Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość japonkii

Ducan - Protal - raz dwa trzy i cztery STARTUJEMY!

Polecane posty

Gość CakeGirl
Gośka1234 witaj :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cakegirl jak się okazało ( w aptece się zorientowałam ) to nie dość, że mam kolejne opakowanie to jeszcze zwiększoną dawkę. gośka1234 witaj widzę, że mamy podobny sukces na koncie - ja zaczęłam 15 kwietnia i też schudłam już prawie 5 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze napiszcie mi czy w pierwszej fazie to tylko trzeba jeść mięso i jaja??? bo ja stosuję te przepisy z pierwszej fazy wg książki dukana . jestem zdołowana bo już 5 dzień jestem na tej diecie (1 faza) a waga jak stała tak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, a do tego chudy nabiał, 2 łyżki otrębów dziennie i przynajmiej 1,5l wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za opinie dotyczące wyboru torebki:) Dziś właśnie przyszła ta, którą wskazywałyście jednym chórem - jest super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powróciłam !!!!!!!!!!!!!! waga na dzis 76,8kg! jesli zjadlam cos niedozwolonego to od razu kibel wraaaa! od dzis do 22 maja same bialka! pozdrawiam i co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki U mnie 18 kg. mniej. Upiekłam sobie dzisiaj sernik.Chciałam,zeby był czysto protalowy i nie dałam mąki ani budyniu.Nie wyszedł dobry :-( .Następnym razem zrobię tak jak zawsze duc25 nie dobrze kochana! Mam nadzieje,że to już ostatnie opakowanie! Ja przed chwilą wzięłam ostatnią tabletkę jowita1984 witaj :-) W I fazie możesz jeść : - Chude mięsa:cielęcina, konina, wołowina z wyjatkiem antrykotui rozbratla z kością ,wszystko na grillu , gotowane lub pieczone w piekarniku bez dodatku tłuszczu . -Podroby:wątroba,ozór cielecy lub wołowy -Wszystkie ryby , tłuste,chude , o białej lub niebieskiej skórze , surowe, pieczone wędzone lub gotowane. -Owoce morza ( skorupiaki,mięczaki) -Drób oprócz kaczki i bez skóry -Chuda szynka, chude wędliny z indyka , kurczaka lub wieprzowe -jaja w kazdej postaci ( omlet, na miękko, na twardo, jajecznica) -chude produkty nabiałowe ( chude mleko, chudy biały ser, jogutry bez tłuszczu i cukru) -półtora litra wody z małą zawartością soli mineralnych . -środki wspomagające : kawa,herbata,herbatki ziołowe ,ocet winny,zioła,przyprawy,korniszony , cytryna , sól, musztarda(umiarkowanie ) Nivencja zastanawiam się dlaczego można jeść tylko 2 łyżki otrębów dziennie? Ciekawa jestem co takiego mają w sobie,ze należy je ograniczać. Ja jem ich dużo więcej ale inaczej nie potrafię. Brakuje mi chleba i nadrabiam otrębowymi kromkami. japonkii Witaj kochana! Pisz jak było!!! Co pysznego jadłaś i piłaś!Przynajmniej sobie poczytam! Od teraz pilnuj się kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ japonkii, no wlasnie pisz jak bylo, co jadlas co pilas? dobre winko? ;) CakeGirl, z tego co wiem to otreby jak juz trafiaja do jelit to pochlaniaja nie tylko tlusz ale takze i witaminy i mineraly. Wieksza ilosc moze spowodowac podoc niedobor magnezu i wit D. Ale ja czytalam ze mozna 3 lyzki stolowe dziennie? A od kiedy jestes na D? Bo rezultat masz wspanialy, gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Dea na diecie o cholera to muszę zmniejszyć ilość kromek :-( albo będę brała witaminy LOL Dzięki za gratulacje.Jeszcze 10 kg. i finito Ja jestem na diecie od początku marca.Zrobiłam tylko przerwę w święta.Z resztą ta przerwa była niepotrzebna bo czułam się wtedy fatalnie. Zawsze szybko chudłam ale jeśli wracałam do starych nawyków to tak samo szybko kilogramy wracały. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonkii siadaj i opowiadaj :-D cake girl zazdroszczę Ci tej ostatniej tabletki, mi zostało jeszcze 7, a źle się po nich czuję :-( a co do witamin, to ja biorę od początku diety i polecam! brałam do tej pory Ha-pantoten optimum ( głównie ze względu na włosy i paznokcie bo jest to lepszy suplement diety jeśli o tą kwestię chodzi, czytałam same pozytywne opinie o nim ) + ostatnio moja troskliwa mama dała mi supradyn intensa energy. Dziś mnie coś tknęło, żeby porównać skład i wychodzi na to że supradyn ma wszystko, co ha-pantoten ( oprócz wyciągu z zielonej herbaty, ale ją piję niezależnie od suplementów i ziela skrzypu polnego, który też za gorsze kupuję do picia w zielarskim ) w dodatku w znacznie większych dawkach ( jedynie jodu ma połowę mniej ) a dodatkowo ma witaminy D, K, C, wapń, magnez, żelazo, chrom, potas, chlor i fosfor. Dlatego ja z ha-pantotenu przerzucę się na ten supradyn i jednocześnie polecam go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl - Dukan w swojej książce pisze, że otręby w większych ilościach są kaloryczne. 