Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

cześć dziewczyny melduję że po 4 dniach jest mnie 2,2 kg mniej, co zważywszy na fakt że okres mam dostać jutro-pojutrze bardzo cieszy :-) ja też staram się wstrzymywać z zakupowymi ciuchami aż schudnę, ale jest ciężko bo istna zakupoholiczka ze mnie!! dlatego na razie skupiłam się na części garderoby, której nie będę musiała wymieniać - butach :-D Właśnie przed chwilą dostałam paczkę z kolejną parą - śliczneeee!!!! I tak sobie policzyłam...to już 9 para w tym roku!! chyba czas przystopować, schudnąć szybciutko i przerzucić się na kupowanie sukienek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Witam Dziewczyny! Dzisiaj rano postanowiłam się zważyć,pierwszy raz od rozpoczęcia diety,i co????? Nie mogłam uwierzyć w to co widzę :((( Powstrzymuję łzy tylko ze względu na dzieci,nie chcę robić cyrku,ale chce mi się WYYYYYYYYYYYYYĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!!!!!!!! Myślałam,że ważę jakieś 80 no może 82 kg a waga wskazała aż 86kg i to po tygodniu diety,to ile ja ważyłam przed??????????? Jestem załamana,musze wyglądać jak krowa,albo szafa trójka z przystawkami :((( Dostałam porządnego kopa,nie powiem,ale i tak czuje się fatalnie. Pas -86 cm Biodra- 112 cm :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska na siebie mówię: krowa, tłusta świnia :O (mnie to stymuluje :P szczególnie gdy chcę zgrzeszyć) i obrażam się na siebie za te inwektywy :D popłacz sobie, pożal się, ale za tym musi iść postanowienie poprawy!! druknij jakieś swoje zdjęcie sprzed ciąż, walnij na lodówkę, a lustro omijaj dobrze Ci radzę :) duc też mam jobla na punkcie butów :D ale ostatnio krucho z kasą, zresztą nie ma nic fajnego w sklepach a byle gówna nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chodzisz chociaż w tych butach?? bo ja może w połowie....wariatka ze mnie ,wiem... :-D issskaaa głowa do góry dziewczyno!! pomyśl sobie, że to tylko cyferki. czy na wadze pokazało się 86 czy 80 to nic nie mienia, wyglądasz przecież tak samo , a skoro mniej sobie dawałaś to tylko na +, znaczy że nie widać po tobie tych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivencja - szkoda życia, jest zbyt krótkie by marnować czas na takiego kolesia, pomyśl, że jeśli wejdziesz z nim w związek, ze swoją ex ex będzie robił to samo co z Tobą teraz i jak to tak ? czy nie ma na horyzoncie jakiegos nowego obiekciku ?? myślę, że ktoś inny doda Ci więcej skrzydeł, sprawi, że się zakochasz i będziesz ważyc 50! bo tak to już z naimi jest - aniołami. iska - nie martw się Kochana! Twój trud, poświęcenie i walka zostaną nagrodzone, wszystko w swoim czasie! waga każdego dnia jest tak różna, że szok, ale wiem - sama kiedyś jak się odchudzałam.. myślałam, ze waze 72 73 kg, a waga pokazałą mi 76! roplakalam sie i chcialam wszytsko rzucic, ale nie poddałam się, poszłam do innego sklepu stanęłam na wadze i okazało się, że waże 73,5! ufff lżej się zrobiło i walczyłam dalej... duc25 brawo - oby tak dalej :) olensja - tak ja tez kupuje w tesio! wlasnie zaraz sie po nie wybieram... uwielbiam tiger prawns, za to nie przepadam za koktajlowymi w polsce.. smakuja jak zamrozona woda nie wiem z czym.. miłego dnia Wam dziś życzę :) ah zapomnialabym.. zrobilam wcz babke piaskowa, ale dodalam za malo slodzika (z tego wzgledu, ze go ograniczam) i jest nieco gorzka, a taka pyszna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaaa
