Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Mea- powiem Ci ze szklanka coli light do obiadu na Dukanie to...raj, wymarzona chwila relaksu...ehhh :P a wiecie ze w szfajcarskich gazetach chodzą słuchy że to Kaczyński nalegał na lądowanie, powiedział rzekomo: 'polski prezydent ma prawo lądować gdzie chce' dlatego tak się pilot staral i tyle razy podchodził do lądowania... mam nadzieje ze to jakas idiotyczna plotka, ktora szybko zostanie rozwiana, w przeciwnym razie czekaja nas jeszcze wiesze szopki niz przed katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku super fotki! Kubuś ma zawsze czaderskie ubranka! :) a powiedz mi nie myslicie o obcięciu mu włosków? Z takich dlugich i gęstych można już wyczarować czadową fryzurkę :) Aaa i Kubuś jest taki duży jak go trzymasz na rękach nad morzem, ty taka drobniutka, on kawał chłopa no nieziemsko to wygląda! :D Holly nieee no Pana Przemysława to bym nie poznała :D kawaler jak się patrzy! I te jego kruczoczarne włosy oj będzie rwał laseczki :D ale za tego kucyka to cie kiedys kopnie w tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu wszystko będzie wiadomo po ekspertyzie czarnych skrzynek. na razie nie warto spekulować... choc jest to prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku- super zdjecia! mam do Ciebie i nie tylko- pytanie. ile wazy Kubus? ostatnio a raczej przez wiekszosc zycia Eryka bardzo przejmuje sie jego waga, od poczatku sporo wazyl. teraz zaczyna chodzic. pilnuje jego menu. nie je slodyczy. rano je musli na mleku, potem na 2 sniadanie bulke (sucha jest najlepsza), obiad, deser-owoc, kolacja ok 200ml mleka krowiego. w miedzyczasie zje moze 1 sucharka, kawalki jablka. czy to duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia pytanie do Amorka ale tez odpowiem ;) może ci cos to pomoze. Wg mnie Eryk je bardzo dobrze, wcale nie za dużo. Nadia je tak: Rano 180-210 ml mleka W miedzyczasie podgryzie coś 2 śniadanie: kanapka/kaszka/parówki Obiad: 150-180 g (zależy od humoru) Deser: owoc lub mały słoiczek albo jogurt owocowy Kolacja: serek homo (140g) albo kaszka 150-190 g tez zalezy od humoru, albo kanapka, albo jakas kiełbaska W miedzyczasie w ciągu dnia podgryza paluszki i chrupki, czy kawałek jabłka albo mandarynkę Słodycze daję jej bardzo rzadko, raz, dwa razy na tydzień mały kinderek albo mleczna kanapka Wazy 13,200 mierzy 87 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Widze,ze sparwa pochowku wszystkich poruszyła...ja jestem zdania,ze Wawel nie jet odpowiednim mijejscem i tyle,z tych samych powodow,o ktorych Wy piszecie. Kessi,Holly witajcie zguby nasze Miska dlaczego nie jestes zarejestrowana w UP????Jakie masz ubezpieczenie?powinnas sie zarejstrowac-tym bardziej,ze w MOPS beda nalegac na zaswiadczenie o statusie osoby bezrobotnej...W necie zobacz jakie kursy są przewidziane na najblizszy okres ,moze akurat cos sie trafi?u mnie np teraz jest na fakturzystkę(nie dostałam sie,bo juz jest komplet osob),ale nastepny bedzie na specjaliste ds.sprzedazy i juz sie zapisałam-mam nadziej,ze sie załapię.Mała dam wtedy do tesciow,bo to po kilka godzin dziennie. U nas od rana brzydka pogoda,wiec chyba doopa ze spaceru,choc i tak musze wyjsc,bo mleko małej sie konczy i moje tabletki. Wiki pisze dzis test na koniec 3kl.ciekawe jak jej pójdzie...i nadal nie ma wynikow testow do klasy sportowej...mi zalezy na tym, by sie dostała,bo lubi sport.Ale zobaczymy. Nocka taka sobie,mała od 4 marudziła,posmarowałam jej dziąsła i..wyczulam nowego zeba-górna 4 wylazła. Lukne do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku- Kubus jest cudny w tych spodniach i czapeczce. Zdjęcia nad morzem są prześliczne- piekna rodzina. Izu- z pieskiem świetnie zdjęcie, no i ta mała para na karuzeli:) Holly- Przemus jest słodki, a te włosy!:) Meaa- NAdia