Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Pia wspaniale zrobilas ze skontaktowalas sie z bratem.Teraz bedziecie mogli nadrobic stracony czas.Brat teraz potrzebuje Twojej pomocy.Oby mu sie w zyciu poukladalo na nowo.A maja dzieci z ta ANNA? Izu dobrze ze wszystko sie wyjasnilo bo mIedzy Wami bedzie sie teraz lepiej ukladac.Musialo go to bardzo dreczyc i dlatego bylo tyle napiec.Chcial dobrze a pech chcial ze auto tyle kosztowalo.Dobrze ze jestescie przynajmniej bez debetu.Powoli odrobicie straty tylko zrob dobry plan wydatkow na czym mozne ew. zaoszczedzic.Z tanszym samochodem szybciej bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ta blond fryzurka swietna!Teraz takie modne ala Countrey Love i jeszcze czerwonej szminki brakuje:) Kasia Cerekwicka taka sobie ostatnio zrobila i wyglada swietnie.Mezowi sie spodobasz bo on chyba lubi rockowe klimaty:).No i nie wymaga poswiecania duzo czasu. Amorku to czekamy na fotki.Brakowalo juz Ciebie na forum.Listopad za pasem wiec zaraz bedziesz znowu w Polsce.Co slychac na budowie? Ostatnio chyba mamusia pisala cos w temacie pracy ze emeryci blokuja stanowiska dorabiajac mimo ze maja juz swiadczenia emerytalne.Ja widze gorszy problem w tych cholernych stazach z biura pracy za 500zl z unijnych pieniedzy.Wszedzie wkolo pracuja tylko mlodzi z biura pracy na okres 6 m-cy i zmiana na nowych.Po co pracodawca ma zatrudniac kogos i plcic pensje,zus itp. jak ma za darmo z biura pracy ludzi.Ten system jest chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana bajery:) na naszej klasie wyswietla mi sie reklama tchibo i weszlam jeszcze sobie na tchibo UK kurde ale beda fajowe rzeczy:) ta kortka z cielecej skorki no zakochalam sie! wszystko mi sie tam podoba bo i ta tunika i torba:) a mialam nie ogladac juz ciuszkow tylko jak wpychaja tereklamy czlowiekowi pod nos hehe http://www.tchibo.eu/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/eu/-/GBP/TdEuBrowseCatalog-Start;sid=npXDIHDmkTjDJzyQLhXJRHNy1GguvJcnjuo=?CategoryName=preview&kw=3510&source=NAVI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izu to nie będę pisać maila, w sumie swoim postem dałaś mi odpowiedź na pytanie które chciałam Ci zadać i w sumie nie ma już o czym pisać:) jak jesteście na zero to już teraz będzie z górki a uwierz mi, że wiem o czym mówię niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka Kubus cos placze, niby juz spal ale chyba cos mu sie przysnilo, maz teraz poszedl kolo niego sie polozyc. bylismy dzis w centrum na placu zabaw, szalenstwo jak nie wiem. tak sie wybawil i wybiegal, ze potem w autobusie ja tak patrze, co Kubusiowi tak glowa sie kiwa a kruszyna zasnela na siedzaco z glowa nie podparta i tak kolebala mu sie. Izu- tule Cie🌼 w tym wszytskim. maz Twoj chcial dobrze, nie mowil Ci nic chcac zaoszcedzic Ci stresow i nerwow.nie gniewaj sie na niego. teraz juz wiesz skad te napiecia byly miedzy Wami i z drugiej strony dobrze, ze dowiedzialas sie o tym wszytstkim bo teraz latwiej bedziecie mogli sie zrozumiec nawzajem i pewnie inaczej spogladasz teraz na to wszytsko. Pia- bardzo dobrze zrobilas dzwoniac.pewnie bilas sie z myslami ale teraz az widze jaka ulge odczulas:) teraz brat potrzebuje Ciebie i zreszta sam tej pomocy u Ciebie szukal. teraz mozecie nadrobic stracony czas:) Babeczko- wielka fala dla Ciebie za te kg, tyle samozaparcia super, tym bardziej, ze w tej diecie tyle nie wolno jesc. ja bym tak nie umiala:) i dalej Ci