Dzięki dziewczyny,cieszę się,że mogę się Wam wyżalić,na męża nie mam co liczyć,dla niego to moja kolejna próba,która "NA PEWNO SIĘ NIE UDA" Nikt już nie wierzy,że mi się uda schudnąć i być szczupłą,a ja tak bardzo tego pragnę! Dlatego trafiłam na to forum i widzę,że dobrze zrobiłam. Dziewczyny,jeżeli macie dobry przepis na bułeczki,bardzo proszę,podajcie mi go,bez chlebka jest ciężko. Mam książkę z przepisami dukana,ale takowego nie znalazłam. Jeżeli będziecie chciały jakiś przepis na wołowinę lub coś innego,chętnie podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duc zimowych mam chyba z 6-7 par, letnich też z 6, ale stopa mi się skurczyła acha i kupuję po 30/35 zł głównie z przecen, lubię różnorodność :) hym kupiłam na allegro za je bi ste buty, zielone lakiery mrrr :D na bardzo wysokiej szpilce, na koturnie z odpałową klamerką ale na razie leżą i czekają :D na specjalną okazję dobrze, ze mój N nie jest kurduplem to se mogę biegać na szpilkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi wrzuć linki chętnie pooglądamy :) naprawiłąm wagę !!!! jestem jak mak gajwer ;) po co mi facet ? waze 78,5kg! jeju jak się cieszę.. że 7demka na przodzie i jeszcze tylko 13kg do zrzucenia, aby mieć upragnioną wagę i ciało ! lalalallalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D a ja średnio radzę sobie na obcasach, ale zawzięcie kupuję, a co tam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonki :D gratki!! jak to po co chłop?? do wspólnego spalania kalorii :) no i śmieci może wyrzucać ;) przydają się muszę cyknąć fotę, ale to w domu dopiero (jak nie zapomnę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dea na diecie
zmienilam nick - tak bardziej odchudzajaco ;) dzis moj osmy dzien na uderzeniowce i jest o 3 kg mniej :) Wiem ze zgrzeszylam: wiecej niz 1 lampka wina w zeszly czwartek (mmmmm, jakie bylo byszne!) i wczorajsza chrupiaca skorka z nozek kurczaka, zrobionych niestety z oliwa (M caly weekend gotowal) a wczoraj uswiadomilam sobie jaka ta moja wola jest silna: ja jestem owocozerna ale wczoraj w obliczu pysznych winogron wytrwalam, calusienki dzien! Zorzeta, super kiecka! Ja jade na 40stke kumpeli w czerwcu i moze tez ja sprobuje? Mumi, ty! Prosze mi tu nie mowic, ze kobieta 38 lat to juz w srednim wieku jest!!! Ja w grudniu skonczylam 40 a ciagle czuje sie, zachowuje i ubieram jakbym wiecej niz 27 nie miala :) Co do ciuchow ja zaczne kupowac jak dojde do celu, narazie nie wchodze jeszcze do starych sprzed ciazy a Olka ma juz 10 miesiecy :o No ale prawda prawda, po 30tce odchudzanie o wiele ciezsze jest. Nivencja, dziewczyny madrze pisza. On wydaje sie jakims recydywista, wczesniej byl z toba ale spotykal sie z ex, teraz jest z ex, ale spotyka sie z toba ... dla niego to wygodne, dwie kobiety w dwoch portach, ale tobie zycie ucieka na co? na czekanie na zamieszanie? Wg mnie odciac wszelkie kontakty, zawirowac sie w jakims nowym towarzystwie i znalezc czlowieka ktory bedzie cie kochal, ciebie jedyna i przy tym tez i szanowal! Wiem, ze latwo powiedziec, ale ... powodzenia zycze! ❤️ duc25, no a gdzie ty takie tanie buty kupujesz? Ja tez chce!!!!! ja mam swira na punkcie torebek i to dobrej marki. Jedyne co mnie ratuje to dwojka malych dzieci i astronomiczne koszty przedszkola/zlobka ... :o teraz to sobie skarbonke zrobilam "fundusz torebkowy" i odkladam po grosiku dziennie ;) Dobrego poniedzialku wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tanich butach to nie ja pisałam niestety a co do torebek, to też po prostu uwielbiam :-) ale ostatnio przystopowałam z ich zakupem. Nie wiem jednak ile wytrzymam, bo jak na złość tuż pod moim nosem otworzyli butik z torebkami. Jeszcze tam nie byłam, ale widziałam już na wystawie jedną piękność :-D trzeba sobie powtarzać "jesteś twarda, nie dasz się, nie kupisz sobie!" ale z drugiej strony czy walka z dwoma nałogami na raz ( jedzonko i zakupy ) to nie za dużo ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea u mnie we wsi są sklepy tzw "tanie buty" lub u chińczyka -> ale nie polecam, mimo, że tanie buty to stopy tak walą :O że wszystko co żyje zdycha, jakiś gówniany klej używają no ale w tych tanich butach to można coś trafić, najlepiej po sezonie, przecież my już nie rośniemy :D szukaj na allegro, pojedyncze sztuki zdarzają się po 25-30 zł i efkors nówki np. kupiłam takie na koturnie do kostki, na zamek z ćwiekami normalnie szał w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać dziołchy ;) issskaaa, no co Ty w ogóle się tym nie przejmuj! pewnie