Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mamuniu dziekuje za miłe słówko, juz im minął szał leczenia:D Z 2 tygodnie bedziemy mieli, bo sie akurat trafia w promocji( czyt. od pijaczka na głodzie zadnego kasy) trochę drzea na krokwy:) dzwonili z banku Milenium znowu! ze maja promocje na kredyt hipoteczny:) och jakbym chciała zeby tak jakis bezprocentowy albo jeszcze lepiej bezzwrotny:D cudów nie ma:D Ale jeszcze pozwolenia nie ma wiec narazie cicho jak było tak jest! No i jeden zaprzyjaźniony dupek miał nam nawiesc ziemi i porównac wczesniejsza ktora nawiezlismy i co ...kit mu w ucho! JAkby ktos chcial za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilunię - mąż wybył na miasto z kolegami więc robię sobie wieczór panieński przy piwku i filmie :) Kessi - skoro jak mówisz sama kiedyś wychodziłaś przez okno, to nie bądź taka surowa dla Anetki... To przecież grzeczna i dojrzała dziewczynka, czasem nawet takie panienki muszą coś spsocić ;) A zdjęcia Krzysia, hmmm... dodałam jakieś 2 tygodnie temu i pisałam o tym, pewnie przeoczyłaś, ale nic dziwnego że nikt do mnie nie zagląda do galerii skoro tak rzadko się pojawiam. Zresztą ja sama też mam zaległości w oglądaniu waszych zdjęć. Pia - no to nieźle cię urządził ten sprzedawca z kaszą, pewnie będziesz miała jej dość na jakiś czas ;) A smaczna chociaż była? Izu - przepis na rogaliki skopiowałam, może kiedyś się skuszę żeby je zrobić. Rzeczywiście wygląda na prosty. A Mamuni zapiekankę kiedyś robiłam i potwierdzam że jest bardzo dobra. Mamuniu - z tą moją pracą to generalnie fajnie, wiadomo jakieś minusy zawsze się znajdą. Przede wszystkim niska pensja w porównaniu z tym ile zarabiałam wcześniej. No ale takich luksusów jak L4 czy urlop płatny nigdy dotąd nie miałam, a to też się liczy. Część ludzi ode mnie przeszła na telefony, ja cały czas siedzę na mailach i to mi się bardziej podoba. Nikt na ciebie nie krzyczy i możesz na spokojnie przemyśleć całą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rogaliki zrobione 2 michy pycha :p Byl u nas policjant spisac zeznania z tego pobicia, zjadl rogaliki i dostal w tytke :p tak mu smakowaly :) Mamuniu Twoja zapiekanke napewno zrobie ale nie na niedziele bo jednak m chce krokiety :/ Ale lubimy oboje zapiekanki wiec w nast. tyg bedzie. Co do tej kanapy to balabym sie sztruksu ale jest mega fajna. Oki przez zamieszanie nic nie zrobilam syf mam jak nie wiem. Ide kube polozyc spac i sama sie wykapac :/ jutro ciezki dzien umowilam sie na spacer z kolezanka na 10 rano przed tym chce posprzatac a potem zakupy i gotowanie :p Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A cóz to za strajk?:))Jesli macie tak piekną pogodę jak ja to wcale sie nie dziwie,ze Was nie ma. Izu niby sztruks,ale w utrzymaniu czystości jest ok ,bo jest bardzo gruby i kolezanka sobie chwali- tez ma rocznego synka i mowi,ze często musi sofe czyścić. Asik ja tez lubie taka pracę,gdzie nikt mi sie nie wtrąca-miec spokoj i robic swoje=bezcenne:-D Popadam w coraz wiekszy dół-moje bezrobocie z kazdym dniem daje do wiwatu:((Z kasa krucho,a widokow na pracę nie ma.Wkurza mnie to,ze np emeryci moga pracowac posiadając emerytury i zarobki moga miec bez ograniczen:-P Rozumiem,jak ktos ma niską emeryturę i chce dorobic,ale znam na swoim osiedlu babki,ktore np jako księgowe w społdzielniach mieszkaniowych pracowały,maja emeryture ok 2 tys i jeszcze pracują na cały etat.A to dlatego,ze wtedy nie trzeba za emeryta składek bulic,albo za renciste,albo kogos z grupa inwalidzka czy niepełnosprawnością:((A my młodzi siedzimy w domach bez pracy i czekamy na co??? aż...emeryci poumierają???:-O Ehhhhhh... Zosia spi,Dżordz pojechal z dziewczynami na wycieczke do skansenu militarnego,obiad mam gotowy-jeszcze podłogi i luz. Kurde i