Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

No wlasnie Kessi i w przystepnych cenach sa. Tylko ja sie boje kupic poki nie usiade... Ja wlasnie chce taka czekoladowa. W sumie szara by mi pasowala tez ale do mebli czekolada. Mamuniu wlasnie tez mi przez glowe przeszla zapiekanka makaronowa na kolacje bo to moge wczesniej przygotowac a potem na pol godzinkii do piekarnika i czad... No cosik wymysle :) Jeja Kuba zrobil siku do nocnika i kibleka :) A ostatnio go w dupke parzylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - ja to bym zapominala o tych pigulkach pewnie bo kazdy dzien rzadzi sie innymi prawami :P Izu - tak tylko sobie pomyslalam ze cos co na pewno nei znaja byloby fajne a zapiekanki oni maja obcykane przynajmniej tu w irlandii jadaja czesto... No to bedziemy mialy te same sofy jak cos :D a ja tez wole usiasc ale nawet jak w argosie kupujesz to w ciemno wiec co za roznica... a ja chce zeby mozna bylo tam spac w razie gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi to sa polskie sofy i u nas w firmie ktos kupowal i byl zadowolony i kiedys wlasnie moj maz przyniosl ta nazwe do domu :) A napewno bedzie to lepsze niz argos :p Zapiekanki pewnie i maja obcykane. Chce zrobic na kolacje cos co nie zajmie mi duzo czasu tylko bach podgrzeje i juz jest gotowe :) ale mnie czeka pracowity dzien bo na jutro musze przygotowac stos rogalikow bo m jest ostatni dzien w pracy a ze nie robi pozegnania w pubie to chce cos tam zabrac. A jutro juz podszykuje sie na niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - wiec albo krokiety albo gołąbki ewentualnie bigos.. wszystko z podanych smakowalo moim :) aa i jeszcze salatka ziemniaczana i schabowe do tego tego tu tez nie znali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla dzieki:))Wiki wybrała takie: http://www.blizejciebie.pl/wkladki_higieniczne_bella_for_teens_sensitive_20_szt_.html,396_394_146,1434,1 Kessi ja biore tabletke zawsze pod wieczor-wtedy juz mam wiecej luzu,rano na bank bym nie pamietała:-O Izu zapiekanka zapiekance nierówna;)) Podaje jakby co prosty przepis: Makaron grubszy(rurki lub swiderki) ząbek czosnku,papryka, kawałek boczku wędzonego-lepiej żeby był tłusty,piers z kurczaka,słodka smietanka 12 lub 18%. Makraon ugotowac wg upodobania(półmiękki lub miękki). Boczek pokroic w kostke i wrzucic na rozgrzana patelnię,gdy puści tłuszczyk wrzucic pokrojona piers z kurczaka,dodac czosnek(zgnieciony lub drobno posiekany),pokrojona paryke,przyprawic sola i pieprzem,ale nie duzo soli,bo boczek wedzony jest słony,na koniec wlac smietanke i poczekac az zacznie bulgotac,W duzym garnku wymieszac z makaronem,ale najlepiej tuz przed jedzeniem,bo smietanka wsiąknie w makaron i moze byc za suchy.Jak chcesz dodaj jeszcze swoje przyprawy-mozna eksperymentowac-jest naprawde pyyyyszna!! Dobra,biorę sie za swoj obiad-dzis sos grzybowy(Pia):-D,to juz ostatni woreczek zamrozonych z tametgo roku:((do tego ziemniaki i ogórki małosolne-nakisiłam cały gliniany gar:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia super przepis bede polowac na boczek w polskim sklepie :D Izu - no wlasnie wglebiam sie w sofy bo ja juz policzylam ze bardziej oplaca mi sie zamowic w Pl podczas tego wypadu i osobno zamowic transport niz wydac tu 700-1000 za porzadna sofe a i tak bez mozliwosci rozkladania :( do mnie transport maja za 135 funtow wiec i tak zmieszcze sie w 550 :D ze