Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala1151

Starajace sie, chetne zapraszamy

Polecane posty

hejka! jejkuś ostatni okres miałam 26 lutego i nic...chciałabym żeby to był dzidziuś, ale boję się zrobić tes, co wy an to?! co wy byście zrobiły? bo to rozczarowanie tuż po zrobieniu jest okropniaśne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty222
test bym zrobila a wiadomo czy to nie jakies chorubsko zatrzymuje ci okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się piekliłam, że forum umiera, ateraz sama nie mam kiedy wejść ;) Ale mam w pracy troche zaległości i w domu jestem już wykończona ;/ Barbara 1985 gratuluję !!! :) Pani.Kara a Ty nie przejmuj się mdłościami, przejdą Ci. Chociaż wiem, że sa mało przyjemne :P Dasz rade :) Zocha 120 - święta w nowym mieszkanku - super :) A jeśli chodzi o święta to ja też wybieram się na "gotowe" ;) eterno - ciesz się tymi dwoma tygodniami z M !!! I też już nie chce słyszeć, że czujesz, że nic z tego nie będzie. Wiara to połowa sukcesu !!! Uda się uda. Ja Ci to mówię :) kitty222, ania_d - cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lovelylove - test nie jest taki drogi, nawet jeśli jest wcześnie, nie ryzykujesz majątku. Chociaż dziewczyny przyznajcie same ile na nas zarabiają producenci testów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilaK- No ja zanim zobaczyłam te dwie kreski zużłam z 4 testy :P jestem niecierpliwa z natury hehe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o kwestie kasy, tylko o to rozczarowanie jeśli bedzie 1 kreseczka, dlatego się waham.... biorę teraz natamacyne, czy jakoś tak, iu może to to opóżnia mi okres już 4 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitty222
to zrob ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co tu tak pusto :( HALLO!!! dziewczyny lazi za mna takie glupie przeczucie ze zaszlam... probuje o tym nie myslec ale co chwila wlazi mi ta mysl do glowy :O a ja nie chce o tym myslec !!! my wreszcie na nowym juz ogarniete wszystko i wreszcie odpoczywam :):) a co u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie upadl jestem tylko zalatana na maksa dopiero wyszlam z kuchni i siedze:( wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ ____s$$__________$$ ___$$$$_________$$$ __$$$_$$$_______$$$$ _$$$$_$$$$_____$$$$ _$$$_$$$$___$$$$ _____$$$_$$$ ___$$____$$$$_$$$$____ ________$_________$s_ ___________@___@____d _____________()________$ ___________\\\__///______ ____________________ _____________ _______________ $$________________$$ $$$$______________$$$$ _$$$$____________$$$$ __$$$$_________$$$$ ___$$$$___________$$$$ ____$$$$_$$$_$$$$ ______s$$$$$s Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz wśród przyjaciół. Wesołego "Alleluja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups ;) zajączej się rozjechał, powiedzmy, że był z miękkiej czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja przyłączam się również do życzeń! Dzisiaj kupiłam moje pierwsze spodnie ciążowe- moje zwykłe zaczęły mnie bardzo cisnąć. Może to wcześnie bo to koniec drugiego miesiąca dopiero, ale ja nie mogę w starych jeansach usiedzieć. A co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zycze wam tego czego wszystkie pragniemy najbardziej na swiecie starajacym zeby im sie udalo a oczekujacum szczesliwego rozwiazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******@--@--@ ******@------------@ ****@-----------------@ ***@---*ZDROWYCH*@ **@-----*RADOSNYCH*@ **@-(\(\-----*ŚWIĄT*_-@ **@-(=':')---*ŻYCZĘ*---@ **@(..(")(")..________-@ ***@---------------------@ *****@----------------@ ********@--@--@ Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje, Alleluja wykrzykuje, po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa! ...........(\(\....../)/)..... ............(=':')........(':'=)... ............(..(")(")..(")(")..)... WESOŁEGO ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co slychac? Dopadl mnie dolek test 3 byl negatywny i zastanawiam sie czy to bylo moze za wczesnie.