każda z nas tutaj miała kiedyś taki moment, ja też jakiś czas temu myślałam że waże właśnie max 82kg a jak weszłam na wage to było prawie 88kg.. ehh wiem jakie to straszne uczucie ale pomyśl ze już zaczynasz walczyć o lepszą siebie, teraz waga będzie lecieć już tylko w dół:) a mężowi to Ty jeszcze pokażesz na co Cie stać!:) Nivencja, hmm w takim razie nie wiem co Ci radzic, jestem niepoprawną romantyczką i wierzę w miłość która przetrwa wszystko, ale z racjonalnego punktu widzenia jednak, tak jak piszą dziewczyny, powinnaś posłać go w diabły i szukać kogoś nowego, dla którego będziesz jedyną:) yhh a ja dzisiaj zaczynam już II faze, a faze I kończę z rezultatem lekko minus 2 kg :) szału nie ma, ale w sumie tydzień przed dietą proteinową też się odchudzałam i wtedy też zrzuciłam ponad 2 kg więc to może była taka premiera fazy uderzeniowej?:D nie wiem, ale jestem ukontentowana :D haha ja też mam plan narazie nie kupować nic dopóki nie schudne, z tym że u mnie to akurat nie problem bo nienawidze robić zakupów :D a tych szpilek to tak wam zazdroszcze.. :( ja jak założe szpilki to wyglądam jak wielki transwestyta :o ehhh bycie wysoką niestety ma więcej minusów niż plusów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D ale sie usmialam z Zorzety transwestyta i walacych stop mumi :D:D Dziewczyny, wy to wiecie jak umilic poniedzialek!!! 😘 Issskaa, no wlasnie, wszystkie mamy takie dni ze nie widzimy celu tej naszej meczarni, ze tak nazwe to po imieniu. Ale to dopiero poczatek, nic tak nagle sie osiagnie, wiec uszy do gory Kochana, i dalej i z zapalem dukowac! I pomysl tylko jakie "trala lala" mezowi zrobisz jak pokazesz mu ze Ty jednak potrafisz osiagnac swoj cel!!!! Japonkii, no swietnie! ciesze sie z toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kolejny super przepisik! pokroilam w kosteczke piers z kurczaka taka nie duza, do tego dodalam serek wiejski wrsja light, jedno jajki i łyżeczkę kukurydzianej mąki i troche otrąb, żeby zgęstniało... po 15 min wyjelam z lodowki przysmazylam na teflonie, potem na chwile ejszcze do piekarnika.. w miedzy czasie zrbilam sobie mizeryjke... no mówie Wam pysznosci! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nachle Ve
Cześć dziewczyny, czytam wasze zmagania z tą dietą od początku, ale jakoś nie mialam odwagi się dołączyć. Przyjmiecie mnie? ;) Ja już jestem po 5dniach I fazy, teraz jestem na 4 dniu II, będe robić 5/5. Startowałam z wagi 80,1kg teraz jest 77,3. Strasznie mało, ale się nie poddaję. Mam nadzieję że mi się uda. Uff, jak fajnie było to wszystko wkońcu powiedzieć komuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nachle Ve - jaki wzrost ile masz lat , napisz cos o sobie, będziemy Cię dopingować :) cieszę się, bo startujemy z podobnej wagi. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nachle Ve
Mam 164cm wzrostu, więc jak na mój wzrost mam niezłą nadwagę, próbowałam się odchudzać, ale nigdy nie miałam silnej woli i nigdy mi się nie udawało wytrwać, a teraz już tydzień, więc jest dobrze. mam 17 lat więc chcę teraz zadbać o swój wygląd, bo wiem że później jest ciężej. Odkąd pamiętam ciocie i wujkowie komentowali mój wygląd, a to strasznie bolało. Teraz chce pokazać im że nie zawsze zostanę tą grubą dziewczyną. Ale przede wszystkim chce w końcu czuć się dobrze w swoim ciele, bo jak na razie to nic mi się w nim nie podoba.. :( Ależ się rozpisałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii, Dea na diecie, zorzeta => dzięki za rady! Ja wiem, że nie ma innego wyjścia niż zerwać kontakty i zapomnieć. I też najbardziej przemawia do mnie fakt, że jeśli byłby ze mną, to pewnie kontaktowałby się z nią, tak jak teraz robi to ze mną ;/ Ech, moje życie uczuciowe jest powalone. Na dodatek nie mam gdzie poznać fajnego faceta, bo raz że nie mam wolnych koleżanek, które chciałyby wyjść ze mną na miasto, a dwa że nie jestem zbyt rozrywkowa. Chyba będę sama już do końca życia:( Ja też mam hopla na punkcie butów!!:) Ostatnio