to tez ma świetnie włosy, i już taka duża Pannica z niej. Ewcia- sliczne zdjecia Eryczka. jak tam Falubaz? pierwsza przegrana. Mój ROW jeszcze nie objechał żadnej kolejki, w lany poniedziałek odwołali z powodu pogody, no i 2 kolejki odwołane spowodu żałoby- 3 mecze w plecy. Już nie potrafie się doczekać żuzla- dopiero 25.04. Kasiu- śliczny brzuszek, mnie wydaje się że w tej ciązy będę wyglądać jak wieloryb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku fotka w swterku w paski sliczna-fajowy Kubulek!!i Wy tez:)) Holly Przemek ma niespotykana urode-Bartek juz duzy facet!!a Ty miedzy nimi jak starsza siostra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka- z Julką ogladałam zdjęcia- i jak zobaczyła Twoje bułeczki to wołała am, am:) Kimizi- Lenka śliczna z tym koszyczkiem, ale chyba wyglada na głodną, bo Jula jak ja zobaczyła( a jadła chlebek) to do Lenki, do monitora go tylko przystawiała, żeby zjadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepla daleko masz Urząd Pracy?ja ostatnio nie miałam z kim zostawic małej i pojechałam autobusem razem z nią,wiem,ze to męczace,bo trzeba załatwic duzo papierkow,ale czasem nie ma wyjścia...Potem musialam zostawic wozek na dole w UP i leciec z mała na rękach na gorę zapisac sie na ten kurs,dałam radę:)) Musisz cos wymyslic,bo takim sposobem nigdy nie zalatwisz ważnych spraw,a to moim zdaniem jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu- Zosia to juz tez taka duża Dziewczynka, no i kluczyki najlepszą zabawką:) zreszta wszystko co do zabawy nie bardzo się nadaje. Misia, Gonia, Pia - wklejcie jakieś nowe zdjęcia. Pia- i kto znalazł - to coś od pieca? czy jesteście bez obiadów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Zuzu spi, Dzordzysko tez, pogoda do luftu:( W tv ciagle to samo:( Czarus w drugim pokoju bajki oglada:) Ja po kawie....:) Amorku jejku ale fajniuchne zdjatka, jak ogladałam te z nad morza to odrazu mi sie wakacji zachcialo........dzordz powiedzial ze stanie na głowie a pojedziemy nad morze, bo w przyszlym roku budowa bedzie ppełna pra i ani czasu a ni kasy na takie rzeczy nie bedzie:) a ja tez do pracy pojde i urop bede pewnie miala jakis mizerny...wiec slabe szanse, a dzordz w swoje urlopy bedzie domek doprowadzal do stanu zamieszkania:) Morda mi sie cieszy:) .i na domek i na wakacje ale dopiero w sierpni, bo tak ma urlop:( mam nadzieje ze trafimy na ludzka pogode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis przelatywacz podczyttywacz ale nie mam czasu wylapalam ze pytacie o wage Marta wczoraj wazona na szczepieniu miala 12,940 w pustym pampersie, body bluzeczce cieniutkiej i plociennych spodenkach (tak tu mierza w ubranku) jest ktos ciezszy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko- no to super , ze badania nic nie wykazały i że z Zuzą ok, no i gratulacje za poruszanie się na 2 nogach:) Jula waży ok 9,9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Moja Andzia tak jak Mamuni szczypiorek waży chyba niecałe 10 kg :-) dokładnie się z ważymy jak oczywiście da radę na początku maja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczko wyobraziłam sobie Zużkę jak wywala jęzora - moja do wszystkich się uśmiecha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Natalki waga to 13 kg i mamy 16 zabkow. A ja chyba przestane na jakis czas ogladac media.W takich chwilach jest mi wstyd ze to moj kraj.Jesli nie umiemy siebie Polakow traktowac z szacunkiem i takie znaczace tragedie nie maja dla nas znaczenia to nie oczekujmy od swiata szacunku.Jak wazny bedzie ten pogrzeb ze wzgledu na wizyte najwiekszych glow swiata i cale uwagi skierowanej na nasz kraj to chyba nikt na to nie zwraca uwagi.Ile wlasnie w tej chwili z racji tego co sie stalo mozna zalatwic dla naszego kraju pozytywnych spraw.Sam