Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dusiaczekprosiaczek

Łzy, które sprawiły, że postanowiłam się zmienić. Wspierajmy się.

Polecane posty

Gość dusiaczekprosiaczek

Dzisiaj przymierzyłam czarną sukienkę, którą miałam założyć na egzamin 4 maja. Rozmiar 42. Wcisnęłam się w nią. Waszystko byłoby dobrze, gdyby nie mój brzuch. Balon, wielki balon. Jakbym była w 6 miesiący ciąży. Przecież urodziłam pół roku temu. Spojrzałam na siebie i ... zobaczyłam niepewną siebie, zaniedbaną kobietę, która najchętniej zamówiłaby 20 hamburgerów z McDonalda, schowała się w swoim pokoju i zjadła to wszystko, popijając colą. Postanowiłam trzymać się twardo i wejść na wagę. 79 kg przy wzroście 174cm. Nie jest dobrze, jest fatalnie. Mam zdrową córkę, udało mi się skończyć szkołę, mam kochającego męża i wspaniałych rodziców, którzy mi pomagają. A ja? Ja jem i nie przestaję. Usprawiedliwiam się tym, że po ciąży czuję się nieatrakcyjna. Zaczęłam analizować to co jem, co piję. Uświadomiłam sobie, że takim sposobem żywienia doprowadzę się do otyłości i do nadciśnienia. Niedługo Julka zacznie chodzić a ja nie będę miała siły jej dogonić. Nie!!! Tak nie może być!!! Ja do tego nie dopuszczę i zrobię to dla siebie. Zmienie swoje życie, swój sposób żywienia. Zacznę o siebie dbać. Dla siebie. Na tym topiku szukam wsparcia tych kobiet, które mają nadwagę. Wierzę, że razem możemy zrobić więcej. Sposób odżywiania: jeść mniej i zdrowiej Zasady: 1. Nie jeść słodyczy i fast foodów. 2. Jeść tylko ciemne pieczywo. 3. Nie jeść parówek. 4. Jeść połowę obiadu (dotychczas jadłam wieeelkie porcje). 5. Nie słodzić herbaty i kawy. 6. Jeść więcej warzyw i owoców. 7. Pić wodę mineralną, zamiast słodzonych soków. 8. Więcej się ruszać. 9. Ważyć się w wyznaczonych terminach. 10. Nie przerywać diety w przypadku złamania któreś z zasad. ważenie: Start: 79 kg 29.03.10- 09.04.10- 19.04.10- 29.04.10- Kto ze mną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczekprosiaczek
mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą pisać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno
dusiaczek powodzenia ci życzę :) lepiej późno niż wcale :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci wytrwałości...:) te Twoje wymienione zasady odnosnie żywienia i ruchu stosuję cały czas ;) a mimo to mogłabym schudnąc z 4 kg :( Niestetyyy taki mam organizm :( (zdarzają się czasami "grzeszki" ale to nie powinno az tak wpływac na wagę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam za Ciebie kciuki. Uważaj na owoce, bo też mają sporo kalorii. Z ciemnego pieczywa wybieraj razowe - nie wszystko co ciemne jest zdrowe, bo czasem dodają karmelu (do bułek głównie) - i dlatego jest ciemne, a ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego. Powodzenia! i melduj jak Ci idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z owocow polecam Ci stanowoco swieze ananasy- maja malo kcal (32-50kcal w 100g) i sa bardzo syte, jablka- zdecydowanie bo maja blonnik i zastepuja laknienie na slodycze! ;) i wcinaj surowe marchewki :D sama juz schudlam 8kg z wagi wyjsciowej 76kg :) Trzymam kciukasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiaczekprosiaczek
Dziękuję za wszystkie komentarze. Może piszmy co zjadłyśmy przez cały dzień, to będzie Nas motywowało. :) Jak myślicie lepsze jest pływanie czy bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i to super.. przy bieganiu dzialamy na pipe, uda i brzuszek.. a to nasza zgroza :D no ja dzis na sniadanie wypil duzy kubek (0,5l) kawy z melkiem, nie mam dzis apetytu.. ale zaraz na obiad zjem 2 nalesniki z sercem z rodzynkami itp a na kolacje pewnie z 4 jablka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pływanie;) przede wszsytkiem lepsze dla stawow...rowerek tez jest spoko. Nie zmniejszaj rygorystycznie zapotrzebowania, dodaj ruch a efekty bede zdrowe i trwale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dusiaczka
zaloguj się i napisz w stopce, to co w pierwszym poście na dole napisałaś. trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz na to
