Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Hejka... Babeczko - super !!! Widac , ze duzo zeszczuplalas. Zwlaszcza patrzac na zdjecia z wesela rzuca sie w oczy ogromna roznica. Teraz , jak Ci tak dobrze idzie powinnas zacisnac zeby i dotrzec do wymarzonej wagi. Masz racje, ze koncowka najtrudniejsza wiec moze sobie powiedz, ze chcesz miec jeszcze z 7 mniej i wtedy te 3 same spadna. A jakby spadlo 7 to bedzie po prostu git :-P Jeszcze raz gratuluje ! Barylko - ale duzo widac z tego zdjecia :-) :-) :-) Nie wiem czemu ale wyobrazalam sobie, ze sie obielas cos ala Rihanna i myslalam, ze masz calkiem wycieniowany tyl. Mi sie Twoja nowa fryzura podoba i mysle sobie, ze robi Cie z dziewczynki z kucykiem bardziej kobieca. Zmienilas tez kolor, czy to swiatlo tak Cie rozjasnilo ? I jak zawsze musialam uwazac, zeby nie pomylic Waszych nickow bo by mi sie jeszcze napisalo do Babeczki o wlosach a do Barylki o chudnieciu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIa hehe mi juz wystarczy odchudzania a przeciwnie musze zlapac jakies kilogramy bo szkapa sie ze mnie zrobila.Wlosy w kwietniu farbowalam szamponem zmywalnym na wesele ale calkiem sie nie zmyl.Zla bylam w sumie bo zaraz pod zmyciu szampony fryzjerka wsadzila mi glowe pod suszare z walkami i pewnie dlatego tak ten kolor wszedl gleboku.Wygladam dziwnie w tej dlugosci jak hipek z klockow lego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku widzialam fotki na nk.Ale Kubulek mial super wakacje.A dziadek jaki szczesliwy.Ty jak slicznie wygladasz na rowerku.Odezwij sie i pochwal sie zdjeciami z wesela. A Meaa kiedy wraca? Meaa wystarczy tego byczenia:) popracowc troche trzeba seses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede na raty nadrabiac album Miska jaka Amelka radosna dzieczynka.Widze ze juz ma chlopaka hehe.A Tobie swietnie w tych pasemkach.Patrzac na pierwsze zdjecie w Twoim albumie to przez ten czaszmienilas sie w rasowa kobietke.WIdac tez ze zgubilas kilka kilogramow. Babeczko Twoje zdjecia zawsze takie wesole.Jak maluchy zajadaja kakao hehe widac ze wszystko robia razem bo i nawet opatrunki maja oboje hehe.No bardzo wodac po zdjeciach ze zgubilas kg. a jaka masz na oku teraz sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa u Ciebie zawsze super zdjecia z wycieczek.Swietny ten nowy wozeczek i kolor taki jaj pierwszego:) pamietam ze byl pomaranczowy.Nadia juz motory polubila hehe.Juz czekam na zdjecia ze Sloweni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia co u Was? brakuje nowych fotek. Holly Przemko piekny jak mamucia.Ale ma super te czarne wloski.Ty taka usmiechnieta i nie widac nic po Tobie ze taki mialas ciezki okres teraz.Niech juz te zdrowotne problemy sie od Was odczepia.Pochwal sie jak znajdziesz projekt. Kasiu ale Ci ladnie w tych wloskach.Figura po 2 dzieci pierwsza klasa.Chlopaki urocze.Niech Ci tylko w kosc nie daja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi widze ze macie wlasnego kierowce w domu hehe.Ale u Was w domu duzo zabawek bedzie jak znalazl dla 3 dzidziusia.Oby Wam sie udalo rozwiazac sprawe z tym dociepleniem budynku przed zima.No i niech te wakacje Wam do Polski wypala to naldujecie baterie przed Twoim porodem. Kimizi moze jakies fotki?:) z pieskiem wakacyne powklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ale Zosia wydoroslala i taka z niej pannica.No i jak zwykle pochwale ze pieknie ja mamusia ubiera:) A Ty do CV powinnas dokladac swoja