wszystkim oj kusi mnie kusi ale sa dwa modele i nie wiem ktory wybrac hahahha a czytalas ze maja mozliwosc wymiany koloru lub sofy na inna jesli ci nie pasi tylko nie mozesz uzywac i zglosic to musisz do 48 godzin bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu zapiekanka brzmi pysznie :))) Kessi ta mi sie tez super podoba ale ja mam maly salonik wiec niestety... Wlasnie sie obawiam tego koloru kurcze. A jak mi sie nie spodoba na zywo :/ Chcialam zamowic w black red white w londynie sofe ale tam z tysiac funtow albo i lepiej i juz odpada dlatego sie na to zdecydowalam ale wlasnie jeszcze co do modelu nie jestem pewna i kolor chce bronz ale odcieni jest iles tam i nie wiem :p hehe jak to baba niezdecydowana :p Kuba zrobil z 6 razy siku na nocnik :p ale przekupilam go i teraz juz nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez macie takie wrazenie ze te jakies mniej wygodne? jakos te prostokatne mnie odstraszaja ale ta ma sporo poduch to lagodniej wyglada a do spania i tak okazjonalnie i kolorek tak jak dla mnie hehehe http://cgi.ebay.co.uk/NEW-CHAISE-HIDDEN-BED-CORNER-SOFA-SOFABED-TEDDY-II-/300434800768?pt=UK_Home_Garden_LivingRoom_Sofas_UK dzis bede trula o sofach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi,Izu no to zycze smacznego:)) Ciepla a z tym Waszym tv to co? naprawiacie czy polujecie na nowy?nie chce tu reklamowac firmy Dzordza,ale jakby co to teraz maja akcje raty bez odsetek-wczoraj mieli tłumy jak na pielgrzymce:)) Ziemniaki obrane,sosik bulgocze,dla Zosi schabik sie robi,pogoda super-moze po obiedzie skoczymy na działkę-bo po tych deszczach nie bylsimy.Tam tak szybko ziemia nasiąka,ze nie ma szans wejśc bez kaloszy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu - mi ta Nell nie pasi bo ja tam gdzie krotki rog mam kaloryfer i musze miec oparcie :o dlatego polowa sof mi odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sof-moja koleżanka kupiła sobie rewelacyjna sofę,ogromna,wygodna,tapicerka z grubego,jasnobrązowego sztruksu w grube pasy-jak usiadłam to juz nie chcialo mi sie wstawac:))Ale maja w domu duzy salon,po ktorym rowerem mozna jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - a mozesz sie dopytac jaka firma tej sofy i ile dala? bo serio taniej nam z Pl zamowic np do rodzicow a stamtad transport tu do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie co moja mądra córa zrobila... otóz wyszła sobie z domu przez okno :o no myslałam ze nie wiem co jej zrobie ja sobie łeb myje a ta pyta czy moze na dwor to mowie zaczekaj bo drzwi zamknieta ja zaraz zejde i slysze huk no to mysle klucze w zamku byly to se poszla Zeszlam na dol i co widze? Marta wisi na sofie bo chce isc za siostra ale ja se myslalam ze wscieka sie ze ta na zewn a ona w domu :( no i siedze z nia na sofie tlumacze ze zaraz tez pojdziemy a ktos mi okno otwiera patrze Anetka mowi ze nikogo z dzieci nie ma to chce do domu no to mowie wejdz a ona ze drzwi zamkniete (myslalam ze se jaja robi) mowie przeciez wyszlas na dwor a ona: no ale oknem !!! Nie chcialybyscie mnie widziec jak sie wscieklam Ma teraz kare i caly dzien zero kolezanek siedzi i sprzata pokoj a ja latalam za Marta non stop i sciagalam ja z sofy i parapetu :o Ja sie przy nich wykoncze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... Wczorajsza kasze podzielilam na trzy porcje :-) Mala do obiadu, mniejsza na salatke i do kosza na smieci