Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość kla(łłłłłłł)dyna
Napisałam tak jak radziłyście''Mógłbyś jaśniej?''a on od razu odpisał''Nie wiem czy to koniec,czy odpoczynek od siebie,więc nie spotykaj się z żadnym.W hvn i tak będziesz miała obstawę,więc niech nikt się do Ciebie nie zbliża''i zaraz drugi sms''A ten sebek niech uważa i nic nie robi w Twoją stronę''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
haaa dziewczyny umówiłam się na jutro z kolegą tzn poznałam go w byłej pracy :) fajny chlopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwalił mnie ten chłopaczek klaudyny ;] a on moze sie spotykać z kim chce??????????? czyli tak ja sie pobawie a Ty czekaj na mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
klałdyna przeciez tu zawału zaraz dostane :D ja bym napisala ze bede robic to na co mam ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Ja go nie rozumiem....Czego on chce?Tu nie wie czego chce,a tu się spotyka bez problemu z jakąś i to mam ochotę napisać!!!!!!Niech wie,że ja wiem!!Może napiszę''To się zdecyduj,ja albo ta 16stka''.Mam ochotę to napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popieram lone :D bo to jest głupota jak dla mnie. jestes z nim czy nie jak nie bo oficjalnie on tego nie wie a wiec jak bedzie wiedział to niech przyjdzie na razie na ten moment mozesz robic co chcesz. nawet mozesz nago isć tam a jemu guzik do tego! szlak mnie trafi tu zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
tak jasne napisz mu o tej 16 stce i wyjdz na idiotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Napisałam ''W takim razie niech Cię nie obchodzi co robię i z kim.A Ty sam się zdecyduj czego(i kogo) właściwie chcesz''.I cisza,pff .. wkurzyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Nie,nie,nie napisałam o 16stce :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
haha i dobrze i juz mu nic nie pisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
A na imprezę pojadę,pfff,nic mu do tego!Niech wie,że''motylem jestem..lala...zatrzymaj mnie,bo nie wrócę więcej''heheh :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonabezogona
i tej wersji sie trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kladynko ale szok normalnie mnie zamurowalo Aniela miala racje kurde co za szczyl no przyslowiowy pies ogrodnika SAM NIE CHCE I NIKOMU TEZ NIE DA a niech spada i jedz kochana na ta impreze odwal sie jak nigdy dotad i BAW SIE DOBRZE I GO OLEWAJ W OGOLE NA NIEGO UWAGI NIE ZWRACAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki!!! Ja wlasnie niedawno wrocilam z egzaminu, cos tam naskrobalam, jest szansa na pozytywna ocene ;) no ale wyniki dopiero w czwartek... Jejciu, 'chwile' tu nie zagladalam a widze ze u Was tak wiele sie dzieje.. Jak ja sie ciesze ze wszystko zmienia sie na lepsze.. Bedzie dobrze, bedzie dobrze.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie... Bylam dzis na zmianie u 'mojego'.. Nie bylo zadnych fajerwerkow, przelomu... no ale nie ma co oczekiwac za wiele od razu. Nastapila miedze nami 'komunikacja' ;) oczywiscie w sprawach sluzbowych, ale zawsze cos... A w ogole to odnioslam wrazenie, jak podszedl do mnie (w sprawach sluzbowych) powiedzial co mial powiedziec, przystanal na chwile i tak wygladal jakby cos chcial zagadac (lub czekal az cos powiem) no ale chyba braklo mu slow i po w chwili w bezruchu ;) odszedl :( Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech. a ja mam faze teraz z ta przyjaciółka. masakra. bo gadałam z kumplem i on mówi że może być jeden powód dla którego on za nia lata tak.. - sex. jak o tym myśle że on dlatego za nią latał to nie wiem czy mam sie smiać czy płakać. nie wydaje mi sie żeby on był do tego zdolny bo mimo wszystko spokojny chłopak i od takiej strony go nie znam..wydaje m isie ze chodziło raczje o zabawe jak o sex. chyba że potem ich relacje sie zmieniły. nie wiem ale faza jest ;/ no nic pozostaje mi czekać momentu aż przyjdzie i mi to powie. Madziula na pewno zaliczysz :*:) do czwartku nie daleko :) a Klaudyna dobrze robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry paniom:) ehhh ja nie moge dzis spac-obudzilam sie przed godzina i wzielo mnie na rozmyslanie i analizowanie.... wrrrr Ostatnio zaczynam chyba tracic wiare, ze to 'wszystko' sie ulozy... sama nie wiem... I mam jakies cholerne obawy przed tym ogniskiem... Boje sie, ze bedziemy sie mijac, nawet sie do siebie nie odezwiemy i ogolnie ze bede po tym rozczarowana... Tzn nie nastawiam sie na niewiadomo co... Nie zamierzam