Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszka100

Chłopak dał nam czas

Polecane posty

a mi nawet niezle ale też jestem wkur... bo nie spotkalam się dzis ze swoim bo stwierdzilismy ze dzisiejszy dzien on spedzie ze swoja rodzinka ja ze swoja ...ma dzis gosci...Pisalismy ze sobą i tu nagle od 18 cisza no naprawde tak zajety ze niemoze napisac sms? no i smutno mi z tego powodu troche mnie kusi zeby napisac ale nie napisze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy się widzieć jutro , ale jestem taka zla na niego ze nie pisze no szlak mnie trafia martwie sie a on pewnie dobrze sie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem zaborcza ale przedtem pisał nie czesto ale pisał a teraz 3 godz ciszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie pije sobie winko zaraz włacze jakis fajny film i mam wszystko w d.... martwie sie bo taka mam głupią nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asenatko daj na wstrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrz Poszłam wczoraj do baru. Wróciłam. Opis mojego "w terenie :)". W terenie? Hm.. myślę sobie.. z kim? w jakim terenie? teren to gdzie? a jak coś mu się stanie? a jak się napije i coś mu się stanie? a jak brat znów z dobroci serca poczęstuje trawką? a może czymś lepszym? Piwo. I za przeproszeniem w d.u.p.i.e. To ja rano obudziłam się z dwoma smsami i nieodebranym połączeniem od niego. Zwalcz!! Polecam energetyczną muzykę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, do tego skakałam przed chwilą xD dajemy radę :D I mimo, że uświadomiłam sobie dzisiaj, że nasz związek jest skończony, że po prostu dłużej nie mogę.. JA nie mogę.. że to się nigdy nie zmieni, zawsze będzie tak samo.. to i tak jestem przeradosna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj dobre masz nastawienie .... ja teraz biorę tel z muzyka do skakania i ide skakać w wannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KObietki. Ja sie tylko przywitac, mialam tak ciezki dzien, ze padam na twarz. A jutro mamy sie spotkac i chyba padne zywym trupem ;) eeeee znowu nie chce isc :o Kurde, poradzice co mam mu jutro zakomunikować:) Pozdrawiam Was mocno i życze milego wieczorku:):) Proszę śwętować!!! p.s. Jakies 20 min temu tez szalalam po pokoju:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nastazja czyli jednym slowem skakałysmy wszystkie razem mimo ze osobno --?bo odległość porozmawiaj z nim szczerze co cie boli po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci są tak malo domyslni ze szok ale nadzieje zawsze można mieć ze cos zrozumieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postanowilam, ze jutro probuje ostatni raz. Jesli sie oburzy, nie poslucha to sie pozegnam, bo tylko zszargam sobie nerwy:o najgorsze to to, ze ja nie chce {beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz masz racje postaw sprawę jasno poco sobie nerwy psuć ... ja mojemu tez pare spraw musze wyjasnic bo tez mnie czasami wkurza jego zachowanie zwłaszcza dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
związek przedewszystkim opiera sie na kompromisach ja jutro tez szczerze porozmawiam z moim facetem bo zawsze jest cos do ulepszenia zwłaszcza po ostatnim rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×