczęśliwa :P (gumka na sam koniec to nie jest chyba najlepsze zabezpieczenie ;) ) ale świadomie trudno mi się na razie zdecydować na drugie dziecko. za bardzo dopuściłam do głosu mój rozsądek a za mało serce ;) a rozsądek mówi, że Nadia ma chodzić do przedszkola, że mam doprowadzić ciało do porządku, że mam popracować troche zanim znów znikne z życia zawodowego na kawał jakby nie było czasu, że. Za dużo jest tych powodów ;) I mnie też coraz bardziej cieszy macierzyństwo. Nadia była kochanym, bezproblemowym niemowlakiem, ale ja bardzo przeżywałam wszystkie sprawy związane z opieką nad takim maluchem. Analizowałam wszystko czy dobrze robię, martwiłam się strasznie. Im Nadia jest starsza tym ja bardziej wrzucam na luz :) no i kontakt z takim 1,5 roczniakiem jest już niesamowity :) a będzie z każdym dniem coraz lepszy :) Jeju nie mogę doczekać się wakacji!! A jedziemy dopiero w połowie sierpnia!! :( już bym chciała!! Chociaż może to i dobrze, bo mam jeszcze 2,5 miesiąca, żeby się doprowadzic wreszcie do porządku. Musze, po prostu musze się zmobilizować i przeprosić mój orbitrek (chyba już na kolanach musze ;) ) brzuszki by się też przydały bo flak straszliwy. Musze kupic nowy kostium kąpielowy bo jak włożyłam zeszłoroczny to się okazało, że mi się cycki nie mieszczą!! Możliwe to??? Schudłam od zeszłych wakacji 10 kg a cycki mi urosły?????? Niemożliwe!! No ale kupie i chciałabym taki ze spodenkami co by wiecej zakrył :) Wczoraj przyszła szwagierka (chrzestna Nadii) nie była u nas 2 miesiace!! (a pamietacie jak w ciąży opowiadała że będzie u nas codziennie i będzie małą rozpieszczać, ciągle się zajmowac itp nieważne) no i przyniosła upominek bluzeczkę. Rozmiar 116 :o trafila nie? :o i jeszcze tekst „bo ona przecież taka duża jest to myślałam, że będzie dobre ale 116????? To chyba 5 letnie dzieci noszą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... meaaa - fajnie jak doktory potrafia pomoc :-) A stroj Ci sie skurczyl :-P W tchibo mileli niedawno stroje kapielowe, o tyle fajne, ze mozna bylo kombinowac i kolory i kupowac rozmiary nie do pary. Przypuszczam, ze nie latwo Ci skompletowac stroj na mala pupe i duzy cyc, ja mam odwrotnie :-P Szwagierka ubiera Nadie juz do przedszkola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my pobudka juz po 5. czyzby tak mialo juz byc codziennie?:O wczoraj Kubus poszedl pozniej spac bo o 19.30 i byla pewna, ze pospi ale na nim nie robi wrazenia czy wczesniej sie go kladzie czy pozniej. wczoraj tez sami i dzis tez sami maz na nadgodzinach. a Kubusia cos ugrzylo od rana, taka jeczypupa. a jeszcze wczoraj Go tak chwalilam przed mezem ze takie mamy kochane i grzeczne dziecko.... a dzis pytam no gdzie?? mam nadzieje, ze jak wstanie bo tyle Go polozylam to bedzie w lepszym nastroju. Mea- ciesze sie, ze zebolog pomogl i widze usmiech na Twej twarzy. jak mnie nieraz chwyci jakis bol to sobie mowie jak czlowiek nie docenia tych dni nawet nie mysli o tym ze " o jak pieknie jest nic mnie nie boli" tylko jak przychodzi jakis bol to dopeeiro wie jakie mial komfortowe zycie bez bolu. ale ciesze sie, ze juz lepiej. a co do macierzysnstwa tez mysle podobnie:) im Kubus starszy i nasza komunikacja juz dziala:) jest latwiej, jest lepiej choc tak napradwe wymaga wiekszej uwagi bo oczy doookola glowy trzeba miec. ale ja tez tak przezywam wszytsko jak mrowka okres, i jeszcze tutaj sami jak takie palce zadnej babci z doswiadzceniem a tu trzeba bylo robic kolo niemowlaka jak nie wiedzialo sie co i jak. albo te karmienie piersia no zle je wspominam.... bo nie dosc, ze niewyspana, Kubus to cala noc chcial mi wisiec to jeszcze wykanczalam sie z niejedzenia bo brzuszek bolal. ale tez byl to wspanialy okres rownoczesnie bo maluszek nasz