Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Banderasku ❤️ jaki królewski obiad ja pałaszuje twój ryż z jabłuszkiem i cynamonem pychotka Terterku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bechmootka❤️utulałam dwukrotnie:Da Ciebie pszczółko❤️nie:(((...Bardzo przepraszam i już to naprawiam ... Tulu❤️tulu❤️pszczółko👄 No to jeszcze raz:)))) Paaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Malinki👄 Terterku dzięki za inusię👄 i wcinam ryż Banderaska...pycha Marijko kciuki trzymam mocno a zdjęcia przesłała mi Terterek ..dzięki:D Piękne maluchy....gratuluję!! Tokinko nie wypróbowałaś tylko mojej rady:D Małgorzatko mieszkanie super, dużo w nim przestrzeni:classic_cool: U mnie też plusowa temperatura i słoneczko.......blee w zimie lubię mróz. Teraz biorę się za sprawozdanie ( wzięłam pracę do domku), wcześniej zadzwonię do Beti, a wieczorem idę śpiewać kolędy....i uczestniczyć w 19 finale WOŚP!!! Wczoraj w TV zachęcali do ćwiczeń na rurze, podobno to teraz dyscyplina sportowa.......Roberta czy Rowerzystka ma rurę ? Ale jestem chaotyczna.....wybaczcie Buziaczki dla Was wszystkich 👄 Miłego dnia i SIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku❤️ muszę napisać bo ile razy czytam, że idziesz do Mamutka to mi tak jakoś milutko.....mój syn mówi zawsze do mnie mamutku i nie ukrywam, że kojarzyło mi się to z mamutem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też jeszcze jestem w domu ale po biegu Justynki zaraz wybywam:) Trzeba wspomóc Orkiestrę :D a poza tym słoneczko zachęca do wyjścia z domu,zresztą już mi się trochę znudziło siedzenie w domu aprp-po moja mama mówi że jęczmień się robi z uprzykrzenia i pewnie coś w tym jest:P Personalna nie skorzystałam z plucia i uryny bo bałam się że może mi wypalić oko:D:P . Dziewczynki pałaszuję Wasze obiadki, rosołki , roladki a nawet ryżyk, wielkie dzięki za taki fuul wypas obiadowy. U mnie też rosół :D po to by jutro z niego zrobić zupę pomidorową , a może ogórkową , jeszcze nie wiem a na drugie gotowany kurczak i surówka z kapusty pekińskiej, też zapraszam:) Macham łapką bo nie wiem kiedy znów tu będę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm...Banderasku - uwielbiam ryż z jabłkami i cynamonem - kojarzy mi sie z dzieicństwem - robiła go zawsze moja babcia nazywając "leguminą" , zapiekała go w piekarniku i na wierzchu była zawsze pyszna chrupiąca skórka. Ja też tak robie - ale jak nie chce włączać piekarnika to zapiekam go normalnie na kuchence - podaje ze śmietaną bitą ale i bez jest pychotka ❤️ ❤️ ❤️ A jabłuszka do niego zawsze kroje na ćwiarteczki i na masełku z cukrem podduszam ;) Tokina :D no nareszcie, powoli wracasz do formy pomimo tej wpadki ze ścieżką ;) :D:P - wyczuwam, że dołek Cię nie zdołował i w tym co piszesz czuje uśmiech od ucha do ucha :D ❤️ Pszczółko - przepis skrzętnie zapisałam ❤️ ❤️ ❤️ Dziewczynki ja mam na jednym (moim osobistym) dysku Wasze foldery gdzie gromadze Wasze zdjęcia, PPS-y, itp, każda ma swój folderek nazwany swoim imieniem :D a pps-y też zapisuje w specjalnym folderze - zebrało sie tego już kilka giga :D Jak chce Was sobie przypomnieć czy zatęsknie to otwieram sobie zdjęcia i prezentacje i jest mi wtedy wyjątkowo miło. Czasem jak Was na cafe nie ma i nikt sie nie odzywa (chociaż ostatnio nie jest źle ;) ) to zaglądam do garnka i też mi raźniej :D Bechemotku - wyłaź z dziurki - skup