Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

Zrob test!moze bedziecie mieli rezent na swieta wiesz male buciki w pudeleczku...jak z reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj dziewczyny pomozecie mi z tymi wynikami??? Prosze!!!!! progesteron 0,41 ng/ml prolaktyna 19,99 ng/ml estradiol 48.0 pg/ml FSH 4,5mUI/ml LH 12,97mUI/ml testosteron 122ng/dl testy robione w 20dc ,co one oznaczaja jesli wiecie to prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Maleństwo ma całe 5 mm. Wszystko jest okej. Zastanawiam się na testami PAAP-A... nie wiem czy mają sens w moim wieku, ale chcę sprawdzić czy wszystko jest wporządku. Wiem, wiem. Jestem panikarą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki przepraszam za moją nie obecność ale ta migrena kiedyś mnie wykończy :( i w pracy dalej mam więcej roboty, dzisiaj udało mi się szybciej skończyć bo mąż miał zebranie i musiałam małego przejąć. Pani.Kara gratuluję :) i sporego już masz maluszka :) i najważniejsze że wszystko jest w porządku :) Zocha a ty z czego się chcesz odchudzać chudzino :P :D :) buziaki dla was 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że już niedługo dołączycie do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani.Kara cieszę się bardzo, że z maleństwem wszystko OK. To bardzo dobra wiadomość. Dbaj o siebie! Dobrej i spokojnej nocy życzę dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc przepraszam ze wcale prawie nie zagladam ale jakos nie mam weny do pisania i wogle :O jeszcze ta wyprowadzka eh :O milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki U nas paskudna deszczowa pogoda i siedzimy z małym w domu. Victor znowu ma katar i temperaturę i kolejna nocka była nieprzespana. Teraz znowu usnął więc mam chwilę. Mieszkanko posprzątane :) Mąż w pracy i jakoś dzień mi zleci, jutro koleżanka do mnie przyjdzie zafarbować mi włosy :) Zocha a ty czemu nie dałaś znać że się jednak przeprowadzacie :) :P Super cieszę się bardzo :) dziewczynki macie jakieś plany na ten weekend ??? :) Bo my w niedziele idziemy uczcić męża awans i ze znajomymi z pracy, mam nadzieję że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Coś się tak pusto i smutno na tym naszym forum robi :( Ja weekend spędzam raczej samotnie. Mój m przyjechał, ale ma szkołe, więc zostają nam tylko wieczory. A od poniedziałku do pracy :( po trzech tygodniach zwolnienia, mam stresa jak przed pierwszym dniem w nowej pracy, albo gorzej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila.K ale to i tak super że wieczory spędzicie razem :) eterno jak samopoczucie?który to już dc. ?? :) masz w planach testowanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wyprowadzamy sie heh mowie ze jakos nie mam weny do pisania :O od pierwszego kwietnia juz bedziemy w nowym mieszkanku mieszkac :) ciesze sie :) wszystkim milego wekendu zycze ja jutro i w niedziele do szkoly wrr heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia:) 23 dc mam zamiar testowac kolo 5 kwietnia:) ale jakos tak malo wierze ze sie udalo:( milego weekendu ja siedze sama z psami bo chlopcy sa u mojego bylego meza to jego weekend i smutno mi okropnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Coś ostatnio ciężko Was złapać ;) Moje weekendowe plany? porządki w domu. Trochę się bałagan zrobił :o Ogólnie dopadło mnie coś jakby zakażenie cewki moczowej i leczę się herbatą żurawinową i nasiadówkami z kory dębu i rumianku. Dzwoniłam do mojego lekarza, czy robić badania moczu i biec do niego czy odrazu bez niczego. A on kazał dać sobie spokój :o wziąć nystatynę bo to pewnie bez recepty- akurat! Raz, że to antybiotyk a dwa jak wiadomo na receptę. Wkurzył mnie strasznie 😡 Potem wrazie czego umyłby ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja juz po szkole głowa mi pęka :o zrobie sobie kawę i poczutam co u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zocha! Ja posprzątałam kuchnię, zaczęłam robić pranie i obiad i jestem już na początku padnięta :o najchętniej poszłabym już spać. A jeszcze tyle do sprzątania mi zostało... :o ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No innego wyjścia niestety nie ma. Nikt tego za mnie nie zrobi :o co jakiś czas siadam żeby sobie odpocząć. Będę sprzątała do 22 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia- ja zawsze cos znajde zeby sie odchudzic hehe moj M tez mowi ze nie mam z czego sie odchudzac a ja nie wyobrazam sobie zebym ubrala sie w spodenki czy jakas tunike :O Pani.Kara- ciesze sie z malenstwem wszystko w porzadku dbaj o siebie kochana :) Menia- duzo zdrowka dla Victorka KamilaK- dobrze ze macie chociaz te wieczoty :) moj M jak wraca po 22 z pracy to je myje sie i kladzie sie spac eterno- co to za jakies zwatpienie Cie dopadlo ? ej no nie martw sie na zapas bedzie dobrze dla Ciebie 🌼 Pan.Kara- nie przemeczaj sie za bardzo :) lepiej zebys miala sprzatac do 22 niz miala bys sprzatnac od razu i pozniej zle sie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Pani.Kara sprzątanie do 22 to nic strasznego. Pomału, pomału gdzie się spieszysz. Ja w sumie też jeszcze nie zaczełam :/ Masakra jakaś, jestem taka zmęczona i boli mnie glowa, że nic mi się nie chce, ani spać ani nic robić. WIOSNA ;) i jej mniej przyjemne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno więcej wiary w siebie, w Was i Wasze szczęście. Będzie dobrze. Ja Ci to mówię :D Zocha normalnie zazdroszczę Ci tej przeprowadzki. Fajnie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki dziekuje wam za slowa otuchy postaram sie wierzyc:( ja sprzatalam wczoraj bo chlopcow nie ma i musialam zagluszyc pustke a dzisiaj leze w lozku i nie robie nic tylko psy wypuszczam na siku:D Pani.Kara powolutku musisz sie przyzwyczaic bo teraz tak juz bedzie przez kilka miesiecy a potem tez troszke ale pomysl jak to bedzie cudownie no i nie wszystko musi byc na mega blysk nie ucieknie.Zocha a duze yo wasze nowe mieszkanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki eterno trzymam więc kciuki za 5 kwietnia :) Pani.Kara powolutku i się wyrobisz ze sprzątaniem :) nikt cię nie goni :) zocha:) 🌻👄 Kamila.K zgadzam się z tobą w 100% co do wiosny , bo cholernie nasiliła mi się migrena :( Dzisiaj nocka była dla mnie tragiczna, bo jakiś bałwan o 20.30 zadzwonił w domofon i mały się obudził , w miedzy czasie próbowałam go uspać 2 razy ale nic z tego walczyłam z małym do 1 w nocy potem usną i o 2.30 poprawka z rozrywki i spał do 6.30 tylko, do tego temperatura podwyższona i katar :( dzisiaj nawet stwierdziłam że chyba daruje sobie drugie dziecko :( bo siedziałam i ryczałam bo już siły mi brak. Az się boję dzisiejszej nocki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia a probowalas go posmarowac vickiem sa tez krople na poduszke albo pizamke pomagaja udroznic nosek no i kropelki do noska ja uzywam otrivin albo nasivin nawet mnie pomagaja a sa specjalne dla niemowlat i malych dzieci.Zdrowka dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×