Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

a zapraszam zapraszam :) Na razie wykończymy tylko dół, ale na górze wiele nie zostanie, bo teraz normalnie robimy tynki, drzwi wstawiliśmy, zostanie jedynie pomalować pokoje i położyć podłogi a w łazience płytki więc myślę że tragedii nie będzie. Cały korytarz na górze będzie zrobiony przed wprowadzeniem, bo mamy dom z antresolą więc musi być. Daga a jaki masz projekt? ja dom w aloesie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tą łazienkę na górze to tak prędko nie wykończymy, bo ona jest dosyć duża, sporo będzie nas kosztować:( a pokoje to w sumie nie jest taki duży koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i te schody, też spory wydatek, więc nie wiem czy damy rade je zrobić tak szybko. A ja tak chciałabym już mieszkać u siebie że poszłabym nawet już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka co Ty mówisz, z tą wanną, a dlaczego nie korzystałaś?? Tylko nie mów, ze nie masz czasu!!!! Kochana ja to bym o 12 w nocy jak wszyscy spią naszykowałabym sobie taką kąpiel, ze mmmmmm. Czasami warto zrezygnowac ze snu na rzecz innych przyjemnosci, ja bardzo często tak mam:) Anuśka wyślę na pocztę zdjecia jaki mam dom. Oczywiscie to jest dom ze str internet. ale mam bardzo podobny tylko, ze z jednym garażem. Mój jest narazie otynkowany zewnątrz. We wrześniu ruszamy z wykończeniem w środku. Co do schodów to jest to bardzo drogi intteres anuska. Mamy znajomego co robi takie barierki. Nie chcę oszukać ile on bierze za metr ale to nie mało...no ale my wychodzimy z załozenia, ze wszystko pomalutku się zrobi. Na początek wszystko co najabrdziej potrzebne a później powolutku reszta:) Moje małe spi. Wypluskało się w zalewie po samą szyję:P a teraz kima ja korzystałam ze słoneczka w stroju kapielowym:) Sorki, ale ja znowu musiałam esej napisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziś w lepszym humorze jestem:) a to za sprawą tego że pojechaliśmy jednak do kina,na Rysio i spółka stwierdziłam że zasady są po to by je łamać,szkoda mi było damiana,wczoraj za ostro zaregowałam rano porozmawialiśmy sobie,uzgodniliśmy to i owo i zobaczymy kupiłam fasolkę zieloną,mama mi zaprawi w słoiki,co ja bym bez rodziców zrobiła,dużo nam pomagają,tata w gospodarstwie,mama z dzieciakami więcej już nie napiszę bo obiad wzywa,tzn trzeba go wpierw zrobić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis Mateusz doprowadza do szału normalnie. W nocy spał tak, ze szkoda gadać, w dzień tylko godz:O za duzo w tym czasie nie zwojowałam.... teraz chodzi i marudzi i coraz zdjemuję go z krzesła, bo siedzi i piekarnikiem się bawi albo w szufladach non stop....mówię wam wkurzona jestem dziś okropnie...u mnie nie moze nic stac na szafce, bo od razu Mati sie za to bierze. Albo podstaia miske pod zlew i wyciska mysło iw ogóle ehhhhh brak słów. W domu gorąco. Balkonu nie moge otworzyć, bo Mateusz juz by tam siedział a teraz tam jest patelnia......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiedziałam, że aż tyle się czeka na wyniki cytologi, (6-8 tygodni!!!) zawsze byłam prywatnie i wtedy jak robiłam cytologię 3 lata temu to jakoś dużo szybciej te wyniki były, no nic trzeba poczekać... Kurde tak to jest iść państwowo, jeszcze jakąś ankietę musiałam wypełniać, pytania w niej takie np kiedy była pierwsza miesiączka:) Żebym ja to pamiętała, wpisałam że w wieku 14 lat, bo tak jakoś mi się kojarzy, że w tedy...ehh Pietrucha to Damianek pewnie zadowolony z kina? A Igorek też był w kinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość teściowej myślę o wróceniu do rodziców na pewno tam są gorsze warunki ale nie mam już do niej sił. dzisiaj np. urządziła głośna dyskusje pod pokojem gdzie śpi Julcia.Dobrze że się nie obudziła. Dziewczyny pisałyście o zachodzeniu się Kubusia u Blanki. Jak zachowuje się dziecko. Coś się dzieje z Julcia Czasami się budzi z wrzaskiem i jakby nie było z nią kontaktu, na chwile się uspokoi i za chwilę znowu płacz.wygląda tak jakby wszystkich się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka zachodzenie się wygląda tragicznie,dziecko zaczyna płakac i dosłownie po chwili go nie słychac a po twarzy widzę,że płacze. Sinieją usta,po chwili cała twarza nawet rączki. Do około minuty potrafi nie złapac oddechu,a jak już złapie to pada na mnie tak jakby nie miał siły,mdlał. Chyba w miarę dobrze to opisałam Ja przed chwilą korzystałam z prysznica. Nie mogłam już wytrzymac,cała się kleiłam. Kubuś drzemnął tylko godzinkę a teraz daje mi popalic. daga tak nie korzystałam jeszcze z wanny,nie mam czasu,jak się tak na trepię