kibicuje:) Barylko- strasznie milo mi sie zrobilo, dziekuje Ci:) a na budowie troche popchnelismy.elektryk skonczyl ost etap laczenia tych wszytskich kabelkow. parapety wstawilismy, dzrwi do piwnicy na dniach ma murarz wstawiac i zaczyna robic gladzie:D strasznie sie ciesze jak juz te gladzie zrobi bo juz bedzie widac ze domek"pod klucz" wreszcieeeeeee.... Samodamo- super, ze odpoczelas i podladowalas akumulatory. fajny taki wyjazd w szerszym gronie najblizszych:) Dawidek pewnie rozpieszczany przez dziadkow i ciocie:) Goniu- nie zadreczaj sie tym wszystkim. zrobilas wszytsko co bylo w Twoich silach, nie bylas obojetna przeciez. mi w takich sytuacjach tez nogi jak z waty i panika. jeszcze cos mialam ale skleroza oczywscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi- trzymam kciukasy zeby udalo Wam sie leciec do Pl, wiem jak bardzo chcialas leciec. kochana Ty mi powiedz kiedy wybieracie do nas:D? Mamuniu- podobaja mi takie fryzurki te a'la Courtney Love. i gratuluje szkoly:) teraz bedziecie z Wiki razem lekcje odrabiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co?? strasznie sie ciesze, bo ta moja kolezanka co ma 10 miesieczna coreczke we wrzesniu przeprowadza sie tutaj kolo nas. bedzie mieszkala doslownie budynek obok:D juz sie ciesze i nie moge sie doczekac, na te wspolne spacery, pogaduchy, dzieci beda mialy towarzystwo. jak bedzie lało latwiej bedzie wymyslic cos dla maluchow wspolnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dawidek jeszcze spi, mąż też chyba jeszcze nie przyzwyczaili się do zmiany klimatu:P A ja aby nie robić hałasu myszkuje w necie. Szukam stroju dla Dawidka na chrzciny bliźniaków. Wiecie że miałam być chrzestną, ale ksiądz powiedział że nie jestem godna tego zaszczytu i wybrali kogoś innego. gdybym zamiast ślubu cywilnego popełniła przestępstwo i odsiedziała wyrok to nie byłoby problemu:P bliźniaki są kochane, okazało się że mniejszy jest bystrzejszy od starszego i już teraz jak zgubi smoka to nie sięga po swojego tylko wyjmuje z buzi starszemu. Amorku pewnie że rozpieszczany, do tego stopnia że po przyjeździe mój mąż pojechał po karnego jeżyka tak się nasz synek rozpuścił. A co do nowej koleżanki po sąsiedzku to super sprawa. Od razu dzień lepiej mija gdy dzieci bawią się ze sobą a mamy troszeczkę poplotkują:P Pia rodzina jest od tego aby sobie pomagać. Bardzo dobrze zrobiłaś i jak zwykle mi zaimponowałaś. Twoje dzieci wyrosną na mądrych ludzi. Co do wyjazdu rodzinnego to on tylko tak wyglądał bo każdy z nas mieszkał w innych pokojach, były dni że spotykaliśmy się dopiero wieczorem na grillu lub posiadówce. Mimo że lubię teściową to wystarczyły mi wakacje z nią w tamtym roku i powiedziałam że nigdy więcej z nią nie zamieszkam. Izu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Wiesz o wszystkim, teraz będziesz trzymała większą kontrolę nad waszymi wydatkami oraz wpływami. Wasze relacje też powinny się poprawić skoro już nie ma ciężaru tajemnicy. Pieniądze to nie wszystko, Wy jesteście najważniejsi i musicie to razem przejść. Razem dacie radę. Mamuniu gratuluję decyzji o szkole. Nauka na pewno nie pójdzie w las, a może tam znajdziesz kontakty do nowej pracy. Kiedy zmiana fryzury?? Tomaszkowa widać najgorzej pójście do przedszkola przezywają rodzice. Moja koleżanka pierwszego dnia stała za oknem i obserwowała swoje dziecko. Niestety została przegoniona przez wychowawczynie:P Tomek to bystry chłopak i na pewno sobie poradszi Gonia