Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
pszczolka bez spacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
heheh podejście kolejne hehe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
to masz wiecej "kwiatkow" www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
wyszło mi :P 🌼 😴 🖐️ sympatycznie dzisiaj na dworze nie? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
sympatycznie jak slonce wychodzi :) ale co z tego jak ja chora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Dzięki kochana na pewno wszystkie uczestniczki tego forum skorzystają z tego jak tu zajrzą:P 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Ja tydzien temu byłam chora przeziębiona:( dietke też trzymasz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
nie ma za co :) ta sobie skakalam po tematach i weszlam na Wasz i dziewczyny wczoraj nie mogly dac sobie kwiatka, wiec mi sie ich szkoda zrobilo i chcialam pomoc :) powodzenia w diecie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
hehe trzymam trzymam, jak pewnie wiekszosc tu. Ale teraz jak jestem chora to sie jesc nie chce-na szczescie :) Ale ja po prostu staram sie jesc mniej bo wg mnie najlepsza dietka to mż:) i daze za jej pomoca do mojej wagi upragnionej-jeszcze z 6 kg-bo juz 6 mam za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
już 6 kg straciłaś? a moge zapytac w jakim czasie?? :) ale fajnie..ja nie mam wagi ale po zobie widzę że cos tam schudlam ..ja to z 10kg bym chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
wiesz co, ja to 6 kg schudlam w jakies 4 -mce. Wolno mi to szlo,bo na duzo sobie pozwalalam i nie glodowalam :) Ale fajnie, ze chociaz cos spadlo. Niektore dziewczyny to chudna po 10 kg w 2 miesiace, ale ja jakos nie moge sie zmobilizowac do cwiczen i stad taki powolny spadek wagi :) Ale wazne ze cos spadlo i ze nie wygladam juz jak slonik:) Waze 69 kg- 63 by mi starczylo. Wzorstu mam 174cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
a teraz staram sie jesc ok 1200 kcal dziennie, wiec mam nadzieje,ze tych drugich 6 kilo pozbede sie do wakacji A Ty stosujesz jakas dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
nie stosuję... po prostu jem z ograniczeniem tak do 1000kcal... i powiem Ci że staram się słodyczy nie jesc jem tylko w wekend jakies ciasto tak w nagrodę..nie slodze , ciemny chleb jem, ziemniaków maks dwa lub trzy, makaronu wcale a jak juz cos to minimalnie... najpóżniej tez do godz 18 staram sie jeśc ..noi codziennie wieczorem godzinke cwiczę.. musze przyznać ze mi wolno spada waga .trudno ale nie poddam się ..o nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
noi więcej warzyw i owoców..surówek sałatek itd.. DZIEWCZYNY spójrzcie na ten link: http://demotywatory.pl/1171799/McDonalds gdyby któraś z Was chciała coś podjeść albo cuś innego ...strzeżcie się !! he :-D :-d :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
widzialam,ze na rowerku jezdzisz-to super rzecz i daje efekty bardzo fajne. Powodzenia zycze Tobie i Twoim kolezankom tu :) trzymajcie sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po obiadku, sos koperkowy super sprawa, będę robić częsciej z całą pewnością. Rybka już nie z folii, a usmażona na patelni, niestety na oleju. Ale jak bez bułki tartej i jajek, to chyba nie taka tragedia. Tym bardziej, ze nie jadłam żadnych ziemniaków. Mnie ciekawi jak wy wyliczacie czasami te kalorie skrupulatnie, co do jednej. Ja tam tylko zerkam w sklepie jak dany towar stoi z kalorycznością na 100ml i porównuje. Dlatego nie jem owocowych jogurtów i nie kupię innego twarogu niż chudy;] Lecę zmywac i ogarnąć swoje cztery kąty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vejda ja też smażę rybkę na patelni bez panierki na małej ilości oleju ;) Dziękujemy za instrukcje z kwiatkiem, sama nie wiedziałam też, jak się wstawia :) Ja dziś na śniadanko wszamałam owsianeczkę z rodzynkami, za chwilkę chyba jakąś rybkę z przyprawami usmażę i warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy dzis cały dzien ale dzis luzno bardzo, nie mam zbyd duzo obowjazków dietka sie trzyma ale grzeszki są tez wczoraj byłoby dobrze ale moj Kochany przyszedł z czekoladą .... moją ulubioną z orzechami i winogronami ..... :-( a dzis: jogurt z płatkami jabłko i nie wiem co zjesc jeszcze..