kochany, taki do przytulenia, ..... i wiesz tez chyba wolalabym wpadke kontrolowana bo tak swiadomie to cykam sie a chcialabym:P Pia- histora mnie ta zmrozila:O moment nieuwagi, dobrze, ze tylko na strachu sie skonczylo i pikawka do kocna dnia, ale nigdy wiecej takich historiii nikomu. te nasze maluchy to chodzace srebra i pedziwiatry i jak leca to na oslep. Holly- az rece mi opadly, bo mialam gleboka nadzieje, ze sad bedzie mial i serce i oczy. rece opadaja. a ja pytam sie dlaczego te cale sady wierza tym tatuskom??? to tak samo jak idzie o pomoc socjalna pijak i idzie matka samotnie wychowujaca dziecko. pijak dostanie owszem bo... on jest biedny, noga w zyciu mu sie podwinela i sobie nie radzi a ta matka samotna z dzieckiem nie dostanie bo.... przekracza dochody 5 zl. takie to nasze panstwo:( buzka dla Ciebie kochana👄 a tez sobie tak pomyslam jak Pia, ze kto wie czy czesc tych boli nie masz wlasnie z nerwow? Barylko- dzieki za linki:) lubie te szalenstwo linkowe:D fajne te sukienusie. musze sie brac za przymierzanie w czym mi dobrze. Mamolka- piekne wiersze, zaczytalam sie:) w.Kasiu- ja jestem pewna, ze to hormony i stad Twoje dolki. i wiesz.... moj maz byl pewien, ze dzien matki jest 28 maja!!! i mial wszytsko gotowe ale na 28:O Samodamo- zdrowka dla Dawidka. wiem co przechodzisz, ja tez strasznie sie tym martwilam bo Kubus nam nie chcial w ogole pic ani herbatek ani tych elektrolitow, dopeiro po 2 dniach zaczal jako tako pic i troche mi ulzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide tez sie polozyc kolo tej mojej kochanej jeczypupy:D kocham tego mojego lobuziaka, zycie bym za niego oddala, lobuz moj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurde pada:( Wlasnie tata rozmawial z wykonawcami od ocieplenia i beda mogli wejsc z pracami dopiero pod koniec lipca.Przez te deszcze ciagle maja przerwy i wszystko im sie przesowa w terminach.Kure co za rok wrrrr aaaa witam z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) Holly brak słów :-( okres może Ci się spóźniać z nerwów - ja tak miałam często:-( Meaaa dobrze że lekarz pomógł:-) a chrzestna Nadusi bez wyobraźni :-) Pia - oczami wyobraźni widziałam Cię biegnącą za Pascalem ufff rzekłabym.... czyli ja zapewne też jestem z tych z jedynaczkami ??? ja też miałam wczoraj nerwa , bo dzień wcześniej trochę ścięłam Andzi grzywkę, a mój dżordż wczoraj zrobił korektę. Kurwasz jego mać moje dziecko wygląda jak chłopak !!! cymbał jeden tak ją ściął że jak zobaczyłam to nie moje dziecko ! wstyd zdejmować czapkę , a to już pora bezczapkowa! teraz wszystko będzie nosić różowe :-( wyć mi się chce.... oprócz tego myślałam, że jest to niemożliwe ale jednak... Ania rozgryzła ziarko słonecznika i przecieło jej się dziąsełko i przebiła sie 4 albo 5. kurcze ale jeszcze nie wyszły jej 2,3 nie wiem o co kaman :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po raz kolejny Ale mam dzis nerwy od rana wrrr wszystko do bani.Wrasnie wrocilam z banku a wystalam sie w zajebistej kolejce gdy mi sie bardzo spieszylo.Z rodzicami tez juz sie poscinalam,wykrzczalam i prawie poryczalam.Jeszcze ta osrana pogoda!!!!!!!!!! WIem ze moje problemy to nic z tym co ludzie przezywaja w tej chwili.Ale naprawde taki jakis ten okres ciezki.Wszystkim wkolo pod gorke teraz.Na wszystkich liniach czuc kryzys.To jeszcze te deszcze,powodzie wrr.Ludzie traca cale dobytki,uprawy,gospodarstwa.A inni maja dolek bo straszna klapa przez ta pogode.Nawet tacy budowlancy maja plecy.Ehhh ale jestem zla dzis na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly eh tego ex Dzordza to bym golymi rekami zadusila.Co za dziad jeden! Mysle ze ktos go jeszcze nakreca w tej sprawie.Moze mamusia albo nowa lala.A on bez serca dran jeden.Biedny