Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Jego pani ale ja to wlasnie wiem, dlatego sie odsunelam. Moze faktycznie to jest tak, ze ja sama tez potrzebuje chwili oddechu. Zobaczymy jak to zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce spędzić z Tobą np.wieczór to powiedz: "Kochanie, bardzo bym chciała ale umówiłam już się na zakupy z koleżanką" albo "Wiesz jak mi na Tobie zależy, ale mam urwanie głowy. Przełóżmy to na przyszły tydzień" itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra :* Dobranoc, śpij tej nocy :) ja jutro będę dopiero wieczorem, mam nadzieję że Ci nie odbije i nie napiszesz do niego :D POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no tak ja myslalam co napisac jak on mi napisze co sie stalo... a tu prosze wcale nic nie napisal... teraz juz wiem ze jedyne co moge zrobic to milczenie i tylko to... kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
pewnie myslal ze jak zobacze ze jest dostepny na gg to ze ja zaczne rozmowe... nie nie.... postanowlilam caly czas byc na niewidocznym... tak jakby mnie nagle nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana, wcale mnie nie dziwi jego zachowanie.. już jak dzwoniłaś doskonale wiedział że tęsknisz.. Jak widzisz nie zrobilo to na nim wrażenia :( Tylko nie tłumacz sobie że się nie odezwał bo jest tak bardzo zajęty.. bo to NIEPRAWDA. i nie myśl tyle co on myśli, bądź niewidoczna n ie tylko dziś ale z tydzień.. Odsunięcie się to jest JEDYNA szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym milczeniu jest to że my nie patrzymy na nie obiektywnie.. np.Tobie się wydaje że to nic wielkiego jak zadzwonisz do chłopaka, a my z boku widzimy wielki błąd. Ty dopiero jak ochłoniesz też widzisz że źle zrobiłaś... dlatego warto się konsultować.. bo np.ja też mam myśli żeby się odezwać, ale jak czytam o Twoim chłopaku, Załamana, to widzę że takie myśli są BEZ SENSU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej :) no ja też zawsze rano i wieczorem najbardziej tęsknię, szkoda że on N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zaczyna mnie dobijać ta cisza z jego strony " co ja mam powiedzieć... my od niedzieli nic... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, czy się nie odezwać, bo może mu przykro albo się obraził... :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie zadzwonię ani nie napiszę, niech ma ten czas dla siebie. Uciekam teraz, będę wieczorkiem, miłego dnia, trzymajcie się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przeczytalam z ciekawoscia Wasz topik i, choc mnie nie dotyczy, to chcialabym Wam cos napisac... tak z perspektywy 10 letniego , dobrego zwiazku (ktory tez przeszedl rozne wzloty i upadki :P ) Jest takie zdanie, nie pamietam kto to napisal czy powiedzial, ale tak mi sie nasunelo czytajac Was - "Dont make someone a priority if they only make you an option", dla tych, ktorzy ewentualnie nie znaja angielskiego, w wolnym tlumaczeniu - " Nie czyn z kogos priorytetu jesli dla niego jestes jedynie opcja". Mysle, ze powinnyscie to miec zawsze na widoku ;) i myslec bardziej o Was niz o nich... Powodzenia Wam zycze z calego serca!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×