a może okaże się że Wojtek wcale nie będzie wykorzystywał faktu że jesteś jego mamą tylko wolał towarzystwo innych dzieci. Oczywiście gdy będą łzy to będzie szukał do Ciebie. Zamiast się zamartwiać na zapas poczekaj i zobacz jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy!!!!!!! jutro idziemy na wesele a ja nie mampomysłu na fryzurę.....idę do fryzjerki ale wolałabym poddać jej jakiś pomysł. Buszuję w necie ale nic dla siebie znaleźć nie mogę. Znacie moją pucatą gębę....jak byście miały jakieś ciekawe linki....byłabym wdzięczna....a żeby było imprez nie za mało to dziś mamy pogrzeb jeszcze. Babcia moich kuzynek- prawie jej nie znałam , ale idę bo strasznie kocham moje kuzynki. Babunia miała 84 lata, ale i tak smutno........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samadama dziękiza słowo otuchy- faktycznie chyba zamartwiam się na wyrost. ale na moje nieszczęście jestem strasznie ambitna. Niestety u mnie przybiera to postać wady i we wszystkim chciałabym być idealna - zwłaszcza w pracy...i dlatego się martwię, no bo jak zachować profesjonalizm gdy własne dziecko włazi Ci na głowę, a przecież są inne dzieciaczki, które wymagają uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Goniu teraz sa modne takie ala irokezy na glowie. Od rana padalo a teraz sie przejsnia.Mam kiepski nastruj. Amorku fanie ze prace ida do przodu.Jedna noga juz mieszkacie:) PIa brat dojechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu taka tez mi sie podoba http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://img16.imageshack.us/img16/7870/iiradomskietargislubne2.jpg&imgrefurl=http://poznan.forumslubne.pl/viewtopic.php%3Fp%3D46385&usg=__iNnyedy3owvl42rqM7MM_ywDHBg=&h=500&w=333&sz=12&hl=pl&start=79&zoom=1&tbnid=GYXBj7XS9DeY7M:&tbnh=163&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dweselne%2Bfryzury%26hl%3Dpl%26biw%3D1003%26bih%3D480%26tbs%3Disch:10%2C2556&itbs=1&ei=IoF3TJq7O8bCswa9tJ2UBg&iact=rc&dur=407&oei=5IB3TNrqIcaRswai8aXwBQ&esq=16&page=8&ndsp=12&ved=1t:429,r:5,s:79&tx=52&ty=72&biw=1003&bih=480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wczoraj juz mezyk nie dal mi wejsc do Was hehehe padnieci bylismy i poszlismy szybciej spac :) Wczoraj jak wrocil z pracy oczywiscie mine mial nietega ale po chwili sie usmiechnal i mowi ze ma niespodzianke no to ja najpierw ze czemu taka wyplata i za co? a on ze nie wie bo tak namieszali ze za urlop wogole nie zaplacili bo na pasku pisze za co a zaplacili mu za tydzien pracy z nadgodzinami ktore zrobil ale o jeden dzien za duzo niz byl :D no i zrozum te matoly co tam siedza cochwila zle wyplata policzona 😠 No ale zeby bylo mile zakonczenie wieczorku to maz dostal awansik i... podwyzke hahaha ale to scisle tajne :P ja nigdy nie pojme polityki tego zakladu pracy :D no bo jak tu byc wyzszym stopniem od kolegow i oni nie moga o tym wiedziec hahahaha ale sluchac go musza :P Jaja nie? No i z milych rzeczy to jeszzcze to ze dzidzia regularnie mnie wczoraj uspokajala ze wszystko oki i pukala do mnie co jakies 3-4 godziny :) ale to fajne... Z niemiłych to mam problem z Anetka znaczy bardziej ona ma problem z "kolezankami" nie chcialam sie wtracac bo jak to miedzy dziecmi raz gorzej raz lepiej ale juz mialam dosyc przedwczoraj i porozmawialismy z Anetka zeby jej conieco wyjasnic. W efekcie wczoraj nagadala (kulturalnie zaznaczam) dwum koezankom i olala je totalnie to lazily co chwila przeprosic albo zaprosic ja na podworko. One