sesje zdjeciowa to bys od reki znalazla prace. Reszte zdjec odkladam na potem.Do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam to 3ci raz i sie wkurze zaraz (dobrze ze skopiowalam) :P 🖐️ siemanko kochane widze ze Barylka szaleje :P Barylko - mi sie taka fryzurka podoba i pasuje do Ciebie ale zrób sobie inne zdjecie co? tak zewby i Ciebie było widac :P:D No a ociepleniem ciezko bo grzyb straszy ale mamy nadzieje na tansza forme grzania - przez kominek :) zobaczymy co landlord na to. Babeczko - no SUPER!!!! ale zmiana a ile na fotkach bylo mniej kg wiesz? teraz to juz z górki Ci pójdzie tylko bidulko na weselu najgorzej Cie bedzie skrecac ale nie daj sie i dąż do celu GRATULUJE!!! Asik - bo obiecałam ze później zajrzę na fotki - ale Krzysiu juz duuuzy serio chyba wiekszy od mojej marty on wyglada na 3 latka spokojnie i zmienił sie w kawalera to juz nie dzidzia Piękne fotki Dobra laseczki ja spadam bo ide niedługo z dziewczynkami na spacerek i do kumpeli poszaleja a potem do domku i obiadek. Meżyk ma dzis dniowke wiec skoro pogoda lepsza nie bede sie kisic w domu :) aha Pia - dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nie no przestancie bo spoczne na laurach i wpiernicze te frytki co zrobilam dla pozostałych....:D Kessi zdjecie było robione jakis tydzien temu wiec mniej wiecej tak samo wygladam ok 14kg mniej:) Ale coraz mi ciezej przyznam bez bicia. Na weselu nie bedzie tak zle, bo sie je co chce i kiedy chce( tzn to co jest) i nikt ci nic nie podsuwa pod nos, gorzej jest na np u cioci na imieninach urodzinach albo w odwiedzinach..( a moze kawalek ciasta a moze to a moze pstro, oj od jutra zaczniesz diete i tak sporo spadłas....kuszenie na pustyni to pestka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Baryłko naprawdę fajnie Ci w tych włosach :-) Babeczko gratuluję extra przemiany :-) zmierz dla porównania tą kieckę z wesela niech będzie inspiracją dla dalszego odchudzania :-) Ciepła Amelka już się zrobiła pannica , szkoda tylko że przytrafiło jej się to zapalenie :-( oby szybko się zagoiło:-) Pia małżon jest- hm pytał czy to aby na pewno ja pomalowałam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu nie obwiniaj się o to jak zareagowałaś - każdego w takim przypadku może sparaliżować strach, obojętne nie byłyście więc proszę Cię nie zadręczaj się tym :-) Mamuniu jak relacje z Wiki ? zapowiadali w tv że podwyżek nie będzie i co ?? wielka lipa i ściema u nas bułki już podrożały :-( niedość że drogo jak na zarobki to jeszcze podwyżki :-( u nas pogoda iście jesienna :-( wieje i wieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczko Ty chudzino!!!:))gratuluję:)) Barylko dziekuję:) fajne włoski:))zkoda,ze buzke zakryłas:-P Pia hehe skarbówka tez człowiek:-D Gumiaga:)) jakos nam sie zaczęo układac,nie jest idealnie,ale nigdy nie było. A ja sie wkurzam od jakiegos czasu na.... facebooka:-P Akonkretnie powiadomienia przychodzące na mojego @.Zacznijmy od tego,że nie mam konta na tym portalu,nie mam konta na jakimkolwiek portalu(dla sprostowania),a na moją prywatna skrzynke przychodza mi powiadomienia o moich nowych znajomych:-P Bez sensu!!!Sprawdzałam,moj adres @ sie zgadza ,a na facebooku jestem jakąs Nina Kowalską:-P Macie pomysł jak to rozwiązać??nie moge do nich odpisac,bo sa to @ generowane automatycznie:-P No i prosze Was żebyscie nie spadły z krzeseł,bo....zapisałam sie do szkoły:-P Bezpłatna,tryb nauczania indywidualny przez internet.Wiki juz sie smieje,ze lekcje bedziemy razem odrabiac:-D Wybrałam administrację(specjalista zarządzania projektami).Zaczynam od pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o informacje