Bartus ze ma takiego ojca ale ma szczescie ze ma taka mame.Te sady to tak chyba na odwal sie pracuja byle odwalic kolejna sprawe.Poszli na latwizne i jak on poprosil z 1000zl obciac na 500 to im pasowalao podzielic na plowe.A to jego pismo naprawde ponizej krytyki.NIech sie wstydzi i zyje w poczuciu winy.KIedys i on dostanie od zycia po dupie.A Ty trzymaj sie bo i Tobie po tym wszystkim co przeszlas zaswieci wreszcie slonce.A bedziesz juz silniejsza.Zobaczysz wszystko sie ulozy.Teraz niech tylko te plecki przestana Cie bolec i Dzordzowi pieknie zoperuja serducho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja dalej chora, 2 dni miałam L-4, ale dzis już musiałam iść ,bo nie ma kto za mnie pracować.gardło mi nawala i boli przy polykaniu,że poezja. Pia, to co przeżyłas to straszne, ale wyobraz sobie ze mi się to śnilo w poniedziałekl lub wtorek,tzn bylysmy gdzieś z dziewczynami z forum i nagle pascal zacząl uciekać, przed samą droga i pędzącym autem złapałas go za rękaw,potem jeszcze coś mi się snilo,ale nieważne. Holly Przykro mi, ze tak cię sąd potraktował,ale u nas niestety taka bezduszność i brak empatii,że szkoda gadać Mój kuba wczoraj ledwo wstał to wyprowadził mnie z równowagi. Poszłam tylko do łazienki po coś i słysze placz Dawidka, przybiegam , pyam Kubę (leżał na łóżku) co się stało, on ,że nic, to przytulam małego szkraba i oglądam go co se zrobił i wiecie comu zrobił? ugryzł go w rękę tak mocno,że maly ma odbite wszystkie jego zęby na rączce.ten "znaczek" sobie ponosi jeszcze, bo mocno go ugryzł. co ja mam z nim zrobić? jak jest tylko ze mną ,albo Gdy Dawidek sie sam bawi to jest do rany przyłóż,pomaga,kochany jest, a czasem to nie mozna z nim wytrzymać Piszecie o kolejnych dzieciach. ja warsztat już zamknęłam.po tym, co przeszłam z Dawidkiem po urodzeniu to nigdy więcej, poza tym miałam dwie cesarki.jak dostane teraz okres to zaczynam brać sylvi 30.podobno dobre i tanie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku a te spodnie o ktorych pisalas o moze take jak z kolekcji Gewn Stefani? http://www.pudelek.pl/artykul/25012/nowa_kolekcja_gwen_stefanii/ Mi ostatnim razem Dzordz kupil spodnie szare jeansy ze sciagaczami na dole ale takie jakies krotsze bo przed kostke mi siegaly w biodrach luzne takie bufiaste jak dawniej piramidy:) ale byly za szerokie w pasie i spakowalam mu je do wymiany na cos innego.Mowil ze takie teraz modne a ja sie zle czulam i myslalam ze mi wkreca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze,ze coraz wiecj dieci wstaje z kurami:))moja dzis o 6:20:-P Teraz spi,ja zrobiłam kopytka i sos grzybowy,dla małej gotuje zupke,bo tak to bym sie połozyła spac:(( Pia kiedys Wam pisalam o akcji,gdy szłam z kolezanka,a jej corka wbiegła na parking prosto pod cofające auto,ktore na dodatek bylo z uk i kierowca nie widział dziecka:((serce mi zamarło,koleznka w ostatniej chwili wyciagneła corke,gdy ja stałam jak zamurowana.Wpadła tak,ze byłaby pod samym kołem-zabrakło kilku cm:((przez kilka dni miałam ten obraz przed oczami:(( Holly na debili nie ma lekarzy,ani metody:-P I tak,jak Pia Ci napisała:czy zostawiłabys mu Bartka na kilka dni???w sanatorium wydałabys wiecej na telefony niz na sam pobyt. Do komornika złóz wniosek o egzekucje,potem(jesli sie okaze bezskuteczna-trwa to 2 m-ce) zanosisz pismo i wypełniasz wniosek w MOPS,jesli nie przekraczacie dochodu na 1 os 725 zl to dostaniesz chyba do 500zl,wiec i tak 200 w plecy,ale zawsze to wiecej niz 300.A jego będa scigac i bedzie musiał spłacac+odsetki:)) Pogoda do bani,zimno i pochmurno:_O Czy wogole bedzie lato w tym roku??