Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Gonia - tez nie mam czegos takiego jak Ty ale jak juz u gina bylas to spoko :) a twój uczen robiacy mature mnie rozwalil no powiedz ze usmialas sie jak wyszedl z taka propozycja :D matura na rozkaz zony hahahah :P Kasiu - Marta spi raz dziennie ale juz nie po 2-3 godzin a 40 minut do 1,5 godziny rzaaadko spi 2 godzinki a tak fajnie bylo jak mialam wiecej luzu :P Babeczko - no super ze z Zuzu wszytsko oki a i u urologa bedzie dobrze zobaczysz :) no i gratki za projekt mazurek jest sliczny i jak juz kierownik zacznie dzialac to super ze wam sie ruszy z gorsetem poki co nie pomoge - nie lepiej znalezc gorseciarke? krawcowa? i zrobic sobie na miare? bedzie chyba na dluzej i ponoc pomaga kregoslupowi przy duzym biuscie wiec jak dla nas :) Zaraz bede Marta beczy jestem na stronce 88 i dopbilam do mojego wpisu wiec teraz juz z gorki :D bo juz bylam z doskoku ale bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie niemożliwe:)0 Pia to ja:-P Kurde,moze dlatego,ze wygladam jak dziewczynka nie moge znalezc pracy???:-O SZAROTKO TRZYMAJ SIE KOCHANA I WRACAJ DO NAS Z DOBRYMI WIEŚCIAMI!!!!🌼 My po spacerze,malenka spała ładnie,zrobiłam zapas kaszek i pampersów,po 14 dam jej jesc i pewnie jeszcze wyjdziemy na powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
położyłam Marte spać to moge posiedziec na kompie :) bo juz mi go restartowala :P Mamunia - byłam w galeryjce - chciaabym mieć tyle lat co Ty na tym zdjeciu ;) no taka laska nastolatka a wiesz ze nie myślałam w ten sposob o znalezieniu pracy zeby to był dla Ciebie problem? Mysle że dobrze jest mieć zadbanego młodo wygladającego pracownika no a przeciez w CV masz date urodzenia :) no i Zosienka ślicznie wyglada a na zjeżdżalni akrobacje heheh Pia - a wiesz ze nie zwróciłam uwagi ale faktycznie :P jak siostry hehehe a na blond musicie poczekac jak mowilam do wieczora bo teraz nie dam rady zmniejszam foty Anety i Marty jak sie bawily wiec wrzuce cos do galeryjki ale nie teraz jeszcze... a jak z tym magnesem? kuchnia dziala czy na chinszczyznie jedziecie? Kimizi - bo wylecialo mi ze łba :o ponoc z tym braniem psa na reke to racja bo jak ja rodzicom jechalam do schroniska po psine i wiozłam ja dosłownie na mojej dłoni bo taka malutka była majeczka wtedy i to zima była wiec zimowy płaszcz i wiesz że ona za kazdym razem jak do nich przychodziłam wspinała sie na mnie i lizała mi reke i szarpała zawsze ten płaszcz w którym ja wtedy wiozłam a innych nie? no i do tej pory jak widze ja raz na rok a teraz juz prawie dwa lata nie to wylize mnie i poskacze po mnie taka szczesliwa jak mnie widzi :) No i mysle ze takie psiaki male każdego złapią za serce super taka terapia i gratuluje odwagi a Lenka na pewno sie przezywczai szybko do nowego domownika :) zaraz popisze dalej tylko ide cos przekasic bo glodowke dzis robie chholera caly dzien spieprzony przez ta wage no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - strona wczesniej jest 7 wpis od gory z godziny 23:09 w którym pisze o nowym domowniku :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta babcia z wesela pewnie wygrala konkurs nie? :D u mnie na weselu byla taka zabawa wlasnie ja z kolei sikałam jak widziałam jak moja kuzynka mało nie przewrocila mojego taty jak probowala mu buta zedrzec z nogi hahahah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - ja Cie prosze Ty mi napisz czy ty na codzien lubilas ziemniaki i chleb czy nie bo nie wiem