do 22 to już nawet z przyjemności nie chce mi się korzystac :/ pietrucha to super,że humorek lepszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki blanka coś takiego dzieje się z Julcią nie mdleje ale wygląda tak jak opisałaś a od czego to się robi co wyszło Kubusiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor śpi,damian pobiegł z kuzynką bawić się,dziś odjeżdża byłam m obiad na pole zawieżć i tak codziennie,obiad,kolacja.....przerąbane no ale chłopina musi zjeść:D malinka,damian kiedyś w podobny sposób się zachowywał przez sen,czytałam że dzieci przechodzą przez jakies fazy snu i tak wybudzają się,nie wiem czy o to samo chodzi ale wyglądało podobnie jak u Julki a co do zachodzenia..........kurde igor się obudził,blankaa a nie jest to związane z krtanią? zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pietrucha to nie jest nic związane z krtanią. Byc może,że taki bezdech na tle nerwowym jest,ale też może byc z serduszka,jakaś wada,lub jak powiedziała mi doktorka pasożyty malinka narazie nic nie wiem ale 20 sierpnia mam wizytę w poradni neurologiicznej i zrobię badanie,morfologię i kał na pasożyty. Zobaczymy co dalej będzie Wczoraj tak mi się zaszedł,że myślałam że umrę ze strachu :( nie mogłam nic poradzic,dmucham mu w buzię i nic,cały posiniał,wyglądał jakby nie żył,cały zesztywniał. Ja i tak przez to wszystko w jakąś chorobę wpadnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja na chwileczke. blanka - to masz przewalone z Kubusiem. nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić:( jak o tym piszesz to mnie normalnie ciarki przechodzą:( pietrucha - to dobrze że dzisiaj już humor lepszy:)będzie dobrze:) Damian pewnie zadowolony:) później coś więcej naskrobię bo Wojtuś się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To by się zgadzało Julka jest bardzo nerwowa nawet głośniej przy niej mówić nie można bo się rozpłacze. Ostatnio rehabilitant też mówił że Julka jest nadwrażliwa i się blokuje i napina i trudno będzie ja nauczyć raczkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka szkoda że tak późno wzięłaś się za ten problem z Kubusiem,brzmi naprawdę okropnie,podziwiam Cię za wytrwałość bo ja bym chyba dawno w głowę dostała co do naszego domku,jest z projektów Dobre Domy Projekt Virgo2 wysłałam fotkę na pocztę dziś marudziłam m o szybszej wprowadzce,tylko skąd ta kasa....teraz będziemy wykorzystywac fundusze z UE w gospodarstwie i jestm trochę zła bo mase kasy tam wpakujemy,oczywiście unia odda 60% ale reszta wkładu nasza.A tak byłoby na wykończenie domu.My mamy tynki wewnątrz,kominek,ogrzewanie podłogowe,kaloryfery,ogólnie instalacje wode,prąd,alarm,tylko pieca nie mamy>wciąz zastanawiamy się jaki wybrać,może gazowe,bo kominek mamy z płaszczem wodnym. Same wiecie ile kosztuje wykończenie wewnątrz,podłogi m chce drewniane(ja bym przystała na panelach),drzwi ma chce z litego drewna-mi wystarczyłyby obite okleiną jak m chce takie standarty to następne 10 lat nie wprowadze się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję,że to tylko na tle nerwowym zobaczymy,narazie nie będę gdybac jak komuś o tym mówię to i tak nie jest tego świadomy jak to wygląda. Ja mojej mamie opowiadałam,ale ona nic sobie z tego nie robiła. Ale jak już pewnego dnia zobaczyła to na własne oczy to aż zdrętwiała z przerażenia. Ja mam naprawdę ciężko z nim,nie może płakac,nie można mu nic zabrac,trzeba nad nim chuchac i dmuchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko pietrucha to ten Twój mąż same najlepsze rzeczy wybiera,ale fakt faktem na to trzeba masę kasy :/ u mnie są panele na podłogach,drzwi mamy tylko 3 pary to też mamy drewniane ale nie były takie drogie. pietrucha Kubuś zachodzi się od 7 miesiąca życia ale zdarzały się dwu-trzy tyg przerwy. Ostatnio przez tydzień się nie zachodził a wczoraj dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko nadal szaleje:) kiedy ten dzień się skończy.... Pietrucha to mniej wiecej w tym samym etapie jesteśmy. Tylko my mamy już piec ACV załozylismy. Mój m tez wymyślił drewniane podłogi, ale mu powiedziałąm ,ze całe zycie na ten dom nie bede pracowała:) i kałdziemy panele. Na dole w salonie kładziemy płytkii łaczymy z drewnem a kuchnia, hol i łazienki oczywiscie płytki. Dzrwi tez m wymyslił niezłe jak Twój ale ja mu powiedziałąm jak TY:) My niedługo jedziemy wybierać płytki do łazienek. Cieszę się bo ammy podobny gust:) Blanka ja to zielonego pojecia nie mam o tym zachodzeniu dziecka:O Malinka moze małej się coś sni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka a co pediatra na to wogóle??? na te zachodzenie? Czy