z nim rozmawiac o 'nas', ale.. Kurcze, chyba wlacza mi sie jakas blokada... Ja w ogole nie wiem o czym moglabym z nim rozmawiac.... brrrr :/ Zaczynam czuc sie jak nastolatka.... Dziewczyny pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Madziula a tobie co z rana :) na ognisku badz soba usmiechaj sie rozmawiaj ze wszystkimi BAW SIE DOBRZE wtedy go do siebie tym promiennym nastrojem przyciagniesz, z boku bedzie sie zastanawial co cie wprawilo w tak dobry nastroj z ciekawosci podejdzie i zagada hihihiih czym sie stresujesz przeciez to nie egzamin ustny ani rozmowa kwalifikacyjna GLOWA DO GORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka- postaram sie tak wlasnie zachowywac, moze to 'przyciaganie' zadziala... ;) ehhh egzamin przy wszystkich sprawach sercowych to pikus!!! Nie no, musze sie naladowac pozytywnie do piatku. Glupieje chyba ze strachu... Ale jak juz sie nadarza (w koncu) jakas okazja - to naprawde trzeba sprobowac zrobic wrazenie... Bo kto wie.. moze dla 'nas' juz dlugo nie bedzie takiej okazji... nastepna wspolna impreza- o ile taka jeszcze bedzie, to pewnie dopiero za kilka miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kla(łłłłłłł)dyna
Dzień doberek dziewczynki :) Miłego dnia Wam życzę :) Wczoraj coś net mi padł :( a poza tym,to się rozchorowałam.Katar,kaszel,ból gardła,głowy,brrr,wyszła mi ta imprezka. Dziękuję Kochane,sama jestem z siebie dumna,że nie wymiękłam :D madziulka,na pewno dobrze poszedł egzamin :) wszystkie trzymałyśmy kciuki. A piątek tuż,tuż ... Odstrzel się nieźle,bądź uśmiechnięta,radosna,a zobaczysz,że to podziała :)I może po % odważy się na jakiś,skoro teraz coś go zamurowało,gdy rozmawialiście :) po % jest się o wiele odważniejszym,no i podobno faceci mówią wtedy całą prawdę,hehe :) Madziulka,bo to właśnie tak jest.Nie wiadomo o czym rozmawiać,bo nasze serca mówią jedno.Kiedyś takie bliski nam osoby,tyle tematów do rozmów,a teraz tak się oddalili, blokada i kompletny zanik,co tu powiedzieć. Ale nie trać wiary!Jeszcze się okaże,że ognisko będzie przełomowym wydarzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę sie starala, ale na sama mysl o tym wszystkim mam stracha... Podobno po % jest latwiej.. ale po naszej pierwszej imprezie po rozstawniu nic z niego nie wyciagnelam... Kolezanka poradzila mi wtedy, zeby probowac sie czegos dowiedziec,no wiec zagadalam a on nawet nie chcial ze mna rozmawiac... Wiec z nim to nie tak latwo... No ale - to bylo 4miesiace temu... wiec jest nadzieja ze moze teraz jest madrzejszy - o te 4 miesiace ;) Zobaczymy jak to bedzie... No wlasnie -wszystko rozbija sie o to ze kiedys bylismy dla siebie wszystkim i ciezko bylo sie przelamac zeby zapomniec o tym dramatycznym rozstaniu... Ehhh ale i tak jest juz o niebo lepiej niz wczesniej... Do piatku mam czas zeby sie ogarnac i nabrac odwagi ;) Klaldyna - ja tez sie ciesze ze nie wymieklas - oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Cos mi sie wydaje ze ten okre WRZESIEN PAZDZIERNIK to dla nas wszytkich bedzie przelomowy. Moja mama pisala wczoraj do Anieli w swoich sprawach wszystko sie mamie zgadzalo pisala takie fakty ze nie ma opcji by podwazyc wiarygodnosc tej kobiety a mnie to cieszy bo pisala cudne rzeczy na temat moj i mojego hi hi hi az sie lepiej spalo. Mama zapytala o swoja siostre czy ma do niej negatywny stosunek a Anila odpisala ze ZDECYDOWANIE TAK I ZE KONFLIKT SPOWODOWAL JAKIS MEZCZYZNA I ZE KARTY MOWIA ZE MAMA DOKLADNIE WIE O KOGO CHODZI a miedzy mama a ciocia namieszal bardzo ich kuzyn naplotkowal okrutnie i laski sie do siebei nei odzywaj do siebie od 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj jak ja bym chciala zeby te wszystkie piekne wrozby Anieli sie spelnily... :) Tylko az sie boje w nie wierzyc.... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
madziula no co ty szczescia sie boisz:) na powiedz nam o co pytalas i co ci napisala Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescia sie nie boje, chyba raczej rozczarowania.. No przeciez pisalam w niedziele o wrozbach ;) Wrozby Anieli sa takie ze achhhh....Ogolnie mowiac to wywrozyla ze moje kochanie czuje do mnie to samo co ja do niego i ze szybko do siebie wrocimy.. :D Ojjjj oby tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:))
Kochana a po cholere ci to bylo teraz zle sie czujesz.....ja bym z checia sie wlamala na konto swojego ale nei znam hasla hahahha na poczte poza tym boje sie ze to sie wyda ze staralam sie zlamac haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×