gest Rosjan zamurowal caly swiat.Ale my musimy i ta chwile zniszczyc.Wazniejsze sa oszczerstwa i wylewanie pomyj.Sami sie udlawimy wlasnym jadem.To co sie stalo jake pociagnelo za soba konsekwencje np. uklonu wszytkich w swoja strone to jest znaczace.Ale juz machina ruszyla na nowo i wracamy do punktu wyjscia.Jak dzis slysze ze ludziom przeszkadza to ze rodziny swoje dzieci przyprowadzily zeby pozegnac prezydenta,jak kogos boli to ze rodziny tragiczne zmarlych dostana odprawy,jak ktos doszukuje sie winy prezydenta tej katastrofy (o pogodzie nikt nie wspomina) to jest straszne.Ja na miejscu rodziny w tej chwili pokazalabym wszystkim srodkowy palec i pochowala blizkich w rodzinnym grobie i podziekowala calemu swiatu i odwolala ich wizyte.Dalej wylewajmy na siebie pomyje,nie szanujmy sie nawzajem i skaczmy do gardel.I tak sobie mysle ze nie warto sie poswiecac bo i tak zostaniemy opluci.Historia dopiero pokazuje jak wazne sa pewne sytacje,gesty,ludzie.I jeszcze sie nie narodzil taki ktory wszystkim dogodzil. Ciekawe kto teraz bedzie reprezentowal nasz kraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i stan uzebienia to ..... dopiero wychodzą górne jedynki czyli mamy 4 zębole .... to przy Waszych 14 to ..... świat czasu na wyłażenie nie wyobrażam sobie małej z taką ilością zębów w buźce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w albumie Izu sliczne zdjecia ze spacerku.Tez piesek piekny ale groznie wyglada. Mamusiu ale na Zosia super kiteczne.No i swiateczna kreacja bombowa.Zosia super sobie daje rade na tym rowerku. Ewcia ale fajnie sobie radzi Eryczek na wlasnych nozkach.I super na fryzurke. Amorku pozazdroscic pogody i wypadu nad morze.Tez mi sie podobaja jego wszytkie ubranka.Ogrodniczki sa swietne.Dzordz kupil ogrodniczke ale spodniczke ale czekam na pogode zeby Natalke w nie ubrac. Kessi juz na zdjeciach widac jakich masz sympatycznych znajomych.Tylko pozazdroscic. Kasiu ale Krystianek sie zmienil.Jaki duzy z niego chlopczyk.A brzuszek taki sliczny az wrocilam wspomnieniami do swojego. Ale sie najadlam slodkiego ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska hehe jaki piekny golasek.A jak Amelka fajnie asystuje tacie w lazience:) Ona zawsze taka sumiechnieta i szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Czasu mi brakuje na wszystko, znowu sie nazbieralo i nie wiem do czego rece wlozyc. U nas jest dziwna pogoda - rano 5, ktore do wieczora urasta do 18, wiec ciagle sie przebieramy. Pascal prawie caly dzien goni po ogrodzie a ja za nim i przez to rosna mi zaleglosci. Magnet ( a moze magnes (?) ) musielismy dokupic w sklepie meblowym. Probowalam zastapic jakimis domowymi ale niestety piec nie dal sie oszukac. To jest piec indukcyjny i dziala na zasadzie pola magnetycznego, nie mam przyciskow, pokretel tylko ten jeden magnet , ktory dziala jak kontakt w polaczeniu z garnkami. Jak go zabraknie to piec sie wylacza - cos jak z kontaktem na swiatlo, wylaczony palnik jest on od razu zimny. Powiem Wam, ze zaczynam odczuwac przywileje u Pascala. Wczoraj sie uderzylam o kant szafki i powiedzialam "ala", zaraz stal przy mnie i dmuchal i calowal mnie po glowie. Maz stal obok, odmalpowal moje uderzenie tyle, ze jego Pascal mnial w du-pie :-P Dzisiaj spadlo mu zelazko ( tzn. Pascalowi takie prawdziwe, ktore dostal na wlasny uzytek bo inaczej ja nie moge prasowac ). To zelazko narobilo huku i jak zobaczyl, ze robie sroga mine to podlecial i zaczal mnie calowac po udzie :-) Poza mna i Julka nikogo nie caluje :-P Babeczko - ciesze sie bardzo, ze masz blisko do CZD i ze trafilas na dobrych lekarzy i wrocilas w duzo lepszym humorze. Powiem Ci, ze przy Twojej Zuzi nie mozna sie nie smiac, ona ma takie figle w oczach, ze kazdy wymieknie wiec nie dziwie sie lekarce. Moim ulubionym zdejeciem Zuzi