własnie moje zycie...dom,gary,porzadki,obiadki,kaszki,place zabaw- ograniczona jestem na maxa:(( Dobra,nie smęce już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuniu u nas sie też pogoda nawróciła i dziś piekny dzionek:) Zuzia niedawno usneła, musiałysmy wracac od mojej mamy do domu bo wózka nie wziełam a ona tylko w wózku zasypia w dzień. Eh praca, mnie tez miała byc od zaraz i co i cisza! ale mam nadzieje ze sie odezwie niedługo....zawsze łatwiej o pożyczkę jak widza ze i ja bede miała jakis tam dochód no i pańtwowa:D Mam nadzieje ze ten znajomy co mnie wkreca do tej pracy nie ztych co duzo muczy a mało mleka daje:D A wogóle jajca były na tej rozmowie z dyrektorem...wchodzimy( ja i ten znajomy ) do gabinetu i ja pełna kulturka...dzień dobry itd, a ten znajomy mowi: to jest ta moja siostra co mowiłem, .....dyrektor na to : Mieciu ile jeszcze was jest w tym domu; co miesiac przyprowadzasz mi swoja którąś siostrę,:D ahahhahaha Dyr. a inne nazwisko Mietek: no bo wyszła za mąż Dyr. no dobra niech ci bedzie oczy macie oboje brązowe to powiedzmy ze wierze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka..... Izu - dziekuje za przepis. Dajesz suche drozdze czy takie w kostce ? Babeczko - a nie ma kolega jeszcze miejsca na jedna siostre ? Nasza mamunie :-) Przemalujemy jej co najwyzej oczy :-) Mamuniu - nie smuc sie. Dziewczyny Ci wszystko wynagrodza... Kessi - hahaha ! powiedz mi kochana co/ kogo wypatrywalas za dziecka o 6 rano na parapecie ? U nas piekna pogoda. Dzisiaj jest ta sobota, kiedy moja kuzynka ma slub i wesele. Mielismy byc w Pl ale oczywiscie nie wyszlo.... Planowalismy jechac w piatek na wieczor i zostac do wtorku ale kilka dni temu okazalo sie, ze w poniedzialek o 8 rano przychodzi urzad skarbowy i beda grzebac w 6 ostatnich latach. Zadzwonilam i prosilam, zeby przesunac o 3 dni i czulam sie jak uczniak, bo babsztyl na mnie wyskoczyl i zjechal mnie jak gowniare. Tym samym wycofalismy sie z wesela bo bysmy musieli wracac juz w niedziele i szkoda mi dzieci a poza tym co to za zabawa. Druga kuzynka juz mi przeslala zdjecia Pary Mlodej ale jakos tak mi smutno.....( wlasnie sobie slubuja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko trzymam kciuki-żeby choc Tobie udało się z pracą🌼A kiedy bedziesz wiedziała na 100%?? Pia szkoda,ze wesele,a co za tym idzie spotkanie rodziny nie wyszło:((ale moze będą inne okazje?(wesela Twoich synów;-)) ) U Was skarbówka informuje o kontroli??u nas działają z zaskoczenia:-P Moja sis odebrała tel,ze do godz.15 ma przyniesc dokumenty(albo ksiegowa),wyciągi z kasy fiskalnej i co tam jeszcze sobie marzą:-P Nie ma opcji,ze jestes w tym czasie na drugim koncu Polski-uznaja to za kombinowanie i sprawdzą Cie dokładniej niz innych:-O Potem sis latała tam do nich wyjasniac każda pierdółkę(dosłownie!!!)w miedzy czasie pracowała od 8 do 16,wiec musiała zrywac sie z pracy,ich to nie obchodzi-jak masz firme-MUSISZ MIEĆ czas:-P Wiem,ze dziewczyny mi wiele wynagradzaja,ale życie jest brutalne i..milościa dzieci nikt nie nakarmi:-O Mąz ma niezła prace,ale tez mnóstwo obowiązków,za które dostaje niska pensję(2100netto),ja mam tylko zasiłek 500zl+153zl na Zosię zasiłku,opłaty 1600zl+teraz spłata w ratach za C.O z tamtego roku(cholerna zima:-P ),Więc zostaje nam niecały 1 tys na życie...przy nadprogramowych wydatkach nigdy nie wychodzimy na zero,ale na ..debecie,ktory trzeba po wypłacie spłacic i tak w kółko:-O Wakacje jak zwykle nas ciagna po kieszeni,pomimo tego,ze nie jezdzimy nie wiadomo gdzie(plaża,dzialka,jakis wypad pod namiot).Teraz wyprawka Wiki do szkoły,we wrzesniu ubezpieczenie mieszkania(bank tego wymaga obowiązkowo przy kredycie) i opłaty w szkole jak co roku:-O Najgorsze jest to,ze nikt nie dzwoni,wysyłam te cholerne cv i