Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada___
Edith jesteście ze sobą rok? kiedy CI to proponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha, myślę że jeśli on się jutro nie odezwie albo napisze że nie może - nie powinnas mu nic odpisywać i też się nie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Editha, ale to jeszcze gorzej. Bo spotkanie Z TOBĄ, JEGO MIŁOŚCIĄ jest uzależnione od auta!!! Jeżeli to spotkanie nie dojdzie do skutku to NIE ODZYWAJ SIĘ DO NIEGO!! Może wreszcie on coś zaproponuje. A jeżeli też będzie cicho siedział, to oznacza, że NIE ZASŁUGUJE NA CIEBIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka, akurat mieszkamy daleko od siebie wiec auto jest niezbedne. Ale ok, zobaczymy. Az jestem ciekawa i nawet inaczej zaczynam na to patrzec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje, ze jak oleje moja inicjatywe to juz KONIEC! zapominam o nim for ever:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAstaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bez wzgledu na wszystko starajcie sie myslec pozytywnie daje to super rezultat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
wrocilam z zajec moj tez milczy... ech niedlugo swieta. ja mu zyczen nie napisze chyba ze on mi jakies wysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie jacy oni sa niewdzieczni, egoisci myslacy tylko o sobie. Ja go pytalam jak widzi przyszlosc i mowil wtedy, ze mysli o dziecku i o slubie. Ale t ow kategoriach przyszlosciowych. Wierzycie ze mozna sie po prostu czasem spotkac z bylym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
jak nie zalezy na bylym to mozna sie spotkac bo to kumpelskie raczej ale jak zalezy to wydaje mi sie ze bedzie bolalo albo przywroci wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiedzial ,ze mnie na to nie nabierze, bo mowilam mu wprost, ze koniecznie mi na tym nie zalezy. Wiec mysle, ze to byl oszczere. Ciekawa jestem jak to sie wszystko ulozy... Dzis mam wolne w pracy i dkatego tak przezywam, potem juz bedzie ok, zajme sie czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, a nie wierze. Mi takie spotkania do szczescia nie sa potrzebne, a wrecz przeciwnie. Skoro mnie nie chce, to ja nie chce jego na kazdej mozliwej plaszczyznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
ja np sptokalam sie kiedys z bylym ale jak juz uczucie wygaslo ii szczerze nie mielsismy o czym gadac w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napisze, ze nie pasuje mu sroda to ja sie wycofuje. A nawet jak przyjedzie to tez watpie zeby sie ukladala rozmowa, on w ogole byl malomowny, a co dopier oteraz... ale jestem ciekawa. I ta kjuz nie daje temu szansy,nawet jesli kochalam to zabil we mnie to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
przyjazn jest tylko jakby po to by latwiej bylo wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
jestem pewna ze nie bedziesz plakac no chyba ze ze szczescia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×