sie w sobie plissss ❤️ ❤️ Bonito? jak tam? ❤️ ❤️ Zuzik - pokaż sie ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wszystkie stawiają obiadek, to ja też, chociaż nigdy w zyciu nie przebiję Beti....:D...no to plisssss...zupka pomidorowa z ryżykiem a na drugie ....plastry karkówki z sosikiem do ziemniaczków+ buraczki !...................! !................!!...................! !................! albo do wyboru ....pierogi z kapustą, mięskiem i grzybkami....może też być bigosik . A na deser : ciasto ala "Fale Dunaju" :D Ja jestem z tych "jęczmiennych". Kiedy byłam młoda i piękna, dojrzewało mi zboże po kilka razy w roku ...wrrrr...a potem pękało i była wielka ulga...ale to jest wielkie obrzydlistwo. Prawdopodobnie wyleczyłam tym pocieranym zlotem :P Tulam wszyściutkie ...Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetka twój obiadek też dobry ale się dzisaj najadłam ale jk pójde do szpitale to schudne pare kilo przyda mi się a co mojego obiadku to moja mamcia tak gotuje nie ja Terteku ja wszystko zgrywam na płyty mai ich już chyba z 12 troszkę się tego nazbierało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti - kochana - będziemy myślały...już myślimy ❤️ ❤️ ❤️ Poetko - zupka mniamuśna i karkóweczka też ❤️ ❤️ A ja dziewczynki zrobiłam rolady wołowe a modrą kapustką. Ale nie tym Was chciałam poczęstować:P Upiekłam do popołudniowej kawy PIERNIK, przełożyłam go powidłami pysznymi kwaśniutkimi i polałam z wierzchu lukrami, ktore mi jeszcze ze świąt zostały :P I__#######################__I ZAPRASZAM pierniczek ugotuje zaraz w garnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo niedzielnie🖐️ Marijka mam nadzieje ze ezgaminy masz juz z glowy i zaliczylas na piatke:) Malgosiu, zdjecia doszly. Dziekuje. Mieszkanie malzyk wykonczyl na melal! Starannie bardzo, rowniotko wszystko, jednym slowem super!!! Mnie tak jak dziewczynkom, najbardziej podoba sie lazienka. Bez zadnych szlaczkow, nowoczesna , elegancka, jednym slowem ponadczasowa. A i przedpokoj jest przestronny, zadna kicha jak to czesto bywa w blokach. Corcia bedzie bardzo wygodnie mieszkac. Tokino:P a jednak pomogly szpilki i nitki:P Niby to przesad...ale nie szkodzi:P Beti od jutra bede trzymalac za Ciebie kciuki i caly czas intensywnie myslec. Wstystko bedzie dobrze, zobaczysz.Glowa do gory! A teraz robie sobie mocna kawe. Glowizna mi cosik pobolewa. Dobrze zrobilby mi spacer, ale odechciewa mi sie jak pomysle o tych kaluzach wody. Sniegu u mnie nie ma juz prawie wcale, gdzie niegdzie leza tylko brudne latki:( Pewnie spadnie w marcu:( Na razie trzymajcie sie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄a w telewizorni nic nie ma??:O Ja oglądam ,,moje,, ulubione ,,Kryminalne zagadki Miami,,:Di wcinam piernik terterka👄Pucio!:)))) No i podjadam jeszcze mango;)))) Szamaj Bonitko:))))szamajcie Dziewczynki:))) Na zdrówko:D Spokojnej nocki Jutro miłego dnia🌼 p.s.Idę jutro na chwilę do pracy:Pzobaczyć tą masakrę,która tam na mnie czeka jak wrócę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango zniknęlo Jeszcze raz częstuję:)))) Proszę @@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Personalna👄uśmiałam się z tego mamuta;))))) Buuuuziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Nic mi się nie chce, nawet nie mam siły naciskać klawisze. Pozdrawiam was gorąco. Beti trzymam