Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

Musisz mu to powiedziec, ja w ogole mysle, ze faceci takie zachowania maja w swej naturze, to u nich normalne. A nas to denerwuje. I to jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy najblizszej okazji mu powiem i wogóle musimy szczerze porozmawiac bo inaczej nie odbudujemy naszego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja juz czasami nie daje rady wczoraj było super a zwlaszcza jak powiedzial ze czuje ze znowu jest tak jak dawniej ze jest mu ze mna dobrze ize musi zaczac doceniac to jaka jestem a dzis caly dzien mało mamy kontaktu ze soba do 18 pisal dosc czesto i tez miał gosci a od 18 zero sms i dopiero jak ja po 21 mu napisalam to po 22 odpisał ze jeszcze są goscie ale juz sie zbieraja i dalej cisza buuu z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez nie mozesz go inwigilowac non stop. Ja wiem, ze super by bylo jakby pisal, ale przeciez wiesz, ze on ma sowje zajecia i zapewne nie ma telefone w rece non stop. Daj mu chwile oddechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentosssss
nie wiem przez ile ssssssssssss pisze ten swoj nieszczesny nick, ale to ciagle ten sam mentosik;) otoz siedze sobie przed kompem u mojego, jak patrze na zegarekmam 23 51... slodko spi. wlasnie sie przewrocil na drugi bok. dzis u niego spie. przyjechal do mnie po poludniu, poznal mojego szwagra;) potem siostra z mezem pojechali, ja z moim posiedzielismy jeszcze troche i tez sie zmylismy. ja sobie siedze i jest mi dobrze:) radio mam ustawione na zetke, fajne kawalki leca. cholera, Kochany ma stara klawiature i trzeszczy mi tu jak pisze. mam nadzieje ze on nam nigdy czasu nie da, jak go nie widze 24 h to juz umieram.. :( dzis byl cudowny wieczor ;) :P :D :classic_cool: dobranoc laski, poczytam jutro na spokojnie wasze wpisy! (jak znow bede umierac za nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie o to chodzi ze ja go chce osaczac i nie wymagam zeby pisal caly czas ale ostatnio mielismy jedną bardzo smutna i przykra sytuacjie i ja przez to tak waruje jak nie pisze ale nie chce o tym tu na forum pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic innegomi nie zostało jak wyjasnic mu to jak sie spotkamy i czekac dzis jak sie odezwie a znajac go pierwsze co zrobi to zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobietki, wczoraj dostalam od M zyczenia, a dzisiaj smsa z pytaniem jak mijaja swieta ... Hmm co on ma na celu??? Przeciez wiem , ze ma romans z mężatką, jego podwładną w pracy... co on ode mnie chce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaczynam sie zastanawiac czy troche nie namieszac za to co nam zrobil... nie wspomnialam Wam, ze mam malego synka, ktory tez M polubil i teraz tak jak i ja odczuwa jego brak. Kurde nieodpowiedzialny cham. Mam dwa numery telefonow od tej jego kochanicy, znam ludzi z jego firmy, na nk ona i jej mąż maja konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob tego, często klasę naszego partnera poznaje się przy rozstaniu, zachowaj swoją klasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossss
tez uwazam, ze nie powinnas nic takiego robic... masz przeciez swoja godnosc i nie musisz uciekac sie do takich metod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem, mąż tej podwładnej się dowie o romansie żony z szefem, potem ja go uwiode i rzuce;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editha pomysl
o mezu tej kobiety, musisz powiedziec, poniewaz on jest oszukiwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×