3 łyżki je sie dopiero w III lub iv fazie (nie pamietam dokładnie, a nie chce mi się teraz zaglądać do książki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Dziewczynki! waga dzis 75,5kg! jak bylo na rodos.. cudownie, pilnowalam sie jedzac same salatki z miesem oraz z serem feta, na śniadanie jajka w różnej postaci i mięcho.. minus był taki, że wszędzie podawali nam słodkie napoje (fee) no i kawke do ktorej zawsze dorzuciłam sobie słodzika, jadłam 3 razy dziennie bardzo regularnie, przy tym duzo wysiłku fizycznego - bo maraton po hotelach.. bolały mnie miesnie których dawno nie uzywalam... jak zjaldam cos niedozwolonego to od razu WC! wiec musialam mega uwazac na to co jem, szczerze przez cały okres pobytu nie zjadlam chleba, makaronu, ryzu, z 4 razy loda... no i waliłam driny co wieczór.. bo nie dało sie bez tego.. także jestem zadowolona, ze waga nie wskazała mi miliona pieciuset kg! to co nadrobilam to zrzuciłam.. teraz sie pilnuje.. bo w przyszłą niedziele znowu lece... a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cannes
dziewczyny mam pytanie bo Wy widze jesteście bardziej doświadczone. Znalazłam w internecie przepis na ptasi mleczko i czekoladowe pianki wszystko w protalu. czy to bd wielki błąd jak zamiast beztł kakao (nie umiem znaleźć) dodam takie o 10-12%? jestem dopioro 2 dzień i nie chce schrzanić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CakeGirl
Cześć dziewczynki Powiedźcie mi ile może padać...? duc25 może powiedz lekarzowi,ze źle się czujesz po tych tabletkach. Ja pod koniec tygodnia idę do ginekologa bo przez to odchudzanie coś mi się pokićkało.Dostałam @ w trakcie brania tabletek anty. Koleżanka miała to samo właśnie przez szybką utratę wagi.Jednak idę,żeby skontrolować wszystko. No i jakieś witaminy też muszę kupić. Nivencja 3 łyzki na pewno jem teraz ale nie dam rady inaczej. Brakuje mi chleba a jeśli ograniczę otrębowe kromki to zacznę podjadać niedozwolone rzeczy.Z dwojga złego lepiej jeść więcej otrębów niż rzucić się na pachnące bułeczki ;-) japonkii Dobrze,ze się pilnowałaś.Teraz będzie ci łatwiej wrócić do diety cannes witaj :-) Najlepiej będzie jeśli z tym kakaem poczekasz do II fazy.Jeśli jest ci ciężko bez słodyczy to zrób sobie sernik A podaj ten przepis na czekoladowe pianki :-))) Dziewczyny jeszcze nie zgrzeszyłam ale zrobię to we wtorek. Mam obronę i jeśli wszystko pójdzie gładko to będę musiała to oblać! Trzymajcie się Ja wracam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Zapalenie płuc:( Niech mnie ktoś pocieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj :-O nie wiem, jak tu pocieszyć... kuruj się i tyle!!!... a jednak....mam coś na pocieszenie - pogoda dupa !! nie ma co żałować, że trzeba w łóżku leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Paskudna, fakt. W niedzielę mieliśmy rocznicę ślubu, i dupa, nie było jak obchodzić. Mąż stanął na wysokości zadania i zrobił mi obłędną kolację:) Krewetki po kubańsku, białe wino, szampan, truskawki, mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1212
hej piracka bandero życzę szybkiego powrotu do zdrowia wpadaj częściej na forum,zawsze twoje posty ubawią mnie do łez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi1212
odchudzam sie...który?milionowy raz kiedyś miałam szczęście schudnąć z 86 na 63 teraz dobiłam znowu 80:( próbuje walczyć ale się łamie,jestem słaba,nie mam takiego zaparcia jak kiedyś,nie moge sobie odmówić wieczornego piwa z ukochanym przy ulubionym serialu,a to waiadomo,wyklucza dukanowską diete. dziś ide ostatni raz z koleżanką w miasto,pożegnam wszystkie złe nawyki,ostatni kebab,ostatnie piwo/a;) od jutra bede silna!pramys!