😭 Barylko wspołczuje okropnego dnia..a to dopiero jego polowa...;-)) Macie wiesci od Cieplej???moze napiszcie sms-sa do niej??ja nie mam nr:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja witam... Kuba na spacerku pewnie zaraz wroca. Ja zarobilam ciasto na pizze wg przepisu Myszki. Mam nadzieje, zemi wyjdzie. Drozdze dawalam z proszku i nie iwedzialam ile ma ich byc upsss.... Jak nie to zadzwonimy po pizze :p z dowozem hehe Kuzynka zlozyla mi wszedzie juz dokumenty, prace tez i tylko czekac na obrone. Ajajjjj jak mi sie nie chce uczyc. Tyle tego. boje sie ze zadadza mi pytanie takie do mojej pracy ze mnie zagna. Wiecie jak to sie pisze pelno regulek i w ogole wszystko z ksiazek, neta... A glupio nie odpowiedziec na pytanie z prace. Kurde znowu wam o tym smece ale jeszcze takiego pietra nie mialam. Porod przy tym to pikus i moge rodzic co 9 m-cy chociaz moj porod byl ze tak powiem krwawy i b. ciazki. Co do dzieci to jak bym wpadla to kochala bym jak swoje :p Ale narazie mirena jest i na 5 lat spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam takie wrażenie, że tego lata się nie doczekam lodów na patykow dla ochłody i klapek :) izu- nakrećasz się wiesz :)? mieli tyle czasu na studiach by cię oblać, że na obronie napewno tego nie zrobią, ne popsują sobie statystyk, słyszałaś by ktoś nie zdał? nie sądzęm by wyszukiwali takie tematy by ci utrudnić. moja oborna jest prawdopodonie 30.06 więc ty juz spokojnie będziesz oddychać :) mamuniu-nie wiem czemu ale zawsze jak piszesz co tam szykujesz na obiad robę się głodna :) amorku- olek też spał godzinę, nie ma reguły ale dobre i to :) baryłko- dzień minie i nerw minie, masz jakiś pocieszacz w lodówce? coś z galaretką zostało? :) olek też wstaje 6.30 raczej od dawna, nas ratują książki dostaję całą sterte i zgodzine może je ogląać, i gadać do nich a my dosypiamy jeszcze z godzinę obok ( jeszcze mamy wspólny pokój) ciepła- jak idzie na fitenesie? lepiej się czujesz ? kasiu- :) pia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka wiem wiem :( ale juz tak mam... A teraz dodatkowo sie zestresowalam, bo mialam zrobic poprawki w pracy i zrobilam i wyslalam do druku a teraz patrze czytam i kurwa nie ma ich naniesionych a praca juz oddana :( i mam pelno byko bledow i poprawki nie zrobione a promotor chcial zebym poprawila... teraz to sie dopiero zalamalam. Ciepla fajnie z tym fitnessem. Najlepsze to ruch i od razu czlowiek lepszy jest :) A jak praca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla sorki musialam byc nieobecna z ta praca. O fitnessie to juz dawno pisalas i to wiem ale prace przeoczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla - przypomnial mi sie najtrudniejszy okres z Julka. Nie strasz, ze to juz sie zaczyna :-( Julka dawala sie tylko mnie dotknac, wygladalo to z boku pewnie tak jakby ja taka molestowal :-( Do tego stopnia, ze jak maz ja wlozyl do samochodu, to tak sie prezyla, ryczala, ze nie dalo sie jechac i....i wyciagalam ja i raz jeszcze wkladalam wlasnorecznie, zeby miec spokoj. Jak sobie to tylko przypomne, to bym jej jeszcze teraz dupsko zlala, ale siedzi tu obok mnie taka kochanica jedna, ze nie mam sumienia .... Izu - nie wiem co Ci podpowiedziec. Z jednej strony Mamaolka ma racje ale ja bym nie potrafila tego tak zostawic z bledami. Kazalabym raz jeszcze wydrukowac i oddala poprawiona. Kasiu - dlugo juz Cie to chorobsko trzyma :-( . Dzieci lubia podryzc rodzenstwo i pewnie jeszcze nie raz zobaczysz stempelki. Kuba pewnie nie zdaje sobie sprawy, ze to boli i nie wie , ze wyrzadza tym krzydwde Dawidkowi. Powinnas nam o swoich snach opowiadac zaraz po przebudzeniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :( ale mnie BOOOOOLIIIII ręka (dłoń) 😭 Meaaa - pamietam ze ty cos mialas z nerwami czy nadgarstkiem jaki to byl ból i co wtedy dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×