Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość 222222
no, przeczytałam topik i widzę poprawę - brunetko (Agatko) super, tak trzymaj! to oni mają za nami gonić a nie my za nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dzięki nam, a niby komu? kto nas wesprze lepiej niż my same? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
chcialabym miec tyle sily.. musze przyznac ze po rozmowach z wami jest mi lepiej... nie wiem jeszcze w jakim sensie ale lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
a wracając do tego palenia trawki - ja też zapaliłam tylko raz... co za koszmarne uczucie, nie wiem jak facetom może się to podobać :o więc wiem co czułaś :) mój eks też oczywiście palił, może to miało wpływ na to jaki był... i nieraz wpadłam w furię jak go widziałam w różnych stanach i mu się dostało :) ale nigdy mnie nie uderzył ani nie odepchnął ani nie oddał na szczęście :) no i nie robił takich jazd że przez to "stracił zaufanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
załamana, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
w grudniu 23 bede miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale 22(..) powiedz mi szczerze. Jak Ty myśllisz? Czy to jest powód do utraty zaufania i uczucia (tych dwóch słów właśnie użył). Wszyscy mi mówią, że w sumie to mu się należało. Jedynie moja mama twierdzi, że nie powinnam aż tak reagować, ale zgadza się ze mną, że zachował się fatalnie. I jak już mówię o mojej mamie. Ona nic do niego nie ma. Nadal go lubi, wczoraj zrobiła mu nawet kaszkę manną, bo on lubi :P A jego rodzice z mety postawili na mnie krzyżyk. To smutne jak bardzo różnią się podejścia naszych rodziców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
uważam że to absolutnie nie jest powód do takiego zachowania jakie stracone zaufanie? no bez jaj... co gorsza uważam że jak mu się spodobało to może częściej sobie na takie "imprezki" chodzić... :o a to niestety zmienia facetów strasznie, niektórych bardzo i stają się okropni, egoistyczni i leniwi... pomijam już podejście jego rodziców ale jestem pewna że oni myślą że on był w porządku a Ty tą złą - bo niby komu mają wierzyć? zwłaszcza jak on umie dobrze naściemniać... swoją drogą same widzicie jacy są ci faceci... egoiści, i na dodatek tchórze - gdzie mają jaja żeby się przyznać że to ich wina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
załamana trzymaj się - polecam książkę dlaczego mężczyźni kochaja zołzy - MUSISZ ją przeczytać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
a co w niej takiego jest? ja nie umiem byc wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
tam pisze że zołza to nie wredna baba, tylko taka którą faceci szanują bo zna swoją wartość, i opisane jest jak on myślą, naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
heh zolza mi sie kojarzy z byciem wredna egoistka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę przesadził, aż chciało mi się śmiać jak to wczoraj mówił. No ale nie wypadało :) Ja tam jestem taka, że jak mnie coś boli to mówię. Czasami sobie pokrzyczę, ale pamiętliwa nie jestem. Szybko przechodzi i jest kolejny dzień. A oooon?? Ooon by się zastanaaawiał, myyyślał, maruuudził.. Ja jestem wesoła i bezpośrednia :) A on wszystko w sobie trzyma. Jemu jest źle. Nie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się do mojego nie odzywam jestem autentycznie silniejsza. ktoś na innym topicu napisał że faceci reagują tylko na brak kontaktu w takich sytuacjach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
mam juz toto wiec przeczytam ale nie dzis... to jak wroce w niedziele do komputera to zobacze co tam jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mężczyźni kochają zołzy - to świetna książka, czasem trzeba patrzeć na to z przymrużeniem oka ale sedno jest prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
nie czytam ale przegladam i natknelam sie na zasady ZASADA ATRAKCYJNOSCI NR 39 Mezczyzni nie reaguja na słowa. Reaguja na brak kontaktu. no tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :) my tu jesteśmy sobie wesołe (prócz załamanej, bo ona bidulka bardzo się smuci - niepotrzebnie), a te głuptasy siedzą w ciemnych kątach i słuchają dołujących piosenek :P jak mówi mądre powiedzonko "w kupce siła" JESTEŚMY SOBIE BABKI W KUPCE :):) Mój np ma opis Timbaland feat. Katy Perry If we ever meet again. Hehe :D No właśnie.. if if if :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
no dziewczynki ja mowie dobranoc bo jestem wymeczona;/ jutro jeszcze tutaj zajrze:) moze zdaze cos napisac a jak nie to wracam w niedziele:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no mam nadzieję że mój też teraz rozmyśla o mnie :D:D:D marzenie ... ehh Dobranoc, Zrozpaczona. Rozumiem Twój ból, jak facet mówi "nie kocham" - nie ma nic gorszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na moje słowa: Nie mogę już dłużej tak cierpieć usłyszałam: Hmm.. i co w związku z tym? ;//// DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dobranoc załamana :) a ja wam wyślę zasadę nr 2 tak dla potwierdzenia :) Kobiety, za którymi mężczyźni szaleją nie zawsze są wyjątkowe. One po prostu nie dają po sobie poznać, że im na facetach zależy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
bo wiecie, faceci są naprawdę prości. jak im jest źle, to robią coś żeby im było dobrze a nie rozpamiętują tak jak my... widzę to po moim M jak mu się żalę na coś tak po prostu się pożalić to on od razu szuka przyczyny i rozwiązania :) wiem że chce dobrze, ale my myślimy inaczej i chciałabym czasem żeby on mnie "pożałował" tak po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Czytałam ostatnio fajny artykuł. Było tam napisane, że jeżeli powiemy mężczyźnie, że boli nas głowa, to on zaproponuje tabletki do bólu głowy i zapyta co z kolacją. Oni widzą tylko czarne i białe. Nie ma tam odcieni szarości. A kobiety lubią owijać w bawełnę. Wspomniany ból głowy to ukryte słowa "może zrobisz kolację"? Tak pokrótce. Fajny był ten artykulik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×