czy dam rade na tej diecie a teraz musze zgubic nie 4 a 9kg :( dzis juz zjadlam ale tylko jedna kanapke z rana (no musialam) a teraz przekaszam sobie tunczyka z jajem :P bo luibie Pisałas jak je Eryk no to Ci powiem ze przy mojej Marcie to on je jak ptaszek :) Marta je: z rana mleko ok 5-6ej tak z 210-250ml pozniej je na sniadanie kanapke (od paru dni nia rzuca zamiast jesc) jak nie chce kanapki to zjada chetnie omleta lub jajecznice albo parowke (bez chleba) pozniej zazwyczaj do drzemki nic nie je a jesli juz musi to jakas bulke mleczna po drezmce obiad (jedna porcja to czesto malo i zjada tez z naszych talerzy) podwieczorek w zaleznosci co jest i na co ma chec czyli kisiel, budyn, bulka mleczna, cos co ja upieke lub kupny rogalik 7 days w miedzy czaise do kolacji zjada jakies chrupki ciasteczka herbatnikowe lub biszkopty albo jabłka bo uwielbia pozniej zjada porzadna kolacyjke a potem jeszcze przed spaniem lub juz jak pi to ja budze i dostaje mleko wole jej dac ok 23ej "na spaniu" niz zeby mi alarm robila o 1-2 w nocy bo tak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pi a- właśnie doczytałam o magnesie - fajna taka kuchnia... a zadam głupie pytanie skoro nie ma pokretel to jak reguluje sie moc grzania? to caly czas jest na full? no i gratuluje takiego szarmanckiego syna heehh słodko to musialo wygladac jak sie przejal i zaczal Cie całowac po uderzeniu :) ja tak skacze po tematach bo niby jestem z wami juz na bierzaco ale mam jeszcze troche zaleglosci wiec jestem jednoczesnie na 102 i 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) ja tylko macham 🖐️ pisze rozdzial, mam wene jupii,pije Karmi, Wiki śpi, jak wstanie zje obiadek, i uwaga pojdziemy na spacerek ale o wlasnych nóżkach :) Co z tego ze daleko jak plot kolo domu nie ujdziemy ale o wlasnych nóżkach :D taką ma radoche a ja z nią ;) a dzis juz jak sie zagapila wziela owieczke i poszla do drugiego pokoju SAMA!! a ja juz szukam nowego koncertu, wybierze sie ktoras ze mną na Mayhem do Kraka??? :P Ps. odpisze tylko nie obrazcie sie Mamieolka >> mnie tez bylo nieprzyjemnie gdy czytalam wpisy pomaranczy... ja wiem ze to tylko internet ale gdyby to mnie sie dostalo pewno zareagowalabym tak samo...jak ochloniesz wracaj do nas szybko ;) Mamunia>> postarzac sie by prace dostac??? moze startuj na modelke, mowie serio !! Barylko >> super ze sie wybawiliscie! dzizas dziewczyny wygladacie wszystkie super, wiosna robi swoje co nie?:D postaram sie wpasc wieczorkiem, znow nie wszystkim odpisalam ale wpisy widzialam Kessi, Pia 🖐️ do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam odpisac tylko Mamieolka a wyszlo ze mialam przyplyw myśli :P ale z tym Mayhem mówie powaznie!!;) bo niestety na spotkanie z wami za daleko mam :( ale ja mysle ze to pierwsze i nie ostatnie spotkanie bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - ja o was nie zapominam tylko czas inaczej teraz musze podzielic :( a gosciowi az tak nie dogadzam a nawet mam pomoc :P bo i pozmywa i obierze ziemniaki na przyklad wiec luzy a jak mazma wolne to oni rzadza a ja na kompa :) dzis na przyklad kolega na miescie za obota chodzi maz w pracy a ja w domu z Marta i zaraz do szkoly po anete musze leciec No ja tez nie moge sie napatrzec na Przemusia ;) moj maz tez myslal ze to dziewczynka :P Kimizi - dziekuje a Tobie jak idzie ze stronka dla szkoly? tak sobie myślałam o tych twoich częstych katarach i kaszlu a nie jestes Ty alergikiem? Misty - a Ty byłaś u gina moze? ja