kciuki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernika Terterka nie moge wszamac bo garnek jest znowu niedostepny:O Za to z nudow przyczytalam instrukcje obslugi aparaciku(niecala:P) Teraz pojde sie kapac. Higieny nigdy nie za duzo:O Po kapieli pojde do lozka i cos poczytam. Dobranoc dziewczynki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Zapraszam Was Dziewczynki na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? Rozpalam w kominku - za oknem paskudnie brzydko sie zobiło - wylazło spod śniegu wszystko :O brrrr :O zaczynamy nowy tydzień i niech już wreszcie wszystko wróci do normy bo rozregulowana jestem łokrutnie przez te dziwaczne dnie wolne - po pie przyło mi sie do tego stopnia, że na spotkanie świąteczno-karnawałowe w mojej byłej pracy nie poszłam a jak zadzwoniłam to dowiedziałam sie że się już odbylo. Odbyło sie wtedy kiedy wyjeżdżaliśmy do L więc i tak nie mogłabym - ale przynajmniej dałabym organizatorom znać że nie przyjde. Czekali na mnie i dziwili sie że mnie nie ma bo deklarowałam się i opłate uiściłam. Ide zaraz do pracy ale najpierw śniadanko :P kanapki z łososiem http://streemo.pl/Image/456736_m.jpg i bułeczki dżemem http://przystole.blox.pl/resource/buleczki_morelowe1.jpg Napoje gorace i zimne, herbatka żurawinowa POZDRAWIAM i życze udanego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U mnie pogoda na plusie ale nie przyjemna :( Terterku śniadanko jak zawsze pyszniutkie z herbatką żurawinową👄:) Małgosiu czy Twój syn też dziś pisze próbną maturę ? 👄 Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Terterku dziękuje za kawkę i śniadanie Pszczółka ❤️u mnie tez paskudnie pada deszcz ze śniegiem byłam już w biurze pracy teraz wróciłam i jestem wkurzona dzwoniłam do O...........la i w piątek mam dopiero konsultacje a kiedy do szpitala to się okaże w piątek nie wiem po co im ta konsultacja .Pozdrawiam miłego dnia ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ U mnie wiosennie, świeci słoneczko, idę na spacer Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi🖐️ miłego spacerku :)❤️ Beti no widzisz tak już jest trzeba się na dzwonić na jeździć na denerwować, żeby coś załatwić i to nie do końca :( życzę wytrwałości i skutecznego załatwiania ❤️ Banderasku jak się czujesz ? ❤️ Ja też dzwoniłam do lekarza, żeby się umówić na termin wizyty, bo dostałam skierowanie do U-ga i też muszę jeszcze raz :( dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i u mnie wiosennie świeci pięknie słonko ,ale jak popatrzę na okna to mnie cofa :D Wróciłam od znachorki dostałam nowy antybiotyk no i moje sterydy zrobiło się ciepło więc już pyli to i owo :( W poniedziałek do kontroli i mam otrzymać skierowanie na zabiegi na kręgosłup nie wiem po co czekać do poniedziałku skoro tam jest kolejka tłumaczyłam znachorce ale ona wie lepiej ,jak coś to wziąć tabsy a ja na to że tabsów nie będę jadła bo mi zaraz się odezwie żołądek .Kurcze chyba pojadę do Leśnej Góry:D:D Beti ...ta konsultacja jest potrzebna zawsze lekarza który ma cię operować musi rozważyć z innymi co i jak i czy w ogóle potrzeba .👄 Ubieram się ina spacer idę tak jak bondusia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberta ja to wszystko rozumie ale już mnie to wkurza pomału najpierw stwierdził że trzeba że nie ma innego wyjścia zobaczymy co mi powiedzą tylko te nerwy to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×