Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

czesc trezele, masz racje, nie wolno, zadnych odstep, zadnych podejrzanych objawow, a co do piero plamienia bagatelizowac.... ja bede napewno, bo nigdzie nie jedziemy, moj maz musi być w Wawie, 2 maja i nie oplaca nam sie ruszac, bedzie zapracowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade dzięki ci dałaś mi nadzieje że nie tylko ja będę siedzieć w domciu w ten piękny?majowy weekend mój mąż musie pracować wtedy i tylko wieczorem będę go mieć a tak sama cały dzień no ale cóż..z dzieckiem bylo by fajniej tak posiedze sama.. ,,nadzieja umiera ostatnia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swięte słowa Trezele-witam:)Też to powtarzam,że nie powinno się bagatelizować upławów lub plamień,bo to powinno się sprawdzić u lekarza,czy wszystko jest ok. Ja nie wiem,czy w weekend będę na kafe:(Bo jak pogoda dopisze,to wątpię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ale tu ruch od samego rana ;)) Ściskam Was wszystkie mocno i przesyłam trochę słonka bo u mnie piękna pogoda dziś. Ja wczoraj po pracy i po obiadku poleciałam na wizytę u dentysty, a ponieważ dość długo się czeka (pomimo że prywatnie) na popołudniowy termin zorganizowałam sobie taki mały maraton. Miałam do wyleczenia 4 ząbki i wszystkie 4 załatwiłam wczoraj ;) Jestem z siebie dumna ;) Jedna wizyta i wszystkie ząbki zdrowe ale wróciłam taka obolała że od razu do łóżka nawet komp nie miałam siły włączyć. Jeszcze dziś szczęka mnie boli ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania współczuje Ci,ja dentystów to się okropnie boję,ostatnio też mi3zęby zrobiła,ale za jedny razem ją poprosiłam,bo już to wolałam mieć za sobą,stresa miałam okropnego:)U mnie też pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsien czytałam kiedyś o tych witaminkach dla M i dziewczyny bardzo je chwaliły więc może warto spróbować, a przede wszystkim nie załamujcie się ;) Madzia jak twój pęcherzyk?? Myszko ja już dawno zrobiłabym betę to nie jest drogie, nie trzeba się wcześniej umawiać a masz 100% pewności czy jesteś w ciąży czy nie zwłaszcza jeśli jak piszesz byłby to 6tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nadzieja ;* Ja właśnie też chciałam za 1 razem wszystkie zrobić bo przynajmniej dziś pomimo że jestem obolała to mam tą błogą świadomość że następna wizyta to kontrola za 6 m-cy ;) Ja miałam dwa do plombowania i dwa trzonowe do nadbudowy więc trochę to trwało wczoraj... Ale stwierdziłam że muszę się zmobilizować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aniu...:) U mnie też słoneczko, ale możesz troszkę ciepełka podesłac bo troszkę zimno :( ja też tak ostatnio zrobiłam, tylko, że 3 naraz, zadowolona jestem, bo raz sie wymeczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam betę mimo wszystko - wyszła 2, więc ciąży nie było - mimo podwyższonej tempki przez 19 dni. Okres spóźniony o 6 dni - zdarzyło mi się to pierwszy raz (!!!) w życiu - akurat wtedy, kiedy się staramy :( Ku...a, mimo że starałam się nie nakręcać, ale wiecie, jak to jest... Cienie cieni nadziei. Dopiero jak dzis zobaczyłam tą betę czarno na białym to uwierzyłam, że na 100% nie ma szans w tym cyklu. No i moje cykle jak w zegarku teraz się rozregulowały :( To wszystko jest niesprawiedliwe... :( Dziękuję wam dziewczynki za wsparcie, jesteście kochane!!! :) Życzę miłego weekendu - mnie nie będzie na kafe, jadę się majować z drugą połówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan głowa do góry - dacie radę i na pewno w końcu doczekacie się pięknej dzidzi. Pojedziesz na majówkę odpoczniesz, oderwiesz się troszkę od codzienności i zbierzesz siły na następne starania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga dziewczyny mam pytanie i ono może byc głupie,czy jeśłi po stosunku ide sie podmyć bo mnie swędzi tu i ówdzie to znaczy ze wymywam całe te plemniki i nici z zapłodnienia?? przecież jak mają dotrzeco dotrą nie???wezcie bo juz fioła mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUN Kochana bedzie dobrze, uwierz, naprawde, damy rade i juz nie długo przekwalifikujemy się na mamuśki :) Głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FUN dokladnie tak jak pisze Ania i to nie ma sie tyczyć tylko Ciebie, ale Nas wszystkich, trzeba odpocząś nastroić sie pozytywnie, nabrac energii i działać :) trezele, nie ma głupich pytań, sa tyko głupie odpowiedzi...:) Napewno nie wymywasz niczego, to co miało sie zagnieździć napewno poszło dalej i dotrze, mowie tu o zwykłum podmyciu... Słyszałam też o irygacji czy jakoś tak to wtedy się z głębszych rejonów wypłukuje, ale to chyba nikt, kto sie stara tak nie robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na 17 ;)) dziewczyny ale mi odbilo ;p znalazlam w domu plyte gipsową i robie szafeczke ;d hehe teraz mysle jak ja ozdobic i ze powinnam urodzic sie facetem ;p;p hehe zbilam ją gwozdzikami a nawet gips rozrobilam i wyrównalam rogi ;d ale Pawelek bedzie zaskoczony ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh to znowu ty
kochanamyszko znowu dziewczyna w glowie chcesz zrobic siano wez dziewczyno pomysl nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!👄 Ale się rozpisałyście!!:D Aj Kochane ja przez ost dni chodzę straszliwie zmęczona...zapisałam się do kardiologa...najwcześniejsza wizyta koniec maja :/ We wtorek idę kontrolnie do dentysty...odpukać od paru lat mam spokój z zębami...od czasu do czasu jakiś jeden się 'obudzi'.. Kamilsien będzie dobrze! 🌼 Witaminki powinny męzusiowi pomóc... Fun przykro mi :( 🌼 ale jeszcze nic straconego! udanego wypoczynku Ci życzę! Ja w piątek miałam owulkę...bóle, śluz ale temp do dziś mi nie urosła...a przed chwilą pojawił się znowu śluz typowy dla owulacji...już sama nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć euforiaaa, fajnie, ze sie odezwałaś... Powiedz mi kochana, z tego co pamiętam jestes z Wawy, jak cchech moge załatwić Ci wczesniej wizytę w Instytucie Kardiologii w Aninie??? Może nie ma co czekać do końca maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforia widzę że przekopywanie w trakcie ;))) mam nadzieje że się uda !!!! U mnie dziś 28dc czekam na @ żeby zacząć kolejny cykl starań bo, że przyjdzie jestem pewna, a przynajmniej wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade dzis wyjątkowo na 19, dam znac jak wroce juz do domu :)... juz sie nie moge doczekać cholerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzymam kciuki Madziu, na pewno wszytsko będzie w porządku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×