Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

ha ha no ja mu juz o tym powiedzialam ha ha, ale powiedz jak to jest..? A moze on sie tak dowartosciowuje, a moze szuka tej polwki z ktora mu wreszcie bedzie super w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co Weri... powiedz tak i po kłopocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mów do niego wprost. nie na około typu: Przeze mnie nigdzie nie możemy jechać. :D mój tez mi zawsze mówi (mówił:() że nie lubi tych moich zgadywanek. lubi wprost. powiedz mu wprost: Miło by mi było jakbyś czasami za mnie zapłacił, oczywiście tylko wtedy gdy możesz. uważaj tylko żeby Cię nie potraktował jak materialistkę ale jeśli znacie się tyle, to... chyba wie jaka jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myslcie na temat tego ,ze jest słaby w łózku i tak zmienia i czego on ciagle szuka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mozliwe ha ha. ale w koncu to on zmienia i z zadna nie wytrzymuje dluzej..? to kazda za slaba dla niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos zadna mezatka meza dla niego nie rzucila, a z tego co sie dowiedzialam to byla zona go zdradzala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie po prostu jest gnojem parszywym. i chce być pewnie niezależny od kobiet. a wszystkie raczej traktuje podobnie. jak się znudzi, to jest nowa. i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak. ha ha no mozliwe ze sie uczy ha haha. Wiecie co ja sie go spytalam czy on czasem niejest gejem. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego pani masz chyba racje, w kontekscie tego co mowila jego mama, ze jest dziwny ....(brak stabilizacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że spraw łóżkowych nie należy wypominać.. ja przynajmniej mojemu J nigdy bym niczego nie wypomniała. To są ich słabe punkty. Samoakceptacja jest ważna , a wypominanie takich rzeczy może zaprocentować jakimiś nieciekawymi konsekwencjami.. po co zachowywać się jak gimnazjalista i wprowadzać w kompleksy drugą osobę? To tak, jakby on na pożegnanie powiedział Ci : jesteś gruba, masz za małe cycki a na to wszystko brzydko pachnie ci z ust. Takich rzeczy się nie robi. Dojrzali ludzie nie powinni się w ten sposób zachowywać. Tak kończą się dwudniowe związki nastolatków. Chamowatych nastolatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak brunetka, gdyby mnie tak nie potraktowal (na koniec sie przyznal do tego wszystkiego cham jeden)to na pewno bym nie wypomniala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko. Zdradzana kobieta wie... Będziesz miała z tego satysfakcję? Chcesz jej pomóc? Myślę, że nie będzie Ci wdzięczna. Daj sobie spokój. To tak, jakbym po zerwaniu z byłym poszła na komisariat i powiedziała szanownemu panu policjantowi gdzie trzyma dragi. Po co? Po to, żeby się później zastanawiać, czy spali mi chałupę? Będziesz tego żałowała.. nie rób takich rzeczy. To nie są Twoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie :) ja swojego też podejrzewałam swojego czasu :P czy aby taki ukryty gejonek z niego nie jest, ale nie... gejonek na kobietę się nie podnieci :) kryzys wieku średniego+zranione uczucia=chujnia, grzybnia i przepaść w dół Ci faceci nie zdają sobie sprawy z komizmu jaki wokół siebie roztaczają takimi działaniami :) Mnie już wiele takich zaczepiało, mogliby być moimi tatusiami. Bleh :-/ A ruchają co żywe i na drzewo nie spierdziela :) Odbijają sobie lata kiedy to jeszcze wierzyli w miłość, wierność, oddanie itd. Świat im spadł na ryj. A to taki mechanizm obronny. Biedaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetko, zastanawiam sie. Chodzi o to, ze jej mąż nie wie, faceci tego tak nie wyczuwaja jak kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to :( ja się tu produkuję od popołudnia i cisza ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×