najdluzej to mialam okres 9 dni i to tylko dlatego ze niemilosierne upaly wtedy były :(takie to troche dziwne ze tak długo :( Gumiago- no śliczna Aneczka jest i znow musze napisac ze sie zmienila i wydoroslala a nosek taki zdarty oj to musialo byc placzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam poprzedniego posta poszlam po anete do szkoly i sie nie wyslal :( no i teraz dopiero jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiago córenka podrosła i taka slivzna jest:))i ten nosek malenki taki w strupkach-na pewno bardzo płakała:((widzę,ze lubi pozowac do zdjęc:)) Misty boj się Boga!!!piwo w biały dzien!!trzeba o gdzies zgłosić!!!;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - fajna taka kuchnia ja to jakas zacofana jestem bo dla mnie to prawie ze kosmiczne az z ciekawosci popatrze czy tu takie sa :D apropos diety to wlasnie wrabalam z Anetka zajaczka czekoladowego z wielkanocy :o oj zgubiona ja jestem.... co jest ze mna ? moze cukier mam nie w normie bo ja nigdy za slodyczami nie bylam a teraz mnie ssie jak Kimizi :D:P Wiecie ze ja juz mam przekichane za dnia? Marta umie otworzyc juz kazde drzwi w domu :( baaa malo tego jak zostawie klucz w wejsciowych to przekreci i klamke pociagnie i juz sa otwarte :o ostatnio myslalam ze malzon z pracy wrocil a tu patrze mała terrorystka juz jedna noga za drzwi :o dzis zadowolona siadlam na kompa włączyłam jej bad Romance lady Gagi - bo uwielbia a ta tylek w troki po teledysku i dawaj do drzwi ale sie zdziwilam jak je otworzyla bo klamke dala na dol po czym przykleila sie plecami do sciany (drzwi otwieraja sie do srodka) i paluszkami sobie je odciagnela cofnela sie troche a potem zaraz w długą no ale w szoku byłam bo tydzien temu jeszcze plakala zew nie umie ich otworzyc klamke tak ale nie umiala wyczaic co zrobic zeby wyjsc :D Ale boi sie schodow bo jak dochodzi do nich (a bramki na gorze jeszcze nie mamy) to natychmiast przykleja sie do przeciwleglej sciany i idzie jak po gzymsie :P Mąż wczoraj mowi czemu ja sobie nie posiedze z nia na kompie a kolega w smiech (jakby nie on to pewno by mi nie uwierzyl) i mowi ze ona tylko u tatusia tak grzecznie siedzi i gra z nim w co chce a z mama to musi wszytskie pokoje odwiedzic i lazienke no i potem zamelinowac sie w kuchni i rzadzic :P Dobrze ze ma jeszcze drzemke za dnia i ze moge posiedziec jak maz do pracy wychodzi a ja juz sie nie klade po 5ej :D dobra spadam nadrabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jesczze chcialam was zapytac bo zawsze zapominam a to juz troszke trwa... czy wasze dzieci same sie ubieraja ? marta rano pajaca nie raz juz sama sciagnie niestety pampersa tez :o no a wieczorem glowe pcha na sile w body i raczki sama juz celuje ale najwieksze jaja jak sama chce zdjac rajtuzy a ma buty :D woła wtedy YYYYYY ze zloscia i krzyczy BUTU IŚĆ nio!!! hahahha no boki zrywamy :P no i dopasowuje skarpetki do nozki i dziwi sie jak spadaja a jak powiem daj nozke ubierzemy skarpetki to poda i czasem na stojaco sie mnie przytrzyma i buciki daje sobie tak ubrac :) No musze ja pochwalic ze sie madralka mała robi bo tylko ostatnio narzekalam na nia :P dzis rano jej sie nudzilo bo za dlugo nie przychodzilam to malo ze pukala po scianie (jak zawsze z reszta) to odkleila pszczółki ze ściany i przykleila jedna na drugą ona uwielbia pszczółki hahah I ma teraz etap ze wszytsko dosłownie wszystko odkłada na miejsce :D wczoraj robiła porzadek w Anetki pokoju jak zobaczyla kotki na podlodze