@jeszcze nie przyszedl kluje mnie jajnik ten z ktorego byla owu i do d**y jestem ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno ja tez tak napoczatku robilam, ale pozniej doszlam do wniosku ze to tylko marnowanie pieniedzy. i prze pierwsze 4 miesiace starania caly czas myslalam a moze jestem juz w ciazy i to mnie coaraz bardziej dolowalo ze co miesiac dostawalam okres.Dlatwego obieclam sobie od nowego roku niebede tak myslec duzo otym, niebylo mi latwo ale szukalam sobie jakis zajec. i zaszalam w koncu w ciaze nawet niewiedzialam kiedy.wiem ze mi teras latwo mowic ale sporouj dac sobie troche na luz ja tezymama zawas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara1985 ja wiemtobyl test 3 04 nie trzeci;) poczekam jeszcze moze jednak strasznie bola mnie piersi nie moge sie dotknac po calym dniu chodzenia a i tak nosze sportowy stanik nie dosc ze mam je duze to jeszcze bola jak cholera hi hi M sie podobaja na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny mam dziwny smak w buzi taki metaliczny i okropnie boli mnie kosc ogonowa :( siedziec nie moge a o spanu nie wspomne dzisiaj ide sie zapisacdo lekarza a wczoraj bym wymiotowala od zapachu wedzonej kielbasy fuu!!! wiecie jak mi smierdziala lee :( az okno otwieralam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki poświętach :D eterno mnie też bolał prawy jajnik i to właśnie z niego miałam niedawno owulacje, bo też bolał. Od trzech dni pobolewa mnie podbrzusze, piersi większe, zbliża się chyba krwawa masakra ;), ale i tak się cieszę, że tak szybko :) Jeśli chodzi o Ciebie to jestem PEWNA, że zajdziesz pierwsza ode mnie, ja planuje za trzy cykle :) Wiem, że miałam odpocząć, ale już odpoczełam :) BĘDZIE DOBRZE !!! Damy radę :) Pani.Kara noś takie rzeczy, w których Ci wygodnie :) A ja chętnie później odkupie od Ciebie te spodnie ;) zocha 120 a Ty co ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! KamilaK- w ciążówkach jest o niebo lepiej. Wszystko przylega, ale nie uciska... Ulga :) Mnie dopadły wątpliwości. Póki co nie bardzo czuję się jak matka :o nie wiem czy sobie poradzę... jakiś dołek mnie bierze :| może za 3 miesiące, kiedy poczuję ruchy będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilaK mam nadzieje ze nam sie uda ja dostalam@ rano temperatura spadla i po zawodach:( dzisiaj zaczynam brac castagnus i wiesiolek zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem nie do zycia :( tak mnie boli :( wogle cos chyba ze mna nie tak przez ten zasrany bol starania zeszly na drugi plan jak wogle mozna powiedziec ze nadal sa :(:( bylam u lekarza przepisala mi masc antybiotyk i tabletki przeciw bolowe antybiotyku nie chce narazie brac bo niewiem czy nie zaszlam ostatnio dziwnie sie czuje wole poczekac :( nie moge spac przez to wczoraj lazilam do 3 w nocy po mieszkaniu i niewiedzialam co mam ze soba zrobic :( kamilak powodzenia kochana :* pani-kara zdrowia duzo zycze menia gdzie jestes? eterno trzymam kciuki za nastepny cykl :* barbara- gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem nie do zycia :( tak mnie boli :( wogle cos chyba ze mna nie tak przez ten zasrany bol starania zeszly na drugi plan jak wogle mozna powiedziec ze nadal sa :(:( bylam u lekarza przepisala mi masc antybiotyk i tabletki przeciw bolowe antybiotyku nie chce narazie brac bo niewiem czy nie zaszlam ostatnio dziwnie sie czuje wole poczekac :( nie moge spac przez to wczoraj lazilam do 3 w nocy po mieszkaniu i niewiedzialam co mam ze soba zrobic :( kamilak powodzenia kochana :* pani-kara zdrowia duzo zycze menia gdzie jestes? eterno trzymam kciuki za nastepny cykl :* barbara- gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, ja jestem trochę "opóźniona" i zdaję się, że nie czytałam wszystkich postów. Co za pskudztwo Cię napadło?? A co do mnie- wahania nastrojów... dzisiaj niby lepiej,ale znowu kłopty z mężem... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×