najwieksza ( tylko psss ! ) . Tak sobie mysle, ze ten turek sobie ze mnie jaja zrobil z tymi dwoma opakowaniami w momencie jak mu powiedzialam, ze gotuje dla 5 i pol osob :-P Cale lato kupowalam u niego pomidory i arbuzy i czasami cos glupio zagadalismy i teraz pewnie mial poczucie humoru ....:-P Fajne te sofy i moze pojde Waszym tropem bo my tez musimy zorganizowac cos nowego. Nie pisalam ale Pascal przesypia rewelacyjnie noce. Calkiem przez przypadek nasze sypialniane materace wyladowaly w salonie ( no dobra, nie przez przypadek a zaraz po tym jak maz wrocil z wakacji :-P ) i okazalo sie, ze Maly sie nie budzi. Moze i sie budzi ale ja juz tego nie slysze a tak to kazde jego stekniecie wyrywalo mnie ze snu, on zasypial a ja sie krecilam co go znowu budzilo.... Teraz koczujemy w salonie a rano skladam materace i zacieram slady w razie jakis gosci :-P Tu jest ciezko kupic cos stabilnego , ladnego i przystepnego w cenie do spania bo oni najczesciej spia na lozkach w sypialniach. Kessi - fajny pomysl z przewozem z PL, moze jeszcze Ci vat odpadnie :-P . Nie wiem jak w PL ale tutaj wszystko jest w sklepach a jak cos chcesz wziasc do domu to czekasz tygodniami. Na stol czekalismy dwa m-ce. Mam mirene i jestem zadowolona a maz jeszcze bardziej :-P Myslalam, ze to Ci Marta zwiala przez okno ....:-) i nie zlosc sie na Anetke, bo pewnie nie wiedziala, ze zle robi. Chciala szybciej i po prostu znalazla sposob :-P Izu - dobrze zrozumialam, ze dostalas wkladke za darmo ? Tutaj nie do pomyslenia, trzeba zaplacic i za wkladke i za zalozenie. A moze Lasagnie ? Mozesz wczesniej przygotowac i sama sie bedzie robila w piekarniku. Do tego bagietke na cieplo , miche salaty i dobre wino. Mnie ogromnie zainteresowaly rogaliki :-) Prosze, opowiedz jak je robisz .... :-) Mamuniu - mniam, mniam ! Do tego sosu jeszcze ogorek ! Moje slinianki pracuja na zwiekszonych obrotach ....:-P Kurde, takie dziewczynki tez juz nosza wkladki ? Podpowiedz , prosze od kiedy powinnam Julce podsunac.... Ciepla - dzieki za info od meaaa ! Wyobrazam sobie co przezywala i jak dlugo dochodzila do siebie, pozdrow ja od nas serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia mmm powinnas obejrzec czasem bielizne Julki...Kilka razy zauwazyłam slady upławow na majtkach Wiki i powiedziałam jej,ze to chyba niewygodnie miec takie uczucie mokrej bielizny...i w ten sposob zaczęła uzywac wkładek. Ciepla szkoda:(ale wiem jak to jest spłacac raty-ciagna sie jak guma do żucia:-O Kessi spytam i dam znac.Wyjscie oknem wymiata:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia - to nie do mnie bylo ale... w UK wszystkie środki antykoncepcyjne sa gratis zalozenie tez :) idziesz do kliniki planowania rodziny i gotowe dlatego tak czytalam o tym implancie bo to nowosc ale dziewczyny maja taaakie skutki uboczne ze podziekuje jak tu nie miec okresu rok i dluzej albo znowu miec go 3 m-ce non stop? a jakby nie bylo odstrasza mnie tez to ze to czasem sie pod skora przesuwa i wrasta w miesien (sa takie przypadki) wiem ze to rzaaadkosc ale jednak... Kiedys jeden gin mi polecal spirale (zanim mialam dzieci) ale on wszystkim wciskal a wtedy spirala dla nierodzacej to bylo ryzyko ponoc :( Teraz sie zastanawiam ale to jednak cialo obce a jeszcze jak zobaczylam zdjecia (wiem walnieta jestem) jak to tam w czelusciach wyglada to ja juz podziekuje chyba... Dlatego ze wlasnie tak popularne sa tu lozka