Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sopel_lodu***

Kto się odchudza od jutra czyli 1.03?

Polecane posty

Ja dziś na razie zjadłam: -2 kromki z sałatka z makreli i kawe z mlekiem i słodzikiem -jogurt pitny 400g -obiad: 2 udka (pałki), surówka tatarska (niedobra) i 4 ziemniaki Na kolacje albo twaróg albo tarta marchew z jabłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzisiaj miałam niezbyt smaczny obiad ;( zrobiłam sobie 2 tosty z ciemnego pieczywa podgrzałam pół puszki pomidorów z puszki do tego 2plasteki szynki pokrojonej w kostkę i ogórek konserwowy również pokrojony w kostkę i 2 ząbki czosnku bleee - nie próbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie zrobić mięte. Brzuch zaczyna mnie boleć :/ dzisiaj ni ećwicze, bo zapowiadają się "nocne" ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz 8 dzień :D Sama się sobie dziwie ,ze tak długo wytrzymałam :) Ojj dziś ciężki dzień byłam kuszona słodyczami niemiłosiernie ale jak do tej pory daje rade :D Obiad juz zjadłam Panga (około 200g) + surówka = 272 kcl smacznie i zdrowo :D 2 jabłuszka jedno surowe i jedno pieczone z cynamonem około 100 kcl 5 chlebków waza 110 kcl i nie wiem jak i skąd ale znajdę motywacje do ćwiczeń 30 minut chyba wystarczy na początek :d czekam na cieplejsze dni wtedy wsiądę sobie na rower ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Melaniia ja też czekam na cieplejsze dni... może ktoś z Was wie kiedy ta upragniona wiosna przyjdzie??:P :P :P :P ja narazie jeżdżę stacjonarnym rowerkiem... i do tego cwiczę... pół godzinki pewnie że starczy zawsze lepiej coś niż nic!:) :P na obiadek surówka z selera i jednego gołąbka:) oraz deser z zotta:) na kolację , czyli zaraz bo niebawem 18 płatki z mlekiem... i pewnie grejfuta:P Dzisiaj Dzień Kobiet ale czuję się samotna... mąż w delegacji, zero kwiatka aż przykro było się patrzeć jak dziewczyny, nastolatki, kobiety z kwiatami chodziły po mieście... łeeeeeeeeeeee :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też dziewczynki upatruję wiosny, dzisiaj tak szaro, zimno i smutno u mnie. Ja dziś na śniadanko jajecznica z 2 jajeczek, potem pomarańczka, na obiad rybka z pieczarkami i brokułami, teraz troszkę kurczaczka będzie z surówką. I może na kolację 2 kanapeczki z razowca z serkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmój się. Mój mężuś wróci dzisiaj z pracy o 22 więc też już chyba kwiatka nie kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym też chcę już wiosny, za chwilkę urządzamy sobie w domu wieczór filmowy mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy mnie niczym kusić!!! bo nie ręczę za swój apetyt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po siłowni, zaraz sie kąpała bede :-D przed sniadaniem 2 szklanki wody z cytryną sniadanko 2 kromki chleba z dzemem truskawkowym potem 2 godziny na siłowni na objad warzyna mrozone z patelni zaraz bedzie zielona cherbata i tak bym chciała zeby sie moj dzien skonczył juz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
Dziękuje za kwiatka:* :* hi hi przed chwilą skończyłam ćwiczyć...nogi coś mnie bola przez ten okres...buuu!! :) noi Wam powiem że do lodóweczki mnie nie ciągnie wogóle hi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,ja dzis zabiegana więc szybki bilansik: śniadanie 2 kromki z szynka i ogorkiem obiad kawalek ryby, lyzka ryżu i surówka kolacja 2 kanapki z szynka i ogorkiem MAło,ale nie miałam czasu nic wiecej zjesc:( Do tego rano 3.5h fitnessu, po poludniu godzina nordic walking, a teraz jade na 1.5h tanca brzucha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zajęciach, bo mam 5,5 okienka i znowu zajęcia do 18.18 - brawa dla