Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosannes tears

PROTESTUJEMY- zwróćcie uwagę Polski! Wpisujcie się!

Polecane posty

Gość NIE PROTESTUJE
Jestem ZA !!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
Choćby to że chciał Nas uniezależnić od Gazu z Rosji i Prowadził POlitykę Srodkowo- europejska chcąc zjednoczyć małe Państwa Środkowej Europy które Razem byłyby Siłą !!! co robi w tej sprawie pan Tusk godzi się na rurociąg wstyd pytam Kogo tam chcecie pochowac skoro L.K wam nie pasuje przykady proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
no już cieplej, cieplej. ale z tego co wiem to tylko chęci. a chęci to ma sporo osób. A ja pytam o realne zasługi. :) Naprawdę ich nie znam i chciałabym się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
ale tu właśnie nie chodzi o to czy ja znam innych polityków, czy nie, bo to nie o nich mowa, tylko o p. prez. Kaczyńskim. Pytam więc o to czym się wyróżnił spośród innych. i chcę dowiedzieć się tego od Was, bo widać Wy wiecie, skoro tak zaciekle p. prez. bronicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
dla Ciebie jednoczenie Środkowo- Wschodniej Europy to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
Bezpieczeństwo Energetyczne Kraju to podstwa jest niezależności !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
aha, czyli przyznajecie, że brak p. prez. zasług? ;) Powtarzam, że królowie nie byli postaciami idealnymi, ale wtedy miało to nieco inny wymiar, być może nawet nieco tradycjonalny. W czasach obecnych jest jeszcze inaczej bo Wawel nabrał znaczeniea SYMBOLICZNE i historyczne. To miejsce specjalne o dużej wartości. Dlaczego p. prez. ma tam spoczywać? Teraz widzę, że rzeczywiście dyskusja nie ma sensu. Ja po prostu zadałam jedno jedyne krótkie pytanie i odpowiedzi nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
przecież zasługi nie muszą mieć wymiaru materialnego, patrz przykład wieszczy polskich, wybitnych! A skoro sama przyznajesz, że nie zrobił nic nadzwyczajnego, bo wg Ciebie prawdziwe zasługi nie są realne, to tym samym przyznajesz mi rację. Z całym szacunkeim, ale p. prez. nie powinien byc tam pochowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
obojętnie co napiszemy ty tego nie zaakceptujesz chcesz pomącić idz do GW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donjundemarrco Popieram ten wpis w całej rozciągłości. Tez byłam zaskoczona, że tam i tez nie uważam, żeby to było odpowiednie miejsce, ale jak się dowiedziałam, że tych dniach, w takiej chwili, po dwóch daniach niby zjednoczenia w bólu po tragedii, ludzie zamierzają protestować (i protestowali) to mój pierwszy odruch, zmienić obywatelstwo... /Nie popieram PiS nie głosowałam na niego, ale sama nie rozumiem dlaczego to co się wydarzyło jest tak bolesne dla mnie. Cały świat jest zwrócony w nasza stronę i w końcu wszyscy poznają prawdę o Katyniu, ale obawiam się, żeby skandale i protesty nie zagłuszyły tego wszystkiego i na nowo nie zafałszowały. Powtarzam, że też uważam, że to nieodpowiednie miejsce, ale protestować teraz??? Trzeba wyciszyć emocje i skupić się na tym, że zginęli ludzie i to ile i jacy młodzi... I jeszcze jedno, nie znam się zbytnio na różnych procedurach, ale w mojej pracy niektórzy ludzie, dużo starsi, a wiec bardziej doświadczeni mówią, że za jakiś czas ich ciała mogą zostać przeniesione, bo to jest za daleko wszystko. Poza tym uważam, że sam pan prezydent chyba się w grobie(trumnie) przewraca, jak widzi, co się tutaj dzieje. I pani Kaczyńska na Wawelu... Taka skromna osoba... Myślę, że oni sami by tego po prostu nie chcieli... Było w porządku, ale teraz zaczyna się robić cyrk... Niech już się ta żałoba skończy bez większych jeszcze jaj... Ale im hołd oddajemy... Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnymietek
Popieram protest. Nie dla Kaczyńskich na Wawelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
Solidarność - mało? Europa Środkowo- wschodnia , Gaz - mało? Gruzja!!- mało? Muzeum POwstania W-wskeigo i pomoc Kombatantom - mało? Tarcze Anty Rakietowe - mało ..... a jakie Ty masz zasługi na polu własnego podwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
nie kłóćmy się kraj w żałobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