Mamunia31 poprosze o linka do tej bezplatnej szkoły,albo jakies dodatkowe info,czy sa moze inne kierunki?dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła miesci sie w moim mieście .Musiałabyś poszukac w swojej miejścowości lub blisko niej Instytutu Kształcenia Kadr,widziałam strony internetowe np z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.edukacja.fikk.org/ <stopka>🌼 Wiktoria-22.02.2000(3400,60cm) 🌼 Zosia :-))03.01.2009 🌼2800-waga(teraz 10,500 )dł.84cm:)) "Jak wiadomo kobieta potrafi zrobić z niczego trzy rzeczy: kapelusz, sałatkę i awanturę:))" Facet jak strumyk. Ładny, bo ładny,ale nie każdy bystry... </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo ,że jest napisane studium zawodowe może sie zapisać każdy kto chce,nawet osoby z wykształceniem srednim lub wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly no to jestesmy prawie na tym samym etapie...co prawda my czekamy do wyplaty zeby oplacic kier budowy i złozyc papiery na pozwolenie na budowe a pozniej kredyt:) Projekt zarąbisty!!! Podobnie jak u nas z tyłu garazu macie pom gospodarcze, my zaplanowalismy tam piec:D Wy macie wiecej pomieszczen! No ale kazdy wybiera podłóg siebie! Mam nadzieje ze bedziemy sie wspolnie dopingowac i wspierac podczas budowy bo jak czytam blog budowlany to nie jedno przed nami:) Mamuniu hahahah chudzina!! Daleko mi jeszcze....ale przyjme gratulacjie dopiero jak uda mi sie tą wage utrzymac i nie przytyc bo to tu jest najwazniejsze! Dziekuje za mile komentarze! A wiecioe co wymyslilismy z moim bratem....usługe mycia aut, posesja mojej mamy jest na przelotowej drodze powiatowej, tam gdzie obok bedzie stal KIEDYS moj domek w okolicy nie ma myjni, sa tylko chlopaki co myja za 150 cale auto włacznie z tapicerka myciem silnika i inne sparawy...my bedziemy myc auta z zewnatrz i co najwyzej poodkurzac i przemyc w srodku bez prania itd. Na porzeciw jest cpn to moze sie uda. A co bede sie wstydzic, bratu ciezko prace znalesc bo ma niski wzrost, rente 500zl i dorobic niegdzie nie moze a ja i tak siedze, dzieci by mi mama [rzypilnowała, mamy karszer klijetowi kawe sie zrobi jak nie spróbujemy to sie nie dowiemy! co o tym myslicie...wklad finansowy ...nieduzy bo to co nam potrzebne mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Holly - wiedzialam, ze wybierzesz cos pieknego. Bardzo mi sie podoba ten projekt a zwlaszcza sypialnie z garderobami. Wyobrazam sobie okolice, wspaniale widoki i juz mam ochote sie wprosic na Twoj taras :-P Popatrzylam na link jaki wstawila Babeczka, swietna sprawa :-) Mamuniu - dobra decyzja ze szkola ! Niech sie Wiki nie smieje, bo jeszcze jej pokazesz jak sie uczy i odrabia zadania domowe w przelocie a na koniec i tak dostaje wyroznienie :-P A czemu chcesz zrobic cos z wlosami ? Nie wiem czy mialas na mysli ta fryzure, ktora mi sie otworzyla w drugim linku :-P U mnie pokazaly sie wlosy do polowy ucha w dodatku granatowe :-) Jakos nie umie sobie Ciebie wyobrazic w granacie :-) :-) :-) http://streetgallery.pl/sgallery/moda-uroda/fryzury/wlosy-poldlugie#15 ciekawe co sie otworzy :-P Tomaszkowa - napisz prosze slowko jak Tomek przed-przedszkolem :-) . Chyba juz chodzi w tym tygodniu sie aklimatyzowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka kochane my juz w