odlozyla na półke a jak dalam jej budzik stary do zabawy i przesunelam wszytsko zeby miala miejsce sie bawic przy stoliku to odsunela wszystko spowrotem i dokladnie na to samo miejsce odlozyla ten budzik i zawsze jak tak zrobi mowi NIO i kawa sobie glowka hahah no urocza jest ooooo a wczoraj sie prawie posikałam bo woła naszego kolege ujek!!! ujek!!! hujku!!! ujku!! no mowie Wam mina jego bezcenna a ona w smiech na caly glos :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wiesz Pia nie kojarze zebym widziala taki piec /płyte hmmm musze sie przyjzec bo moze myslalam ze to zwykla plyta a to indukcyjna kurka podobalo by mi sie takie rozwiazanie kiedys na swoim.... oki spadam juz bo dziewczynki sie tłuka a Marta nie odpusci jak cos chce :P no a juz pospala do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszke i bede juz calkiem na biezaco :) aaa i zapomnialam wychodzi nam prawa gorna czworka lewe obie juz mamy a teraz kolejny cyrk :o teraz juz spadam ide grzac rosolek dzieciaczkom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi moja mała nie robi nic sama,-nie chodzi,nie je,a co dopiero ubrac się!!!!to byłby wyczyn!!generalnie od jakiegos czasu nie zaobserwowałam,żeby cos szło do przodu,jedynie to,ze jak czegos chce to umie dac nam sygnał np zabawka wpadnie pod sofę to wtedy na kolanach sie odbija i woła "mama".A tak to lipa na całej linii.... Troszke byłysmy na podwórku,ale tak zimny wiatr,ze zaraz wróciłyśmy do domu,bo Zosce juz katar leciał. Wsunęła serek,popiła piciem i oglada mini-mini,próbowałam ją namówic do chodzenia ze mna po domku,ale ma mnie gdzieś:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkurwa mam na maksa :( Za telefon do lini lotniczych dalam 3 razy tyle co za bilet a i tak nic nie zalatwilam bo nie i jutro mam dzwonic szlag by ich trafil kur.... I nie polece ale o to nie jestem zla tylko o te ich pieprzone "tanie linie"!!!!!! Dopiero po tym jak wykonalam 20 telefonow bo kilkanascie minut zobaczylam ze jest tansza linia. Ide wiec wypakowac torby, tzn w sumie jeszcze nie spakowalam ale wylozylam ciuchy na wierzch i moze Was nadrobie. Przepraszam ze wpadlam nawet sie nie przywitalam ale mam takie cisnienie ze chyba sie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem nawet wkurzona na linie, ani na lot tylko na to ze na telefo tyle kasy :/ Do tego po nocce nie spalam za bardzo i jeszcze ide na nocke :( wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziś u nas pogoda w kratkę. Ledwo zaczynało padać, przestawało i wychodziło słońce, więc nici z piaskownicy bo mokro i z dalekich wycieczek bo deszcz. Efekt taki że zabraliśmy Dawidka na zakupy i w odwiedziny do babci. Szalotko trzymam kciuki za Was. Bądź dobrej myśli. Kessi przesłodką masz Martusię i jaką dorosłą:) A co do przepisu to zrobiłam schaboszczaki na dwa sposoby a do tego ziemniaki z boczkiem (właśnie to wszystkich zachwyciło) Kuchnię indukcyjną mam całą, ale takich cudów jak ma Pia to nie widziałam Cari dziękuję za komplement:) Babeczko dziś znowu zazdrościłam Tobie ogrodu, ja najchętniej w piękną pogodę do domu bym nie wracała Baryllka z fryzjerami to chyba tak jak z malarzami, najpierw trzeba poznać jego pracę bo później są właśnie takie sytuację. Ja kiedyś poszłam sobie ufarbować włosy a natrafiłam na fryzjerkę z dwiema lewymi rękami i nie tylko włosy ale i całą głowę, szyję, twarz(no nie całą:P) miałam umalowaną w czarnej farbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo wieczorowa pora :) Kessi- kg... wiec ja polecam 2 wyjscia- 1. dieta ktora stosowala Mea- szybkie efekty, ale dla zdecydowanych i wytrwalych i 2. podobna do 1 tyle ze mniej rygorystyczna. 