ja chcialam aby Anetka w pokoju miala wersalke lub minirogowke bo wiadomo dzieciaki skacza po lozku a ja co dzien latam i posciel rano sciagam teraz jesien bedzie i znow zaczna sie glupie pomysly... Inne dzieci maja play room a anetka ma sypialnie razem z zabawkami wiec chcialm cos co sie chowa posciel i mozna wygodnie siedziec a nie wyglada jak barachlo... a tak to ma i lozko i sofe do siedzenia i to zagraca pokoj niestety :( Ja sie nie zloszcze na Anetke ja sie wscieklam!!! ale slaba jestem i niekonsekwentna bo juz nie ublagala posprzatanym pokojem po swojemu i salonem i poleciala do dzieci na dwor - drzwiami tym razem.. :P Ja tez w jej wieku wylazilam oknem i to z wyzszego ale jak rodzicow nie bylo w zasiegu a nieraz sie w ciry oberwalo jak na wchodzeniu "do domu" spowrotem nas przylapali ale wiem ze dla naszego dobra raz moj brat zlamal reke tak :o araz nas to uratowalo przed wscieklym psem taka szybka wspinaczka na okna... tata nieraz mi wypomina jak wracal z nocki do domu a my z bratem w pizamach 6 rano okno otwarte i siedzimy na parapecie :P ale tego nigdy corze nie powiem no chyba jak bedzie dorosla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba sie wsciekne!!!!! Ile razy mozna do debili dzwonic ze rachunki poplacone i w ogole. Nie to wezwanie do sadu mam ze nie place za telewizje i kare 1000 funtow!!!! Za co :( Jak ja zawsze wszystko na czas :( zawsze mam przesrane. Pia przepis na rogaliki podam Ci jak sie uspokoje :( A poza tym maz dzwonil ze nie wie kiedy bedzie z pracy bo musial goscia wyprowadzic z firmy i ten go pobil i teraz jest policja i spisuja zeznania i sie pytal czy ma to do sadu dawac czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0,5 kg maki 1 kostka margaryny 3 zoltka 1 cale jajko 4 dag drozdzy + 1 lyzka cukru = rozrobic 1 szkl. smietany Zarobic wszystko razem i na ok 1,5 do 2 godzin wlozyc ciasto do lodowki. Rozwalkowac i kroic na 8 czesci w trojkaty(jak pizza). Na kazda czesc nakladac marmolade lub dzem ( ja daje tez ser jak do nalesnikow czasem, lub czekolade ) i zwijac. Pyyyyszzzz nosci. Piec hmm ja to robie na oko 10-15 min na 160 stopni? ale to zawsze na oko :p Sa bardzo proste do zrobienia a gwarantuje Ci ze sa poprostu niebo w gebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Biedna Maeaa i Nadia aj! Nadodawałam sie fotek również z pieskami, bo dzis sesja była bo na allegro dzordz daje ogłoszenia:) A i ktos kiedys pytał o rower wiec wstawiłam jakie my mamy zebyście kupily sobie inne,:D chodzi gl o pomyslenie wczesniejsze czy mozna fotelik doczepic a nie denerwowac pozniej ze kupa kabli przeszkadza albo bagaznik tak czy srak zawadza:) <stopka>🌼Córeczka Zuzia (ur.7.01.2009r.)waga 11kg!!! ❤️vel Loczek :classic_cool:Synek Cezary 4latka ❤️ vel Patyczek </stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu jesli masz dowody wpłat lub wydruki z konta to wyslij ksero debilom przez pocztę-moze to ich oświeci:-P No i mąz ma tez niezłe przeboje:(( Babeczko ide oblukac fotki. My wrocilismy z działki,dziadkowie zabrali dziewczyny w podróz,wiec troche luzu,a mąż...miał miec wolne i co??pojechał do roboty:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko mamy takie same damki:)) Fotki super,jeju Twoje maluchy maja ciagle jakies pomysły:kakao i leczenie taty nr 1:))Psiaczki słodkie:)) Musze chyba dodac kilka swoich nowych tzn Zosi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×