a po co miałabym mącić? Nie znam zasług, więc pytam :) I zapewniam, że zaakeptuję, jeśli tylko podacie mi prawdziwe realne zasługi, które znacząco wpłynęły na losy państwa. kotkamruczotka- zgadzam się, że okoliczności są bardzo nieodpowiednie. i bardzo niekomfortowe szczególnie dla rodziny. ale zauważ, że jest to jedyny moment by wyrazić swój sprzeciw. a naturalnym odruchem jest obrona wartości ważnych dla kraju (w ocenie dużej części społeczeństwa to przecenienie osoby p. prez. i przez to zhańbienie miejsca historycznego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie nie produkujcie się z tym co Prezydent zrobił dla kraju czy też nie-jej żadne argumenty nie zadowalają bo pewnie sama nic na ten temat nie wie-rosannes to teraz ty napisz co takiego zrobili zasłużeni ludzie którzy leżą na Wawelu?wymień ich i co zrobili dla Polski?teraz my matole poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
ale decyzja jest podjęta a ty zakłocasz żałobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosannes tears
aniu- ano mało, jak widać nie tylko dla mnie. :) poziomka- najłatwiej odwracać uwagę od tematu. rosalnes- widać na jakim poziomie intelektualnym są zwolennicy pomysłu. Szkoda, że większość z Was nie potrafi po prostu dyskutować. Ale jest bardzo miło, że parę osób chciało mnie przekonać w konstruktywny sposób bez obelg. :) szkoda tylko, że tak mało. Moje stanowisko w tej sprawie jest niezmienne, ale cieszę się, że porozmawialiśmy. Z uwagi na fakt, że teraz to już nie jest rozmowa, ale jakieś przekrzykiwanie się bez żadnego sensu i zachowania zasad kultury, przestaję brać udział w tym temacie. Pa i miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania64
rosanes - Wam jest mało bo nie rozumiecie że media Wami kierują i macie zmielone mózgi przez TVN 24 plus nie znacie histori ;( ja tez bym wolala W-wę (bo blizej) ale to nie moja decyzja a ze względu na szacunek do Prezydenta i kraju zgadzam sie i doceniam to Kogo miałam za Prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosannes ty gówno wiesz a udajesz cholera wie jaką mądrą-spierdalaj do nauki albo do roboty obiboku-to jest dla ciebie temat ten pożal się Boże protest?to jest kłótnia a ty mi napisałaś dyskusja-napisałam wczoraj że poszukaj sobie definicji tego-jesteś głupsza niż myślałam-na Wawelu nawet nie wiesz kto leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
ej, no ale co sądzicie o tym liście Wajdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrola
rosannes tears - czytam twoje wypowiedzi i przyznam, że określenie, ze są debilne to mało powiedziane. Nie ma w nich żadnej merytoryki!!!! Kiedy ktoś przytacza ci argumenty "ZA", ty za każdym razem piszesz, że jest wiele ludzi, którzy robią bądź zrobili to samo itd itp. Totalny bezsens. To samo mogłaś/mogłeś pisać gdy umarł Papież - przecież jest wielu takich wspaniałych ludzi, którzy robili to samo co on, ale niestety nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy - oni bie byli Papieżem, tak samo ci, o których piszesz - ci nieznani co robili to samo co Pan Kaczyński - nie byli Prezydentem. Owszem mógłby byc pochowany gdzie indziej, ale bedzie pochowany na Wawelu i kropka. Nie dyskutuj i przyjmij to z pokorą!!! czy do zwykłego obywatela przyjeżdża na pogrzeb para królewska z Hiszpanii, prezydent USA itd, czy z powodu śmierci zwykłego obywatela Brazylia ogłasza 3 dni żałoby!!! Dlaczego nie burzyłaś się przeciwko tych decyzjom? Zaznaczam, że nie umniejszam tu smierci zwykłych obywateli bo to również tragedie i życiowe dramaty. Sięgnij troszkę w historię Polski i to nie całkiem tak odległą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mnie jwiecej
ja także protestiję!!!! zaszkodzą tym samemu Kaczyńskiemu. Pochowany w Warszawie bedzie Wielkim Człowiekiem, pochowany na Wawelu, małym, niezasługujacym na to miejsce. Z historii- tylko jedna osoba została pochowana na Wawelu od razu po śmierci- Piłsudski- z cała pewnością L.K. nigdy nie moze być do niego porównywany, wiec pomysł podzielił naród, solidarni i cierpiacy Polacy stali sie ludźmi kłócącymi się o miesce pochówku. Nie tak powinna wyglądać pamieć o człowieku, o którym już teraz tylko zz okazji miejsca pochówku źle zaczyna się mówić. ocknij się JARKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
no jak wyjaśnicie ten list Wajdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mind mindd minddd
Wajda ze swoją żoną piszą, że prezydent nie powinien być chowany razem z władcami Polski i to może spowodować rozłam w Polsce. Apeluje do Kościoła by się wycofali, bo decyzja ta jest pohopna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrola
Moim zdaniem Wajda wyraził swoją opinię i tyle. Przyznam mu rację w jednym, że to podzieli Polskę i już podzieliło, choć nie powinno, bo każdy powinien to zaakceptować bez względu na to co myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×