ja caly czas wykorzystuja bo sa starsze o 2 lata a to juz male cwaniary i albo chca od niej pieniadze albo slodycze a jak nei to nie bedzie ich kolezanka :o nosz wkurzylam sie i wyjasnilam Anetce to i owo i wczoraj poplakala sie i chciala sie bawic tylko ze mna :( Wieczorem juz bylo dobrze miedzy nia i Laura wiec troche odsapnela ale zal mi sie jej zrobilo i obiecalam jej na koniec wakacji w weekend fun house i jakas wycieczke gdzie bedzie chciala. Anetka jest jeszcze bardzo dzieckiem i nie jest ani cwana ani nie umie o siebie zawalczyc czy obronic sie i od tygodnia co chwile poplakuje a wczoraj nawet nie mogla zasnac i zasnela z nami :( No dobra ide dac dzieciakom sniadanko i pozniej do Was zajrze odpisac Wam coby nie bylo ze tylko o sobie non stop ;) Goniu - ja mysle ze jakis kok z wypuszczonymi po bokach pasemkami (loczkami) to zawsze wyszczupla buzie choc ja nie widze by byla pyzata czy cus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goniu- a moze taka, teraz modne takie dobierane na boku i z boku reszta puszczona? wkleje zdjecie siostry zaraz do albumiku zebys mogla luknac sobie, wlasnie na swoje wesele miala taka fryzurke. sama taka chcialam no ale panna mloda ma pierwszenstwo:) a jak bylam u fryzjerki to wlasnie fryzjerka czesala dziewczyne tez tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam troszke fotek z wesela i z poprawin. jak bede miala od tego fotografa jakies fajne to wkleje jeszcze jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo jakos mam fotek gdzie ja jestem, bo to ja robilam gosciom, a zreszta potem odpuscilam jak widzialam jak ten fotograf trzaska fotki wszytskim caly czas i sto razy lepsze niz te moje:) Kessi- strasznie szkoda mi Anetki, bo jak piszesz mysli jeszcze jak dziecko nie ma w niej cwaniactwa a tu przyszlo jej zmierzyc sie z takim postepowaniem, niektore dzieci sa bezlitostne:( dobrze, ze ma taka wspaniala mame kt wszytsko jej wytlumaczy i uswiadomi, ze nie moze soba tak manipulowac. i strasznie sie ciesze, ze malenstwo tak daje znac o sobie:D Barylko- co sie stalo, ze taki humorek?:( a ja mam chwilke laby, obiad juz gotowy, dzis pyrki duszone z jajkiem i sosem musztardowym i marchewka gotowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis super pogoda, slonko swieci jak Kubus wstanie zjemy i idziemy na spacer. Samodamo- no wlasnie bardzoo sie ciesze, ze tak koleznka tu sie przeproawdza, bo brakowalo mi tutaj towarzystwa z dala od centrum. i jak taki palec sami kwitnelismy tutaj i dodatkowo lapalam jakies doly, bo zanim maz nie wrocil to sami i sami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa bylo pytanie o lozeczko turystyczne.... my w Pl wlasnie mamy takie turystyczne i fraktycznie sa one jakies nizsze bo Kubus przerzucal nogi przez nie i balam sie, ze pewnego dnia wyleci mi z niego. a tym drewnianym co tutaj mamy z kolei jest glebsze ale jakos mniejsze na szerokosc mi sie wydaje i tez mam wrazenie, ze zaczyna mu byc w nim za ciasno. ale jakos nie widze go jeszcze w takim samodzielnym lozku. juz widze te wychodzenia z tego lozka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - co do naszego przyjazdu to myslelismy o tym weekendzie no ale... plany sie musialy zmodyfikowac bo Piotrek nie dostal praktycznie wyplaty :( po zrobieniu oplat i wczorajszych zakupach zostalo tyle coby przetrwac do nast wyplaty ktora mam nadzieje juz bedzie konkretna za te jego cale ciezkie 2 tygodnie w pracy w czasie