nic!!Czuje sie jak jakas tępa,niewyuczona gówniara:(( Na opiekę do dzieci było kilka tel,ale pisałam wyraznie "dziecko od lat 3"(otwarcie pisałam,ze mam 1,5 roczną córkę),bo nie chciałam małego z wózkiem(jak tu wyjśc na spacer z dwójką w wozkach?),to wydzwaniały mamy od 6 do 10 m-cznych dzieci lub chciały by opiekowac sie dzieckiem w ich domu np 15 km od mojej miejscowści:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - no zawiadomili nas w poniedzialek, wyznaczajac termin na za tydz. To juz drugi raz w ciagu 10 lat. My wszystko przewozimy do naszego radcy podatkowego (?) i tam beda siedziec przez jakies 4 dni. W miedzy czasie beda wpadac do gabinetu sprawdzac czy faktycznie mamy ten expres do kawy, donice na oknie (...) jaki mamy w rachunkach. Maja prawo tez wejsc do domu. Jednym slowem skret kiszek z nerwow, bo pomimo, ze nie mamy nic do ukrycia to dolujace sa miny i zachowanie samych inspektorow. Nie masz moze jakis uzdolnien ? Cos co bys mogla robic i sprzedawac przez internet ? Kolczyki, torty pieluchowe ala Kessi , a moze sprzedaz uzywanych ciuchow ? Masz farta w wyszukiwaniu w lumpeksach to moze da sie je drozej sprzedac na allegro ? A jakis lokal z domowym jedzeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - nie zrozum mnie źle ale moze zweryfikuj swoje CV ze specjalista? wiem ze w PUP sa tacy spece co to umia ładnie i zachecajaco napisac CV moze wtedy cos sie zmieni? Sama juz nie wiem jak Ci pomóc, co poradzić... Nie wiem już jak jest w pL teraz bo sporo sie pozmienialo ale moze faktycznie spotkanie z takim kims i przeanalizowanie CV by pomoglo? Pia - nie mam pojecie kogo mysmy wypatrywali heheh ja mialam 3 latka moj brat 2 :P no pomyslowi bylismy - a moj brat to juz wogole ja tego nie pamietam ale tata zawalu by wtedy dostal :o ja pamietam jak siemialo 6-7 lat i urzedowalo na parapetach zeby krasc gospodyni rabarbar z ogrodu :P oj duuuzo by wspominac heheh wspolczuje kontroli Asik no szybko mi zlosc prezszla i o dziwo maz jak mu opowiedziala co zrobila nic nie krzyczal na nia tylko wytlumaczyl ze tak nie wolno - nie poznaje go czasami :) przepraszam za galerie nie wiem jak to pominelam jutro sobie zajrze ide spac do jutra laseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Przepadlam na chwile bo siostra Dzordza w sobote juz wylatywala wiec byly pozegnania i ostatnie zakupy prezetow itp. Ale juz jestem:) U Natalki to byl jeden taki incydent.To pewnie po tym szczepieniu.Kolezanki dziecko tez mialo goraczke po tej szczepionce. Dziekuje za troske o moje plecki.Kochane jestescie.Musze sie zmobilizowc i isc na jakies zabiegi ale ja to tak wszystko odkladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu przykro mi z powodu Twoich problemow z praca.Taki jest urok tych naszych malych miasteczek.Strsznie ciezko znalezc prace za godziwe pieniadze.A u nas to zazwyczaj takie dobre posadki sa tylko zalatwiane przy znajomosciach.Mnie tez czeka szukanie pracy w niedalekiej przyszlosci.Narazie nie mam z kim zostawic Natalki i jestem sama ale za kilka miesiecy musze i ja powalczyc o prace.Mam nadzieje ze jednak uda Ci sie cos szybko zalapac. Miska a moze uda Wam sie kupic jakis uzywany tv. za tanie pienidze.Czasami sie ludzie oglaszaja w lokalnych gazetach. Izu moja Natalka chyba bije Twojego malego na glowe jesli chodzi o nieznosnosc.Ostatnio przechodzi sama siebie.Nie mam do niej juz sil.Napisz jak kolacja sie udala i czy smakowala im Twoja kuchnia. Holly wspolczuje Ci kochana tych waszych zdrowotnych problemow.I tak po tym Twoim wpisie doszlo do mnie jak ciezki bedzie dla Was okres dojzewania Bartusia.Jak z projektem?Wybraliscie cos? Babeczko Ty masz zajebiste poczucie humoru! jak czytam Twoje posty to czasami wymiekam.Twoja rodzina ma wielkie szczecie miec taka