planistów;] Jedzenie na dzisiaj zakończyłam o 16 - jabłkiem Teraz wciągam herbatkę i próbuję się zmobilizować do zrobienia czegoś konstruktywniejszego niż siedzenie na gg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tego co pisałam wcześniej dorzucam michę marchewki z jabłkiem :) Ja dostałam tulipanki od mojego M. ale niestety jutro znowu ma służbę.. tak wiec cały dzien i noc bede sama.. Trudno, plus jest taki ze na obiad zjem warzywa z patelni :) mieszanka meksykanska z Lidla :) do jutra Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę podjadłam jeszcze w miedzy czasie :R -1 jajko -67 kcl - kisiel truskawkowy 53 kcl -3 łyżki serka wiejskiego -59 kcl - resztka tuńczyka max 40 kcl -podjadłam trochę płatków kukurydzianych około 30 kcl :P ogólnie przez cały dzień 728 kcl jeszcze chyba jogurcik zjem.... ale nie jestem pewna :d AAA i pochwale się ćwiczyłam ! nawet fajne te ćwiczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tu nnie było :) ale dieta trzymana, prócz dzisiejszego dnia, bo dzis to dół :| ale czuje, że schudłam i to wazne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja piję poranna kawę, dzisiaj jestem niewyspana, bo była awantura na piętrze i spać nie szło, ehhh. A poza kawkę to wypiję zaraz jogurt naturalny i zjem jabłko. A dzisiaj trudny dzień, bo mam gości i muszę wytrzymać i nic, a nic nie podjeść. jeszcze nie wiem czy skuszę się na piwko albo wino. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim :) spowiedź z dnia wczorajszego: śniadanie płatki, potem pomarańcza, batonik musli, jabłko, kanapka z serkiem topionym, 3 wafle ryżowe, obiad ryż z bazylią i surówka z kapusty pekińskiej, pół grapefruita i słonecznik prażony. dużo zjadłam, ale to dlatego, że przed obiadem byłam już taka głodna, że wstawiłam ryż i nie czekając aż się zagotuje jadłam, jadłam i nie mogłam się powstrzymać :( ale za to ćwiczyłam dłużej niż zwykle bo 40 minut :D postanowiłam wydłużyć trochę czas ćwiczeń, bo już się przy nich tak nie męczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
hej dzieewczynki:) :) :) dzisiaj kolejny dzionek...słoneczny i odchudzający!! :P zaraz zjem śniadano i na miasto po nowe buciki do nowej pracy:) może też fryzzjerr??hmmm:P na śniadanko 2 jajka ugotowane na twardo i kromka chlebka bez majonezu:p oraz otręby... Miłego dzionka i bez podjadania!!!!!! :) :) :) :) :) :P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) obudziłam się z mega głodem, co mnie ucieszyło :) jem właśnie śniadanie - 2 kromki z serem żółtym i salami, 1 pomarańczę i kawę z mlekiem i słodzikiem. Dziś piękne słoneczko, aż miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gdyni zimno, mroźno i nieprzyjemnie, tak już tęsknię za ciepłem :( za dwa tygodnie pierwszy dzień wiosny, mam nadzieję, że da o sobie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam cały zapas słodkości, do tego chipsy;] Przed chwilą skoczyłam na zakupy i zopatrzyłam się na wieczór, jak w temacie pogody to na zajezdi pokazywało, że 2 stopnie, ale zimno jest. Tak więc relację z Gdańska zdałam, wpisując się w nurt ostatnich wypowiedzi;] Teraz sobie chwilkę poczytam i zrobię rybkę w sosie koperkowym, wg przepisu nie pamiętam, niestety, której z was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
kwiatka wstawia sie tak 🌼 [ kwiatek ] ale nie robimy spacji tam gdzie ja dalam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluze pomoca przy kwiatkuuu
podobnie jest z 😴 [ spioch ] 🖐️ [ czesc ] zreszta znalazlam to: www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
[ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczółka__Anja
[ kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×