urlopu. Poki co nie skreslamy odwiedzin bo przeciez to moze byc kazdy jeden weekend kiedy nasi mezowie maja wolne :) a jest jeszcze caly wrzesien :) Teraz czekamy na przeglad samochodu i jak bedzie wszystko oki to kupujemy bilety do Polski no i olej do domu w wiekszej ilosci i wtedy bedziemy wiedziec jak stoimy finansowo. Ostatnio maz kolezanki jechal tam do waszej miejscowosci tu od nas i wyobraz sobie tak sa rozkopane drogi ze jechal 7 godzin :o to troche dlugo :( no ale roboty powinny sie niedlugo zakonczyc i mysle ze jak tylko bede sie dobrze czula to we wrzesniu moze sie nam udac :) Pia - fajnie ze tak sie to wszystko skonczylo a moze zaczęło :) czy o zamieszkaniu u Was pisalas myslac o Waszym mieszkaniu w Pl czy o Niemczech bo nie wiem ;) Mamunia - na nauke nigdy nie za późno i wlasnie to czasem droga do nast pracy a przynajmniej kontaktow a moze i nowych fajnych znajomosci ale jak piszesz ze to przez internet indywidualnie to szkoda troche ze nie "live" :) Moja mama ma 52 lata i teraz zaczyna drugi rok w studium policealnym za darmo wlasnie bo jest taka oferta ze kto jest bezrobotny ma za darmo. Ona poszla na rachunkowosć a jest od ponad 20 lat ksiegowa tyle ze bez papierka :P i to jej zawsze przeszkadzalo a teraz ma nowe kolezanki w swoim wieku tez bo 3 inne panie sie tam znalazly z tego samego powodu co ona :) I widze jak odżyła... Samadamo - hehehh mowisz mężyk nie wypoczął? hahah Ci faceci ale ja tez WAm zazdroszcze tych wypadów we dwoje choc ja bym tak chyba nie umiala ale ja to zakret jestem :P no i fajnie jak piszesz o bliźniakach a z tymi ksiezami roznie bywa moj wujek dla swojej corki wzial na chrzestnych dwoje po rozwodzie i jakos ksiadz sie nie czepial :) tutaj znow nie trzeba wogole rzadnej papierkologii jak zalatwia sie chrzciny a tez katolici kosciol.. co to ja jeszcze chcialam... ide oblukac fotki Amorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pia własnie czytałam,ze przez Niemcy przeszły tornada,piszą o strasznych spustoszeniach:((jak u Was???daj znak zycia.No i jak z bratem? Kessi niby lepiej uczyc się "live":)),ale nie mam co zrobic z Zosią:((nie ma chętnych do opieki nad nią-choćby w weekendy.Jak powiedziłam u tesciów,ze ide do szkoły pierwsze co zauwazyłam to spłoszone spojrzenia:-O Nawet nie myślałam o tym,ze mieliby ją pilnowac:-O Brak słów... Tylko na egzaminy musze iśc norrmalnie,reszta nauki w necie-pisanie prac itp,przydzielą mi identyfokator do logowania-dzieki niemu będa widzieli jak często otwieram swoja stronę,czy czytałam zadane materiały itd U nas leje cała noc i teraz tez:((Zoska za to w taka pogode spi jak suseł:)) Wiki poszla do koleżanki. aMORKU IDE LUKNĄC NA FOTKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi co do Anetki-niestety pewnie nie raz jeszcze bedzie miala kontakt z takimi cwanymi dziewczynkami:((musisz jej poprostu tłumaczyc jak ma w podobnej sytuacji reagować. No gratuluje męzowi "cichego awansu":-D Fajnie,ze dzidzia kopie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku piekna panna młoda:))A Kuba taki duzy!!A jakie ma gęste włosy!!!no i podrywal niezłe laseczki:)Slicznie wyglądasz:)) dodałam nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Musze napisac choc slowko. Niestety , tak jak przypuszczalam zwiazek mojego brata konczy sie tak jak sie zaczal. Wtedy A. miala dylemat miedzy bylym facetem a bratem a teraz miedzy bratem a nowa miloscia. Ona by chciala kochac wszystkich na raz, rownoczesnie ... Wtedy mieli ciut powyzej 20 lat i umialam zrozumiec, dzisiaj jako dorosla kobieta powinna rozsadniej patrzec na swiat. Jest mi dobrze, ze swiadomoscia, ze odzyskalam na nowo brata. Zobaczymy jakie zycie ma plany..... Mamuniu - mam taki bajzel w ogrodzie, ze az strach patrzyc przez okna, ale nie da sie nic zrobic bo ciagle pada. Zalalo kilka piwnic w sasiedztwie i tym bardziej ciesze sie, ze u nas wszystko w porzadku. Mi sie bardzo podoba taka forma nauczania ! Juz by mi nikt nie powiedzial, ze za duzo siedze przed kompem :-) . Pozniej popatrze na zdjecia. Amorku - bardzo ladne wesele i siostra miala orginalna sukienke. Jest jedno takie fajne zdjecie, gdzie tancza i on ja trzyma w pasie swoja reka. Jak tak patrze to sobie mysle, ze dzisiaj bym wybrala biala suknie z czarnym pasem, bo super to wyglada - on i ona jako calosc. No a Kubus, to taki grandziarz, ze napatrzyc sie nie moge ! Dlugie wlosy dodaja mu uroku....:-) Kessi - nie dalam rady doczytac o problemie z anetka, bo mialam rozciagnieta strone i przez pol tekstu pojawiala sie reklama :-( Jestem jednak pewna, ze bedziesz wiedziala co robic, zeby bylo dobrze. A Twoja mama to kurde mol tylko troche starsza ode mnie ! Samadama - bedziecie miec jeszcze kupe smiechu z blizniakow. Czasami zazdroscilam matka, jak mialy od razu dwojke za jednym zamachem :-) Pewnie nie jest latwo, ale zapewne warto dla takich numerow jak ten ze smoczkiem. Ogromnie podoba mi sie Twoje trzezwe podejscie do problemow. Lubie czytac jak podpowiadasz dziewczyna :-) Goniu - haha, Ty i pyza ? Kochana, gdzies bylo Wasze zdjecie w niebieskiej sukience ( tzn. Ty a maz w garniturze :-P ) i tak pieknie na nim wygladalas, ze powinnas isc do tego samego fryzjera. Udanej zabawy ! Izu - troche lepiej ? Babeczko - siedzisz na forum budowlanym ? Wracaj na kafe :-) Barylkooo - co z tym zlym nastrojem ? Skoro juz piatek, to juz niebawem powinna wrocic meaaa :-) Ciekawa jestem wiesci o Nadii. Chyba w ub. roku zaczela na wczasach raczkowac. Myszko i Szarotko - jak Wasze samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przegladam jakby sie obciac i chyba nie az tak krotko moge sie obciac :) wychodzi ze mam trojkatna twarz i najlepiej wlosy do brody minimum a lepiej do pol szyi co mi pasuje bo jeszcze zepne wtedy :) wiec szperam teraz za czyms fajnym a pewno znowu panie na boba :P Amorku - ślicznie wyglądałyście na weselu Twoja siostra tak skromnie z ta fryzurka no pieknie a Ty oczywiscie pięknie sie prezentowałas w sukience no i Kubus jaką miał fradę z innymi dziecmi czekam na wiecej fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku, Mamunia, Pia - dziekuję 👄 Pia - oby Was nie zalało ja lece teraz do kuchni Marta juz pospała a ja mam mętlik od tych wszystkich bobow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi ja Cię widzę we fryzurce nr 2:)) Pia uff dobrze,ze u Was spokojniej .Co do brata(bo o Annie nie warto pisać),mieszkal do tej pory w Pl ?nie pracował?bo dziwi mnie,ze tak szybko sie to wszystko dzieje...nie zrozum mnie zle,ale zmartwiłam sie,ze rzucił prace i przyjechal do Was z powodu durnej(niedojrzałej)baby... Zoska zakumała klocki:))jeszcze nie kazdego uda sie jej ułozyc jeden na drugim,ale sama po nie sięga i próbuje uładac:))jupii:))No i jak sie rozkręci to układa auto na słoniku,ksiązke na liczydle:))hehe wszystko da sie ułożyc:-D Meuś Nadia pewnie nauczyła sie jedzic na rowerze??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×