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Będę, będę, jak choruję, to siedzę wkurzona w domu, nie mam nic konkretnego do roboty, więc najczęściej jakaś książka (nabyłam kilka książek na amazonie, mąż się ucieszy, bo zapłaciłam z jego konta, hehhe), herbata (litrami, nie wiem dlaczego jeszcze nie powstały litrowe kubki), czasami film z kompa, ale ileż można w końcu. Obejrzałam "Kroniki Riddicka" (po raz setny chyba), ale klata Diesla nigdy się nie nudzi:) Wypiłam wczoraj butelkę martini na pocieszenie. Do dupy z taką wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! przez 3 dni walczylam z woda! az mam dosc... dobrze, ze zakwasów nie mam, bo by mi rece odpadaly od tych worków z piaskiem co za dramat... waze uwaga 74kg! dzis kilka deko wiecej, ale mysle, ze bialka zrobily juz porzadek, wczoraj pilam winko za CakeGirl toast :D ze sie obronila i generalnie na poprawe humoru! wraaaa przeraza mnie ta pogoda za oknem, moja cudowna brzoskwiniona opalenizna chowa sie i pokazuje inny kolor niz powinna.. wcale sie jej nie dziwie, tez bym nie wychodzila... w niedziele znowu lece.. czeka mnie ciezki tydzien alkoholizacji ? i pilnowania sie... ale zauwazylam, ze weglowodanow do szczescia wcale a wcale nie potrzebuje, wiec ich nie spozywam! juz niedlugo te wesela, a ja musze sie za sukienkami rozgladnac.. i chcialabym taki rozmiarek 40/42 wrecz o tym marze jeszcze 8 kg i bede gordzys laska!!!! takiej jakiej swiat nie widzial... a co z Wami jak dieta ?? Caluje i pozdrawiam wszystkie odchudzaczki mimimi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Czesc dziewczyny, jestem nowa na Dunkanie- I faza 2. dzien wlasnie mija. Na szczescie obylo sie bez grzechow i grzeszkow, ale pewnie dlatego , ze zaczelam odchudzanie juz 10 kwietnia, wiec jakis nawyk pilnowania sie juz wszedl mi w krew :) Najlepsze , ze nie moglam uwierzyc w 72 kilo na wadze :0 i to bylo chyba porzadnym kopem. Mimo wszystko potrzebowalam okolo 2 tygodni, zeby przestac podjadac i zajadac czekoladki i nne takie. No i robilam tez 3 dniowy detoks na maslance i sokach co pozwolilo mi sie calkiem przestawic na inny tryb. Po miesiacu wazylam 5 kilo mniej, niestety waga od jakiegos czasu stoi w miejscu, wiec mimo, ze nie uwazam ze dieta dunkanska prowadzona na dluzsza mete moze byc zdrowa jak on sam uwaza, to wzielam sie za nia, zeby pobudzic metabolizm. Waze teraz 67 kilo a chcialabym schudnac jeszcze jakies 10. Czy waszym zdaniem Protal I powinnien trwac w moim przypadku 3 czy 5 dni? W sumie juz mam organizm pobudzony dieta ONZ tez niskowegl. Moze starczy tylko 3 a potem P i W? Jak myslicie, jaka strategie powinnam przejac: 5/5 czy 3/3 a moze 1/1? !Gratuluje zdanej obrony! Mnie tez to mialo czekac wlasnie w maju ale musialam przelozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matona
Cześć dziewzcyny ;) mam takie pytanie czy w II fazie mozna jest płatki kukurydziane z mlekiem 0% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piracka bandera
Od niczego tak dupa nie rośnie jak od tych cholernych płatków z mlekiem, generalnie to ja je baaardzo odradzam. Na płatkach przytyłam najbardziej! Co za zdradziecki syf:(! Kupiłam sobie farby i blok i wróciłam z nadmiaru wolnego czasu do dawnego hobby- malowania:) Chudnę w oczach ostatnio, mało jem, bo nie mam apetytu (fakt), ale brzuch już prawie jak płaski jak kiedyś i generalnie jestem coraz bardziej zadowolona z efektów:) Motywacja mi rośnie. Jak wyjdę z zapalenia płuc, kupuję karnet na siłownię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matona
a wiesz może czym można zastąpić płatki? bo ja nie umiem obejść się bez zupy mlecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CakeGirl, GRATULACJE 🌻 !!!! Japonkii, mam nadzieje ze juz lepiej u was i woda schodzi! Moja dieta jakos dalej leci, nie mam nawet casu za duzo o niej myslec bo zabiegana jestem, w pracy motloch, w domu organizacja imprecy urodzinowej corki i rozne inen dooperele, wiec nie gotuje tylko jem proste gotowe bialka. W 5 tygodni mam dosc dobry spadek :) matona, z otrebami tez mozesz zrobic zupe mleczna ;) na III fazie bedziesz mogla wlaczyc jakies zboza, ale odradzam platki kukurydziane, sa pelne curku i soli, lepiej kupic neitraktowane platki owsiane i samemu robic sobie muesli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea na diecie => jak Ty to robisz, że masz takie rewelacyjne rezultaty?? Ćwiczysz? U mnie waga ostatnio spada baaaardzo wolno. Przez prawie 6 tyg. zrzuciłam tylko 6,6 kg, a to dopiero połowa mojego celu:( Nie wiem czy dotrwam, bo dopada mnie już monotonia posiłków, choć wypróbowuję różne przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×