super mame i zone:) Ty nawet pracy szukasz z jajem:) te brazowe oczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Babeczko cos mi sie obilo o uszy ze w zwiazku z kryzysem beda podnoscic stopy procentowe pod koniec roku.Nie jest to dobra wiadomosc:( moze warto doradzic sie jakiegos fachowca w sprawie kredytu.Bo jesli jestescie zdecydowni na ten kredyt to moze lepiej wziasc przed podwyzkami stop i wowczas kredyt ze stalymi stopami.Nie jestem znawczynia w tym temacie ale jakos mi wpadlo to w ucho jak oglaszali podwyzki gazu,podatku itp. No wlasnie tak przy tej okazji przypomnialo mi sie cos.Jak mnie wqurwiaja te media i ten zaklamany rzad.Wymyslili sobie temat zastepczy z krzyzem,mocherami itp. zeby im gladko te podwyzki przechodzily.Dziady zaklamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meaa ale Ci sie narobilo z tym wypadkiem.Oby wszystko bylo OK i nic nie popsulo Wam wakcji. Amorku zaszalalas tak w POlsce?Odezwi sie do nas. Kimizi a czy wszystko OK? PIa ale jaja z ta kasza:) chyba Cie ten turek w jajo zrobil.Moze oni maja jakies specjalne wielkie gary na 2 paki kaszy:) A dobra ta potrawa wyszla? Superowa ta sztruksowa sofa co mamusia wkleila. A mi sie znowu pozmienialo jesli chodzi o domkowe sprawy.Wszystkie Ikeowskie linki wyladowaly w koszu po wizycie w sklepie:) .Jak byl Dzordz to pobujalismy troche po sklepach w Krakowie i Kielcach zeby sie zorientowac co i jak.Bo ja tylko w necie wszystko ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobaja mi sie ostatnio sofy chesterfield:) http://allegro.pl/item1137020320_skorzany_luksus_chesterfield_warto.html czy taka (w tym linku sa wspaniale meble) http://www.wobeline.pl/go/_info/?id=585&partner_id=59595959&code=b8fe21dc89887ca2cfeee1f5b320c4ab Tylko ja bym chciala czerwona blyszczaca:).Jak bylismy z Dzordzem w Kielcach to widzielismy podobna tylko ze czarna i zakochalismy sie w niej.Juz bym chciala kupowac meble:) Dzordz mi zostawil katalog argosu zebym powoli cos wybierala i wklejala mu linki.Znalazlam lampe a dokladnie 2 mi sa takie potrzebne http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/4324012/c_1/1%7Ccategory_root%7CHome+and+furniture%7C14417894/c_2/3%7C14417894%7CLighting%7C14418021/c_3/4%7Ccat_14418021%7CCeiling+lights%7C14418022.htm Bede teraz polowala na promocje domkowych rzeczy zamiast ciuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Baryłko witaj ! Kredyt chcemy wziąśc jak najszybciej i własnie w tym roku, niestety innej mozliwosci pobudowania sie nie mamy. No chyba ze 20 lat po trochu:) z wypłaty . Tyle nie przezyje z jaszczura:D Dziekuje ze myslisz o mnie:) Kurde ciekawe ile sie czeka na zezwolenie bo bez tego nie ma co isc do banku:( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi i Izu ale jaja Wy chcecie sofy z Polski a ja bym chciala z UK:) W dfs sa cudowne i zawsze jakies promocje.Pod koniec roku najwieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko hehe na własnie przez ekran czesto wyglada duzo bardziej ubarwione i wypięknione to wszytko, meble czy brania a w realu czesto smieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko najbardziej mnie zdziwily meble VOX bo w necie wypasione a w realu strasznie:( jak do pokoju mlodziezowego hehe Izu mam sofe z dfs dla Ciebiehttp://www.dfs.co.uk/sofas/fabric-sofas/scene/ poprzegladaj bo maja cudenka naprawde.Mozna na raty sobie kupic nawet. fajowe:) http://www.dfs.co.uk/sofas/fabric-sofas/luciano/ http://www.dfs.co.uk/sofas/fabric-sofas/volani/ http://www.dfs.co.uk/sofas/leather-sofas/zuco/ a taka to bym chyba sama na tych swoich plecach przytargala do domu:) http://www.dfs.co.uk/sofas/leather-sofas/milan/ http://www.dfs.co.uk/sofas/leather-fabric-sofas/vespa/ http://www.dfs.co.uk/sofas/leather-fabric-sofas/zest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnilam sie pochwalic ze zmienilam fryz:) a wlasciwie nie ma sie czym chwalic:(.Dzordz pojechal to obcielam wlosy.Takie mialam nerwy na to osttnie cieniowane ze obcielam na prosto za ucho.Wygladam glupio strasznie:) musze sie jeszcze umowic w tym tygodniu do fryzjerki bo moze sie da z tego zrobic boba no chyba ze powie ze za krotkie.Dzordzowi nie mowilam.On lubi dlugie wlosy i mnie pewnie skrytykuje.Poczekam moze do jego przyjazdu cosik odrosna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze juz kolejna strona:) no nic lece spac. PS.Boli mnie gardlo od kilku dni.BIore cholisept ale coz jak zaraz pije zimne albo skusze sie na loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieplo biedna ta Twoja Amelka :( Jak ona sie wycierpi. mam nadzieje, ze antybiotyk zadziala raz dwa i bedzie mogla odpoczac w koncu :* Sciskam Was mocno... Nawet sie nie przywitalam z tego wsyzstkiego🖐️ wiec goscie byli wszystko super, zrobilam bitki i sosik, udka, kuski slaskie, surowke z bialej kapusty, salatke, potem ciasto z bananami a na kolacje pierogi ruskie :p hehe smakowalo im bylo bardzo sympatycznie przyjechali o 15 pojechali o 10. Za 2 tyg. mamy zaproszenie do nich a ja od przyszlego tygodnia mam kazdy weekend w pracy bo M juz w nowej robocie ;( Buuuuuu ale zla jestem. Barylkooo ta pierwsza sofa ktora wkleilas to jest idealnie moje marzenie, tylko sie nie rozklada do spania kurna i musialabym wziac ze spaniem a tamta mniejsza do siedzenia. Kurde a takie promocje super teraz. Musze sie zastanowic szybko nad nimi... Wiecie co musze sie Was poradzic. Moge miec namiary na ciuchy uzywane tutaj ale i z metkami sie trafiaja. Czy oplaca sie otworzuc lumpeks w pl?? bo nie wiem czy szukac lokalu i czy wroclaw czy moje zadupie gdzie jest juz troche lumpkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze dfs jest niedaleko mnie. W przyszlym tyg podjade tam... Bylismy wczoraj na carboot i kupilam Kubalkowi pudlo narzedzi kombinerki i jakies tam rozne dziwne srobki i siedzi od rana i probuje mnie przepilowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To juz moje drugie podejscie:-O Zżarło mi posta:-P Ciepla biedna Amelka:((gdy Wiki miała zapalenie jamy ustnej miała dla niej Apthin(3-4zł bez recepty),polewasz np na pieluszke tetrowa i smarujesz w buzi szorując mocno. Barylko,a co mąz bedzie robił po powrocie do PL??Macie jakis pomysł? Zdrowka dla Ciebie🌼 Izu w moim miescie lumpeksow pełno i kazdy ma branie:))Wszystko zalezy od towaru,czy jest cena za kg czy ubrania są wycenione.No i kwestia lokalu-dobre miejsce to podstawa. Kessi moje cv i list są w pozrądku,sprawdzone przez moja koleżankę ,ktora sie tym zajmuje...poprostu pracy u nas brak:((a jak jest to staz(25 lat to max wiek),albo umowa zlecenie za 600-800zl,gdzie po opłaceniu niani nic mi nie zostanie:-O Dobra,wysyłam i dopisze resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wlasnie to by musial byc miks. Tzn. niektore na wieszak z cena a inne na kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu no i super,ze kolacja udana-mniam-pyszności narobiłas:)) Dostałam maila od Mamyolka,tez teskni,ale po 2 pobytach Olka w szpitalu wyjechali,teraz tez sa na wyjezdzie,zajrzy do nas po 05.09. No i zapewniła,ze jesli komus moze pomóc to napewno pomoże:)) Pia, oj juz widze jak sie denerwujesz tą kontrolą:((trzymam kciuki👄daj znac jak poszło. My wczoraj bylismy na grzybach i wreszcie zbiory udane,kurki zamrozone,prawdziwki posuszone:))pachnie jeszcze w całym domu:)) Alicja pojechała do domu,dzis chcę isc na zakupy z Wiki,o ile pogoda pozwoli,bo całą noc padało:((i teraz tez chyba bedzie padac-niebo zasnute chmurami.I jest strasznie duszno:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×