jest to z chrztu, jak ja ktos trzyma na prosto na ramieniu a ona zbojecko patrzy do kamery. Myszko - nie musze chyba pisac jak Ci ogromnie wspolczuje mdlosci. Prawie cala ciaze przechodzilam z krzywa mina, bo mnie mdlilo bez wzgledu na trymestr czy pore dnia i nocy. Niech Ci przejdzie jak najszybciej ! Ratowalam sie wtedy arbuzami. Jeszcze w sprawie Wawelu.... Dobrze, ze mamy odmienne spojrzenie i dobrze, ze umiemy o tym rozmawiac. Ja sie ciesze, ze przeczytalam wpis Barylki bo byl mi obcy taki punkt widzenia. Wawel jest nieszczeliwym miejscem jeszcze z jednego powodu. Na Wawel wchodzi sie od-do godziny, za okazaniem biletu - i mysle tu o wszystkich tych , ktorzy beda mieli potrzebe przystanac nad grobem - o corce, o najblizszych , i, i , i ..... Mamaolka - nie wiem co myslec o Twoim milczeniu :-( Do Galerii wejde jak sie troche ogarne, bo nie chce ogladac po lebkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pia, ten ktos na djeciu co trzyma Zuzu na ramieniu to tatusiek jej:) Zuzu wazy 11,600 czyli pomiedzy waszymi jest:) ale taka puca:) niektore dzici jak Meii13kg a szczupla w sam raz, Kessi przez gg pomaga mi wybrac na ebay sukienke - krecje na wesele dla Zuzu bo u nas dziadostwo za majatek i Zuzu jest 2,3 cm za szeroka w sukienkach na 86cm a na 92 to znowu ok ale za długie:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pogoda sie poprawiła,wyszlo slonce wiec poszłysmy na spacer.Spotkałysmy dziadkow tzn tesciow moich i przyszlismy do domku na herbatę.Babcia kupiła Zosi jeżyka...gumowego,ze swiecącą kulką w srodku-mała ma teraz jazdę:))próbowała go jeść...zdjęcia w galerii:))zaraz dam jej obiad i...kurde nie wiem co wymyslic żeby czas szybko minął do wieczora😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) I ja dzis wlazlam do albumiku,bo wczoraj tylko wrzucilam zdjecia:) Ciepla:) ale słodka jest Amelka,taka smieszka mała i jaka smieszka urocza!I faktycznie na duza laske wyglada:) Amorku:) Kubus jak zwykle cudnie wystrojony,a w tej czapce z daszkiem to na takiego łobuziaka wyglada:) Mnie tez morzem zapachniało jak ogladam te Wasze zdjecia znad morza:) Ty ślicznie wygladasz jak zwykle w getrerkach ,bardzo Ci dobrze i w ogóle sliczna z Was rodzinka:):) Napisz,jaki macie aparat ,bo jak zwykle piekne sa:) Ja swoim wczoraj piznełam o podłoge,bo myli złom i mysli zanim zrobi i juz mi mój obiekt zwieje:P Babeczki:) dzieciaczki jak zwykle słodkie urwisiaki,takie maja diabełki w oczkach,ze hoho!!! Bedzie wesoło jak beda starsi:) I brawa dla Zuzi za badanie,musialo byc strasznie nieprzyjemne,a bardzo dzielnie je zniosła:) Baryłko:) widac,ze tatus bardzo z córeczki dumny,a mała sliczna,cała mamusia:) A Ty chociaz juz nic nie wymyslaj o swoim brzuchu,chyba przez lupe go ogladałas?? Chyba nie chcesz miec wkleslego brzucha:)??? Ewcia:) piekne zdjatka ze spacerku:) jak Ty to robisz,z tymi zdjeciami,ze na jednym jest kilka??Eryczek tez chyba złamie nie jedno serduszko:P Szykuj kija na laski:P Mamuniu:) Zosia pieknieje w oczach:) Slicznie wyglada we wszystkim,a na rowerku wymiata,nawet faceta wyrwała na swój chodzik-pchacz:) Nadziejko:) a Ty juz całkiem zaniedbujesz i nas i albumik,pokaz nam Julcie:) Współczuje mdłosci podobno ciagle cos trzeba ssac ,to wtedy jest lepiej:) Juz niedługo i bedziecie w komplecie:PCzas tak szybko zleci jak u Kasi:) Izu:) mnie tez bardzo podobaja sie Wasze zdjatka,te ze spacerku sa fajniutkie,Kubus juz zaczyna Laski wyrywac:) A piesek fajniutki:) Lubie pieski....czyjesz...:P A reszte mamusiek prosze o nowe fotki:) Meaaa:) z okazji urodzin wszystkiego NAJ!!! Na NK Ci składałam zyczonka a tu zabyła:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziekujemy za miłe komentarze:):) Musze konczyc ,przemko wstał i zaczyna grasowac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×