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, że mnie też zawsze zastanawiało jak to się wstawia takie emotikony ;) nie sądziłam że to takie łatwe. vejda1987 - na stronie dieta.pl jest kalkulator kalorii, jest naprawdę dużo produktów wprowadzonych i można sobie posprawdzać i obliczyć, kiedyś miałam założone konto, na którym wpisywałam co zjadłam i samo obliczało wartość kaloryczną, super sprawa ja też nie mam pomysłu na obiad, dawno mięsa nie mieliśmy, tak na samych warzywach i ryżach żyliśmy, więc może dziś pierś z kurczaka, zamiast ziemniaków kasza i dużo surówki nie wiem czy też tak macie (mój luby strasznie się temu dziwił) ale ja do każdego obiadu MUSZĘ mieć warzywa, obojętnie w jakiej postaci, czy surówkę, czy ogórki, czy gotowane warzywa, nawet pomidora z cebulką, ale warzywo to mus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TE WARZYWA DO KARZDEGO POSIŁKU TO BARDZO ZDROWY NAWYK BRAWA CI SIE ZA TO NALEZA JA NIESTETY BEZ WARZYW MOGŁABYM SIE OBYC, A NAWET CHETNIE :-( NIESTETY LUBIE MIESKO Z ZIEMNIACZKAMI I SOSEM A WARZYWĄ SA TU DLA MNIE ZBEDNE NIESTETY NARAZIE TRZEBA SOBIE OGRANICZYC TROCHE PRZYJEMNOSCI NARAZIE SIE POGODZIŁAM Z TYM ZE NIE JEM CHIPSÓW BO TEZ UWIELBIAM, JAKOS TO SOBIE PRZETŁUMACZYŁAM ZE NIE MOGE I KONIEC :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam koszmarny dzien :( Rano miałam cieżki aerobik, po nim poszlam na saune... nie wiem czy to z powodu aerobiku,sauny, czy glodu(bo nie wzielam nic na 2 sniadanie), ale nie dalam rady sie zabrac za siłownie:/ Zebralam sie i poszlam do domu,po drodze kupilam jakiś sok Pysio, bo byłam glodna i ledwo powstrzymalam sie od kupienia jakiegos batona... po powrocie zjadłam 2 kanapki, potem podgryzlam rybe, ktora smaże dla brata i dalej jestem glodna :/ Jestem taka sflaczala,bez zycia, a dzisiaj mam jeszcze 2 godziny cwiczen na 17 i wiem ze powinnam pojsc,ale nie wiem czy dam rade:/ Smaze wlasnie paelle z Lidla,mam nadzieje ze sie nią najem i bedzie mi lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
🌼 jak tam dietka dziewuszki??? jeszcze obiadu nie jadłam...nie chce mi się ale znając swój organizm będzie mi się chciało wieczorem jeść..!! gotuje sobie warzywka.. na wszelki wypadek.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamka :( nigdzie nie moge dostać wagi :( 1,5 h chodziłam po mieście i nic ponizej 80 zl nie znalazłam :( jutro uderzam do tesco, może na markecie znajdę coś tańszego. W jednym ze sklepów agd spotkałam znajomego z byłej pracy (tzn tego samego pasażu), poradził mi kupić na allegro. poczekam na mojego M,moze jutro coś wymyślimy. Przynajmniej pochodziłam sobie 1,5h ;) jestem głodna jak wilk, dzisiaj zjadłam tylko 2 kromki, 1 pomarańcze i pół kefiru brzoskwiniowego.. Ide smazyc warzywka :) Fabetka - daj znać jak smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) jeśli ktos byłby zainteresiwany 7 dniowa INDYWIDUALNA dieta napisaną na podstawie wywiadu żywieniowego (w postaci ankiety zawierajacej ok 50 pytan) to prosze o kontakt na maila. Dieta nie sprawia cudow-ale zapewnia skuteczne odchudzanie, bez efektu jo-jo na poziomie 1-3kg/tydzien. Do lata bedziesz jeszcze piekniejsza:) Cena nie przekracza 25 zl:) Udziele rowniez odpowiedzi na wszelkie pytania tak wiec zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie dnia dzisiejszego... Śniadanie -jogurt musli 145 kcl -1 duże jabłko 57 kcl Obiad Panga pieczona + surówka około 220 kcl kolacja płatki owsiane 360 kcl + mleko 98 kcl = 358 kcl Razem 780 kcl. Zawsze myślałam ,ze płatki owsiane maja mało kalorii a tu az 360kcl w 100 g !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje podsumowanie: -2 kanapki z serem i salami -1 pomarańcza -kawa z mlekiem i słodzikiem -kefir brzoskwiniowy -warzywa z patelni -mała jogobella -serek wiejski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ;) Ze mnie chyba przez pierwsze dni zeszła woda, bo poszło 3 kg, chwilowo zatrzymało się na 55, ale chcę wolniej, a zdrowo, więc jestem zadowolona ;) Właśnie wcinam sobie 3 kanapeczki z razowca z grzybkiem marynowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×