irl. jakos ciezko mi sie wbic, w ogole jakos ciezko mi na nowo zaklimatyzowac sie... ale to juz norma:O wiec nie bede smecic Wam juz od samego poczatku. w Pl super bylo. kocham ten ruch, gdzie drzwi caly czas sie nie zamykaja, a to ciocie, kuzynostwo, ciagle ktos. Kubus w swoim zywiole byl, bo caly czas mnostwo dzieci przewijalo sie a wtedy nawet nie ogladal sie za nami tylko zabawa na calego. udalo nam sie tez wyskoczyc do aquaparku. super bylo. i postanowilam sobie ze musimy tutaj tez zaczac na basen z Kubusiem chodzic. jakos chcem to zorganizowac choc ciezko bez auta ale bardzo chcialabym zeby byl oswojony z woda a nie jak jego mamusia;) na poczatku troche bal sie a potem byl jeden wielki placz jak trzeba bylo wychodzic z wody z basenu i wracac do domu:D i wycieczki rowerowe za nami... a mielismy tez ubaw bo Kubus radosc na rowerze nie z tej ziemi, ale... na poczatku nie dal mezowi usiasc na siedzenie bo zaslanial mu widok, jakos blisko bylo te siedzenie ... hehehe i moj maz musial na stojaco wozic ksieciunia. potem siedzonko przelozylysmy na inny rower i juz nie bylo tego problemu:) nie no super bylo, az lezka sie kreci na samo wspomnienie... ale juz mamy bilety na listopad ;) takze zleci.... tak mysle.... sorki ale jakos tak bez skladu idzie mi to pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff jak ja pisze dziekuje Wam dziewczyny za pamiec, kochane jestescie❤️ Holly- projekt domku piekny, duzy salon, strasznie podoba mi ta wystawka pod jadalnia no i taaaaa garderoba:D bedziesz mogla w niej gonic sie;) juz Was widze jak sobie mieszkacie:) Barylko- my tez za bardzo nie mamy pomyslu "co dalej" jak "kiedys tam" 😭 wrocimy do Pl... myslismy zeby otowrzyc cos swojego, cos zwiazengo z informatyka, elektronika ale na tym konczy sie jakos nasza wyobraznia, bo nie wiemy co:O maz zastanawial sie kiedys nad alarmami, systemami inteligentego domu dobrze by w tym sie czul ale ponoc przestoj teraz w tej branzy. a ja sama? nie mam pojecia co,no chyba zebym wygrala w totka to wiedzialabym ;) super, ze juz za niedlugo Twoj Dzordzyk wraca i bedziecie juz na zawsze razem i skoncza sie Wasze tesknoty:) Mamuniu- my tez pochodzimy z malego miasteczka i tez u nas ciezko z praca, taki urok malych miejscowosci. naparwde mocno trzymam kciuki za Twoja prace, zobaczysz w koncu cos sie fajnego trafi:) a mi tez wyskakuje na tej strone kobietka z granacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylam lobuziaczka mojego spac, moze zasnie. fotki postaram sie wkleic wieczorem. z wesela tez mam troche ale takie naparwde fajne bedziemy dopiero miec od fotografa, bo byl przez cale wesele i napstrykal tyle, ze glowa mala:) Pia- usmialam sie z tej kaszy i przypomniala mi sie moja przyjaciolka z makaronem. przyjechala tez tutaj do irl i nie umiala makaronu ugotowac, myslala, ze trzeba cale opakowanie wrzucic no i... tak rozlewala po garnkach ten makaron. za to teraz kuchara na calego:) Mea- mam nadzieje, ze z tym Waszym wypadkiem to nic powaznego i mogliscie dalej sobie powczasowac. odezwij sie jak wrocisz. Ciepla- biedna Amelka ale dobrze, ze juz lepiej. tez slyszalalam o tych smoczkach i zapaleniach jamy ustnej, Amelka ma jeszcze smoczek? przepraszam jak kogos pominelam. w ogole jakos nie idzie mi to pisanie, przypomina mi sie jak Samadama pisala, ze pisze i kasuje... robie teraz tak samo, jakos co napisze wydaje sie mi sie nie tak jak chcialam napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×