Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anamade

Dla Starających się o Dzidzię...

Polecane posty

kurcze ale staro się poczułam, aż mi kręgosłup zaskrzypiał, muszę się położyć bo moje stare kości się pokrusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka, zapraszamy kopiuj i dopisuj sie, razem z Filipkiem oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się położyć :) dobranoc dziewczynki i maławrono - Ty staruszko też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapisze sie jak zdecyduje sie w 100% jeszcze mąż nie jest przekonany do mojego planu. a sama sobie nie poradzę w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade balkonik trzymaj i pilnuj go moja droga bo jak ty jutro do sklepu się udasz :) dobranoc... znikam... do łóżka marsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko jasne... molly chcesz, zeby sasiadow obudzila, parsknelam smiechem, az moj M podskoczyl.... Buziaki babeczki...do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny,ja tylko na chwilkę.Pogoda u mnie super,więc grill się szykuje,ale teraz biorę się za pieczenie ciasta i pizze na obiad robię!Potem do teściów.Życzę Wam miłego i słonecznego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, u mnie pogoda ok anamade jestem zsiebie dumna, o 6.00 zmierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo a ja dopiero wstalam ale zesice przez noc naskrobaly :) ja wczoraj grilowalam znowu :) i tak sie zjaralam jak sie opalalam ze az mnie raczki pieka :) dzis bede dalej sie opalac ale chyba nuzki dzis tylko :) pogoda umnie jak na irl zajebistai kozystam z nije ile tylko sie da pozdrawiam i zycze wam milego dnia nadal @ brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Skarby...🌼 Ja dopiero co wstałam... kwiatuszku lece na kawkeeeeee :) molly ja sie nie obudzilam, jutro zaczne:)nawet budzika nie slyszalam... nadzieja, tamagoci u mnie tez pogoda cudna, wlasnie sie zbieram jade na jakies zakupki:):):) tamagoci ciesze sie, trzymam kciuki Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anamade nie miej wyrzutów, ja oczu nie mogłam otworzyć, ale jakoś się zmotywowałam :) bo przecież TY miałaś mierzyć :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwileczkę spadam na sniadanko, bo mi już tak głośno w brzuchu burczy, że ptaki za oknem straszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem tu nowa , mam nadzieje że mogę się do was dołączyć. Od 2 lat biorę tabletki cyprest tzn brałam. Ostatnie opakowanie skończyłam 27.03.10 po czym miała nastąpić przerwa ( ale stwierdziliśmy że chcemy dzidzię więc nowego opakowania nie rozpoczynałam. Nowe opakowanie powinnam zacząć 4 kwietnia. ) krwawienie z odstawienia trwało od 31.03-4.04 Kochaliśmy się 5, 7, 9, 15 kwietnia. Czy mamy szansę zafasolkować? Jak myślicie? Dodam że nic kompletnie nie czuje, jakiś bóli brzucha piersi itd. Mam strasznie dużo śluzu - ale takiego nie ciągnącego się tyko bardziej jak woda i taki mleczny kolor ma. Na testy wydaje mi się wcześnie jeszcze. Dlatego szukam tutaj porad. ahh zapomniałabym, 16 .04 dzień po stosunku pojawił się własnie ten śluz taki ciągnący ale tylko na ten jeden dzień, nie wiem co myśleć. Bardzo chcemy dzidziusia .. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, o matko co oni tam w tym realu wyprawiali :(...cale szczescie to juz za mna... wiem molly, ale zobowiazuje sie od jutra mierzyc...:) Witam nową koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala z tego co wiem, tak mi moja gin mowila kiedys, ze dopiero drugi cykl od zakonczenia przyjmowania tabletek...ale nie jest to jakis pewnik...sa przeciez rozne przypadki:):):)...teraz tylko cierpliwie czekaj, a jak sie nie uda :( to sie nie poddawaj... i walsz o swoje malenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×