mała literówka a tyle radości :D chyba o pUpę chodziło kobietce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dusiaczka
kobieto - mało ze śmiechu nie umarłam - działamy na pipe - w głowę zachodziłam, o co Ci chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dusiaczka
i naleśniki z z sercem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze napislala!!
tak tak na pipe!!jak sie nie znacie to sie nie udzielajcie ,bieganie dobrze wplywa na miesnie Kegla!!bieganie czy cwiczenia na stepperze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiesz ja ważę jeszcze za dużo ale schudłam 8kg.. Zaczęłam ćwiczyć. Ostatnie posiłki o 18. Więcej warzyw i owoców. Słodycze i inne ciężkostrawne rzeczy ograniczyłam, ale nie wyeliminowałam. I jeśli chcesz schudnąć efektywnie to nie przestawaj jeść wszystkiego "co niezdrowe". Jedz np. batonika raz w tygodniu. Twój organizm potrzebuje wszystkiego, tym sposobem nie odzwyczaisz go od słodkich przyjemności i unikniesz efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze napislala!!
ogolnie cwicznenia aerobowe dobrze w plywaja na oslawiona pipe bo usprawniaja prace ukladu krazenia przez co do miesni i narzadow-rownierz plciowych dociera wiecej krwi bogatej w tlen,lepsze ukrwienie zwieksza ich wrazliwosc;) wysilek tez logodzi napiecie i sters wiec kobietki jak najwiecej ruchu i w kazdej dziedzinie zycia bedziecie super:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych co o pipie - he, he, a czytanie internetu działa super na mięśnie wokół ust. O mało sie nie popłakałam ze smiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa-ba
jak przeczytałam Twojego pierwszego posta to tak jak o sobie czytała :/ tylko że ja przy wzroście 175 ważyłam ponad 92 kg na szczęście obudziłam sie z tego koszmaru , wziełam za siebie i dziś ważę 68 kg trzymam kciuki i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu weź się za siebie! Nie widzisz swojego spasionego brzucha i grubego dupska? Nie traktuj swojego żołądka jak kibla gdzie mozesz wszystko wrzucić! polecam diete niełączenia produktów, zdrowe żarcie i duzo ruchu. Bieganie i pływanie jak najbardizej wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredko, mylisz sie. nie nalezy zapominac o tym ze przy aero traci sie tez miesnie i o tym jak szybko cialo przyzwyczaja sie do takiego wysilku i z czasem w ogole na niego nie reaguje. a silowe to zupelnie inna para kaloszy. i wbrew temu co myslicie, miesnie pudzianowe nie rosna od tak sobie;] na R silowe sa absolutnie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę piasałam ale się skasowało:D Chodziło o to że ja na siłownie chodziłam. Najpierw przytyłam- tłuszcz się spalił a urosły mięśnie, potem tylko aerobowe i bardzo schudłam. Teraz też się odchudzam- raz w tyg basen, stepper 3 razy w tyg po 30 minut, brzuszki itp. Poza tym posilek ostatni o 18, duzo wody, soki rzadko, herbata bez cukru, slodycze ograniczone. Tak sie chudnie w miare sprawnie. Ale musi byc ruch koniecznie. Po jakims czasie gdy waga spada coraz trudniej chudnac dalej- wtedy faktycznie trzeba zmienic cwiczenia i ogolnie styl zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kredko : -bez bilansu dodatniego i odpowiedniego treningu nic nie rosnie -aero spalaja tez miesnie a silowe atakuja tylko tluszcz i podkrecaja meta -brak posilku, w sensie ze kolacji tez na meta nie wplywa dobrze ...ale to jest Twoj sposob, ja mam swoj i jestem cala happy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kolacji nigdy nie jadlam. Moim ostatnim posilkiem jest obiad- mam tak zajecia na uczelni ze nie moge jesc wczesniej. Tzn zazwyczaj, bo czasami jem na stolowce o 14;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjkklll;ghjk
DO AUTORKI TOPIKU -DLACZEGO NIE JESC PARÓWEK ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ile radochy wywołała moja literowka dotyczaca pUpy hehe ;))) p.s a parowki sa tluste strasznie, zreszta to sam syf tlyko niestety dosc smaczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×