1. daje szybkie efekty- wlasnie ja stosuje- pochwale sie ze w ciagu 8 dni mam 4,5kg mniej, ale ja mam z czego zrzucac, wiec na poczatku waga szybko spada, nie mniej jednak, polecam, bo nie czuje glodu, wrecz przeciwnie, nie ciagnie mnie do slodkiego, wlasciwie do niczego nie ciagnie mnie, a gotuje normalnie malzonowi. i tu nalezy sie uklon dla Mei, bo to ona napisala o tej diecie. jesz same bialka (ryby, chude mieso, odtluszczony nabial, jaja) przez ok 5-7 dni, potem dolaczasz warzywa i jesz np. 3 dni same bialka, nastepne 3 dni bialka z warzywami, jak osiagnie sie zamierzona wage dodajesz po malu inne produkty. Mea- 🌼 2. jesz gl. bialka i tluszcze, czyli wyrzucasz z menu chleb, wszystko co ma make lub cukier, czyli slodycze, slodkie napoje, kasze, ryz itd. wskazane jaja, miesa, ryby, nabial (ale tu trzeba brac pod uwage ten o niskim wskazniku weglowodanow), orzechy, do tego warzywa, czasem owoc- ale rano. dietka lagodniejsza i na pewno latwiej przez nia przejsc. masz niewiele do zgubienia, wiec moze sprobuj 2? ja musze miec porzadnego bata nad soba, mam duzo do zgubienia, wiec dla mnie wersja nr 1 akuratna :) napisalam w wielkim skrocie. jak masz pytania, chetnie odpowiem. wiadomo ze przy wersji 1 i 2 min.1,5l wody dziennie. nie wiem czy o czyms nie zapomnialam... Amorku- wazylas moze Kubusia? dodalam zdjecia z najnowszej zabawki Eryka- spryskiwacz do kwiatow- hit dzisiejszego dnia, nominowany do hitu tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wpadlam wieczorowo :) Kessi >> ani mnie nie strasz bo okres mam juz ponad 2 tygodnie ale mysle ze po temu ze zmienilam tabsy po ktorych wlasnie ten dlugi okres i do tego mdlosci non stop wiec je zarzucilam... tak na marginesie brala kroras z Was yasminelle bo to bym chciala dostac od gina... Mamunia :) a moze za surowo oceniasz Zosie? moja tez leniuszek i nie chce na dwoch nozkach chodzic jak sie ja postawi ale juz cos tam probuje dreptac, sama sie nie ubiera, nie je a widzialam ze Nadia Meii zasuwa sama widelczykiem:) za to nie uzywa smoczka bo ma owieczke przytulankę, sama myje sobie ząbki szczoteczką, sama próbuje zakladac skarpetki na rączki (a z rękawiczkami w zimie byl problem :P) do tego od naszego wyjazdu do znajomych chce spać w naszym łóżku i ni ma bata! heh wracam do pisania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty- ja bralam przed ciaza, mi pasowaly, nie tylam po nich i dobrze sie czulam. wlasnie odstawilam w ogole tabsy, chyba sie zdecyduje na spirale. czy ktos ma procz Pia? Pia sobie chwali, jak dobrze pamietem. no nic lece- do lozka- dobrze ze w domu nie ma zamknietej przestrzeni lotniczej :P dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam pomachac wieczorowo:) Jakis spiacy dzis ten dzien i strasznie mi sie dluzyl.Mala od kilku dni cyrkuje z jedzeniem i wyprowadza mnie tym z rownowagi. Misty imprezowa z Ciebie dziewczyna.Fajnych kapel sluchasz. Mamusiu i Zosia lada dzien zacznie chodzic.Moja tez sama nie nie a nawet jak ja jej daje to z cyrkami i zabawiana:) Nie ubiera sie sama jedynie skarperki,buty i szalik czy czapke celuje sobie na te czescie ciala gdzie trzeba ale nie umie sobie dobrze zalozyc.Jak powiem ze idziemy na polko to leci do szafki i wyciaga kurtke i chce zeby ja ubrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×