któraś weźmie do siebie dzisiaj mojego Mateusza??? Normalnie niewyspany jest i daje tak w palnik, że szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Wam sieczyms pochwalić, otóż Mati dzis dwa razy nasiuisał na nocnik:D:D raz rano przylukałam, ze bedzie siusiał i go hyc na nocnik i poszło. A teraz lata w samycj majteczkach i widze, ze usiadł na nocniczek to ja mu siup majtki w dół i siusiu było na nocniczek:D:D tym dziś zaplusował, bo tak to chodzi i marudzi cały dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga, Pietrucha - domki śliczne!! Daga Twój ile ma metrów, bo wygląda na dosyć duży. Pietrucha Twój bardzo podobny z frontu do mojego:) A ja może przez weekend popstrykam jakieś zdjęcia na budowie, to prześlę Wam. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga to super! To ja też się pochwalę, mój Wojtuś od wczoraj sika na nocnik!!!!!! W domu pięknie ładnie sika na nocnik, ale jak jesteśmy na podwórku to sika w majty:( nie wiem jakoś na dworze jest tak zajęty tymi pieskami tym wszystkim, że nie usiądzie na nocnik za nic w świecie, ale i tak jest dobrze, postępy jakieś są. Chciałabym już wyjść z tych pieluch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gratulacje dla dzieciaczków :) już się cos ruszyło. daga, dawaj Matiego do mnie, dziś mam luźniejszy dzień :) ;) Malinka, wydaję mi się,że Julcia coś przeżywa mocno i dlatego przez sen ma takie reakcje, rehabilitant mówi o jej wrażliwości,, ja bym to skonsultowała , najpierw do pediatry ,a on powinien pokierować do odpowiedniego specjalisty. Pietrucha , fajnie ,że poszliście w końcu do kina, wiesz myślę,ze Damianowi chodzi o braciszka, może wbił sobie do głowy ,że mama wiecznie z młodszym ,że Igorek jest ważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedziałek mamy wizytę u specjalisty od wzmożonego napięcia mięśni i ona takimi sprawami się też zajmuje,więc zapytam co i jak . Narazie te płacze były parę razy ale mnie to martwi. w niedzielę mamy imieniny teściowej i nie wiem co zrobić kupić jej coś i złożyć życzenia czy nic nie dawać. Dodam że ja dostałam od teściów prezent ale teściowa nawet nie przyszła złożyć życzeń tylko teść dał że to od nich. pomieszczenie na kuchnie puste super.nawet nie myślałam że to posprząta skoro rano mówiła że nie będzie robić tego co my chcemy mąż wziął Julie na spacer i dał mi czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka - ja bym złożyła życzenia, mimo wszystko, może się jej głupio zrobi... dobranoc dziewczyny, bo ja już dziś zmykam.... mam męża, wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dosłownie na chwilkę nie miałam dziś czasu,jutro was doczytam,tak w skrócie to miałam kiepski dzień,z mężem prawie nie rozmawiam...małego właśnie położyłam spać i robię sobie wychodne. Umówiłam się w pubie na piwko,mąż zostaje z małym,o dziwo nawet się zgodził a ja muszę gdzieś iść i odreagować bo inaczej zwariuję uciekam,buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) tylko się witam, nie doczytałam wszystkiego, może jutro się uda. u nas super! wyjechaliśmy o 3.40,bo oczywiście zaspaliśmy i mieliśmy 40 minut spóźnienia. Franek po godzinie zasnął, a przez tą godzinę siedział i patrzył co się dzieje.spał do 7 i do 8.40 jechał ładnie nie płacząc :) więc pełen sukces :D :D :D rano była piękna pogoda to mały popływał, po południu spadł deszcz i ochłodziło się o jakieś 10 stopni!mały siny cały, trząsł się jak galareta ale do wody się pchał :O popluskał się ok 20 minut i go zabrałam, rozgrzałam i znów do wody! ale potem go na molo wzięliśmy i już było ok :) uciekam pa! jutro na hel płyniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka to fajnie, ze zadowolona z wakacji:) Anuska pytałaś o metraż mamy 250 m2 w domu Dziunia fajnie z tym pubem masz. Przynajmniej psychicznie odpoczniesz. Malinka ja życzenia bym złozyła Ale jestem umęczona:O mały tak dał w kosć mi dzisiaj, ze szok. M dopioero niedawno wrócił, takze cały dzień sama wysłuchiwałam tego horroru. Mówię wam dzisiaj przeszedłgo siebię. W pewnym momencie to już mi się płakać normalnie chciało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo oj daga to tak jak ja,tylko że we dwóch histeryzowali mi nad głową. Był straszny upał,tak mnie wykończyli że szok Agatko super że jesteś zadowolona i świetnie wypoczywasz ze swoimi mężczyznami dzunia mogę Ci tylko pozazdrościc takiego wyjścia :( Anuśka miłego wieczoru życzę :P malinka ja również złożyłambym życzenia,a niech jej kopara opadnie pietruszka a Ty gdzie się podziewasz a gratuluję dziewczyny nauki sikania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×