Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwielbiam sie kochac

uwielbiam sie kochac

Polecane posty

no wiesz domysliłam sie ze jednak wolisz kobiece kragłosci :P;) bo jak by Cie kerciły meskie..no cóz..kazdy ma rózne upodobania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi, ze ty tez tak chodzisz z odsłoniętym ciałkiem po ulicach ?? kusisz tych wszystkich rozgrzanych facetów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika znowu masz ochotę na małe conieco popifkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja...nie..ja nie chodze az tak rozneglizowana...:P ale co nie co ciałka mozna dojrzec ;) Wziwo..a co masz ochote na małe figielki ze mna ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figle migle nigdy nie są złe :) U mnie ochota i w największe upały :) a te skąpe Wsze fatałaszki... ahhh działa na wyobraźnię :) Powiedz lepiej co tam masz na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi figielkami w taki uapal to bywa rozniej..czasem troszke zbyt za goraco..ale wtedy cos na ochlode zawsze sie znajdzie ;) co mam na sobie...;) to moze zaczne tak... delikatnie opalona..miekka w dotyku skóre... na kragłych piersiach..czarny koronkowy materiał osłaniajacy wypukłosci...tyłeczek opiety szorcikami..a całosc osłonietaj zwiwna sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm pięknie :) widzę to oczami wyobraźni :D a ja się w garniturze dusze :) jak bardzo Ci zazdroszczę :) a co do figielków to jestem ich bardzo spragniony, muszę dzisiaj po pracy upolować jakaś niewinna piękność i troszkę pofiglować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... spocić się można jeszcze bardziej... ale co tam :) wiatraczek masz w pokoju dla ochłody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolatt-82
juz sobie ciebie wyobrazilem zapewne wygladasz zajebiscie sexi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatraczek to by sie własnie przydał...a tu niestety... trzeba jakos wytrzymac.. a skóra delikatnie pokrywa sie kropelkami..lsniac delikatnie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak kusisz :P widzę że prawdziwa małą kusicielka z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdej małej kobietce jest kusicielka... tylko trzeba umiec ja wydobyc ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnny zgadzam sie z Tobą w 100% :) zreszta stringusie powoli z mody wychodza :P:D ale to rzecz gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta umiejętność jest na wagę złota :) później się rzeczywiście okazuję że kobietki baaardzo lubią kusić :D ale te lśniące kropelki na twym ciele zadziałały na moją wyobraźnię, chyba dzisiaj wcześniej z pracy wyjdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chęcią zbliżył bym się do Ciebie niczym wiatr wiejącym chłodem abyś mogła poczuć mnie na całym swoim ciele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s być dla Ciebie wiatrakiem i samemu moc regulować ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslałam WziWo ze wiatr Ciebie zabrał gdzies daleko..;) no taki witerek ...mrrrr...;) Johnny..druciki musza byc...wzmocnienie konstrukcyjne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatr niekontrolowanie porwał mnie na chwilkę do moich podwładnych :P ale teraz już dmucham tylko dla/na Ciebie... zaczaję się za Tobą i z ukrycia wpierw po plecach... tak aby dreszcz emocji wstrząsną Tobą i kazał Ci się wyprostować do granic możliwości, aby Twe krągłości ukazały się w całej okazałości z wypiętą piersią, a zimny pot zlał Twą głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnny przykro mi zadnych literek ani cyferek :):D to wiedza tylko wybrani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_parka
w takim razie moze poradzicie cos mi..., ja mam zupełnie inny problem... dla mnie seks mógłby nie istnieć... nie masturbuje się (mój mąż sie dziwi :O) kochamy się średnio dwa razy na tydz... on mógłby robic to codziennie a ja hmmm czuję się czesto zbyt zmęczona.... Kiedy się już kochamy jest zajebiście i naprawde jest mi dobrze i wtedy sobie mysle... czemu my nie robimy tego codziennie a na drugi dzien kiedy mąż się dobiera do mnie to czuje sie taka zmeczona i nie chce mi sie:O niewiem moze to wina tabletek anty... :O jak podnieść swoje libido???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm....delikatny witar bedecy toba owiewa moje prawie nagie plecy...chłod sprawia iz cała sie preze od jego dotyku..skóta napina sie ..powodujac iz wszystkie wypukłosci odznaczaja sie na materiale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie..jesli nie musisz brac tablete to odstaw je...one masakrycznie obnizaja libido..i wcale Ci sie nie dzisiw ze nie masz ochoty na sex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem coraz bliżej... tuż za Tobą, skupiam się teraz na samej szyi abyś mogła poczuć odprężenie, zaciskając dłonie na szyi wodząc kciukami od głowy do tłowia puszczę trochę wiatru za uszy aby zmysł dotyku otworzył się na mnie jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac za mna..czuje sie troszke nieswoje..a jednak poddaje sie tym podmuchom..zmysły wyostrzaja sie..zapach..smak...dotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria_parka
niestety muszę brać :O Juz raz wpadlismy :O nie planowalismy dziecka ale jest i wiecej ja nie chce:( czy kazde tabletki obnizają ochotę? Czy moze ja mam zle dobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×