Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Gość czekolada___
brunetka, nie bądź dla niego za miła, bo bedzie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
bedziemy czekac na relacje spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jedna będzie miała dzis wyjaśniona sytuacje ja tez trzymam kciuki i jestem dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem średnio zadowolona. A nawet chce mi się płakać :( Przytulił, powiedział, że mnie kocha i teraz będzie tylko lepiej. Zaproponował kino, ale później się z tego wycofał.. umówił się na jutro. Jest mi przykro, bo tyle czasu się nie widzieliśmy, chciałam z nim trochę pobyć.. Doopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem ze napisalam o tej srodzie i moj M odpisal, ze jak bedzie mial auto to jak najbardziej. I wpadl mi taki pomysl do glowy, zeby go spytac czy by mi pomogl malowac pokoj (planowalismy to). I on mi napisal ,zewlasnie bedzie w sobote malowal swoj pokoj i spytal kiedy ja chce malowac moj i mu odpisaalm ,ze myslalam wlasnie o sobocie, ale ze sie dostosuje do niego. ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunetka, ten Twoj facet tez mi wyglada na niezdecydowanego... jakby chcial a nie mogl:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada________
brunetka, a co to za niespodzianke miał dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wie mczemu, ale czuje, ze bedzie dobrze. Za bardz ogo kocham ,zeby nie bylo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te jego smsy nie sa jakies lakoniczne, tylko normalnie do mnie pisze. Moze choc troszke zatesknil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianką było chyba wyznanie mi miłości. Więcej się nie spodziewałam, bo on wcale nie jest romantykiem. Ani troszkę.. No i zabrał mnie nad jezioro. A później powiedział "Wiesz co? Ja coś muszę też do szkoły napisać, może wyskoczymy jutro wieczorem?" I co miałam powiedzieć ? Powiedziałam dobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
kurcze no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada________
o kurcze myślałam że conajmniej pierścionek zaręczynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada________
no niestety takie jazdy o niczym dobrym nie świadczą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady czekoladko :) Napisałam mu, że trochę mi przykro, że tysiące spraw jest ważniejszych ode mnie, to napisał, że o 20 po mnie przyjedzie.. Ale gdybym mu nie powiedziała, to pewnie by nie wpadł na to, że mogło mi się zrobić smutno.. Dlatego niecierpię facetów.Oni nigdy nic nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana zrozpaczona
hmm no lipka troche... a juz myslalam ze chociaz do ciebie sie szczescie usmiechnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faceci wlasnie tacy sa, ze sie rzadko kiedy domyslsa i trzeba im mowic wprost. Ja t owidze bardz odobrze u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oza tym oni lubia pobyc sami, kazdy powinien miec swoje zycie, ja to chyba tego mojego zajechalam" bo ciagle u mnie byl i u mnie i nic swojego nie mial... teraz to zaczynam czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada________
powodzenia, nie dawaj mu siebie na tacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moim zdaniem to zalezy od faceta, bo moze sa tacy, ktorzy musza czuc ze sa wazni, potrzebni, kochani i trzeba im o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada________
Editha, nie wyrzucaj sobie zbyt wiele, zwłaszcza nieczułości sobie nie wyrzucaj;), jeśli już bycie zbyt ciepłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×