mój eks zafundował mi niebotyczne zamszowe czerwone szpilki z Allegro. Wyglądają super i ja w nich też, ale niestety nie da się w nich za bardzo chodzić - są za wysokie. Zostają więc jakieś "łóżkowe" okazje, na które i tak sie nie zanosi. Słuchajcie, upiekłam wczoraj sernik protalowy. Czy on ma byc bardzo wyrośnięty czy tylko trochę? Bo mi mało wyrósł, ale może to dlatego, że nie chciało mi sie ubijac białek na sztywną pianę i dałam taką zwykła ;) A co do smaku to rzeczywiście jest dobry i z powodzeniem zastępuje słodycze. Wczoraj zrobiłam też cukinie nadziewane mięsem mielonym. Przepis jest na stronie www.wielkiezarcie.pl. Pyszne były!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivencja czerwone i to jeszcze zamszowe.....WOW!! gdybym ja tylko w wysokich szpilkach umiała paradować.... dziś byłam na koturnach 8,5 cm i nogi mnie bolały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nachle Ve dziewczyno jesteś młoda, piękny wiek....oooohhh jak ja bym chciała wrócić do tego wieku 😭 także jedyne co Ci potrzebne, to pozytywne myślenie no i cierpliwość, a na 18kę będziesz laska nie z tej ziemi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo fajne!!! szaleństwo... tylko 11,5 cm...hahahahah właśnie sobie siebie wyobraziłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nachle Ve
duc25 Ja już jak najszybciej chce być starsza. No mam nadzieję, że mi się uda ;) Mam prośbę, mogłybyście podać przepis na bułeczki? Byłabym wdzięczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivencja - obcas piekny! ja sama zaopatrzlam sie w takie buciki jedne czarne z rozowym srodkiem, a drugie granatowe z cwiekami... sam sex ;) nóżka taka chudziutka w nich i jeszcze getry do tego... mam mały tyłek i zgrabne nogi wiec uzywam ten atut jak najczesciej ;) mam rowniez ogromną opone na brzuchu i wielkie ramionaaa (jestem jabłkiem) dlatego tez staram sie ukrywac te mankamnety, ale wierze, ze za 3 miesiace bede taka gwiazda jaka jeszcze nie bylam ha! najgorsze jest to, ze faceci moich kolezanek.. prawia mi komplementy... ze jaka to ja jestem... tylko czemu trafiam na takich frajerów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nachle Ve, witaj na pokładzie:) Nivencja, Boże jak ja świetnie Cie rozumiem! moje życie uczuciowe jest totalnym zaniku, jestem totalną domatorką i bardzo rzadko wychodzę z domu, zresztą nawet nie mam z kim bo wszystkie kumpelki w związkach noi bez swoich misiaczków ani rusz :o i też ostatnio lekko zaczynam świrować że mnie już nikt nigdy nie pokocha eeehhh może jak troche schdune to podbuduje swoją samoocene, może nagle z nikąd zjawi się książe na białym koniu.. :P a te buty są zaj.ebia.szcze!!!!!!!! ohhh ile bym dała żeby móc takie założyc ołeeeeeeeeee 😭 i to czerwone ahh ❤️ a ja byłam dzisiaj w Deichmannie i zmierzyłam takie jedne a'la gladiatorki które doslownie miały ok 17-20 cm hahahaha ale miałyśmy z mamą polewke, 2metrowe babsko :D ale fakt faktem nie wiem jakim cudem ktoś potrafi w tak wysokich butach chodzić :P aaa i dołączam się do prośby Nachle Ve, mam smaka na jakieś pieczywko, a dobrze miec przepis od kogoś kto już wypróbował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTALOWE BUŁECZKI (porcja na 2 dni) 1 jajo 2 czubate łyżki serka homogenizowanego 2 łyżki otrębów pszennych 4 łyżki otrębów owsianych pół płaskiej łyżeczki proszku do pieczenia spora szczypta soli 4 papierowe papilotki do pieczenia Jajko ubić trzepaczką, tak by zwiększyło swoją objętość o połowę. ( około minutki ) dodać serek i wmieszać delikatnie do jajka. Dodać resztę składników i delikatnie wymieszać. Można dodać ulubionych ziół suszonych, np. bazylię czy oregano. Na blaszce wyłozyć 4 papierowe foremki do muffin i przełożyć do nich ciasto łyżką. Piec w temp. około 200 stopni na delikatny rumiany kolor ( około 15-20 minut). Wierzch można posypać odrobiną maku lub kilkoma ziarenkami słonecznika. Bułeczki są delikatne i wilgotne w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×